Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.

Webmoney - mažinam prekybinę riziką

Tonis
Rašyti privačią žinutę

694 žinutės

Petia, erika1, Herkus Mantas, pipsboy - ispejimas jums uz izeidnejimus ir diskusijos tersima.
Taip pat gal galite nustoti plustis ir leisti zmogui isdestyti tai ka jis nori isdestyti. Nebutina cia rasyti po 10 zinuciu apie ta pati.. Issakete savo nuomone viena karta ir gana.

Toni, prasau nepletok per ilgai sios temos, kol ji nepasieke 1000 zinuciu kiekio. Butu gerai, kaip ir kitu prasyta, nuo A iki Z isdestyk visa savo plana ir procedura, ka gali ir nori atskleisti, ir baigiam (jeigu dar to nepadarei). Nes tokiojo formoje ir tokiu tempu diskusija neperspektyvi ir turesim uzrakinti ja.
Dėkoju, Moderatoriau, daugiau šioje temoje komentarų neberašysiu, į klausimus nebeatsakynėsiu. Temos rakinti nereikia. Tikiuosi , kad iki Naujųjų Metų temoje išvysime ir solidžių , apgalvotų pasisakymų .
Dalykinę informaciją pateiksiu papildydamas pirmuosius du temos postus.
Į dalykiškus klausimus atsakynėsiu pateiktu e-mailu: arjaga@gmail.com
Herkus Mantas
Rašyti privačią žinutę

206 žinutės
( +34 / -25 )

Petia, erika1, Herkus Mantas, pipsboy - ispejimas jums uz izeidnejimus ir diskusijos tersima.
Taip pat gal galite nustoti plustis ir leisti zmogui isdestyti tai ka jis nori isdestyti. Nebutina cia rasyti po 10 zinuciu apie ta pati.. Issakete savo nuomone viena karta ir gana.

Toni, prasau nepletok per ilgai sios temos, kol ji nepasieke 1000 zinuciu kiekio. Butu gerai, kaip ir kitu prasyta, nuo A iki Z isdestyk visa savo plana ir procedura, ka gali ir nori atskleisti, ir baigiam (jeigu dar to nepadarei). Nes tokiojo formoje ir tokiu tempu diskusija neperspektyvi ir turesim uzrakinti ja.
Kiek supratau> www.spekuliantai.lt valdyba palaiko "Toni"?
ir jo nesveikus norus suzinoti svetimu zmoniu saskaitu numerius> kitaip tariant apgauti nepatyrusius investuotojus?

TONIS SAVO PLANU (ar kaip ten juos pavadinsi-) NEPATEIKIA..

Kitaip sakant> galima daryti prielaida> kad jis nori apgauti nepatyrusius investuotojus...; o spekuliantu valdyba ji palaiko!
BuLLsEyE
BuLLsEyE
Rašyti privačią žinutę

227 žinutės
( +21 / -3 )

Tipo mano posto paskutinio trumpučio nepamatei ir pritrūko jėgu parašyti taip arba ne?
Zhaibas
Rašyti privačią žinutę

417 žinutės
( +42 / -25 )

Herkus Mantas - as ne valdyba ir jos neatstovauju. Niekas nieko nepalaiko, ir jus gavote ispejimus uz elementariu taisykliu pazeidima. Norite ko nors paklausti klauskite, norite atsakyti - atsakykite. Bet dergtis ir saipytis vieniems is kitu cia ne vieta, o Jusu nuomone manau visi perskaite ir suprato.
Aciu uz supratinguma.
Alfredukas
Rašyti privačią žinutę

355 žinutės
( +3 / -6 )

Cia Tonio priestaravimai paciam sau del jo projekto.
Man nereikia uždirbinėt pinigų su mano sąskaitom. Aš turėjau galutinę įdėją leisti užsidirbt mano grupės nariams SAU :

1. su mano sąskaitomis
2. su mano pinigais
3. su mano prekybos schema

Idėja buvo labai kilni, planas buvo nepriekaištingas. Tai buvo galutinė idėja. Iki jos dar turėjau gerokai padirbėti. Nes dar ne visai viskas yra pasiruošta iš mano pusės.
Paskui pradejo keistis link:

Alfreduk, būkim tikslūs , aš rašiau kiek kitaip : " jau greičiau duočiau , nei imčiau "
Galbūt duosiu jaunimui "pasižaisti" su mano sąskaitėle specialiai tam sukurtomis su $5, $10 , $ 20 sąskaitėlėmis, bet neakcentuočiau to kaip ypatingą davimą.

Po to jau pasikeite i :

Viskas buvo apskaičiuota , viskas buvo įvertinta.
Šie duomenys nėra slapti. Jie reikalingi kiekvieno iš mūsų verslo partneriams, kad galėtų pastarieji atsiskaityti už prekes, suteiktas paslaugas ir t.t.
Nesu godus, tačiau norėčiau, kad ir man tektų dalis pelningai veikiančio projekto.
Projektas kuriamas pakankamai pelningas, ir į pelno dalį galėsiu visada pretenduoti tik tuo atveju, jei būsiu BŪTINA projekto jungiamoji grandis .

Po komentaro apie forex looserius pardavinejancius knygas, vel virto i:

Man norisi įvairumo. Dirbti ir uždirbti be rizikos visada gerai. Na uždirbu ..ok. O tu manai, kad užsidirbami pinigai didelį džiaugsmą teikia?
Man , malonu būtų, ne tik pačiam be rizikos dirbti ir užsidirbti, bet ir dar vienam, kitam besidominčiajam foreksu padėti užsidirbti be rizikos dolerį kitą... Tad tokios mintys
Gal atsibodo , kažkiek kasdien tik ant grafikų sėdėti man, "buy", "sell" spaudyti. Įvairovės užsinorėjau... Gal ir durnai darau...Bet visko gi reikia po truputį...

Vienu zodziu is pradziu norejau visiem duoti uzsidirbti be atlygio, veliau as to nesakiau, dar veliau jau noriu atlygio, o ant galo jau vel pinigu nereikia.
Mano nuomone, sukurus kazka pelningo kitiems uz tai pinigus galima imti(kaip ir butina), bet tik nereikia malt sh.., kad cia kilnus tikslas.
Is tikruju zinodamas kaip 100% per menesi be rizikos uzdirbti sedetum ir skaiciuotum kapsincias kapeikas. O ne agituotum cia visu.
tomasg
tomasg
Rašyti privačią žinutę

1373 žinutės
( +132 / -65 )

Oho, kokie egzaltuoti atsakymai prasidėjo. Panašu, kad toliau uždavinėti nepatogių klausimų ir erzinti nebegalima, nes ims rastis vis naujos temos "kas geriau - didesni, ar mažesni spreadai", "kaip panaikinti riziką Forexe sąskaitos papildymo sistemos pagalba" ir pan.

Ištrynė... Gaila - daug pasakantis postas buvo...
Tonis
Rašyti privačią žinutę

694 žinutės

Ištrynė... Gaila - daug pasakantis postas buvo...
Jo , ir man gaila kad ištrynė. Daug pasakantis postas buvo ( trys "perliuko" , kurį nukopijavau iš Alfreduko teksto, kopijos ).

Galvoju, geras yra toks būdas alfredukams, kuriems nedaeina, kad bandydami apdergti kitus, apsidergs tik patys, auklėti.

Pabando alfredukai savo "mėšliuką" ank kitų tėplioti - padarai jų "mėšliuko" kopijų 3,5,10 ir .... nieko neberašydamas palieki tik jų "mėšliuko" citatas ir.... grįžta "mėšliukas" atgal pas savininkus, atgal pas alfredukus . Gera priemonė ..ir veiksminga.. man patiko
C#
Rašyti privačią žinutę

366 žinutės
( +12 / -5 )

Tonis tavo idėja gaudyti brokerių klaidas atidarant pas juos vieną poziciją, bei atidarant priešingą kokiam ECN kur galima gauti tikrąją kainą?

Arbitražas vienu žodžiu?
Taip/Ne?
Jei 0% rizikos, teorija sako - tai arbitrazas DD
pipsboy
Rašyti privačią žinutę

212 žinutės

vienas jum paprastas arbitrazo budas. Nes jau atsibodo tas Tonio nesamones skaityt.
Atsidarykit Mbtrading kad ir demo kuris yra ecn brokeris, ir tai pat Oandoj. ant poros usd/jpy matysite, kad Oandos kainos visada atsilieka nuo mbtradingo kainu, bet eina zingsnis i zingsni. Ir jai turit miklius pirstus ir geras ineto rysys nusausit kelis pipsus oandoj be vargo. Tik jai pradesit sitaip didelem sumom turiu omenyje orderio dydis virs 100000 vnt, tai greitai gausit laiska is oandos su prasymu palikt ju kompanija
zaiskit sau i sveikata, ir maziau kreipkit demesi i ta Toni
o kaip ten pas juos realia forex saskaita atsidaryt?
Tavo pinigai yra mano pinigai :D
ariel
Rašyti privačią žinutę

256 žinutės
( +68 / -15 )

pipsboy - spausti ant linko Open Account ir sekti instrukcijas
Gink savo galimybių ribas ir jos tikrai taps tavo
Tonis
Rašyti privačią žinutę

694 žinutės

SUPER !!!
pipsboy
Rašyti privačią žinutę

212 žinutės

kaip juokinga bet as matau tik account Stocks,Options,Futures hm gal ne ten ziuriuozingoff
Agata
Rašyti privačią žinutę

1492 žinutės
( +237 / -563 )

Tačiau aferistų gauja nenutuokia, kad pirmąjį žingsnį žengs ne jie. Nežino jie, kad Bobui reikia to, ko už pinigus nenupirksi...
O kokia šio filmo pabaiga?Ko už pinigus nenupirksi?
Petia
Rašyti privačią žinutę

340 žinutės
( +1 / -11 )

Panasu, kad atskleidziau Tonio ilgai dirbta projekta Sitam reikalui uzteko vieno sakinio
Kur pinigai, ten ir as:)
pipsboy
Rašyti privačią žinutę

212 žinutės

pipsboy :

Tačiau aferistų gauja nenutuokia, kad pirmąjį žingsnį žengs ne jie. Nežino jie, kad Bobui reikia to, ko už pinigus nenupirksi...
O kokia šio filmo pabaiga?Ko už pinigus nenupirksi?

sekmes nenupirksi
Tonis
Rašyti privačią žinutę

694 žinutės

Agata, man vakar įdomiausia buvo stebėti pipsboy veiksmų seką temoje diskusijos metu:
1. Pirmaisiais postais pipsboy pradeda puolimą.
2. Toliau požiūris keičiasi 180 % kampu ir prasideda toks stiprus palaikymas ( sakyčiau, perdėtai, nenatūraliai uolus), kad nemažai grupei pasirodo, kad esame tas pats netgi asmuo .

3. Dar praeina kuris laikas ir vėl matau 180 % kampu požiūrio pasikeitimą - vėl puolimas . ( iki tokio lygio, kad moderatorius padaro įspėjimą pipsboy už tyčinį temos šiukšlinima ).

Tad ir vėl tenka prisiminti dalykus, kurie pas mus visus arba yra, arba nėra. Ir jau nebebus. Tuo neprekiaujama. Bet apie tai mes kitoje temoje diskutuojame
pipsboy
Rašyti privačią žinutę

212 žinutės

Toni as tik bandziau irodyt du dalykus:
pirma: kad pinigu zinodamas webmoney nr nepavogsi.
antra: kad nelogiskai skamba temos pavadinimas webmoney prekyba forex be rizikos..jei naudoji webmoney rizikos ner?o jei naudoji paypal arba bank pervedima tai didziule rizika kiekviena prekybos pozicija yra atidaroma su rizika
svecias
Rašyti privačią žinutę

38 žinutės
( +2 / -28 )

skaiciau ir as.gaila laiko
iulebro
Rašyti privačią žinutę

38 žinutės

labiausiai gaila kad si tema buvo gvildenama super didelio rinkos pasivaiksciojimo metu. bet tai ka perskaiciau nesigailiu... juk buvo aiskiai papasakota apie arbitraza
Mindakas
Mindakas
Rašyti privačią žinutę

728 žinutės
( +232 / -95 )

skaiciau ir as.gaila laiko
tai paciam Toniui dar pries penkias dienas (12.03) irgi buvo gaila laiko:
Aktyviai diskutuoti, atsakynėti į klausimus galiu tik savaitgaliais, kai neveikia prekyba. Tad atsakynėsiu , dalyvausiu diskusijose sekantį savaitgalį, jei neatsiras svarbesnių dalykų. Dabar gi gaila man iš ties savo prekybinį laiką aukoti diskusijose... Tad Sorry... Nepriimkite už nepagarbą...
Toni? Kas pasidare, kad vietoje rimto darbo, prasedejai visa savaite Spekuliantu puslapyje prirasydamas begale postu bei teisindamas save? Negi labiau apsimoka pyktis su visais, nei "kalti" pinigelius Forexe? Nesuprantu nieko.

Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.

Ekonominis kalendorius

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2022 UAB All Media Digital