Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.

 

Forex automatizavimas skalpavimui

Mopedas
Mopedas
Rašyti privačią žinutę

101 žinutės
( +8 / -4 )

gerai tada nepirksiu ....zinau kad daug tame yra kico, demo bandau apie metus sistema kuri ganetinai neblogai veikia tik vazinejant skirtingose saskaitose, skirtingomis kryptimis pvz. sell limit @ 1,3900 T/P @ 1,3890 ir sekantis @ 1,3887 nenaudojant S/L....bet kaip ir visur yra trukumu pasirenkant orderiu dydi, uzdarant nuostolingas pozicijas....na laiko dar turime patobulinsime
klaidų nera,tik pamokos...
Mopedas
Mopedas
Rašyti privačią žinutę

101 žinutės
( +8 / -4 )

http://www2.oanda.com/cgi-bin/msgboard/ultimatebb.cgi?ubb=get_topic;f=16;t=009739 radau nuoroda kurioje aprasyta apie ta strategija, gal ir pas mus yra sekmingai ja naudojanciu ne vienerius metus....
klaidų nera,tik pamokos...
^la
Rašyti privačią žinutę

1936 žinutės
( +244 / -33 )

Dar nesu tiek "pažengęs". Svetimų "autopilotų" nenaudoju, savus - kartais. Autopilotas nėra būtina lėktuvo funkcija, katapultavimosi mechanizmas (SL) - yra.

Apie forexautopilot.com susidarė įspudis, kad tai pigus scam`as

http://www.forexautopilot.com/ klausimas butu ^la kadangi esi pazenges sioje srityje.....ka manai apie sitos kontoros produkta
Common sense is not very common
Mantas_fx
Mantas_fx
Rašyti privačią žinutę

214 žinutės
( +35 / -27 )

Idomu kur dinges RaimisFX, jo pirmame poste isdestytos mintys labai gerai turetu veikti prie pastaruju savaiciu fx kainu judejimo ypatumu.
Raimi ar dar gyvas ? kaip ten tau sekas realizuoti savo mintis ?
Gal kas nors dabar kazka panasaus bando ? as taip
magnat
magnat
Rašyti privačią žinutę

432 žinutės
( +50 / -78 )

Negi įmanomas toks dalykas. Aš dvybsau pliaže Havajuose, o kažkokia programele už mane prekiauja Forexe?
Jeigu nori turėti pragyvenimui, turi daug ir sunkiai dirbti. Jeigu nori praturtėti - turi imtis ko kito.
Mantas_fx
Mantas_fx
Rašyti privačią žinutę

214 žinutės
( +35 / -27 )

viskas imanoma tik ne visiems pavyksta
Patirinejus grafikus, matosi kad rinka kartais buna labai nuspejama. pvz juda ilgomis atkarpomis labai tolygiai. Belieka parasyt algoritma kuris identifikuotu kada rinka tapo nuspejama ir algoritma kuris pasinaudotu tuo rinkos nuspejamumu
magnat
magnat
Rašyti privačią žinutę

432 žinutės
( +50 / -78 )

Kokį pelną per dieną galima gauti automatizavos skalpavimui?
Jeigu nori turėti pragyvenimui, turi daug ir sunkiai dirbti. Jeigu nori praturtėti - turi imtis ko kito.
magnat
magnat
Rašyti privačią žinutę

432 žinutės
( +50 / -78 )

Aš netikiu kad yra sukurta programa uždirbinėjanti forexe?
Jeigu yra tai kiek pinigu negaila butu už ją sumokėti?
Jeigu nori turėti pragyvenimui, turi daug ir sunkiai dirbti. Jeigu nori praturtėti - turi imtis ko kito.
magnat
magnat
Rašyti privačią žinutę

432 žinutės
( +50 / -78 )

Kurian tokius algoritmus reikalingas informatiko issilavinimas?
Jeigu nori turėti pragyvenimui, turi daug ir sunkiai dirbti. Jeigu nori praturtėti - turi imtis ko kito.
Mantas_fx
Mantas_fx
Rašyti privačią žinutę

214 žinutės
( +35 / -27 )

magnat, keisti klausimai tau kyla.
Grubiai tariant per diena gali uzdirbti tiek kiek ir rizikuoji, jeigu rizikuoji visu kaptialu tai gali ji padvigubint per diena arba prarasti.

Del to kiek negaila, uz ja sumoketi, tai visu pirma reik suprasti, kad pardavinejamos tik neveikiancios sistemos. Tai uz tokias moket isvis neverta.
O jei vistiek kyla klausimas kiek uz veikiancia butu galima sumoketi tai atsakyma ir pats gali sufantazuoti nes cia jau klausimas filosofinis, kiek kainuoja pinigai. I skaiciavimus galimus ir viliborus itraukti :>

O del issilavinimo tai jokio nereikia, reik moket programuot(ismokt nesunku) ir turet talenta kurt tokia sistema arba sekme, nes tikrai daug zmoniu bando sukurti automataziuota prekiavima ir retai kam pavyksta.
HDi
Rašyti privačią žinutę

5 žinutės

Na va ir aš prisijungsiu, ir aš automatizuoju, tik durnam man paaiškinkit Neural Networks, nes aš iš C++ kalbos perrašiau į MQL4 Time series Forecasting rastą pavyzdį, jis veikia šaunu, ale visiškai nerišu nei kaip tie tinklai veikia nei ką, žinau kad taip negalima, bet aš šitą NN naudoju tik galutiniam sprendimui priimti.

Patį EA programuoju tik laisvu laiku, siekiant patobulinti programavimo žinias, na jei žinoma pavyks kažkas rimto tai gal ir įdarbinsiu... Pakolkas apčiumų rezultatų mažai...
Mantas_fx
Mantas_fx
Rašyti privačią žinutę

214 žinutės
( +35 / -27 )

ale visiškai nerišu nei kaip tie tinklai veikia nei ką
As siek tiek suprantu tai issakysiu savo nuome apie juos. NN labai paprastai kalbant tau gali padeti apsirasyti funkcijos formule pagal jau zinomus taskus. O turedamas formule, galetum ja taikyti naujiems taskams ir tikrinti ar jie priklauso tai formulei. Visi tos formules taskai butu laikomi kaip situacijos kada apsimokejo pirkti ar parduoti.
Su NN problema ta kad jis skirtas sudetingiems sarysiams tarp duomeu atrasti, o i kainu judejimus neverta ziureti ir ieskoti sudetingu sarysiu. Nes ju ten nera. Grafiku chaosas apgaus NN
Jei kada nuspresciau isbandyti NN tai ziureciau i paprasciausius NN variantus, kaip ivesties parametra imciau kuo paprastesne kainos indikatoriu (pvz MACD), Ir butinai rinksciausi NN modeli kuris pastoviai keicia savo busena pagal laika, t.y. uzmirsta senesnius apmokymus.
karys
Rašyti privačią žinutę

265 žinutės
( +7 / -9 )

2 Mantas FX ir kiti kas netingi atsakineti

Esu zalias ir dar demo zaidziu MTyje. Pries pora dienu cia perskaiciau 10 maklerio desniu (pamirsau pavadinima) - taciau ten kalbama apie indikatorius - tiesa prekiaujant akcijomis, indikatoriau MACD, RSI, ADX ir Sto. Pabandziau as jais remtis ir planuoti arba short arba long pozas - skalpavimui. Rezultatas sudeginau virtualius zalius pagrinde del disiplinos nesilaikymo.
Klausimas:
Ar is esmes prekiaujant forexe minetus indikatorius naudojate?
Kokio laiko (M1, ar H1, ar kito)?
Gal yra geresniu indikatoriu skalpavimui?

Dekui
Mantas_fx
Mantas_fx
Rašyti privačią žinutę

214 žinutės
( +35 / -27 )

Ar is esmes prekiaujant forexe minetus indikatorius naudojate?
As tai naudoju tik WMA ir kelis grafikus, pagrindinis 2sec, ir del bendro vaizdo 5min,1h.
Kaip as suprantu skalpavima tai reik pajausti kainos judejimo ritma. Delto indikatoriai man tik padeda susidaryti geresni ispudi apie kainos judejimo ritma, bet sprendima kada prikt/parduot pats priimi.
Kokius idikatorius naudoti tai cia skonio reikalas, man labiau patinka indikatoriai kurie paisosi ant kainos grafiko, o ne atskirame lange.
Disciplina cia pats svarbiausias dalykas Todel patarciau gerai isiziureti i grafika, pastebeti kaip jis juda ir kai jau atrodo kad zinai 100% kur kaina pajudes daryti pirkimo operacija.
Cia kaip yra kazkur geras palyginimas, Reik laukti kaip snaiperiui,stebeti ir padaryti viena gera suvi Su dideliu leverage pagriebi kelis pipsus ir dienos pelnas padarytas.
laivavedys
laivavedys
Rašyti privačią žinutę

36 žinutės
( +3 / -18 )

http://www.forexautopilot.com/ klausimas butu ^la kadangi esi pazenges sioje srityje.....ka manai apie sitos kontoros produkta
Sveiki protingi dedes ir tetos. Jeigu kalba vyks apie ta pati forexautopilot tai turiu jums siokios tokios medziagos analizavimui ir komentavimui Atlikau testa su tuo forexautopilot ir idomu ka pasakysit.
laivavedys
laivavedys
Rašyti privačią žinutę

36 žinutės
( +3 / -18 )

Nelabai man cia pavyksta ideti paveiksliukus tai idesiu tiesiog download url:
Parsisiusti 1
Parsisiusti 2
laivavedys
laivavedys
Rašyti privačią žinutę

36 žinutės
( +3 / -18 )

Kaip matot testavau perioda nuo 2008 01 01 iki 2009 01 01. Viskas butu buve grazu, jeigu ne pati pabaiga... visas metu pelnas dingo ir dar mano paties depozitas butu sudeges. Daug neismanau apie ekspertus, bet kiek supratau viso testavimo metu prekyba vyko be S/L. Metu pabaigoje buvo atvira pozicija, kuri po svenciu virto mano bankrotu

P.S. Tie kurie sakys, kad demo nieko nereiskia... tai cia kaip ir ne demo. Istorija parsisiunciau prisijunges prie live server ir paleidau testavimui ozingoff
Mindzio
Mindzio
Rašyti privačią žinutę

957 žinutės
( +55 / -24 )

Atlikau testa su tuo forexautopilot ir idomu ka pasakysit:
1. Testu kiekis labai mazas.
2. Total net profit -9874$
3. Trumpas testavimo periodas.
4. Niekam tikes irankis testams.

pradziai tiek :wink
Emini-Systems.com
laivavedys
laivavedys
Rašyti privačią žinutę

36 žinutės
( +3 / -18 )

1. Uztenka ir vieno testo, kad suprastum ar ekspertas veikia ar ne
2. Kodel toks total net profit ten labai aiskiai matos... paskutine pozicija sell atidaryta 2008.11.07 20:30, o uzdaryta 2008.12.18 Matot kiek laiko buvo atidaryta si pozicija? Daugiau nei 1 men. (kadangi sistema veike be S/L, o prekyba ejo priesinga kryptimi tai ir gavom toki total koshmar :cry).
3. Del testavimo periodo, tai koks skirtumas kaip sistema butu veikus pvz. pries 10 ozingoff Zadu pratestuoti ka ji butu darius nuo 2009 01 01 iki siandienos. Kaip ji butu suvirskinusi dabartine krize
4. Apie koki tu cia iranki? :con

5. Gal gali siek tiek apie viska tiksliau? :wink Kiek kartu reikia testuoti? Total net profit su + tureciau padaryti, kai nustatysiu S/L ir didesni T/P (dabar S/L = 0, T/P = 20 pipsu). Koki testavimo perioda nustatyti? Ir kokiu tinkamu testams irankiu naudotis?:wink
laivavedys
laivavedys
Rašyti privačią žinutę

36 žinutės
( +3 / -18 )

Siaip tai kiek supratau tai sis autopilotas veikia, bet jis nera tobulas Pabandysiu ivardinti jo minusus kuriuos as pastebejau:

1. Nera S/L.
2. Vienu metu atidaro tik 1 pozicija ir ja gali laikyti daugiau nei 1 men. (tol kol uzdirbs mums tuos 20 pipsu arba kol sudegins musu sask.)
3. Taip kaip dabar prekiauja sis auto pilotas gali prekiauti ir betkuris forex spekuliantas.

Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.


Ekonominis kalendorius

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2024 UAB All Media Digital