Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.

 

Suburkime Forex klubą

VD Power
Rašyti privačią žinutę

24 žinutės

Toni, apgailestauju, kad valdyba cenzuruoja net neisigilinus i tavo pasiulymus..Primena Baltarusijos rezima...
Tonis
Rašyti privačią žinutę

694 žinutės

Sutinku sekt paskui Tave ir uzdirbinet Tau pinigus naudojantis Tavo saskaitom. Jei dar ir man nubyres keletas centu, busiu dvigubai dekingas...
Neatstumk prasancio...
Man nereikia uždirbinėt pinigų su mano sąskaitom. Aš turėjau galutinę įdėją leisti užsidirbt mano grupės nariams SAU :

1. su mano sąskaitomis
2. su mano pinigais
3. su mano prekybos schema

Idėja buvo labai kilni, planas buvo nepriekaištingas. Tai buvo galutinė idėja. Iki jos dar turėjau gerokai padirbėti. Nes dar ne visai viskas yra pasiruošta iš mano pusės.

Viskas buvo apskaičiuota , viskas buvo įvertinta.

Neįvertinau tik tiek, kad spekuliantų saite , ką trinti ir ką netrinti sprendžia , švelniai sakant "nesubrendėliai", nors ir turi 20-30 metukų...

To nesitikėjau. Buvau daug geresnės nuomonės apie Spekuliantų puslapiui vadovaujančias personas .... Na ką gi, realybė yra tokia, kokia yra.

Iš postuotojų daugumos maždaug tokio postų turinio ir tikėjausi, tačiau kad tokio lygio yra ir spekuliantų VALDYBA, man buvo daugiau nei netikėta.
Tonis
Rašyti privačią žinutę

694 žinutės

VISŲ prašau nebevystyti šios temos... man iš ties koktu ir nemalonu... Kokia prasmė jau kalbėti, kas būtų , jeigu būtų ?

Nebėra temos, nebėra idėjos, nebėra plano... Nėra, tai nebėra apie ką ir kalbėti.
maumas
Rašyti privačią žinutę

747 žinutės
( +125 / -122 )

O kur jie dingo? Gal pirma parašyk dėl ko čia drąskaisi,nes niekaip nerandu. "Projektukus" siūlai per privatą,tai ir plėšykis per ten pat.Kodėl aš turiu akis gadint skaitydamas kažkokius ambicijų protrūkius?
protingas (EN)
Rašyti privačią žinutę

49 žinutės
( +3 )

Turiu mainu pasiulyma:
1) Siulau perskaityti visiems pasaka apie buratina(pinoki),ypac skyriu apie stebuklu lauka,kur uzkasus per nakti uzauga medelis su pinigeliu lapais,o lauko vieta zino lape ir katinas.
2)Jeigu perskaites ir kazka suprates,nores dar paskaityti,tai tegu suranda O'Hendri apsakyma apie sena zmogu ir aukso lagamina viesbutyje.

Skaiciau si apsakyma m-loj-noriu perskaityti vel ,bet matyt yra tik seno leidimo knygose,galbut net rusu kalba.Nuoroda butu atlygis uz pasiulyma .Dekingas.
iulebro
Rašyti privačią žinutę

38 žinutės

Toni, manau planas pas tave tebera, idejos vis dar generuojamos ir anksciau ar veliau traukynys pajudes manau labai jau tu emocingai reaguoji pastaruoju metu. santarves ir sutarimo su grafikais tau ...kaip ir visiems mums
Vils
Rašyti privačią žinutę

130 žinutės
( +1 / -1 )

Žmones nepulkite ant Tonio. Patys labiau pasidomėkite kas kodėl ir kada vyksta FOREXE, bei kokios to priežastys. Ir tie 100% procentų nebus tokia jau ir utopija.
Brokeriai žaidžia prieš jus, bet yra ir jų silpnos vietos, kurias galima išnaudoti.
Be to pas įvairius brokerius yra ir įvairios sąlygos kur kartais tikrai galima ir arbitrazą padaryti,arba peningai hedge poziciją atidaryti ir visiskai jokios rizikos. Tačiau jei tai garsiai jums kas pasakys tai kaip Tonis mini, tai gali ir nebeveikti tiesiog gali to nelikti.
Po vieno tokio brokerio užvertimo skalpuojant tik tam tikrais griežtais laiko tarpais bei pasinaudojant tam tikrais suvėlinimais kurie egzistuoja (Cia Tonio minimi 100 procentu tiesiog juokingai atrodo)aš buvau tiesiog užblokuotas. Dabar galiu tik telefonu prekiauti, o per platformą man neleidžia. Tiesa babkes parsisiūsti leidžia bet pelningai prekiauti per platformą ne. Be to aplamai nutraukė realią prekybą tais isvestiniais instrumentais kuriais aš dirbau ir vėl testuoja tik demo variante.
Nežinau kokį niuansą čia Tonis suradęs turi , bet tikrai kartais reikia veiksmus atlikti ypatingai greitai kas vienam tikrai fiziškai beveik neimanoma.
Vien tai kad žmogus puikiai išanalizavęs kaip pasinaudojant dideliais swapais tam tikriems instrumentams, tam tikrais laiko tarpais galima uždirbti daug ką pasako. Tai rodo kad domimasi priežastimis, kodel ir kada kažkas vyksta, bei sugebama is to padaryti babkių.
Tad siulyčiau labiau domėtis ir analizuoti o ne laiką gaisti postams rašyti.
Jbm
Rašyti privačią žinutę

20 žinutės
( +1 / -2 )

Vils,
matai, cia toks lietuviskas poziuris - "jei as nesugebu, tai ir kitas turi nesugebeti". Be to nezinano ka/kaip reiks daryti, o saukia, kad nesamone.
Agata
Rašyti privačią žinutę

1492 žinutės
( +237 / -563 )

Aš negaliu žinoti,ar aš galvoju teisingai,kadangi nepažįstu Tonio.
Tačiau aš galvoju,o taip galvoju nuo tada,kai perskaičiau tas 7 žinutes,kad Tonis nepatikėjo,jog klubas nesusikuria vien virtualioje erdvėje,t.y.sutaupant laiką.Kaip susikuria klubai,rašiau aukščiau.
Andrius1971
Rašyti privačią žinutę

8 žinutės

Labas, Vili,
Su kokia kompanija brokerine dirbai, kai uzblokavo?
Reda
Rašyti privačią žinutę

39 žinutės
( +3 / -1 )

Labai noreciau uzkrauti kam nors kitam sita prekyba, gal klubas ir padetu surasti tokius zmones, kurie sugeba ir nori prekiauti, pvz. butu sudaromi kokie reitingai....
algsim
algsim
Rašyti privačią žinutę

210 žinutės
( +13 / -12 )

stai jum strategija, atidarote pozicija i abi puses, jus is vienos gaunate + swapa is kitos -, minusine reikia uzdaryti nakti pries 2 val po to vel atidaryti , pas kiekviena brokeri gal skirtingai moka pas vienus 00 val pas kitus 01 val nakties. esme tokia reikia pralaukti minusinio swap atidaryma. taip ir renkate sau +swap ,tik patikinu kad 100 % jus neuzdirbsite, ir neduok dieve kai numsite viena pozicija bus staigus kritimas ar kilimas ne i jusu nauda , rizika vis del to yra.
Is visu po truputi :D
Mantas_fx
Mantas_fx
Rašyti privačią žinutę

214 žinutės
( +35 / -27 )

algsim, gal as kazka ne taip supratau, bet ar nesigaus taspats jeigu tu tiesiog atidarysi tik viena pozicija pries 01:59:50 val ir uzdarysi po 02:00:01 ir gausi ta swapa, ir sumokesi spreda tik viena karta.

O jei kalbant i tema, tai man sunku isivaizduoti ta Forex kluba, nors noretusi kad jis butu idomu ar tokiu yra kitose salyse ir jei yra reiktu pasidometi kokiomis idejomis jie pagristi
^la
Rašyti privačią žinutę

1936 žinutės
( +244 / -33 )

stai jum strategija, atidarote pozicija i abi puses, ...
Štai jums strategijos kritika:

Swap`as bus visada mažesnis, nei pozicijos atidarymo/uždarymo spread`as.
Common sense is not very common
Mindzio
Mindzio
Rašyti privačią žinutę

957 žinutės
( +55 / -24 )

Tiesa babkes parsisiūsti leidžia bet pelningai prekiauti per platformą ne.
Tai uzsidaryk ta saskaita ir atsidaryk pas normalu brokeri. Aciu dievui pasaulyje uztenka normaliu brokeriu. Argi cia problema. :wink
Emini-Systems.com
juozukas
Rašyti privačią žinutę

76 žinutės

tai ar bus klubas?
Arijanas
Rašyti privačią žinutę

274 žinutės

Nebus. ( Manau, kad nebus ). Nėra rimto kontingento , galinčio būti klubo nariais. Nematau , galinčių ką nors duoti klubui. Matau, vien tik norinčius imti. Jei bus tik norintys imti iš klubo, tai kas bus tie duodantys ? O nieko nedavus nebus ir ką imti. Tad klubui atsirasti nėra sąlygų. ( Tai mano nuomonė, ji gali būti klaidinga . Tačiau tai nuomonė ).
Daugybę dalykų forekse realizuoti lengvai gali ir patys vieni profesionaliai dirbantys treideriai. Girtis ir pasakoti apie savo prekybą treideriams nėra tikslinga. ( Čia buvo rašiusiųjų, jog klube vieni pasakos apie savo prekybą, o kiti akutėmis klapsės . Na nebus pasakojančių . Nebus. Pasipuikuoti prieš nežinia ką treideriai nelinkę ).
Išsakiau savo nuomonę. Ji nebūtinai teisinga. Tai tik nuomonė.
McClane
Rašyti privačią žinutę

359 žinutės
( +7 / -10 )

O kam tas klubas jei yra www.spekuliantai.lt? Manau siuo tikslu sis puslapis ir buvo sukurtas, kad padeti naujuokams o profams dalintis mintimis. Kitas dalykas, jog cia pateikiama informacija yra abstrakti, bet jinai "nemokama". O konkreti informacija yra mokama ir kanuoja labai daug, manyciau desimcius tukstanciu baksu o gal net ir simtus, nes profai negaisins savo laiko bei neatskleis savo paslapciu uz dyka. Skaiciau straipsni kaip bankai slepia savo treiderius ir kovoja del ju - viskas pagal spec tarnybu taisykles ir normas. Tai galit isivaizduoti kokios svarbos yra sios zinios apie prekyba finansiniais instrumentais. Jei vis delto kurti kluba, tai tas klubas turetu tureti uzduoti ne mokinti, o pvz sukurti finansini fonda aba spec banka ir uz uzkaltus pinigus finansuoti Lietuvos versla (ta pacia atomine galima butu pastatyti uz savus pinigus o ne skolintis is tu grybu lenku ir pan), spresti soc problemas, kurti nauja elita, kuris pakeistu dabartine valdzia.
Arijanas
Rašyti privačią žinutę

274 žinutės

McClane , gerbiu ir žaviuosi tavo požiūriu. Forex klubas galėtų vienyti elitinius narius su ELITINIAIS tikslais ( finansavimui dalykų Lietuvos valstybiniu mąstu ir valstybinės reikšmės ) . Smulkūs pasipinigautojai , vargu ar reikalingi klubui. www spekuliantai puslapio paskirtis ir tikslas man nėra aiškūs. Bet kurie rimtesni ketinimai šiame puslapyje tampa pasišaipymo objektu. Jei pasišaipymais neišgąsdina, tada nickai ir kompiuterių IP būna blokuojami. Tokia praktika, tokia valdybos narių pozicija. Čia visi laiko vieni už kitus geresniais treideriais, foreksą ir akcijų kursų pokyčius išmanančiais geriau už kitą , parašiusį postą.
Tad pasilieku prie nuomonės, kad šis saitas negali būti klubo kūrimo vieta.
Treideriai slepiami bankų ? Logiška. Man irgi keistoka įsivaizduoti treiderius , mokančius prekybos abėcėlės naujokus. Tai ne treiderių paskirtis.
Andrius1971
Rašyti privačią žinutę

8 žinutės

Labas visiems,
Na arijanai, panasu, jei bus daugiau tokiu kaip Jus, tai klubas bus

Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.


Ekonominis kalendorius

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2024 UAB All Media Digital