Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.

 

Suburkime Forex klubą

Droidas
Droidas
Rašyti privačią žinutę

286 žinutės
( +85 / -51 )

Mano supratimu pradziai uztektu "virtualaus" klubo, kur butu skelbiama naudinga info - pav. linkai i greitas naujienas, realtime indeksu pokycius ir panasiai. Nesiblaskyti po 10 Forex temu.
Galbut sukurimo nedidelio "hedz fondo" - i kuri sumete sakykim po 100 EU atiduotumem prekiauti sekmingiausiems treiderims. Esant sekmingems rezultatams butu galima pritraukti rimtesniu lesu.
Human beings will always betray you. You can only trust the numbers
Tonis
Rašyti privačią žinutę

694 žinutės

Ačiū Droidas, apie valdymus bus galima kalbėti kiek vėliau ir apie valdymo sąlygas. Dabar tai dar , mano manymu, ankstoka. Pirmiausia reikia suburti rimtą chebrą, kurie turėtų ambicijų dalyvauti kažkokio darinio kūrime, turėtų kažkokių tikslų, kažko siektų.

Todėl PAGEIDAUJAMI visi pasisakymai, kuriuose būtu reiškiama kažkokia kurtino tvarinio ( klubo, prekybos grupės ir t.t ) vizija.

Savo viziją išsakiau aiškiai. Todėl labai prašau sekančius pasisakančiuosius neužsiiminėti mano vizijos kritika (kaip bandė daryti savo asmenį susireikšminęs Alfredukas ), tačiau kiek galima plačiau išsakykite savo vizijas. Jau vėliau galėsime padiskutuoti , kokia vizija priimtiniausia bent jau didesniajai daliai kažko siekiančių ir kažko besitikinčių iš klubo.
Droidas
Droidas
Rašyti privačią žinutę

286 žinutės
( +85 / -51 )

Suburti "rimta chebra"? Toni, niekad nezinai, kas rimtas, kas ne.
Tai per daug abstraktu. Inesti pinigus (paju) manau galetu visi norintys.
Be realiu pinigu bus tik plepalai.
Projekto pagrindas - pelnas nuo investuotu pinigu. Tai ypac aktualu jei akciju rinka stagnuotu.
Matau tokia veiksmu seka:
1. Gal atsirastu teisininkas, ismanantis apiforminima panasios strukturos? Bent trumpai paaiskintu,ar tai is viso imanoma.
2. Jei tai imanoma - buriam rimta chebra.
3. Pasiskirstome darbais.
4. Inesam lesas.
5. Gaunam pelna.
6. Sekminga veikla susidomi stambus investuoptojai - visada atsiras zmoniu norinciu rizikuoti del didesnio pelno.
7. Pleciam veikla.
8. Gaunam pajamas nuo investiciju ir nuo fondo valdymo.
Human beings will always betray you. You can only trust the numbers
Alfredukas
Rašyti privačią žinutę

355 žinutės
( +3 / -6 )

Toni paskaityk savo posta ir palygink su “melageliu” ir “drambliuko svajonemis” , kur daugiau izeidinejimu?
Apie kokius totalius neigimus sneki?
1.Yra klausimas, kur nesuprantu.Ar tu su brokeriu susitartum, kad duotu 1pip nuolaida ir kaip rasai kita 0,5 pip kompensuotu Tonis, tai ar cia is savo kisenes kompensuotum? (manau cia nei kazkoks totalus neigimas nei izeidimas)
2.Cia “Labai jau socializmu kvepia. Pastoviai uzdirbantis greit pasitrauktu is tokio klubo.” Yra mano nuomone. (nei totalus neigimas nei izeidimas).
3.Del tokiu procentu 12900% i metus, tai tie kas tradina metus, du ir daugiau (ir su sumom su kuriom negali sau leist elgtis kaip su demo) tai “drambliuko svajones” dar per svelniai pasakyta. Ir tau klausimas i kuri gali ir neatsakyti: ar per savo visa tradinimo laikotarpi esi padidines kapitala 1000% ?
4.Cia visai neturejau omenyje Oandos ir kodel cia ja kisi? Cia buvo mano klausimas kurio ir dabar dar nesuprantu, kam reikia tariamai teisingoms pozicijoms atidarinet priesingas? (nei totalus neigimas nei izeidimas).

Ir idomu butu suzinot kokiu tu is manes pasiulymu per paskutinius puse metu laukei, lauki?

O kas liecia mano nuomones apie kluba tai: 1.Toks kaip ne pelno siekianti organizacija ilgai neisbutu. 2.Kas tradina sekmingai ta gali daryti ir namuose savarankiskai. 3.Mokami kursai (tiem kas tingi informacijos internete pasiieskot ir tikisi, kad isgirs kazka tokio, ko nera internete, nors internete yra daug daugiau nei gali isgirsti kursuose).
O kas gali issirutulioti tai: 1.Pasisedejimai prie brendzio, diskusijos ir naujos pazintys 2.Pelno siekianti imone.
Tonis
Rašyti privačią žinutę

694 žinutės

Alfredukas : Sory, Alfreduk, tačiau neskaitysiu tavo posto šiandien. Gal rytoj, gal poryt bet paskaitysiu būtinai ateityje. Nemėgstu oponentų, kurie puola ne vietoj ir nelaiku, iš anksto klaidingai įsitikinę savo teisumu, puolą žinutės autorių nė neįsigilinę į tai, kas rašoma. Gal vėliau... Sorry. Man norėtųsi spekuliantų puslapyje matyti brandžių intelektualų diskusijas. Mes , dauguma , nenaujokai, tad reiktų nors kiek pagarbos rodyti vieni kitiems ir suvokti, kad jei ne naujokas rašo, tai jis vistik turi pagrindą tam, ką teigia. Stengiuosi išlikti ir diskusijose šaltas ir neprarandantis savitvardos, puolimus atremiantis satyra ir humoru. Tokį įsivaizduoju gerą prekiautoją ir tokiu bandau būti. O ir spekuliantų puslapiui stengiuosi rodyti reikiamą pagarbą , diskusijose savo poziciją atstovaudamas bei gindamas nors ir atkakliai, bet neperžengdamas padorumo ribų...
Vaivoras
Rašyti privačią žinutę

22 žinutės

To Alfredukas. Kas tokio neimanomo yra daryti 20-50 % i men.? Nereikia skaiciuot kaip progresijos, nes tada ir gauni tuos nerealius proc. su nerealiom sumom ir aisku su milzinisku psichologiniu spaudimu po keliu men.

Gali buti ir taip: turi keleto (keliasdesimties) tukst. $ depozita, o kiekvieno men. pelna nusiimi. Prekiauji pastoviu kiekiu, petim ir depozitu. Su laiku tai tampa vos ne "Demo". Po ilgesnio laiko galima ir reiktu padidinti apsukas, bet tik ne kas menesi. Nespetum prisitaikyti psichologiskai.

To Droidas. Dviratis jau israstas. MGForex siulo "Integrated Management Account". Esme tokia: keli sumeta pinigus, vienas prekiauja, visi gauna proporcinga pelno (nuostolio) dali, o prekiautojas komisinius is visu dalyvaujanciu. Kiekvienas valdo savo Accounta ir gali pasitraukt kada tik nori. Manau tai domintu ir norincius investuot ir galincius pelningai prekiaut. Jei butu keli tokie Accountai su atskirais treideriais sumazetu rizika.
ariel
Rašyti privačią žinutę

256 žinutės
( +68 / -15 )

Apsispręskit, mielieji, ką bandote sukurti - klubą ar investicinį uabą? Neturiu nieko prieš abu variantus, tik matau pamažu krypstama nuo pradinės minties.
Gink savo galimybių ribas ir jos tikrai taps tavo
Agata
Rašyti privačią žinutę

1492 žinutės
( +237 / -563 )

Kas yra klubas?Kažkoks vienas bendras interesas ir daug skirtingų žmonių.Rotariečiai turi sąlygą,kad būtų kuo skirtingesnių specialybių ir užsiėmimų žmonių,kad kiekvienas turėtų galimybę tobulėti vienas iš kito nežinomoj srity.Turtas nėra pagrindas.Politinė partija -tai taip pat savotiškas klubas.Vienodos pažiūros kažkuriais klausimais.Nėra vien pokalbiai apie tai,kaip savo lyderį išnešti ant balto žirgo.Vyksta bendravimas,kurio metu susidaro bendra nuomonė,kas ką gali ir kas ko nori.Čia vykusioje diskusijoje matau du skirtingus interesus,tačiau jie yra neatsiejami.Kaip lyderiai paaiškėja ne pagal tai,kas pakelia ranką,kad kažko nori ar sugeba.Taigi,tas antras darinys gali susiformuoti tik pirmojo terpėje.Juk nepakanka čia forume parašyti,kad aš to noriu.Yra norai,yra sugebėjimai,yra savęs pervertinimas arba neįvertinimas,gali būti tik deklaravimas,kad rimtai dirbsiu,yra asmeninės neigiamos savybės,nesuderinamos bendrame darbe,kurias tik pas nedaugelį įmanomos pastebėti forumuose.Investicinis uabas savaime susiformuotų klube,jei tam būtų poreikis.Toks lipdinys iš vienas kito nepažįstančių žmonių neįmanomas.O kiti susirastų kitų bendrų interesų.Tai tik pamąstymas,kaip kalbos galėtų tapti kūnu.
Alfredukas
Rašyti privačią žinutę

355 žinutės
( +3 / -6 )

Toni viskas aisku kas tu do vienas esi ( su 100% per menesi be rizikos), gali ir neatsakinet i mano ankstesni posta (kurio vis neturejai laiko perskaityti).
Tonis
Rašyti privačią žinutę

694 žinutės

Fantastika :yes

Štai asmeninė ^la žinutė :

Subject: Įspėjimas
Sender: ^la
Recipient: Tonis
Date: 2007-12-04 19:46
--------------------------------------------------------------------------------

Finansinių piramidžių statybos spekuliantuose nėra ir nebus toleruojamos.



Nu geras..... Finansinių piramidžių ? Kokių finansinių piramidžių, jei mano projekte nebuvo, nėra ir nebus planuojamas , JOKS pinigų investavimas ar mokėjimai kam nors ar kur nors ?

Finansinė piramidė be JOKIŲ ketinimų investuoti ar mokėti kur nors NORS 1 LITĄ ?

Kas dar gali būti absurdiškiau ? Neplanavau , neplanuoju ir neplanuosiu nieko įžeidinėti, tačiau visada jau prisiminsiu Agatos kažkuriame poste išsakytą minty: " O jei moderatoriaus intelektas daug žemesnis už žinutės ar temos autoriaus intelektą ?".

Tikrai nekaltinu, ^la intelekto trūkumu, tačiau ižvelgti "finansinę piramidę " šiame projekte.... Trūksta žodžių....

Komentarus palikę valdybos nariai ( Nojus, Chikirap ) irgi nesusigaudė apie ką ten kalbama. Argi buvo sunku lukterėti bent parą, kitą ?
Viskas būtų paaiškėję... Iš ties būčiau savaitgalį plačiau daug ką atskleidęs.
Man temos uždarymas nemanau, kad pakenkė, nes jis pagal reikšmę šiai dienai buvo man gal tik 4-5 -penktose vietose, tačiau spekuliantų puslapio skaitytojai, neteko daug daugiau.

Tad tokie mano ispūdžiai ...

P.S. Forex klubas gerai ir būtinai bus, bet turiu abejonių , ar SPEKULIANTŲ saitas tam tinkama vieta.
Pasvarstykime neapgaudinėdami savęs, ar galima ką nors kurti ir sukurti puslapyje, kuriama galioja moderatoriaus nuostata ( spėju, kad su Valdybos palaiminimu ) su "beisbolo lazda " pereiti per temą vien dėl to, kad jos nesupranti, nesupranti nei kas ten rašoma, nei apie ką ?

Neradus nors kokio mažiausio argumento temos uždarymui pagrįsti , buvo tiesiog susigalvota paties moderatoriaus tokia priežastis, kad absurdiškesnės norėdamas jau nebesugalvosi.
Na principas lyg ir aiškus.... jei jau nesuprantam, tai geriausia praeiti su "beisbolo lazda " per temą. Na jo intelektas .... Nebestebina tada jau ir pasiekimai Forex'e...

Gal ir geriausias variantas sėkmingai sudarkius temą ją ir ištrinti galutinai. Visvien po moderatoriaus intelekto pasireiškimo iš temos liko jau nei akėčios , nei vežėčios...

A Č I Ū ^la. Liksiu dėkingas ilgam.

Pateikiu viešumui ir antrąją ^la žinutę:

Subject: Re: Re: Įspėjimas
Sender: ^la
Recipient: Tonis
Date: 2007-12-04 19:53
--------------------------------------------------------------------------------

Tačiau planavai neskaidrią veiklą, kurios metu galimai nukentėtų mažiau išsilavinę žmonės. Tokių bandymų ateityje netoleruosime.

Aš ne prieš naujas ir utopines įdėjas, aš už skaidrumą. O utopinės įdėjos su tokiu konspiracijos lygiu - dažniausiai tampa aferomis. Tikiuosi, jog suprasi mano reakciją ir kodėl ji tokia.



Atsakau viešai: MAN INTELEKTUALŪS ir IŠSILAVINĘ žmonės reikalingi
tik tam, kad bendrais suderintais prekybiniais veiksmais VISIEMS
NAUDINGOMIS sąlygomis "nuskalpuotume" kai kuriuos nedidelius užsienio šalių Forex brokerius. O su "beisbolininkais" tai žinai, kiek toli šioj srityje tenueisi.... Tad apie kokį čia nukentėjimą "mažiau išsilavinusių" čia fantazuoji ? Kokia neskaidri veikla ? Kokios aferos ? Tau ^la gal geriau būtų etatiniu demagogu dirbti, nei moderatoriumi ?
Pasikartosiu, kad kiekvienas supantį pasaulį mato pagal savo intelekto prizmę, kitų žodžius vėlgi vertina pagal savo intelekto prizmę. Argi ne geriausias įrodymas šios dienos istorija su mano tema ?
^la
Rašyti privačią žinutę

1936 žinutės
( +244 / -33 )

Demagogija.

Tamstos planai man nėra žinomi. Aš vertinau požymius. Juos taip pat pastebėjo kiti portalo dalyviai. Konkrečiai:

Klaidinančios informacijos skleidimas apie galimą DIDELĘ grąžą ir nulinę riziką. Detalesnės informacijos nepateikimas apie siūlomą modelį, siūlant betarpį bendravimą, tokiu būdu galimai siekiant pašalinti kritines pastabas ir nuginkluoti blaivų protą.

Tuo šią temą norėčiau baigti.


PS. Tavo '100% grąžos' temą ištryniau ne aš. Kai kam ačiū.
Common sense is not very common
fuxurass
Rašyti privačią žinutę

138 žinutės
( +4 / -2 )

tonis turetu susirupinti savimi, nes truputi per daug arogancijos jo asmenyje gyvena, gana stumti ant visu kokie jie durni ir t.t. pats pamastyk koks "nesuprastas genijus" kitiems atrodai...
Tonis
Rašyti privačią žinutę

694 žinutės

PS. Tavo '100% grąžos' temą ištryniau ne aš. Kai kam ačiū.
Tuo tikrai nesistebiu . Pagal VALDYBOS narių Nojaus ir Chikirap paliktus komentarus matėsi , kad "beisbolininkų" tarp trynimo teisę turinčiųjų neturėtų būti trūkumo spekuliantų saite .

Viskas ok. No problem.
^la
Rašyti privačią žinutę

1936 žinutės
( +244 / -33 )

Toni, matau, kad nenurimsi. Todėl klausiu tiesiai šviesiai: KA SIŪLAI ?
Common sense is not very common
Tonis
Rašyti privačią žinutę

694 žinutės

Toni, matau, kad nenurimsi. Todėl klausiu tiesiai šviesiai: KA SIŪLAI ?
Ką čia be pasiūlysi po tokio sėkmingo "intelektualų" pasidarbavimo...

Žinai, įdomiausia, kad nespėjau padėkoti visiems postų autoriams, privačias žinutes parašiusiems, į e-mailą parašiusiems. Jau parašiau..jau siunčiu...ir na.... nebėra kur... Žinai , apmaudu, o padėkoti tikrai buvo kam ir už ką. Tad dabar tariu A Č I Ū.
Bamblys
Rašyti privačią žinutę

222 žinutės
( +53 / -34 )

Toni, paaiskink man kavailam, kam tau komanda? tu juk genijus. Pasiimk 50.000 Lt vartojama paskola ir po metu turesi 205 mln. Lt. ir galesi skalpuoti ka noresi. O po 2 metų turėsi 800.388.608 mlrd. Lt ir galėsi nupirkt visą pasaulį... Kam tau 10 apaštalų????

bajeristas...
Tonis
Rašyti privačią žinutę

694 žinutės

Toni, ......... Pasiimk 50.000 Lt vartojama paskola ......

bajeristas...
Ar gi aš kur nors rašiau ar sakiau, kad man trūksta arba reikia pinigų ?
Tad, kam man paskola ?

Projekte planavau jau greičiau duoti projekto dalyviams prekybai pinigų , o ne imti.
Jei jau tikiu, kad mano prekybos sistema per mėnesį duotų +100% pelno, tai kodėl gi neleisti projekto dalyviams prekiauti su mano pinigais ir mano sąskaitomis pagal mano prekybos schemą ? A... ? Juk rizikos tai nėra. Aiškiai rašiau: "BE RIZIKOS".

Bet gi negaliu patikėti savo pinigų "beisbolininkams"...

Tad temoje ten viskas buvo parašyta taip , kaip reikia.

Tai kas čia iš mūsų bajeristas ?
BuLLsEyE
BuLLsEyE
Rašyti privačią žinutę

227 žinutės
( +21 / -3 )

Tonis
Atsakau viešai: MAN INTELEKTUALŪS ir IŠSILAVINĘ žmonės reikalingi
tik tam, kad bendrais suderintais prekybiniais veiksmais VISIEMS
NAUDINGOMIS sąlygomis "nuskalpuotume" kai kuriuos nedidelius užsienio šalių Forex brokerius.

Va ir planas. Tik kad maži brokeriai, ypač rusiški negrąžina poto depozitų... Beto tai vadinama arbitražu, kuri dažniausiai atlieka kompiuterizuotos sistemos, žmogui šansų ne per daugiausiai
Tonis
Rašyti privačią žinutę

694 žinutės

Tik kad maži brokeriai, .... negrąžina poto depozitų...
Parodykite, kur mano temoje buvo parašyta , kad reikės daryti depozitus. Nukopijuokite nuo mano temos ir pateikite čia !!! ...

Negalite ? Tada savo vaikiškose galvelėse subrandintų fantazijų nepriskirkite man !!!!



Jei norėsite toliau šią temą vystyti , kopijuokite nuo mano temos mano žodžius ir pateikite diskusijai.
KurciasKurmis
KurciasKurmis
Rašyti privačią žinutę

116 žinutės
( +20 / -3 )

Projekte planavau jau greičiau duoti projekto dalyviams prekybai pinigų , o ne imti.
Jei jau tikiu, kad mano prekybos sistema per mėnesį duotų +100% pelno, tai kodėl gi neleisti projekto dalyviams prekiauti su mano pinigais ir mano sąskaitomis pagal mano prekybos schemą ?
Toni, buk mano Mokytoju!!! Sutinku sekt paskui Tave ir uzdirbinet Tau pinigus naudojantis Tavo saskaitom. Jei dar ir man nubyres keletas centu, busiu dvigubai dekingas...
Neatstumk prasancio...

Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.


Ekonominis kalendorius

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2024 UAB All Media Digital