Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.

Live call

woodstock
Rašyti privačią žinutę

145 žinutės
( +9 / -2 )

sell xag/usd-14.3,tp-13.8,sl-14.9suma pastaciau nemaza ,nes judejimas menkas
woodstock
Rašyti privačią žinutę

145 žinutės
( +9 / -2 )

paskutini savo statyma galiu pakomentuot placiau.
didieji aukso ir sidabro trendai labai ilgi, tesiasi nuo keliu iki keliolikos metu,dabartinis kritimo trendas susiformavo 2011 metu pavasari.manau ,kad jis dar tesis .tai rodo ir bendroji analize,politiniai ,ekonominiai  veiksniai,duomenys is siu metalu gavybos.
technine analize rodo man panasiai.yra vienas pozymis ,kuris ne karto manes nepavede-pries apsiversdamas didysis trendas uzsilenkia i priesinga puse.t.y. jei sidabras staigia atpigtu,be ekonominiu paskatu,galima butu laukt trendo posukio i virsu. kol kas to nera.
sidabras labiau technologiskas,auksas labiau spekuliatyvinis
dabar prie esmes.99% laiko aukso ir sidabro grafikai juda sinchroniskai.as isnagrinejau ta likusi 1%.dabar visos alalizes neduosiu pateiksiu tik viena isvada-auksas dazniau nusitempia sidabra paskui save.tai va sidabras sia savaite nejuda o auksas atpigo nuo1203 iki1183.gali ir sidabras pigti.
narkun123
Rašyti privačią žinutę

13 žinutės
( +1 )

manau,bendrai Woodstock turi racijos,bet tai nereiškia,kad va dabar jo logika pasiteisins.gali tekt palaukti gal pora savaičių ,gal mėnesių aš tiek kantrybės neturiu todėl:
sell eur/usd -1,155,sl-1,169,tp-1,150
narkun123
Rašyti privačią žinutę

13 žinutės
( +1 )

buy US NAS 100-7530,sl-7415,tp-7660
10-02 d statymas baigėsi neblogai,vėl yra laisvu lėšu prekiauju toliau.
esu nusižiurėjusi us nas 100-tai amer. technologinių įm. indeksas.svyruoja pakankamai,pagrindinis trendas-i viršų.dabar pakrito,gal ką nugriebsiu.
woodstock
Rašyti privačią žinutę

145 žinutės
( +9 / -2 )

buy eur/usd -1.148 ,tr-1.152,per staigia doleris atpigo per praeita savaite.gal atsoks....
si karta zaidziu be sl ,logika tokia ,-doleris svyruoja daug maz vienodai i abi puses.jei dabar neatspesiu ,vis vien kada nors grafikas pasisuks i mano puse.svarbiausia nestatyt dideles sumos[ne daugiau kaip 4 kartus virsyti suma ,esancia saskaitoj.]
woodstock
Rašyti privačią žinutę

145 žinutės
( +9 / -2 )

buy US NAS 100-7092,sl-6950,be profito,ziuresim kaip eisis,
savaite po didziojo kritimo ,dugno nepavyko pramust nei ketvirtadieni ,nei penktadieni.
nusistovejo viskas galetu pajudet i virsu.
FED pareiskimai-ramus,kinu -Trampo karas kol kas aprimo,laukiu bent trumpalaikio kilimo.

Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.

Ekonominis kalendorius

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2018 Tipro Group UAB