Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.

 

pinigu pervedimas

Alfredukas
Rašyti privačią žinutę

355 žinutės
( +3 / -6 )

Cia rasau, kad pradedantys nesuklystu.Nes idejes 1000$ pas viena brokeri su 1:200 peciu ir atidares sakykim 200000 usd/chf greiciau gausi margin call (nukris zemiau 10%) nei pas kita brokeri su peciu 1:50 atidares 50000 usd/chf nukristu zemiau 50% , nes atsargoi liktu kazkur plius 45 pip
Mano manymu didesnis petys geriau tik tuo atveju jei naudoji siaurus stop loss.
Tonis
Rašyti privačią žinutę

694 žinutės

Cia rasau, kad pradedantys nesuklystu.Nes idejes 1000$ pas viena brokeri su 1:200 peciu ir atidares sakykim 200000 usd/chf greiciau gausi margin call (nukris zemiau 10%) nei pas kita brokeri su peciu 1:50 atidares 50000 usd/chf nukristu zemiau 50% , nes atsargoi liktu kazkur plius 45 pip
Mano manymu didesnis petys geriau tik tuo atveju jei naudoji siaurus stop loss.
Ne visai taip. Pradedančiam geriausia atsidaryti 100$ sąskaitą MasterForexe. Pervedimas pinigų tekainuos iš Webmoney 0,80$ ( tai jau didžiulis pliusas pradedančiam ). Toliau pradedančiam verta atsidaryti tik 0,01 loto vieną poziciją ( tai bus 1000 vnt ir vieno pipso vertė 0,10$). Toliau reikia ramiai laukti, nes 100 pipsų pokytis leis uždirbti 10$, kas sudarys 10% nuo pradinės 100$ dydžio sąskaitos. Bet svarbiausia, kad galima bus laukti ilgai ilgai, nes margin call pareitų šioj situacijos tik tada, kai sąskaita taps lygi 10$ ( Kas sudaro 900 pipsų PRIEŠ TAVE ).
Ir dar : užsidirbęs pirmuosius 10$ pradedanrysis GALĖS juos persivesti į Webmoney ir persivedimas jam tekainuos tik 0.80$.
Jau senai dirbu su Oanda, tačiau Masterforexe pasiekiau žymiai geresnius rezultatus ir būtent dėl išvardintų sąlygų . Tad patariu nuoširdžiai ir pradedantiesiems.
Tonis
Rašyti privačią žinutę

694 žinutės

Vaivoras: nori pasakyti kad neima mokesciu uz toki pervedima?

Ar kai jus visi kalbat apie pervedimus, ir kaip greitai jie atsidure jusu saskaitoje, iskaiciuote ta tarptautinio pervedimo mokesti? Kaip galima butu jo isvengt? Nes jei as noreciau pervesti 100$, tai ~40$ is ju atskaiciuos uz tarptautini pervedima, nekas gaunasi kai netenki 40% savo sumos net nepradejes prekiauti...
Alfreduk, beje aš siekiau savo žinutėmis konkrečiai atsakyti tiek į šitą postą, tiek ir į pirmąjį temos postą. Nes daugeliui yra aktualiausias klausimas, kaip persivesti bent 100$ į forex sąskaitas ir IŠVENGTI DIDELIŲ pervedimo mokesčių. Neabejoju, kad klausiantieji iš mano žinučių sužinojo tai, ką ir norėjo sužinoti, bet NEI VIENAS kitas nesugebėjo nieko doro šia tema nei parašyti , nei pasakyti. Būkim geranoriški ir konkretūs. Tuo laimėsime visi. Ačiū.
Tonis
Rašyti privačią žinutę

694 žinutės

coticus :
Vaivoras: nori pasakyti kad neima mokesciu uz toki pervedima?

Ar kai jus visi kalbat apie pervedimus, ir kaip greitai jie atsidure jusu saskaitoje, iskaiciuote ta tarptautinio pervedimo mokesti? Kaip galima butu jo isvengt? Nes jei as noreciau pervesti 100$, tai ~40$ is ju atskaiciuos uz tarptautini pervedima, nekas gaunasi kai netenki 40% savo sumos net nepradejes prekiauti...
Alfreduk, beje aš siekiau savo žinutėmis konkrečiai atsakyti tiek į šitą postą, tiek ir į pirmąjį temos postą. Nes daugeliui yra aktualiausias klausimas, kaip persivesti bent 100$ į forex sąskaitas ir IŠVENGTI DIDELIŲ pervedimo mokesčių. Neabejoju, kad klausiantieji iš mano žinučių sužinojo tai, ką ir norėjo sužinoti, bet NEI VIENAS kitas nesugebėjo nieko doro šia tema nei parašyti , nei pasakyti. Būkim geranoriški ir konkretūs. Tuo laimėsime visi. Ačiū.


P.S. Alfreduk, pabandykim matyti VISUMĄ. Oandoje sąlygos 5 kartus blogesnės. Esmė tame, kad, kaip jau aprašiau, Masterforexe su 100 pipsų pelnu pasididinsi sąskaitą 10% ir turėsi atsargoj 900 !!!!! pipsų rezervą. O tu pasakoji apie tai, kas gali nutikti, jei prekiausi viskiu smegenis prieš prekybą užpilęs
Alfredukas
Rašyti privačią žinutę

355 žinutės
( +3 / -6 )

O petys pas abu 1:200. Tad galima daug pirkti ir nesibaiminti greito margin callo.
Del sito as ir daviau palyginima.
Ir baigiam pilstyt is tuscio i kiaura.
coticus
Rašyti privačią žinutę

50 žinutės

Tonis: gal galetum parasyti pagrindinio masterforex puslapio adresa? Ieskojau ir radau kelis variantus, tai nezinau kuris yra tas apie kuri kalbi tu.

Beje, kaip geriausia pervesti pinigus i webmoney?
indriukass29
Rašyti privačią žinutę

1 žinutės

 PINIGINIAI PERVEDIMAI I LIETUVA TIK 0.99£

Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.


Ekonominis kalendorius

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2024 UAB All Media Digital