Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.

Scam

eziukas-ruke
Rašyti privačią žinutę

120 žinutės
( +3 / -4 )

Sveiki,
Aš naudoju brokerį GFT Forex.
Pastebėjau, kad live price vienoda su marketiva. Bet vos tik nusiperki ar parduoti valiutą, tai live price pasikeičia per 2PIP ir visada į kliento nenaudą. Taip gaunasi, kad neoficialiai ten eur/usd spread'as yra 5pip, o ne jokie 3pip kaip skelbiasi..

Norėjau paklausti Jūsų ar nepastebėjote tokių "Bajerių" ant kitų brokerių?
$ yra niekas. troskulys yra viskas!
Rask viską ko reikia - didžiausias LT puslapių katalogas
ariel
Rašyti privačią žinutę

256 žinutės
( +68 / -15 )

Kažkada radau tokį šio fenomeno paaiškinimą. FX viskas sukasi labai greitai, vienu metu vykdoma daug sandorių. Todėl, skirtingai nuo akcijų rinkų, fx bid ir ask yra truputį "išplaukę". Kadangi beveik vienu metu į rinką patenka daug pavedimų, sunku juos kiekvieną kartą sustatyti į gražią tvarkingą eilę pagal kainą. Tad jei ekrane matom, kad eurusd kaina yra tarkim 1,3210 - 12, tai realiai ji malasi 1,3208 - 14 intervale, dažniausiai būdama 10 - 12. Tos tarpinės kainos galioja sekundės dalis, todėl nėra rodomos. Taigi kai traderis duoda pavedimą pirkti, brokeris jam gali parodyti bet kurią kainą iš to intervalo, ir bus teisus, nes tokia kaina yra. Kokia kaina jis užeina į rinką (jei iš vis užeina, retas iš mūsų stumdo milijonus) - nežinia, bet traderiui perkant parodoma brokeriui palankesnė kaina (dar viena proga brokeriui įsimest pipsą kitą į kišenę). Todėl taip ir būna, kad užėjus kursas dažnai paeina 1 - 2p prieš traderį. Nepainioti su nuostolinga poza
Gink savo galimybių ribas ir jos tikrai taps tavo
kafka
kafka
Rašyti privačią žinutę

357 žinutės
( +29 / -3 )

Tai pirkti tada reikia ne market price, o stop sell/buy.
www.investuotojas.eu
eziukas-ruke
Rašyti privačią žinutę

120 žinutės
( +3 / -4 )

kafka, man rodos tas stop sell/buy taip pat reaguoja kaip ir paprastai perkant..
manyciau, kad ariel teisus, bet visgi taip iseina, kad realiai tas spread'as nieko nereiskia.. galbut Jusu mylimojoi oandoi, lygiai tas pats gaunasi kas ir gft forex..
$ yra niekas. troskulys yra viskas!
Rask viską ko reikia - didžiausias LT puslapių katalogas
^la
Rašyti privačią žinutę

1936 žinutės
( +244 / -33 )

Įdomu, ką Jūs turite omeny sakydami 'realiai' ? Gal galite pasidalinti savo patirtimi ?

Panagrinėjes savo išklotinę radau tik vieną praslydimą

Common sense is not very common
Savs
Rašyti privačią žinutę

73 žinutės
( +4 )

to eziukas-ruke :
Pagrindinai dileriai keicia kainas tik tada, kai treideris uzeina "out of market price" , beje 1-2 pipsai neturi reiksmes , jei zinoma tai nesikartoja pastoviai.
jomojo
Rašyti privačią žinutę

11 žinutės
( +2 / -1 )

eziukas-ruke norejau paklausti kokius dar minusus matai GFT. Nes as atsidariau demo accounta ir ta dealbook lyg ir nieko, zadu atsidaryti tikra sakaita pas juos. Patark ar verta, ar pasiieskoti ka nors kita.
Toks vartotojas neegzistuoja
Na iš esmės pora pip turėtų nieko nereikšti.. bet aš nesu tolimųjų reisų vairuotojas..
tad mane biesina tokie bajeriai..
bet nieko.. dabar visada pridedu tuos kelis pip prie stopo ir viskas normaliai einasi.. neseniai atnaujino dealbook'a tipo dabar eina offline, bet nebandžiau..

To: jomojo
na cia tas minusas, kaip supratau ne tik pas juos yra.. o siaip tai viskas lyg ir normaliai. nelabai gilinuosi.. siaip idikatoriu ant real daug daug maziau.. jei nori daugiau reik saibu nemazai moket.. softo galimybiu nelabai daug isnaudoju.. nes einu su paprasta strategija ir imu tik paprastus pinigus.. ))
siaip siulyciau tau oanda geriau.. jei nesi real buves.. nes vistiek bus sakiai
tai oandoi bent jau teoriskai turetu but spreadas mazesnis..
siaip man kas patiko gft forex, kad uzstatai alert'a ir gauni iskart sms, kai "pakerta" alert'a, tai labai patogus dalykelis.. ypac kai psichologiskai traumuoja is pradziu forexas.. tai geriausiai alerta uzsidedi ir nuleidi programa kai pripranti tai jau ir uzmirst pradedi kad tas forexas yra..
aisq pas mane mini accountas.. ) ypac kai uzsemes kitais darbais..
butu daugiau saibu tai triesciau i kelnes iki nukritimo..ir alertu daug reciau prisireiktu..
coticus
Rašyti privačią žinutę

50 žinutės

Ar skaitet straipsni apie EFX? (http://tradesight.com/wordpress/?p=46) Kazkas labai jau isgyre sita kompanija. Atseit taiko minimalius spredus (EUR/USD 1 pip) ir minimalu komisini mokesti, kurio neslepia nuo klientu.
O del tu kainu pakitimu vykdant sanderi, tai cia gali butu taip automatiskai nustatyta and deal desk, kad treidintu visuomet pries savo klientus, taip jie $ kala (
^la
Rašyti privačią žinutę

1936 žinutės
( +244 / -33 )

Jus teoriškai svarstote ar patiriate daug praslydimų ?
AlexSEO
Rašyti privačią žinutę

34 žinutės

Yra toks saitelis www.forexbastards.com, ten galima uzmesti aki i brokeriu rewiev, visokiu kriminalu prirasyta, tiesiog pasiskaitinet labai gerai, nes zinai kokiu dalyku nutinka kitiems su tuo paciu brokeriu.
Alex
public enemy
public enemy
Rašyti privačią žinutę

147 žinutės
( +14 / -10 )

Ar tik ir www.spekuliantai.lt taip pat nepriklauso i scam grupe, ka? Jeigu sio puslapio narys ideda zinute, savo nuomone ar kazkoki pasisakyma kuris tipo yra apgaulingas ar ten agituojantis ar bala zino kam jie priskiria- istrina be jokiu perspejimu.
Ar tik adminas neuzdirba ant zinuciu kontroles?
Ir si zinute manau ilgai neissilaikys, nes juk admino kritika- ar netaip admin'e, ka? jau kokia 4- zinute mano dinksta, gal ir mano accounta istrink- kad nebesimaisyciau 'niekam'
"You have the right to talk to a Forex Trader before answering any of our questions. If you cannot afford to hire a Forex Trader, one will be appointed for you without cost and before any questioning. You have the right to use any of these rights at any time you want during this forum."
^la
Rašyti privačią žinutę

1936 žinutės
( +244 / -33 )

'Adminas' tokiu būdu neuždirba. Kritika yra visada laukiama. Žinutė ištrinta, nes buvo paskelbta netinkamoje temoje.

Be pykčio.

Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.

Ekonominis kalendorius

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2022 UAB All Media Digital