Spekuliantai

Diletantas2
Apie   Veikla   Publikacijos   Virtualus portfelis   Watchlist'as  
 
Diletantas2 paskutinį kartą lankėsi:
Nesklandumai www.spekuliantai.lt 102 2015-02-04 17:51:20
Skelbimų lenta 163 2013-12-30 23:22:11
Rinkos Pulsas 20857 2012-05-04 23:03:28
Pirko/Pardavė 14816 2012-05-04 23:02:49
Diletantas2 pasisakymai forume:
Nesklandumai www.spekuliantai.lt 102 Mūsų tinklapis 2015-02-04 17:48:51
Pražuvo techninė analizė. Atrodo, kad ši svetainė niekam nebereikalinga.
Nesklandumai www.spekuliantai.lt 102 Mūsų tinklapis 2014-09-22 20:06:41
Gal galėtumėte pažiūrėti, kodėl Techninėje analizėje 1 OMXV indekso grafikas užstrigo rugpjūčio 26 d. ir nebetęsiamas.
Skelbimų lenta 163 Bendri klausimai 2013-12-30 18:40:45
Citatos pradžia Nojus  
   "Su nerimtais pasiūlymais prašome nesikreipti." Prie viso linksmai nuteikiančio posto šitas paskutinis sakinys geriausias. :) Taip ir neaišku, kas kam siūlo:) Citatos pabaiga
Visokių pasiūlymų būna. Nesupratingi žmonės gali pagalvoti, kad čia pokštas, ir pasiūlyti kur nors nueiti.
Kol kas gauta 4 užsakymai.

Skelbimų lenta 163 Bendri klausimai 2013-12-27 16:30:17

Įdedu ASU Jaunųjų investuotojų klubo skelbimą. Vertas dėmesio.

ASU Jaunųjų investuotojų klubas
siūlo įsigyti investuotojo viščiuką.

 

Investuotojo viščiukas padeda sėkmingai investuoti ir tapti turtingu. Pastaruoju metu Kinijoje labai sparčiai auga milijonierių skaičius, nes ten investuotojo viščiukai plačiai naudojami.

 

Investuotojo viščiuko naudojimo būdas: A4 formato popieriaus lape stulpeliu išdėstytuose langeliuose reikia surašyti akcijų (ar kitų investicinių instrumentų) pavadinimus ir kiekviename langelyje padėti po kruopą. Tada prie popieriaus lapo reikia pastatyti investuotojo viščiuką ir stebėti, iš kurio langelio pirmąją kruopą viščiukas sules. Šiame langelyje nurodytas akcijas drąsiai galite pirkti, jos artimiausiu laiku Jums duos didelę investicinę grąžą.

Jei savo investicinį portfelį norite diversifikuoti, veiksmą reikia pakartoti – tokiu būdu Jūs pasirinksite kitas akcijas, kurias galite papildomai pirkti.

Pastaba:  Nebūkite godūs. Akcijos kainai pakilus 100 proc., fiksuokite pelną.

 

Investuotojo viščiuko kaina – 490 Lt.

Investuotojo viščiuką pristatysime nemokamai į bet kurią Lietuvos vietą. Be to, nemokamai suteiksime konsultaciją, kaip investuotojo viščiuką reikia prižiūrėti. Pristatymo į užsienį kaina – sutartinė.

 

Dėmesio! Investuotojo viščiukų kiekis yra ribotas, todėl vienam pirkėjui parduodame tik vieną  investuotojo viščiuką. Kiti pardavėjai gali pasiūlyti analogišką prekę, tačiau gali pasirodyti, kad tai tik paprastas viščiukas. Kokybišką ir aprašyme nurodytas savybes turintį investuotojo viščiuką įsigysite tik pas mus.

 

Jei investuotojo viščiuko kaina Jums atrodo per didelė, mes galime pasiūlyti apvaisintą kiaušinį, iš kurio Jūs galėsite išsiperėti tikrąjį investuotojo viščiuką. Kiaušinio kaina (su nemokamu pristatymu į bet kurią Lietuvos vietą) – tik 240 Lt.

 

Užsakymai priimami tel. 860702327 arba elektroniniu paštu asujik2014@gmail.com

 

Su nerimtais pasiūlymais prašome nesikreipti.


SRS1L - "Snoras" 4113 Akcijų birža 2012-01-15 13:30:50
eclectic,
Aš išsiunčiau BAB Snorui, yra logikos, kad jis įgaliotas surinkti reikalavimus.
Vyriausybė turėjo kažkokiai institucijai pavesti valdyti akcijas. Apie tai nebuvo pranešta, galima numanyti, kad tai turėjo būti Finansų ministerija. Galima jai siųsti. Galima dviem adresais.

P. S. Tiesa, raštą dar papildžiau, nurodydamas bendrą turėtų akcijų nominalią vertę.

SRS1L - "Snoras" 4113 Akcijų birža 2012-01-14 20:07:51
Irzlūs ir tiesmukai suprantantys šios žinutės teneskaito

Pacituosiu kitoje temoje dėtą žinutę:

Sapnavau keistą sapną.
Važiuoja geltonas traukiniukas, lokomotyvas panašus į lenktyninį automobilį, o jame sėdi mašinistė Klara. Ir krauna visi į tą traukiniuką pinigus, ir veža tuos pinigus į kažkokį banką.

Dabar tik pažiūrėjau Laimos sapnininką:

Geležinkelis - Jį matyti – nesėkmė.
Jeigu sapne nešate pinigus į banką – saugokitės banditų.


Tik kas ta mašinistė Klara? Ar tik ne Klara Cetkin?

Komunistas - Komunistą sapnuoti – visuotinos tvarkos suirutė. Jo sapne klausytis – subankrutuosite.


LEL1L - "Lietuvos elektrinė" 55 Akcijų birža 2011-12-14 19:08:04
Ar yra buvusių LEL akcininkų?
11.18 VPK nusiunčiau tokį paklausimą:

Lietuvos Respublikos Vertybinių popierių komisijai

 

Ar nebuvo pažeisti Lietuvos Respublikos įstatymai šiais atvejais:

1.  Leidus vykdyti AB „Lietuvos energijos gamyba“ ir AB „Lietuvos elektrinė“ sujungimą, nesibaigus teisminiam procesui dėl AB „Lietuvos elektrinė“ akcijų privalomo išpirkimo iš smulkiųjų akcininkų teisinga kaina.

2.  AB „Lietuvos energija“ per Nasdaq OMX Baltic biržą nepranešus apie 2011 m. rugpjūčio 22 d. Vilniaus apygardos teismo nutartį kaip esminę informaciją akcininkams.

3.  Nei AB „Lietuvos energija“, nei VPK per Nasdaq OMX Baltic biržą nepranešus. ar  2011 m. rugpjūčio 22 d. Vilniaus apygardos teismo nutartis atskiruoju skundu apskusta Lietuvos apeliaciniam teismui.

Visais šiais atvejais smulkiųjų akcininkų interesai buvo šiurkščiai pažeisti.

Kyla klausimas, ar bus galima iki galo įvykdyti 2011 m. rugpjūčio 22 d. Vilniaus apygardos teismo nutartį. Smulkusis akcininkas, šiuo metu pardavęs AB „Lietuvos energija“ akcijas, gautas už AB „Lietuvos elektrinė“ akcijas, praras teisę gauti teismo nustatytą teisingą kainą, nes jis jų jau nebeturi, tuo tarpu šių akcijų pirkėjas tokių teisių neįgaus, nes jis juk pirko ne AB „Lietuvos elektrinė“ akcijas, o AB „Lietuvos energija“ akcijas. Dalis valstybės prievolių pagal šią teismo nutartį pradings.

Neaiški situacija susidarys ir tuo atveju, jei smulkusis akcininkas, turintis AB „Lietuvos energija“ akcijų, gautų už AB „Lietuvos elektrinė“ akcijas, šiuo metu įsigis papildomai AB „Lietuvos energija“ akcijų, o vėliau dalį turimų AB „Lietuvos energija“ akcijų parduos. Ką jis pardavė – AB „Lietuvos energija“ akcijas, gautas už AB „Lietuvos elektrinė“ akcijas, ar papildomai įsigytas akcijas?

Šią situaciją pagimdė užklausime nurodyti smulkiųjų akcininkų teisių pažeidimai.

Negaudamas atsakymo, nusiunčiau šiandien pakartotinai.
Gavau tokį atsakymą:

Laba diena,

 

atsakydami į Jūsų paklausimą, Vertybinių popierių komisija paaiškina, kad 2011 m. rugpjūčio 22 d. Vilniaus apygardos teismas (VAT) nutartimi nustatė teisingą vienos paprastosios vardinės AB „Lietuvos elektrinė“ 1 Lt nominalios vertės akcijos kainą – 7,48 Lt, už kurią ieškovas Lietuvos valstybė, atstovaujama Lietuvos Respublikos energetikos ministerijos (Energetikos ministerija), turi išpirkti šias akcijas iš smulkiųjų akcininkų, prilyginant 1 AB „Lietuvos elektrinė“ akciją 1,37 AB „Lietuvos energija“ akcijos.

  

Teismas pažymėjo, kad ginčo kilimo metu AB „Lietuvos elektrinė“ akcininku buvo valstybė, todėl būtent jai ir išlieka pareiga išpirkti atsakovų turimas akcijas, nepriklausomai nuo to, kad akcijas valstybė perleido UAB „Visagino atominė elektrinė“.

 

Ši teismo nutartis per 7 d. galėjo būti atskiruoju skundu skundžiama Lietuvos apeliaciniam teismui. Energetikos ministerija pasinaudojo šia teise ir pateikė atskirąjį skundą Lietuvos apeliaciniam teismui. Lietuvos apeliacinis teismas atskirąjį skundą nagrinės 2011 m. gruodžio 1 d. 16 val. rašytinio proceso tvarka (asmenys nedalyvauja) ir priims attinkamą sprendimą dėl skundo pagrįstumo.

 

Atsakant į Jūsų pirmą klausimą, pastebėtina, kad bylos nagrinėjimo pirmos instancijos metu, smulkieji akcininkai teikė prašymą teismui sustabdyti AB „Lietuvos energijos gamyba“ ir AB „Lietuvos elektrinė“ sujungimą iki teisminių procesų dėl AB „Lietuvos elektrinė“ pabaigos, tai yra taikyti laikinąsias apsaugos priemones, kad būtų įmanoma tinkamai įvykdyti būsimą teismo sprendimą (kad neišnyktų ginčo objektas – AB „Lietuvos elektrinė“ akcijos). Tačiau tiek pirmos instancijos teismas, tiek Lietuvos apeliacinis teismas minėto prašymo netenkino. Atsižvelgiant į tai, kad Lietuvos apeliacinis teismas nusprendė, kad nėra pagrindo stabdyti minėtų procesų iki teismo sprendimo dėl AB „Lietuvos elektrinė“ akcijų išpirkimo pabaigos, Komisija neturi pagrindo teigti, jog šiais veiksmais buvo pažeisti smulkiųjų akcininkų interesai.

 

Atsakant į antrą klausimą, pažymėtina, kad minėtas VAT sprendimas nebuvo galutinis, ir pati AB „Lietuvos energija“ pasinaudojo savo teise, kaip tretysis byloje dalyvaujantis asmuo, pateikti apeliacinės instancijos teismui nuomonę dėl nesutikimo su VAT 2011 m. rugpjūčio 22 d. nutartimi, be to Komisijos 2008 m. liepos 17 d. nutarimu Nr. 1K-17 patvirtintame pavyzdiniame viešai neatskleistos informacijos, kurią būtina skelbti kaip esminį įvykį, sąrašo 7.12 punkte nurodyta, kad būtina skelbti tik tokius teismo sprendimus ar nutartis, kurie turi ar gali turėti įtakos emitento veiklai, veiklos rezultatui, turtui ar finansinei būklei (konkrečiu atveju taip nėra, nes išpirkimo pareiga nustatyta valstybei), darytina išvada, kad nagrinėjamu atveju teisės aktai pažeisti nebuvo. Taip pat informuojame, kad informacija apie VAT 2011 m. rugpjūčio 22 d. nutartį buvo paskelbta Komisijos svetainėje: http://www.vpk.lt/lt/vpk-pranesimai/kita-vpk-informacija/14846/.

 

Atsakant į trečią klausimą, pažymėtina, kad nurodytame Komisijos informaciniame pranešime taip pat buvo atkreiptas dėmesys, kad VAT 2011 m. rugpjūčio 22 d. nutartis per 7 d. gali būti apskųsta atskiruoju skundu Lietuvos apeliaciniam teismui. Atsižvelgiant į tai, manytina, kad buvo sudarytos pakankamos sąlygos byla besidomintiems asmenims sekti informaciją apie galimos apeliacijos eigą.

 

Ar bus įmanoma ir kokiu būdu įgyvendinti VAT 2011 m. rugpjūčio 22 d. nutartį konkrečiu atveju spręs Lietuvos apeliacinis teismas. Kol minėtas teismas neišnagrinėjo apeliacinio skundo (nagrinės gruodžio 1 d.), sunku prognozuoti galutines privalomo akcijų supirkimo sąlygas.


Ir dar prierašas:

Laba diena,

Atsakymas į Jūsų paklausimą buvo parengtas dar lapkričio 28 d., tačiau taip suprantu Jus jo negavote, tai persiunčiu dar kartą. Atkreipiu dėmesį, kad šiai dienas situaciją yra pasikeitusi, kadangi Lietuvos apeliacinis tesmas jau išnagrinėjo valstybės apeliacinį skundą, tačiau kainą paliko nepakeistą: 7,48 lt.

<<Lietuvos elektrinė 1.doc>>
Pagarbiai

Oksana Fruzerova
Emitentų ir prekybos priežiūros skyriaus vyriausioji specialistė (teisininkė)

Lieka laukti išpirkimo. Neparduokit buvusių LEL (dabar LNR) akcijų.

 


CTS1L - "City Service" 487 Akcijų birža 2011-05-13 13:08:49
Citatos pradžia Nojus  
   Pliusas Citatos pabaiga
Užtai kiek minusų
CTS1L - "City Service" 487 Akcijų birža 2011-05-13 03:02:53
Sapnavau keistą sapną.
Važiuoja geltonas traukiniukas, lokomotyvas panašus į lenktyninį automobilį, o jame sėdi mašinistė Klara. Ir krauna visi į tą traukiniuką pinigus, ir veža tuos pinigus į kažkokį banką. Ir priveža tiek daug, kad galima nupirkti net...
Kokia čia tema? Kažką supainiojau...
Rinkos Pulsas 20857 Rinkos Pulsas 2011-04-08 23:05:46
Niekaip neberandu kažkur, gal ir šioje temoje, matyto paveikslo:
Bulius sėdi fotelyje, ant sienos - meškų galvų iškamšos. Bet jau atslenka meška su šautuvu.
Būčiau dėkingas, jei kas duotų nuorodą ar paveikslą čia įmestų.
Visos Diletantas2 forumo žinutės
Diletantas2 pakomentavo vartotojų publikacijas:
2014 m. Lapkričio 5 d. Biržos apžvalga 3 2014-11-05 19:34:44
Ar dar atgaivinsite Techninę analizę 1? Jau kuris laikas nutrukusi.
Techninė analizė 2 man jau seniai nebeatsidaro.
2014 m. Spalio 3 d. Biržos apžvalga 2 2014-10-03 20:16:47
O OMXV indekso techninėje analizėje atstatyti neįmanoma?
2014 m. Rugsėjo 24 d. Biržos apžvalga 3 2014-09-24 19:46:06
Nojau, gal galėtumėte pažiūrėti, kodėl Techninėje analizėje 1 OMXV indekso grafikas užstrigo rugpjūčio 26 d. ir nebetęsiamas.
2012 m. Gegužės 4 d. Biržos apžvalga 4 2012-05-04 23:08:42
CTS gražiai atspėjo:
Sveikiname,

Mindaugasx laimėjo šį spėjimą.
Mindaugasx spėtas kursas 0,35 EUR.
Mindaugasx papildomai gauna 50 balanso, 50 aktyvumo, 2 orakulizmo taškus.

Tik tas Mindaugas visai nedalyvavo.

TEO spėjimai irgi panašūs.

Tai ir sveikinu Nojų su šventom Kalėdom.
2012 m. Gegužės 4 d. Biržos apžvalga 4 2012-05-04 21:44:56
Įdomūs tie spėjimų rezultatai. Kas nematė, pažiūrėkit.
Su švemtom Kalėdom.
2011 m. Sausio 14 d. Biržos apžvalga 7 2011-01-15 14:16:33
Specialiai prisijungiau, kad padėčiau pliusą rimtas.lt už tą komentarą ALT temoje. Jam tų pliusų netrūksta, bet reikia išreikšti pagarbą už originalų pasitvirtinusį paprognozavimą. Pradžioje jis atrodė absurdiškas.
2011 m. Sausio 14 d. Biržos apžvalga 7 2011-01-14 21:42:52
Paklausiu Nojaus čia:
Kaip nustatyti UKB akcijos kainos spėjimo rezultatai? Apvalinant šios dienos uždarymo kaina 0,37, o nugalėtojas paskelbtas su kaina 0,36.
2010 m. Gruodžio 1 d. Biržos apžvalga 3 2010-12-01 22:04:15
UKB grafiką daug kam būtų malonu pasižiūrėti, gražiau už TEO.
2010 m. Lapkričio 29 d. Biržos apžvalga 10 2010-11-29 20:36:58
Nojau, ką ten rodo dėl SAN kainos spėjimo? Ankstesni spėjimai anuliuoti ir vyksta nauji?
2010 m. Rugsėjo 30 d. Biržos apžvalga 6 2010-10-01 00:58:21
Reiškia, aš nemoku to padaryti. Matau tik mygtuką CITUOTI.
Visi Diletantas2 komentarai
Straipsniai:
Vartotojas neparašė nė vieno straipsnio.
Dienoraščiai:
Vartotojas neparašė nė vieno dienoraščio.
Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2020 UAB All Media Digital