DNB NORD renginys

Chikirap | 2009-11-18 13:06 | perskaitė: 1613
DNB NORD renginys Teko pabuvoti siandien surengtoje DNB NORD banko apzvalgoje. Detaliu aprasymu ir skaidriu manau surasit spaudoje. Cia tik siek tiek parasysiu ka esminio pamacia

Teko pabuvoti siandien surengtoje DNB NORD banko apzvalgoje. Detaliu aprasymu ir skaidriu manau surasit spaudoje. Cia tik siek tiek parasysiu ka esminio pamaciau bei savo mintis.

Visu pirma labai akcentavo nedarbo augima. Jau lyg ir nieko naujo, bet akcentas buvo nemazas.

Uzstrigo visu saliu palyginimas  ir lietuvos padetis tarp ju. Snekant apie siandienine situacija pagal banka esame tokioje pacioje padetyje ( arba kitaip ******* ) kaip ir latvija. Daugelis tikriausiai bent mintyse esate sake - va, latviams labai blogai, mum bent jau geriau nei latviams. Jei latviai neprisidirbs, nedevalvuos lato tai ir mum nieko neatsitiks. Ne velnio!  Mum lygiai taip pat blogai., bet cia dar ne liudniausia. Paklausius ju prognoziu ir jei jos issipildys - mum atsigavimas bus zenkliai sunkesnis ir ilgesnis nei latviams. Tai itakoja ir dabar labai mazos investicijos (palyginus su latvija) , ir didelis biudzeto deficitas bei mokamu palukanu dydis uz skola.

Tai taip sedziu ir galvoju - dziaugemes kad sauni vyriausybe, kazka dare, stengesi. O kas gi butu jei vyriausi butu nieko nedariusi (kaip kad ex vyriausybe)? Tikriausiai butumem greit prieje liepto gala ir nueje i TVF, ir..., turetumem tai ka turi latviai, ir... , panasu kad jie turi geriau nei mes. Taip iseina nieko nedaryti yra geriau nei kazka "bandyti" daryti?

Na ir patiko paciam gale Rudzkio pasakyta fraze - ekonomika ir zmones yra tiek sudetingi, kad sunku viska suprognozuoti ir galbut mus kas nors nenumatyto isgelbes. Pvz aukstesnes jegos taigi lauksim kosmonautu arba eisim i baznycia...

 

Komentarai2009 11 18 14:32     #32647

  Atsiprašau Chikirap, atrodo vakarykštė prezentacija su Elliotu liko tavo kompiuteryje, gal galėtum bent jau į PM ją atsiųsti... Iš anksto ačiū.

2009 11 18 15:46     #32648

siandien pasistengsiu i neta ideti

2009 11 18 20:12     #32652

Dėkui Chikirap

2009 11 18 21:52     #32656

Pastebejau, kad Nauseda viska paiso graziau negu buna realybeje, o Rudzkis atvirksciai, jam visur viskas blogai. Siuo metu esu linkes tiketi labiau Nauseda negu Rudzkiu.

2009 11 19 21:07     #32666

Jei kam dar reikes elioto bangu prezentacijos tai ji cia:

http://investuotoju.lt/index.php?a=18

2009 11 21 16:30     #32678

Aš paprasčiausiai nebetikiu prof. Rudzkio ir dr. Nausėdos bei kitų "prof. ir dr.", dirbančių didžiausiuose šalyje veikiančiuose bankuose, įžvalgomis, pastebėjimais ir perspėjimais. Visi šie žmonės, laikantys save ne tik savo bankų "spokesmanais" makroekonomikos klausimais, bet ir visos Lietuvos balsais ir tiesos šaukliais, dirbo tuose pačiuose bankuose ir kai buvo pakilimai ekonomikoje, ir kai buvo krizės. Kažkodėl nė vienas jų nesugebėjo būti principingas ir pasitraukti iš bankų tada, kai buvo kvailai dalinamos paskolos į kairę ir dešinę, taip pat jie lieka savo pozicijose, kai bankams yra riesta ir dėl savo pasyvumo ir psichiško požiūrio į krizės metu esančią riziką sustojusi ekonomika patiria dar didesnių problemų. 

Manau, kad jie yra perdaug vertinami ir nepelnytai giriami už gilų požiūrį į ekonomiką, kai tuo tarpu patys tėra samdiniai ir reprezentuoja grynai savo darbdavių - net ne lietuviško kapitalo - bankų interesus ir gerovę. 

2009 12 12 21:32     #32837

Prognozes prognozem, bet neziurint ju issilavinimo jie kazkam dirba, ir groja ta dudele kuri jiem duona uzdirba, gal kazkam reikalingos tokios kalbos, nes valdo baime. (kempinlige, pauksciu gripas, globalinis atsilimas, kiaulu gripas, ....... tuoj isras salotu gripa ) Kuo labiau zmones kazko bijo, tuo lengviau juos valdyti.

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2020 UAB All Media Digital