Šį kart be jumoro

Bitute | 2008-04-14 11:36 | perskaitė: 483
Šį kart be jumoro Jie nori ledų. Jie nori dviratuko ir paspirtuko. Jie turi kelis riedučius, bet jau aptrupėjusius. Jie neskaito knygų patys, bet mielai mielai skaito kartu.

Jie nori ledų. Jie nori dviratuko ir paspirtuko. Jie turi kelis riedučius, bet jau aptrupėjusius. Jie neskaito knygų patys, bet mielai mielai skaito kartu. Jie lanko Daukšos mokyklą-buvau ten, labai negraži, Antakalnyje. Bet gyvena gražiame pušyne, dėl kurio dabar daug nesantaikos valdžios tarpe. Jų nepaiima atostogoms, savaitgaliams. Jie liesi kaip dviratukai ir išblyškę, dažnai serga. Mėgsta žaisti, sportuoti, bet yra tik kiemas ir miškas aplink, konkorėžiai, uogos. Bet juos dažnai vedasi į renginius ir koncertus Siemens arenoje.

Jie niekam nereikalingi, jie bėduliai, jiems gyvenime viską teks pasiekti savo jėgomis. Bet tai vėliau... O dabar jiems labai reikia dviratuko, paspirtuko...

Komentarai2008 04 14 14:35     #12773
tai apie ka cia tokius konkreciai vis tik? deja, man asmeniskai dauksos mokykla antakalnyje nieko nesako.
2008 04 14 17:38     #12774
čia aš šiaip, kas skauda, vaikų globos namų berniukai nori dviratukų, o aš nedaug turėjau, atidaviau. Prašiau, gal kas iš vilniečių turi kokį išaugtą rūsyje, bent keli dviratukai ar paspirtukai dar būtų labai gerai. Ta mokykla-nesvarbu, negraži ir tiek, neesmė.

Naujausi dienoraščiai

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2020 UAB All Media Digital