Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.

 

2007 vasario 8-9 d. korekcijos aptarimas

esx1L
Rašyti privačią žinutę

329 žinutės
( +1 )

Sveiki kolegos,

tiesą sakant likau nesupratęs, kodėl taip staigiai užsibaigė lokali korekcija. Gal turit minčių ? O gal tai tik įžanga artėjančiai did. korekcijai ? Pagal visas tradicijas, tai šiandien turėjome važiuoti žemyn. Bet taip buvo tik iki pietų. hm.... pamąstome šia tema truputuką.

Šiek tiek apriboju skaitytojų ratą, kad bereikalingo dėmesio nebūtų.
pink
pink
Rašyti privačią žinutę

685 žinutės
( +138 / -33 )

Man irgi keista pasirode. Vienintelis paaishkinimas, mano galva, - instituciniai vis dar formuoja portfelius.
The market can stay irrational longer than you can stay solvent
Nojus
Nojus
Rašyti privačią žinutę

4089 žinutės
( +294 / -312 )

Na apie korekciją jau buvo varoma per visus galus. Aš vienas iš tų kurie irgi apie tai užsiminė. Logika buvo paprasta: kiek gi galim kilti nepasikoregavę. Pirmas ženklas - ir visi stengiasi fiksuoti kiek galima didesnį pelną, eina pardavimai at market. Ketvirtadienį instituciniai arba specialiai atsitraukė, arba dėl kažkokių kitų priežasčių nepalaikė kainų. Tačiau protingai padarė, kad šiandien jas kėlė. Trumpą mešką dar labai lengva suvaldyti. Kai ji įsibėgėja, tai jau būna blogai. Dabar buliai vis dar parodė jėgą. Meškos buvo priverstos atsitraukti, ir tikiuosi, kad pirmadienį bus atsargesnės.
Šiandien aš jau buvau nusiteikęs apsipirkti PUT opcionų, bet didžiausiai mano nuostabai šie ėmė ir pradėjo pigti, kai pamačiau žalią biržą (latviai vėlavo)
teko imti call. Rizika vis dar išlieka didelė. Kadangi nebuvo aiškios kilimo priežastys, nepirkau nė vienos akcijos, nors šiandien buvo galima iš daug pozicijų gerai užsidirbti: taisyklė tokia - nesuprantu-neperku.
Nojaus laivą pastatė mėgėjas, O Titaniką - profesionalas...
kafka
kafka
Rašyti privačią žinutę

357 žinutės
( +29 / -3 )

Ziurint i estu fronta, tai nesitiki, kad po tokio kritimo vel soks viskas augti. Per daug staigiai viskas smigo, o vakarystis augimas gali tik patvirtinti ta smigima. Tuo labiau, kad atsidarem labai zemai.
www.investuotojas.eu

Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.


Techninė analizė

Prekybos statistika realiu laiku

Ekonominis kalendorius

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2024 UAB All Media Digital