Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.

 

Investavimas pries korekcija

kugelis
Rašyti privačią žinutę

15 žinutės
( +1 )

Turiu sukaupes truputeli pinigu ir kuo greiciau noreciau juos idarbinti, bet ar verta siuo metu investuoti i fondus? Juk arteja korekcija (balandzio-birzelio menesis), tai gal geriau truputeli palaukti ir nusipirkti nukritusio fondo vienetus?

Aciu uz jusu demesi
zybi
Rašyti privačią žinutę

24 žinutės

IS KUR TOKIA INFORMACIJA KAD ARTEJA KOREKCIJA?
silver
silver
Rašyti privačią žinutę

177 žinutės

kugeli, nebutina uzvedinet naujos temos apie investicinius fondus jau pakankamai prirasyta, yra atskiros temos kada pirkti nieks tau nepasakys, nes nieks nezino kada bus ta korekcija, beje apie ja siame forume irgi atskira tema, taip kad nepatingek pasieskot.
neskubekite sekti paskui minia - tai gali buti laidotuviu procesija
Mikrobinas
Mikrobinas
Rašyti privačią žinutę

293 žinutės

Jei zinai ozingoff kad arteja korekcija, tai kam klausi ar investuoti dabar? Pagal kazkurio finansu analitiko pasisakyma, geriausia investuoti geguze - birzeli (cia jis kalbejo apie Pabaltijo regiona). O siaip pavartyk istorinius grafikus (nepasakei i kuri regiona nori investuoti) ir pastudijuok. Istoriniai rezultatai neparodo kas bus ateityje, bet susimastyti privercia. O cikliskumas mano nuomone yra..
kugelis
Rašyti privačią žinutę

15 žinutės
( +1 )

IS KUR TOKIA INFORMACIJA KAD ARTEJA KOREKCIJA?
Stebedamas fondu grafikus susidariau isvada, kad korekcija dazniausiai buna velyva pavasari, tai ir sie metai turbut ne kitokie. Tiksliai nezinau, bet leidziu sau nujaust

O del regionu, tai planuoju investuoti Europon, bet praeitu metu korekcija vienodai paliete europa, azija ir turbut visa likusi pasauli.
zybi
Rašyti privačią žinutę

24 žinutės

na as tai paemiau savo nereikalingus pinigus ir investavau polygiai i 3 finastos fondus, nes nezinai kas cia ir kada bus
Meskutis
Meskutis
Rašyti privačią žinutę

169 žinutės
( +3 )

o kam greitai pirkti jei bijai korekcijos palauk balandzio-birzelio menesiu arba dabar investuok 50% turimos sumos, o tada jau balandy-birzely likusius investuok
www.vaistai.info
maklarenas
maklarenas
Rašyti privačią žinutę

1211 žinutės
( +165 / -27 )

idmiai cia kalbat, lyg butu numatyta kokia "planine korekcija"
tikroji korekcija ateis ne pagal palana ir nelauktai taip sakant...
nuo likimo nėr vaistų
Ovis
Rašyti privačią žinutę

148 žinutės
( +1 / -3 )

"Grasinantis" VŽ straipsnis, nuteikia labai pesimistiškai.

"Šiandien, kad ir nedrąsiai, jau atsiranda ir pesimistiškiau nusiteikusių analitikų, perspėjančių, jog kasmet maždaug po 7% didėjantis bendrasis vidaus produktas – pasaulinėje ekonomikoje unikalus reiškinys, tačiau toks augimas negali būti amžinas. Ekonomistai perspėja, kad yra požymių, jog kai kurie lūkesčiai yra pernelyg dideli, politikai į tai nekreipia dėmesio. Optimizmo skatinami gyventojai tikisi tokio pat spartaus pajamų didėjimo, o verslas – pelno augimo, todėl ir vieni, ir kiti skolinasi labai drąsiai. Tokiems rinkos dalyviams gali kilti mokumo problemų. Kaistanti ekonomika turi neigiamų bruožų – verslui vis aktualesnė išteklių trūkumo ir didėjančių darbo jėgos sąnaudų problema.

Bankai, kaip visada, pavojų užuodė pirmieji. Šią savaitę paskelbti pirmieji pranešimai apie trečdaliu didinamas vartojimo paskolų palūkanų normas, griežtesnį rizikos vertinimą išduodant paskolas. Vartojimo tai neskatins, tačiau kainoms augti erdvės apstu. Tai lyg ir prieštarautų kainų priklausymo nuo pasiūlos ir paklausos dėsniui.

Vis dėlto tai rimtas perspėjimas. Ir štai dėl ko. "Žalioji energetika" jau užsimojo kitu galu: bioetanolio gamybos bumas Europos Sąjungoje jau pradeda "koreguoti" kviečių kainas, netruks brangti ir aliejiniai augalai. Tai reiškia labai konkrečius rezultatus: dėl subsidijų biokurui transporto priemonių degalai kurį laiką gal ir nebrangs, tačiau neišvengiama korekcija laukia visų pagrindinių maisto produktų – duonos, mėsos, pieno produktų, aliejaus ir pan. – kainų. Juk augalai, naudojami biodegalams gaminti, kartu yra ir gyvulių pašaras. Šiandien dar galima kalbėti, kad Lietuvos tai nepalies, nes yra Baltarusija, Latvija, kurios gali pateikti daug pigios žaliavos. Tačiau ir jie netruks aptikti savo teisę pirma parduoti tam, kas brangiau mokės.

2009 m. uždarius Ignalinos atominę elektrinę, tikrai teks koreguoti elektros energijos kainas. Ir ne šiek tiek. Tai išskaičiavusi švedų kompanija "Rottneros" jau atsisakė investuoti į Lietuvoje planuotą statyti celiuliozės fabriką (VŽ, 2007 05 10). Brangs elektra – brangs ir visos prekės, paslaugos. Ar tai reiškia – "atia, eurai", 2010 m. tau dar tikrai ne metas Lietuvoje.

Nekokios žinios ataidi ir iš anos, išsvajotosios, Europos, į kurią ieškoti sotesnio kąsnio išskubėjo darbingiausių lietuvių minia. Ispanijoje ir Airijoje bliūkšta nekilnojamojo turto kainų burbulas, skatinęs statybų bumą ir davęs gerai apmokamo darbo šimtatūkstantinei iš Lietuvos išvykusių statybininkų miniai. Statybos anapus stoja – lauksime dažnesnių sugrįžtuvių. Vėl sotinsis darbo rinka, o su nauja darbo jėgos pasiūla sulėtės ir atlyginimų augimas, prastės gyvenimo lygis."
zajcik
Rašyti privačią žinutę

1013 žinutės
( +274 / -49 )

Truputelis ziniu ir is uzjurio.

http://www.bloomberg.com/apps/news?pid=20601103&sid=aqknzgqUgoNg&refer=news
When the market crashes, be ready to buy.
mires
Rašyti privačią žinutę

51 žinutės
( +3 / -2 )

Ovis: labai neblogas tekstas. aciu.

dar galiu prideti, kad infliacija lietuvoje yra... shvelniai tariant didesne nei visi politikai kalba. priesh pora dienu paskelbtuose infliacijos duomenys rodo, kad maisto produktai per metus (balandis-balandis) pabrango virsh 10%. kitu pagrindiniu vartojamu prekiu rodikliai irgi panashus (na atpigo rishys... bet tai mazmozis, palyginus su brangstanciu maistu.

kita vertus kur shiandien deti atliekamus pinigus ? uz terminuotus indelius bankai moka juokingai mazas palukanas. auksas.. pinga. investiciniai fondai kolkas vieninteliai lenkia infliacija (ir tai nevisi). bijau, kad viskas, kas susija su rusija artimiausia pusmeti varys zemyn (vien shiandien RTS indeksas krito beveik 2%. plius putino "didziavalstybine plitika"

nors tema ir yra apie "investavima priesh korekcija" (beje, labai idomus terminas... turint galvoje, kad niekas nezino kada korekcija prasides.. ir kada baigsis), bet idomu butu ishgirsti tautos samprotavima, kur link judet zada bendra pasauline rinka.
zajcik
Rašyti privačią žinutę

1013 žinutės
( +274 / -49 )

to mires:
Teisingai mastai. Belieka palaukti su savo pinigeliais kol rusai pasikoreagus zemyn (jeigu taip ivyks) ir tada ideti pinigelius. Po kokiu 8men gal 5 metu infliacija bus atidirbta.
Nors aisku ir cia nera jokiu garantiju.
When the market crashes, be ready to buy.

Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.


Techninė analizė

Prekybos statistika realiu laiku

Ekonominis kalendorius

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2020 UAB All Media Digital