Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.

 

Grafikai

jankis
Rašyti privačią žinutę

2 žinutės

Sveiki

pasiskaiciau straipsniu skyrelyje apie barus ir zvakes,noriu pasakyti kad man labai patiko nes viskas lietuviska ir aisku :wink labai puiku kad kaskas turi entuziazmo mokyti zaliuosius ir butu labai puiku jei tokiu darbu atsirastu daugiau nes ne visi kalbame ir skaitome "importinemis" kalbomis o galbut kasnors turite daugiau lietuviskos literaturos apie tech analizus? :yes
Nojus
Nojus
Rašyti privačią žinutę

4089 žinutės
( +294 / -312 )

Deja, visa lietuviska literatūra yra tik čia Susiroganizuokit, pamokysim, Jokių problemų.
Nojaus laivą pastatė mėgėjas, O Titaniką - profesionalas...
GBarysas
Rašyti privačią žinutę

17 žinutės
( -1 )

galbut galetumete padeti suprasti technines analizes grafikus? kur butu galima rasti informacijos apie juos? arba parekomenduokit tikrai geros literaturos lt kalba ( is bedos tiktu ir en).
Nojus
Nojus
Rašyti privačią žinutę

4089 žinutės
( +294 / -312 )

Tai angliškai pilnas internetas.
Nojaus laivą pastatė mėgėjas, O Titaniką - profesionalas...
runcis
Rašyti privačią žinutę

88 žinutės
( +3 / -2 )

sveiki ,noreciau paklausti ,ziurejau i tehnines analizes grafikus ir iskilo klausimas ka reiskia raudoni ir pilki stulpeliai ,ten ku rodo apyvartas
ealas
Rašyti privačią žinutę

307 žinutės
( +5 / -1 )

Raudonas stulpelis reiskia, kad kaina uzsidare zemiau vakarykstes kainos, o pilkas reiskia, kad uzsidare auksciau vakarykstes kainos.
runcis
Rašyti privačią žinutę

88 žinutės
( +3 / -2 )

aciu uz paaiskinima ,dar vienas klausimas ,kas per daiktas slankieji vidurkiai ,ka jie parodo,is anksto dekoju
Nojus
Nojus
Rašyti privačią žinutę

4089 žinutės
( +294 / -312 )

Slenkantis vidurkis (SMA) rodo Tam tikro paskutionio periodo akcijos uždarymo (paprastai) kainos vidurkį. Sakysim, jei pasirinkai SMA 50, tai grafikas brėš paskutinių 50 sesijų uždarymo kainos vydurkį ((P1+P2+...P50)/50). ir visada periodas bus 50, jis slinks su nauja kaina - P50 visada yra paskutinė akcijos kaina. Todėl ir vadinamas slenkančiuoju. Analizuojan grafikus patartina pasirinkti kelių periodų SMA. Aš naudoju 5, 8 ir 13.
Nojaus laivą pastatė mėgėjas, O Titaniką - profesionalas...
Nojus
Nojus
Rašyti privačią žinutę

4089 žinutės
( +294 / -312 )

O parodo SMA, kur dabar yra akcijos kaina, palyginus su praeitimi. Kai kaina virš SMA, kylam, kai po SMA - krentam. Neperku akcijų, kai kaina yra po SMA (imant mano periodus), išskyrus labai retus atvejus, kai turime didelį kampą tarp akcijos kainos grafiko ir SMA.
Nojaus laivą pastatė mėgėjas, O Titaniką - profesionalas...
mattux
Rašyti privačią žinutę

164 žinutės
( +16 )

Slenkantis vidurkis (SMA) rodo Tam tikro paskutionio periodo akcijos uždarymo (paprastai) kainos vidurkį. Sakysim, jei pasirinkai SMA 50, tai grafikas brėš paskutinių 50 sesijų uždarymo kainos vydurkį ((P1+P2+...P50)/50). ir visada periodas bus 50, jis slinks su nauja kaina - P50 visada yra paskutinė akcijos kaina. Todėl ir vadinamas slenkančiuoju. Analizuojan grafikus patartina pasirinkti kelių periodų SMA. Aš naudoju 5, 8 ir 13.
Nojau, atkreipiau demesi i tavo naudojamus SMA periodus, ar čia kartais ne fibonaci skaitmenys? atsitiktinai, ar su tikslu? kodel visi tokie trumpo periodo, as pvz, naudoju desimties, keturesdesimt penkiu, ir simto.
Beto, kodel SMA? o ne EMA? literaturoje vardijama eile pliusų EMA pries SMA.
TNT
Rašyti privačią žinutę

88 žinutės
( +4 / -3 )

Nojau,
kodėl naudoji būtent tokius SMA periodus? Ir apskritai, kokius periodus geriausiai pasirinkti? Juk galiu pasirinkti 6, 7, 20, 58 ir pan.
Kuo skiriasi skirtingo periodo SMA (kuo skiriasi interpretuojant)?
mattux
Rašyti privačią žinutę

164 žinutės
( +16 )

TNT, pasistengsiu as atsakyti i tavo domimus klausimus.
Pirmiausia, kokius MA periodus paimti "geriausiai" i si klausima neatsakys niekas, yra rekomendaciju, bet tai priklauso nuo investavimo/spekuliavimo strategijos, ir nuo pacio spekulianto.
MA periodai dazniausiai skirstomi taip:
trumpieji, naudojami p.Nojaus, iki 20 dienu, jais atpazystami pirminiai, arba savaites ir menesio trendai;
ilgieji, 21, 50, 100, jais galima stebeti ilgalaikius trendus, pvz 50 dienu SMA yra 10 savaiciu trendas.
Nojus
Nojus
Rašyti privačią žinutę

4089 žinutės
( +294 / -312 )

Taip, tai Fibonačio skaičiai. Nežinau ar sutapimas neklausiau B.Williamso. Net jei ir sutapimas, tai genialus. Kadangi aš spekuliantas, tai man toks periodas labai ir labai patogus. Kuo mažesnis periodas (per mažas irgi blogai), tuo labiau apsaugotas pelnas.
Kodėl SMA? Kodėl EMA?
Jei jums parodytų grafiką, jame yra MA, jūs atskirtumėte SMA tai ar EMA? (Grafikas atspausdintas, options'ų pažiūrėti negalima)
Nojaus laivą pastatė mėgėjas, O Titaniką - profesionalas...
mattux
Rašyti privačią žinutę

164 žinutės
( +16 )

Nu jo atskirt tikrai neatskirciau... bet jei butu tame paciame grafike SMA ir EMA to pacio periodo, tikrai atskirciau :yes
Kai pradedi gilintis idomus dalykai dedas cia TA pasulyje, hehe
Rojus
Rašyti privačią žinutę

123 žinutės
( +13 / -2 )

O tai vis delto, kokia literatura apie TA pasiskaityt? Gali buti ir anglu kalba. Man tik patarkite kas verta demesio, nes is visos tos gausybes nelabai atsirenku
Disclosure: APG1L 45.12%, TEO1L 20.51%, SPY 12.55%, VWO 11.24%, OAMOBBF1L 4.11%, SFGAT 2.67%, LDJ1L 2.65%, UKB1L 1.15%.
Nojus
Nojus
Rašyti privačią žinutę

4089 žinutės
( +294 / -312 )

Rojus, yahoo groopse turi būti literatūros, bet tai kas verta dėmesio jau turėsi pats atsirinkti. Tai, ką naudoju aš, yra verta dėmesio, tačiau šitoje bendruomenėje yra daug šitos sistemos oponentų ir kritikų. Taigi, tai tik tavo pačio pasirinkimas ką naudoti.
Nojaus laivą pastatė mėgėjas, O Titaniką - profesionalas...
Fenomenas
Rašyti privačią žinutę

81 žinutės

Gal kas galite apsviesti kur galima rasti nekilnojamo turto grafiku lietuvos
Gudragalviai&Co

Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.


Techninė analizė

Prekybos statistika realiu laiku

Ekonominis kalendorius

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2024 UAB All Media Digital