Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.

 

SEB bajeriai

KurciasKurmis
KurciasKurmis
Rašyti privačią žinutę

116 žinutės
( +20 / -3 )

Ar buvus kam nors tokia situacija: galiojanciu pirkimo pavedimu nera, bet raso kad pinigai rezervuoti? Nu tipo buvo pirkimo orderis vienai dienai, jo neivykde, bet ta pinigu suma taip ir liko rezervuota. Ir tas tesiasi jau beveik savaite. Cia tik SEB tokie dalykai vyksta ar ir kitur?(
songas
songas
Rašyti privačią žinutę

214 žinutės
( +1 / -3 )

na kad savaite pinigai butu rezervuoti tai dar taip nebuve. pats sebu naudojuosi,
Bertas
Rašyti privačią žinutę

559 žinutės
( +29 / -10 )

O skambinti SEB makleriams nebandei?..
KAJA
KAJA
Rašyti privačią žinutę

414 žinutės
( +113 / -29 )

Kazkas panasaus, pardaviau fonda (ne SEB, bet platinamas tik per VB). Pinigai pries savaite atejo, o fondas kaip buvo portfeli taip ir liko. Nors parduok dar kart.
silver
silver
Rašyti privačią žinutę

177 žinutės

kas cia per fondas, ne seb, bet per seb platinamas, jei ne paslaptis? nes man irgi sake kad gali nupirkt bent kur fonda, bet suma min 15 k
neskubekite sekti paskui minia - tai gali buti laidotuviu procesija
KurciasKurmis
KurciasKurmis
Rašyti privačią žinutę

116 žinutės
( +20 / -3 )

O skambinti SEB makleriams nebandei?..
Skambint nebandziau, bet parasiau laiskeli. Tai ketvirtadieni gavau automato patvirtinima kad "pranesimas nusiustas...", bet tuo viskas ir baigesi- jokio rimtesnio atsakymo
arsko
Rašyti privačią žinutę

124 žinutės
( +2 )

Noreciau ir as parasyti savo nuotyki. Keiciau Global i Nordic. Tai gavau uz global 4.72USD daugiau, nei jie nupirko Nordico. Be to dar mano portfeli liko irasas su -4.72USD. Buvau nuejas. Pasake , kad istaisys. Iki siol nieko. Teko parasyti skunda rastiskai. Taip, kad patarciau ir jums labai ziureti savo pavedimus
va toks
va toks
Rašyti privačią žinutę

662 žinutės
( +121 / -46 )

pirkau nordik ir japan tuo pat metu .nupirko skirtingu dienu kainomis.
supratau,kad ;isokti; tinkama kaina beveik neimanoma.itariu ,kad istorija kartosis ir su pardavimu
Baime mus sukausto, o tikejimas suteikia sparnus
VZ
VZ
Rašyti privačią žinutę

1125 žinutės
( +173 / -28 )

Ar buvus kam nors tokia situacija: galiojanciu pirkimo pavedimu nera, bet raso kad pinigai rezervuoti? Nu tipo buvo pirkimo orderis vienai dienai, jo neivykde, bet ta pinigu suma taip ir liko rezervuota. Ir tas tesiasi jau beveik savaite. Cia tik SEB tokie dalykai vyksta ar ir kitur?(
Pasitaiko taip, reikia paskambinti ir istaiso, jokiu problemu... Man pries kaledas persivedus SRS2L is Snoro i SEB rode dviguba vnt. skaiciu, paskambinau, tai kita diena pradejo rodyti triguba Dar karta paskambinus itikinau, kad man tiek nepriklauso o gal reikejo shortinti?
Kiekvienas išleistas litas - neinvestuotas litas! Bet gyvenimas tai ne vien investavimas...
maumas
Rašyti privačią žinutę

747 žinutės
( +125 / -122 )

Pirkau SASO China 135%.Prieš tai du kartus skambinau - ar tikrai parduosit kaina paskelbta internete? Atsakymas - tikrai, tikrai.Pradėjo China kilti,padarau pavedimą ir bėgu į banką.Suskambina darbuotoja makleriam ir praneša kainą - 144lt.Sakau internete - 139lt.Ji pati tai nieko nesupranta. Derybos vyko kaip turguje,o ne banke.Vistiek savo pasiekiau,nupirkau už 139 ,tik dvigubai mažiau-už 12k.Negi aš turiu jiems aiškinti, kaip dirbti, kaip apsisaugoti nuo staigių kurso pokyčių.Vat tau ir SEB.O jeigu būtų žmogelis iš gatvės norėjęs "investuoti" savo sunkiai uždirbtą 1000lt. "patikimam banke" tai net ir nesuprastų, kad perka daiktą rytdienos kaina.Labai pikta dėl tokio žmonių mulkinimo.Beje įdomu jeigu kursai kristų ar pasiūlytų palaukt rytdienos ir nusipirkti pigiau? Net neabejoju - nepasiūlys.Patikrinsiu!!!
modestas
Rašyti privačią žinutę

166 žinutės

Ar buvus kam nors tokia situacija: galiojanciu pirkimo pavedimu nera, bet raso kad pinigai rezervuoti? Nu tipo buvo pirkimo orderis vienai dienai, jo neivykde, bet ta pinigu suma taip ir liko rezervuota. Ir tas tesiasi jau beveik savaite. Cia tik SEB tokie dalykai vyksta ar ir kitur?(
Yra buvę du kartus.
Reikėdavo skambinti, pataisydavo. Bet viskas būdavo kol sena platforma buvo.
Kažkas užstrigdavo.
songas
songas
Rašyti privačią žinutę

214 žinutės
( +1 / -3 )

blogiausiu variantu tex parasyt rastiska prasyma kad panaikintu rezerva. man buvau panasi situacija ne su vertybiniais popieriais
Ovis
Rašyti privačią žinutę

148 žinutės
( +1 / -3 )

kas cia per fondas, ne seb, bet per seb platinamas, jei ne paslaptis? nes man irgi sake kad gali nupirkt bent kur fonda, bet suma min 15 k
cia greiciausiai neviesai platinamas fondas (pvz vienu metu apie ji negalima kalbeti daugiau nei 100 zmoniu). SEB tarpininkauja - www.juliusbaer.com, www.rcm.at, taip pat ne uz ilgo zada pradeti su HSBC
Ovis
Rašyti privačią žinutę

148 žinutės
( +1 / -3 )

ai ir suma min 15k euru
EX
Rašyti privačią žinutę

101 žinutės
( +1 )

silver :
kas cia per fondas, ne seb, bet per seb platinamas, jei ne paslaptis? nes man irgi sake kad gali nupirkt bent kur fonda, bet suma min 15 k
cia greiciausiai neviesai platinamas fondas (pvz vienu metu apie ji negalima kalbeti daugiau nei 100 zmoniu). SEB tarpininkauja - www.juliusbaer.com, www.rcm.at, taip pat ne uz ilgo zada pradeti su HSBC


Tik atkreipkit demesi i isigijimo per SEB mokescius - kai domejausi buvo ne maziau 5 ar 5,5%. Atsalau iskart. Yra kitu kanalu investuoti ten pat tik pigiau.
Zyga
Zyga
Rašyti privačią žinutę

182 žinutės
( +5 / -3 )

sveiki,
cia man vienam seb luzes?
siaipzvejys
siaipzvejys
Rašyti privačią žinutę

559 žinutės
( +83 / -23 )

sveiki,
cia man vienam seb luzes?
Jau vakar smigo ir neatsigauna. Vakar net įeiti į vb internetą nuo 20val. nebuvo galima. Sonex išvis apkiauto...
10% žmonių valdo 90% pinigų. Visada pasitikslinu kur aš esu.
dariss
Rašyti privačią žinutę

1 žinutės

Man taip pat SEB luzes
arsko
Rašyti privačią žinutę

124 žinutės
( +2 )

SEB'as su savo luzinejimais jau uzkniso... Gal reiketu is ju moralinio pareikalaut (OMXT juk siandien dirba0, ar kokios kitos kompensacijos???
maumas
Rašyti privačią žinutę

747 žinutės
( +125 / -122 )

SEB'as su savo luzinejimais jau uzkniso... Gal reiketu is ju moralinio pareikalaut (OMXT juk siandien dirba0, ar kokios kitos kompensacijos???
Pabandyk Praeis noras svajoti Aš jau bandžiau ir su realia žala

Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.


Techninė analizė

Prekybos statistika realiu laiku

Ekonominis kalendorius

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2024 UAB All Media Digital