Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.

 

Komerciniu patalpu nuoma

Vezliukas
Vezliukas
Rašyti privačią žinutę

30 žinutės

3840x0,15x0,27 - tai pirkimo pelnas. Labai svarbu perkant "uždirbti". Uždirbti reikia perkant ir parduodant. Tai suvidurkintas skaičiavimas. Jis pas mane skaičiuojams kaip amortizacija ir pan.

Bandžiau įsigilinti į formulę. Ne viską supratau:blush. Prašau paaiškink, kas tie nežinomieji 0,15 ir 0,27. Ačiu
Klysti žmogiška, bet mažiau skauda, kai mokaisi iš svetimų klaidų
siaipzvejys
siaipzvejys
Rašyti privačią žinutę

559 žinutės
( +83 / -23 )

Tai jei draudimas vistiek nekompensuoja rinkos kainomis, tai kam mokėti už orą?
Jei turtas 7000 litų ir visi pinigai be kredito, kiekvienas sau gali laisvai daryti sprendimus. Taupyti ir panašiai. Kai turtas įkeistas finansiniai įstaigai, draudžiama yra ne mažiau, nei kredito suma.
Labai logiška galvoti, kad sutaupymas yra puiki išeitis iš dienos realijų, bet nelabai logiška, kad atsitikus nelaimei, draudimas išeidamas iš draudimo sumos sugalvos n būdų, kaip pvz. pastato griuvėsiu likutinė vertė ir pan., kaip sumažinti draudimo išmokas.
Žinau vieną, atsitikus nelaimei daugiau nei 20.000 litų, skambinama draudimui ir advokatui, kuris specializuojasi šiuose problemose. Labai svarbu sudarant draudimą, jų taisykles išsingrinėti su šiuo advokatu, kad žinoti kas bus ir kaip elgtis.
Manau vezliukas, jei su savo poliusu nueisi pas advokatą, rasi n-vietų, kur tave ramiai pamaus draudimas, draudžiantis ne 7000, o tik 3000. Prisiminkime, kad draudimo kompanija yra pelno siekianti organizacija ir jei nėra privalu būti raudonuoju kryžiumi.
10% žmonių valdo 90% pinigų. Visada pasitikslinu kur aš esu.
siaipzvejys
siaipzvejys
Rašyti privačią žinutę

559 žinutės
( +83 / -23 )

Bandžiau įsigilinti į formulę. Ne viską supratau:blush. Prašau paaiškink, kas tie nežinomieji 0,15 ir 0,27. Ačiu
Galimas ir skaičiavimas, kad nuo teorinės vertės sumažinama kaina 4 procentais, bet aš skaičiuoju taip:
0,15 - klientas visada yra pasiruošęs parduoti, tad jei taip, tai logiška gauti nuolaidą 15 procentų.
0,27 - tai labai tikėtina nuolaidos koeficientas. Jei jos negavai, vadinasi, permokėjai.

Patys prisiminkite derybas. Pvz. kiek kainuoja šis ratas 100 litų, brangu, galiu duoti 85 litus. Pardavėjas pasimuistęs, kad gali prarasti pirkėją,bet primigtynai siūlo vis tą pačią kainą, o tu keli ir siūlai jau 90 litų, nes tau reikia jo. Vėliau ir pardavėjas eina link sutarimo ir sako dalinam nuolaidą per pusę. Gaunasi, kad perki už 95 litus.
10% žmonių valdo 90% pinigų. Visada pasitikslinu kur aš esu.
Vezliukas
Vezliukas
Rašyti privačią žinutę

30 žinutės

To siapzvejys
Ačiu, pasidarė aiškiau. Tik labai "nestardantinis" tavo mąstymas. Tipo, noriu gauti nuolaidos 15 proc., tikimybė, kad pavyks tiek gauti - 27 proc., todėl nusideru už 4 proc.
Na, bet daryk kitaip nei visi ir būsi tarp tos mažumos, patenkančiu į 10 proc.
Pagarba
Klysti žmogiška, bet mažiau skauda, kai mokaisi iš svetimų klaidų
Vezliukas
Vezliukas
Rašyti privačią žinutę

30 žinutės

Paaiškinkit,nesuprantu,kam drausti NT,jei pirkta ne iš kredito?Teroristų baimė ar kas?Juk iki šiol teko girdėti tik vieną atvejį,kai sugriuvo Vilniuje Šiaulių gatvėje namas.Aš draudžiu tik prekes,kurios yra pastate.
Na draudimas apima ne tik visišką pastato sunaikinimą, bet ir remonto išlaidų padengimą gaisro ar vandentiekio išsiliejimo atveju.
Klysti žmogiška, bet mažiau skauda, kai mokaisi iš svetimų klaidų
Agata
Rašyti privačią žinutę

1492 žinutės
( +237 / -563 )

to vezliukas
Į tuos 10% gali patekti tik tas,kas turi būtent "nestandartinį" mąstymą.Tuo esu 100% įsitikinusi.
EX
Rašyti privačią žinutę

101 žinutės
( +1 )

.... Draudikai skaito, kad NT rinkos vertė susideda iš pastato pastatymo kaštų ir žemės vertės....
Na nebent draudikai taip skaito.
Atkreipk demesi, kad pastatas sugadina zemes verte
Simo
Simo
Rašyti privačią žinutę

13 žinutės

Nuo pagyru iki draudimo ir tt... Kolegos, sugryzkite!
O gryztant prie temos "komerciniu patalpu nuoma", turiu keleta paklausimu:
A) Jusu manymu, kaip galetume suskirstyti komercines patalpas, gal taip?
1) Biurui
2) sandeliavimui
3) prekybos
4) (..jusu papildymai..)

B) ar imanoma apibrezti paminetas vid nuomos kainas Vilniuje, naujos statybos pastate?

C) paklausesni didesnio ar mazesnio ploto biurai?
Brangiausiai sumokėta kaina yra laikas...
Agata
Rašyti privačią žinutę

1492 žinutės
( +237 / -563 )

to simo
dar butai-juos taip pat gali nuomoti komercijai,jei tinkama vieta.Geriausia nekeisti patalpų paskirties.Jiems kol kas nėra turto mokesčio,jei nuomosi asmeniui,dirbančiam pagal patentą(dėl turto mok.nesu 100 proc.įsitikinusi,senokai skaičiau įstatymą,reiktų dar kartą žvilgtelėti),bet gal kas nors pataisys.
dar NT užsienyje.
Bet geriausia,žinoma,jei kišenė neša,tai visų jų krepšelis.Paklausa įvairiais laikotarpiais kinta.
Butų įvertinimas mažesnis,todė ir turto mok.mažesnis.Jei jį nuomoji įmonei,turto mokestį moka įmonė naudotoja.
Mindakas
Mindakas
Rašyti privačią žinutę

728 žinutės
( +232 / -95 )

1) Biurui
2) sandeliavimui
3) prekybos
4) Restoranai ir kavines
5) Viesbuciai ir moteliai
6) Pirtys ir sporto klubai
7) Koncertu ir sporto rumai
8 ) Profsajungu rumai
9) Kulturos namai
10) Viesieji namai.
PP
Rašyti privačią žinutę

125 žinutės

Mano giliu isitikinimu komercines patalpos skirstomos i Biurus ir Prekybines patalpas. Na dar restoranus ir kavines pavadinciau prekybiniu patalpu pogrupiu. Sandeliai priklauso industriniam NT, kiti isvardinti - dar kitom kategorijom.
Simo
Simo
Rašyti privačią žinutę

13 žinutės

Kaip fizinis patogiau gali isnuomuoti juridiniam kom ir biuro patalpas?

Zinau, kad pagal verslo liudijima tik fizinis fiziniam gali nuomuoti buta.
O komercinius ir kitus objektus fizinis pagal gpm sutarti visiems... yra dar formu?
p.s. galimybes registruoti nt ant juridinio kol kas nera
Brangiausiai sumokėta kaina yra laikas...
Valdas
Rašyti privačią žinutę

427 žinutės
( +4 / -22 )

Simo:
Tokie atsakymai papuola i mokamas konsultacijas.
Taciau:
Kaip ir SODRA, taip ir VMI nori, kad TU teisingai paklaustum.

Todel siulau Tau pries uzduodant klausima pamastyti, kokie galimi atsakymai.

Ar Tave tenkintu atsakymas:
"Taip - esi teisus"
"Ne - esi neteisus". Kaip buvo paklausta taip atsakyta !!!


Todel mano pasiulymas:
pamegink visa savo rasliava pateikti su skaiciais ir nuorodomis (citatomis) is istatymo, VMI paaiskinimu ir t.t. Tada galima butu tiketis ir normalaus atsakymo, ar bakstelejimo pirstu - kur esi neteisus.
Simo
Simo
Rašyti privačią žinutę

13 žinutės

...galima butu tiketis ir normalaus atsakymo, ar bakstelejimo pirstu - kur esi neteisus.
Tikuosi cia sulaukti diskusiju ir dalinimosi patirtimi...
o del uzklausimo yra ok, tai mano manymu yra logiska.
NT, turbut kaip ir daugelio, yra mano invportfelio diferianciavimas, kuris nuomos atvejais dengia pasyvus, todel cia turbut yra labiau ir maziau patyrusiu vienoje ar kitoje srityje, kurie gali dalintis patarimais arba kaip minejai neprivalo to daryti cia, o sedeti savo kiaute ir virti savo sultyse...
Brangiausiai sumokėta kaina yra laikas...
Agata
Rašyti privačią žinutę

1492 žinutės
( +237 / -563 )

to Simo
Tu labai neaiškiai suformuluoji klausimus,sunku atsakyti.Šiaip,kas galvoje šią minutę išlikę,negaila parašyti.Aišku,dar kartą kelti įstatymą tik tam,kad tau paaiškinti,nesinorėtų...
ką tu vadini "gpm sutartimi"?
Fizinis asmuo gali savo patalpas nuomoti bet kam,tik kokį variantą finansiškai naudingiausia pasirinkti.
1.Patentas- už patento mokestį gali nuomoti tik fiziniam asmeniui.
2.Fizinis asmuo nuomoja patalpas įmonei,tada įmonė(būtent) sumoka už šį fizinį asmenį pajamų mokestį ir atitinkamai tokia suma sumažina nuomos sumos išmokėjimą.
Iš kur čia... galimybės registruoti nt ant juridinio asmens nėra?
Paaiškink,ką reiškia šis sakinys.
Ir nieko čia keisto,kad nežinai.Neįmanoma visko žinoti,ir nereikia,ko nereikia.Suprantamai formuluok klausimus ir gausi įvairių atsakymų,kurie tave užves ant kelio,o toliau pats gromuluosi.
Valdas
Rašyti privačią žinutę

427 žinutės
( +4 / -22 )

pridekim PVM klausimus.
siaipzvejys
siaipzvejys
Rašyti privačią žinutę

559 žinutės
( +83 / -23 )

O komercinius ir kitus objektus fizinis pagal gpm sutarti visiems...
Nebūtinai taip. Kaip fizinis asmuo gali pirkti nekilnojamą komercinį turtą ir susigražinti pridėtinės vertės mokestį iš valstybės. Jei kam tai aktualu, galėsiu paaiškinti.
Kaip fizinis asmuo gali jį nuomoti ir nemokėti jokių mokesčių ir tai bus labai legalu. Labai lengvai gali gyventi komunizme, kai nemoki nei už naują automobilį, nei už butą kuriame gyveni, net ir už buto dujas kurias tu išdegini kepdamas ryte kiaušiniene.
Aš jau trys metai kaip gyvenu komunizme. Jokių sąskaitų, jas apmoka mano projektai ir valstybė kompensuoja dalį. Aš buvau sužavėtas, kai perskaičiau, kiek spragų yra palikta, kad žmogus galėtų gyventi ypač patogiai. (prisiminkite Vilniaus Prekybos projektus su PVM grąžinimais ir panašiai).
Apie "komunizmą" išmokau Švedijoje ir žmonių kurie sau leidžia nusipirkti olos gabalą ant Baltijos jūros kranto ir sumokėti už tai 1 mln dolerių, bei pasistatyti keturis namukus už dar 3 mln dolerių.
Aš į mane supantį pasaulį stengiuos žiūrėti visai kitaip ir jei man kas tai nepatinka, aš sakau sau, kad dar nežinau kaip tai pataisyti, kad man būtų patogu.
Neusifloodinkite savo smegenų įstatymais, o ypač mokestiniais. Geriau susikoncentruokite ties pinigų išsaugojimu ir auginimu...
10% žmonių valdo 90% pinigų. Visada pasitikslinu kur aš esu.
siaipzvejys
siaipzvejys
Rašyti privačią žinutę

559 žinutės
( +83 / -23 )

2.Fizinis asmuo nuomoja patalpas įmonei,tada įmonė(būtent) sumoka už šį fizinį asmenį pajamų mokestį ir atitinkamai tokia suma sumažina nuomos sumos išmokėjimą.
Nebūtinai taip, gali ir pats mokėti tokius mokesčius. Tai yra jau senai numatyta. Reikia mylėti Mokesčių inspektorių kuris tave konsultuoja ir žinoti, kad įstatyme yra parašyta, kad legalus apėjimas mokesčių yra baudžiamas, t.y. valstybė gali prisiskaičiuoti sutaupytus mokesčius ir net delspinigius, bei įkalti baudas. Bet aš sakau, kad advokatai yra skirti nebylinėjimuisi, o tam, kad apskritai nebūtų bylų.
Kada vyksta karas, laimėtojų nebūna, labai svarbu, kad jo nebūtų, o tam ir yra dėliojimas visų žingsnių...
10% žmonių valdo 90% pinigų. Visada pasitikslinu kur aš esu.
Agata
Rašyti privačią žinutę

1492 žinutės
( +237 / -563 )

to siaipzvejys
'legalus apėjimas mokesčių yra baudžiamas'...
kažko nesuprantu...jei legalus,tai kaip jis gali būti baudžiamas?
Ir jei legalus,tai jis nėra mokesčių apėjimas.
Na bet čia kalba išėjo iš simo klausimo.
pavyzdėlis-turi n patalpų kaip fizinis asmuo.Visas n patalpas nuomoji fiziniams asmenims,ir moki tik vieno patento sumą.
kitas-turi n patalpų ir nuomoji įmonėms-nuo kiekvienos nuomos sumos sumoki 15 proc.
Bet įmonė gali pasiūlyti didesnę nuomos kainą ir,net sumokėjus 15 proc,galutinis rezultatas gali būti naudingesnis.
Agata
Rašyti privačią žinutę

1492 žinutės
( +237 / -563 )

to siaipzvejys
ir dar-turto įkainojimas turto mokesčiui yra pagal patalpų paskirtį.Jei paskirtis-parduotuvė,patalpos įkainuojamos žvėriškai,ir mokėsi tokį turto mokestį,jei ir nenaudosi kaip parduotuvę(patalpų savininkas fizinis asmuo).
Vienintelis kelias-keisti patalpų paskirtį,o tai kainuoja ir pinigus ir laiką.
Jei patalpų paskirtis-gyvenamasis būstas-turto mokestis bus mokamas pagal gyvenamojo būsto įkainavimą,net jei kokia nors įmonė kažką ten sandėliuosis ar dar kažką veiks.Reziume-įmonei naudingiau nuomotis iš fizinio asmens,sutaupant turto mokestį.Kur klystu,pataisyk.

Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.


Techninė analizė

Prekybos statistika realiu laiku

Ekonominis kalendorius

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2024 UAB All Media Digital