Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.

 

Komerciniu patalpu nuoma

Chikirap
Chikirap
Rašyti privačią žinutę

432 žinutės
( +86 / -82 )

"Ne tas nuomininkas kuris nori nuomotis, o tas kuris yra reikalingas man sekančiam žingsniui."
aha, zinau ta metoda man jis netycia gavosi. ten ir pasireiskia lietuviskas mentalitetas - kodel as turiu moketi kazkam, as noriu tureti savo.
bet, man pasakyk, vistik rinka yra rinka ir visi zino daug maz rinkos kainas. negi uzkeli kaina daugiau nei tarkim +20 proc dabartines rinkos kainos?
----------------------------------------------------------------------
Juoda Balta
Inteligent
Rašyti privačią žinutę

328 žinutės

Nuomojant svarbu isvengti prastovu,nes atsiprkamumas siuo metu labai zemas.
Konkursu nuomininkams nerengiu(-nera norinciu dalyvauti)-dziaugiuosi rades moku nuomininka. Kas desimtas is ju pareiksdavo nora pirkti(laikydavo mane kvailiu),bet pasakius 10-20% didesne uz rinkos kaina apsiramindavo
Versla t.y. ieskoti kvailiu ,norinciu nuomoti-pirkti,nevadinciau nuomos verslu,o tik laikinu pastarojo meto reiskiniu-siaura loterine NT nisa.
siaipzvejys
siaipzvejys
Rašyti privačią žinutę

559 žinutės
( +83 / -23 )

bet, man pasakyk, vistik rinka yra rinka ir visi zino daug maz rinkos kainas. negi uzkeli kaina daugiau nei tarkim +20 proc dabartines rinkos kainos?
Aš niekada negalvoju, kad gausiu net 1% daugiau nei tuo metu yra rinkos kaina. Kaip tik rinkos kaina ir yra tas katalizatorius, kuris padeda man uždirbti, nes aš galiu nuleisti nuo jos šiektiek...
10% žmonių valdo 90% pinigų. Visada pasitikslinu kur aš esu.
Chiortas
Rašyti privačią žinutę

136 žinutės
( +1 )

Kas rimta dirba su NT, zino jog 2000 proc. graza is objekto yra tikrai normali... as nekalbu apie eilines spekuliacijas (kur analogiskos grazos taip pat kartais pasitaiko), kalbu apie vystyma.

Tik problema tame kad ziniu ir pazinciu reikia tureti nemazai norint tokius rodiklius pasiekti.
Siai dienai net gi pasyviai investuojant tinkamose vietose per 2 metus galima pasiekti turto kainos padidejima 5 kartus, o turint omenyje tai kad galima per banka iki 100 proc. objekto kainos prasifinansuoti per banka, tai graza skaiciuokite patys
Memento mori
driunia
Rašyti privačią žinutę

49 žinutės

Kadangi dirbu ir su nt ir su VP, tai galiu patvirtinti kad 2003-2006 padaryti po x000% nuo investuoto kapitalo buvo labai realu. Tiem kas yra uzsiangazave (nesupykit) tik akciju rinkose tokius skaicius suvokti yra sunku.
Reikejo tik fantazijos, dar karta fantazijos, supratimo kas vyksta aplinkui, mokejimo bendrauti ir siaip apsukrumo.
Mindakas
Mindakas
Rašyti privačią žinutę

728 žinutės
( +232 / -95 )

Reikejo tik fantazijos, dar karta fantazijos, supratimo kas vyksta aplinkui, mokejimo bendrauti ir siaip apsukrumo.
Tipo atkato? be jo nemanau kad nors vienas uzdirbs x000% pelno. Rinkos salygomis to nepadarysi. kiek zinau tokiu pelno pavyzdziu, fantazija cia ne prie ko: esme atkatas pirkejo ir pardavejo atstovui, kad sudereti nerealia kaina. Tad apie fantazija ar versluma geriau patylekit...
Inteligent
Rašyti privačią žinutę

328 žinutės

Neabejotina,kad spekuliacijos NT yra pelningesnes uz nuoma,kaip neabejotinai sekmingos spekuliacijos akciju rinkoj nesa didesne graza nei bondai.Neabejotina,kad visoms spekuliacijoms reikalingas talentas.Deja ,jis siose diskusijose per daug akcentuojamas-permazai teikiama reiksmes aplinkybems,kurios leidzia ji panaudoti.Kalbu apie 1992 m privatizacija,dabartini buma-tai neamzini reiskiniai.Neapsigaukite.
Talentas turetu numatyti ne tik sekmingo skrydzio aplinkybes,bet ir sekminga nutupima.Sekmes.
Chiortas
Rašyti privačią žinutę

136 žinutės
( +1 )

As tai siulyciau ziureti i NT reiskinius ne tik kaip i spekuliacijas
Nuperki sklypa kaip spekuliantas (zemesne nei rinkos kaina) =>
Isvystai (pakeiti paskirti) ar pastatai pastata =>
surandi nuomininku =>
realizuoji NT.

Jei is sitos grandines atlieki bent 2 funkcijas, graza tampa milziniska ir patikekit dar taip ilgai bus.

O kas kalba jog is NT X000% ar bent jau X00% neimanoma padaryti, siulyciau saves paklausti kiek jie rimtai siuo dalyku uzsiima

As asmeniskai nesu NT magnatas, taciau sklypo, kurio metine graza nesiekia daugiau kaip 200 proc. as neperku, o as esu tik spekuliantas-diletantas.

P.s.: graza as skaiciuoju be banko paskolu(traktuoju jog viska nuosavomis lesomis perku), jei vertinciau dar tai jog dali isigijimu finansuojuosi graza butu gerokai didesne

To mindakas.
Be abejo rinkos salygomis to nepadarysi jei mastysi siaurai. Taciau jei pamatysi nisa rinkoje ar bent jau neivertinta turta, tokia graza taps tavo kasdienybe. Be abejo nisos pasizymi tuo kad is ju gali geriausiu atveju uzdirbti 2 metu begyje, veliau reikia laiku persiorentuoti.
Memento mori
Coris
Rašyti privačią žinutę

62 žinutės

Labai įdomu paskaityti Jūsų pasisakymus.
Tačiau rūpėtų išgirsti ir nuomonę, kaip gali įtakoti NT rinkos vystymą, galimas NT kainų mažėjimas, (daug apkalbėtas "burbulo" sprogimas).
Aš, aišku, puikiai suprantu, kad nišiniai projektai ar spekuliaciniai variantai (kai randi neįvertintą turtą, ar šiaip "apgauni" kokį neišmanėlį)ir toliau leis uždirbti, bet idomiau būtų išgirst nuomones apie daugmaž standartinio NT vystymo perspektyvas...
driunia
Rašyti privačią žinutę

49 žinutės

to Mindakas
tavo minimas "atkatas" ir yra rinkos salyga. tiesa, viena is nedaugelio visoje grandineje. tik aisku, ne pirkejo-pardavejo atstovams, nes daikto pirkimo-pardavomo kaina nera tas momentas kuriame uzdirbama is esmes. zmones gi nedurni, jie gi zino, ar bent pasidomi pries parduodami, kiek ju tas daiktas kainuoja. bet jiems neuztenka butent FANTAZIJOS ka su tuo daiktu galima padaryti.
kaip pav. tarkim, kad ir tos paskirties keitimas - pries 2 metus niekas net nezinojo, kas is vis tos paskirtys yra, kam jos reikalingos ir ka su jom daryt. o siandien tau betkokia sklypa turinti bobute galetu ispyskinti elementaru verslo plana - perki z.u., keiti paskirti ir parduodi 10x brangiau. aisku, sitoje vietoje siandien traukinys jau nuvaziaves, bet tai tik viena is nt vystimo galimybiu.
viskas priklauso nuo idejos ir sugebejimo ja igyvendinti.
siaipzvejys
siaipzvejys
Rašyti privačią žinutę

559 žinutės
( +83 / -23 )

Tačiau rūpėtų išgirsti ir nuomonę, kaip gali įtakoti NT rinkos vystymą, galimas NT kainų mažėjimas, (daug apkalbėtas "burbulo" sprogimas).
Vadinamas "burbulas" jau senai sprogo. Tik daugelis NT turėtojų taip dar negalvoja. Jis sprogo NT kainoms perlipus ekonominės logikos ribas.
Pvz. komercinio turto kaina 7000lt už kv.m., o nuoma tik 30lt už kv.m. - tai jau nespekuliacinis objektas. Kažkam gal jis ir įdomus, kaip labai ilgalaikė investicija arba kaip pinigų išsaugojimas, bet tikrai nespekuliacinis variantas. Spekuliacinis, tai jei už NT kainą moki 1000lt/kv., o jo nuoma 10lt/kv. Dabar spekuliaciniai objektai yra likę tik mažuose miestuose ar rajonų centruose. Projektai nedidukai, pelnas optimalus. Tai ir nauda ir laiko išbuvimas, kol vėl rinkoj susidėlios kainos. Dabartiniu metu jau pastebiu tendencijas didžiuosiuose miestuose, kad augant pasiūlai NT objektų, pardavėjai linksta daryti jau ženklias kainos nuolaidas net telefonu. Tai pirmas požymis, kad pirkimo nėra. Reiškia ir vystymas tokių objektų lėtas. Sumažėjus tokių objektų kiekiui, augs jų nuomos. Mažėjant NT kainom ir augant jų nuomos kainai ir vėl susidarys, spekuliaciniai variantai. NT kainų "Burbulas" pradės pūstis, tik vėl pradėjus augti nuomos kainoms.
Kad nuomos kainos gali augti, parodė prekybos centruose nuomuojamų plotų kainos. Jei anksčiau, tai siekdavo 20-35lt/kv, tai jau šiandien 35-200lt/kv. Tikriausiai atspėjote, kad 200lt už mažus plotus sraute. Tad įdomių nedidelių plotų NT (30-200 kv.m.)objektukai esantys sraute (miegamieji rajonai, praeinami žmonių takai) turi didesnią perspektyvą, prieš tokius objektus, kaip vidutinio dydžio (500-700kv.m.). Įdomūs jie tuo, kad rizika mažesnė ir pelnas didesnis, tiek spekuliuojant, tiek ir ilgalaikei investicijai.
Šiaip galvojau, kad bus rinkos nors nedidelė kainų panika, bet manau būsiu apsirikęs, nes bankai labai amortizuoja šių objektų kainų nuopolio greitį. Jie finansuoja vos ne viską ir vos ne bet kokia kaina. Gal bankai yra įsiskaičiavę NT kainos skirtumo nuostolį į savo pelno maržas?
Lieka tik ieškoti NT savininkų, kurie jau vargsta su pardavimu daugiau nei pusmetį arba investuoti lėšas į vertybinių popierių pirkimą.
10% žmonių valdo 90% pinigų. Visada pasitikslinu kur aš esu.
tylisaule
Rašyti privačią žinutę

47 žinutės
( +6 / -2 )

matau, kad yra protingu cia zmoniu, lenkiu galva pries ju zinias ir ismone. suzinojau daugiau negu man reikejo, tik nesuprantu, kaip jus izvelgiat dvi monetos puses, o kiti mato tik viena.
Kardinolas
Rašyti privačią žinutę

221 žinutės
( +16 / -4 )

Problema gali buti tame, kad pasikoregavus NT kainoms Lietuvos bankas gali pareikalauti is komerciniu papildomu rezervu blogoms skoloms, o ta sistema gali pradeti slubuoti, nes bankai tokiems atidejimams is esmes pinigu neturi, nes ir taip balansuoja ant apribojimu ribiniu dydziu - matoma keip bankai didina istatinius kapitalus, kad palystu po reikalavimais.
siaipzvejys
siaipzvejys
Rašyti privačią žinutę

559 žinutės
( +83 / -23 )

tik nesuprantu, kaip jus izvelgiat dvi monetos puses, o kiti mato tik viena.
Visi mato abi reikalo puses, tik vieną pusę, kurią mato protas yra ignoruojama emocijų. Ataušus, šaukštai po piet. Vertiesi iš to, ką padarei. Juk nesakysi, kad kvailai elgiesi.
10% žmonių valdo 90% pinigų. Visada pasitikslinu kur aš esu.
progress
progress
Rašyti privačią žinutę

96 žinutės
( +2 / -6 )

Pagal nt magnatu sekmes formule - apsimoka jei aciperka per 10 metu,
o siuo atveju netgi per 8.3 metu acipirktu.
Savais pinigais perilgas laikotarpis - nebent paskolomis.
Nuomos patirties neturiu, tai klausiu: ar tikrai nebuna per 10 metu papildomu investticiju i ta objekta ? ( pvz einamas remontas ir t.t. )

Coris :
Spekuliacinis, tai jei už NT kainą moki 1000lt/kv., o jo nuoma 10lt/kv.
siaipzvejys
siaipzvejys
Rašyti privačią žinutę

559 žinutės
( +83 / -23 )

Nuomos patirties neturiu, tai klausiu: ar tikrai nebuna per 10 metu papildomu investticiju i ta objekta ? ( pvz einamas remontas ir t.t. )
Žinoma būna. Bet juk turtas irgi lieka. Remonto kaštai, tai amortizacinių praradimį atstatymas.
Atsipirkimo per 8 metus nėra, nes praleistas turto mokestis. Juk už komercinį jį moka ir fiz ir jur asmenys.
Jei geras komercinis NT (kuris brangsta dvigubai daugiau nei infliacijos lygis), kuris garantuotai duoda 10% rentos nuo realios kiekvienų metų vertės, tai toks turtas jau lobis.
10% žmonių valdo 90% pinigų. Visada pasitikslinu kur aš esu.
siaipzvejys
siaipzvejys
Rašyti privačią žinutę

559 žinutės
( +83 / -23 )

Šiandien įlindau į gilias mintis. Užbaiginėju projektuką ir laikas imtis sekančio. Tik...
O siaubas už komercinius objektukus Vilniuje kainos net iki 34.000 litų už vieną kvadratą. Tai kokia tadu turi būti nuoma? 34.000 x 1,8 + 6800 /240 = 284 lt už vieną kvadratą. Kas tiek gali sumokėti? Absurdas. Kainos be jokios logikos.
Lendu į rajoną. Objektai tie patys, kaip ir 2006.09, tik kainos plius 30 ar 50 procentų daugiau. Kažkas net ir dvigubai pabringo. Čia jau kas? Tikriausiai už tą kainą parduoti nepavyko, nutarė pabranginti, gal bus parduoti lengviau. Arba, gal jaučia pasitenkinimą, kad jų turtas teoriškai vertas jų fantazijų kainos...
Rinka išvalyta, viskas kas dar buvo tuo metu verto nagrinėjimui, šiandien arba jau parduota arba nerealiai pabrango.
O jei rimčiau. Turto kaina yra vietomis jau nelogiška. Bet nesant turto pasiūlai galima mėginti gauti 2050 metų pelną*** . Išvadoje lieka laukti tik vieno - nuomos kainų augimo.
Kaip sekasi kitiems su pirkimais? Gal yra kokių variantų? Juk perkant turtą už kvadratą mokant, kad ir 3500 lt, tai nuoma turi būti bent jau 32 litai, o dažniausiai už tą turtą siūlo 18-25 litus. Vadinas su kiekvienu mėnesiu smegi į dugną.
Nepasididžiuokite, pasidalinkite info.
10% žmonių valdo 90% pinigų. Visada pasitikslinu kur aš esu.
Mindakas
Mindakas
Rašyti privačią žinutę

728 žinutės
( +232 / -95 )

O jei rimčiau. Turto kaina yra vietomis jau nelogiška. Bet nesant turto pasiūlai galima mėginti gauti 2050 metų pelną*** . Išvadoje lieka laukti tik vieno - nuomos kainų augimo.
Kazkodel as siuo atveju manau, kad reiketu laukti ne nuomos kainu augimo, bet turto savininku ir siaip zveju apetito sumazejimo. Nes su mazesniu pelnu yra turbut susitaikyti lengviau nei pakelti nuomos kaina, ypac jeigu egzistuoja konkurencija
Inteligent
Rašyti privačią žinutę

328 žinutės

Intuicija sako,kad sis "nelogiskumas" susietas su placiai isnagrineta tema"JAV krizes isvakares".Deja,hipotezes suformuluoti nesugebeciau,...
Pateikciau tik teze-kainos vakarietiskos(pinigu apsauga),nuoma-vietine.
siaipzvejys
siaipzvejys
Rašyti privačią žinutę

559 žinutės
( +83 / -23 )

...turto savininku ir siaip zveju apetito sumazejimo...
Pelnas jis atsiranda tik tuomet, kai gryni pinigai vėl įplaukia į sąskaitą. Viskas kitkas tik fikcija, kaip viena spekuliantė Agata savo pasisakyme rašė "Tačiau gerai prisimenu situaciją po 1998m.Rusijos krizės.Įmonė prieš krizę pirko komercinį pastatą už 340 000Lt-po krizės net už 50 000Lt nebuvo šansų parduoti. -jų kamb.butų kainos skelbimuose-8000Lt-Dabar 150 000Lt.Visas parceliuojamos televizorių gamyklos aukštas-14000Lt.Sunku buvo net rasti nuomininką butui,kuris bent susimokėtų už komunalines paslaugas."
O kiek Mindakai investuotojas turi uždirbti iš investuoto nuosavo lito? Klausimas paprastas, atsakymas irgi - minimum 27% metinių, kitu atveju pinigai dirbo ne tau.
O jei rimtai, tai turto kainos ir nuomos kainos santykis yra neproporcingas ir žinant, kad gamta netoleruoja nukrypimus, lieka tik išlaukti šį nedėkingą laiko tarpsnį.
10% žmonių valdo 90% pinigų. Visada pasitikslinu kur aš esu.

Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.


Techninė analizė

Prekybos statistika realiu laiku

Ekonominis kalendorius

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2024 UAB All Media Digital