Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.

 

Komerciniu patalpu nuoma

tylisaule
Rašyti privačią žinutę

47 žinutės
( +6 / -2 )

sveiki, gal kas is protinguju gali isaiskinti man toki dalyka.
1.kaip su komercines paskirties nekilnojamu turtu. kam jis priklauso ar imonei ar vadovui(valdo 100 proc.imones akciju)? pvz imone ima investicine paskola ir uz ja nusiperka nt, kam tos patalpos priklauso?
2. o dabar kaip tokia situacija, vadovas turi komerciniu patalpu ir jas isnuomoja savo valdomai bendrovei ir gauna uz tai nuomos pajamas. ko siekia tas vadovas? mazesniu mokesciu?
3. kaip manot kokios perspektyvos uzsiimti komerciniu patalpu nuoma?
Kaunas
Rašyti privačią žinutę

729 žinutės
( +13 / -2 )

1. jei imone ima paskola ikeiciant tas perkamas patalpas, tai patalpos priklauso paskolos davejui.
2. vadovas siekia issiimt is imones pinigus, nes nuomos kaina nustato pats, bet geriau sita daryt ne vadovo vardu.
3. reik atsizvelgt i miesta kuriame yra patalpos.
Chikirap
Chikirap
Rašyti privačią žinutę

432 žinutės
( +86 / -82 )

viskas virsuje normaliai, tik dar papildysiu nr3 kad kolkas visi lose ne is pacios nuomos o is turto vertes prieaugio. is nuomos gausi grubiai 10 proc metiniu (ir skaitysis neblogas variantas)
----------------------------------------------------------------------
Juoda Balta
tylisaule
Rašyti privačią žinutę

47 žinutės
( +6 / -2 )

1. jei imone ima paskola ikeiciant tas perkamas patalpas, tai patalpos priklauso paskolos davejui.
2. vadovas siekia issiimt is imones pinigus, nes nuomos kaina nustato pats, bet geriau sita daryt ne vadovo vardu.
3. reik atsizvelgt i miesta kuriame yra patalpos.
1. tarkim ima is banko, taigi pirkejas patalpu kas bus: ar vadovas ar imone(kieno vardu) juk ne bankas
2. o kaip bus su mokesciais, kiek vadovas mokes
3. vilnius, klaipeda
Mindakas
Mindakas
Rašyti privačią žinutę

728 žinutės
( +232 / -95 )

1. jei imone ima paskola ikeiciant tas perkamas patalpas, tai patalpos priklauso paskolos davejui.
Patalpos paskolos davejui priklauso tik tuo atveju - jei paskolos davejas - lizingo bendrove. Kitu atveju - patalpos priklauso paskolos gavejui (tik su apribojimais).

2. vadovas siekia issiimt is imones pinigus, nes nuomos kaina nustato pats, bet geriau sita daryt ne vadovo vardu.
Nuomos kainos pats nenusistatysi, jei esi susijes asmuo - reikes nepriklausomo turto vertinimo, kitaip bus problemos su VMI.


is nuomos gausi grubiai 10 proc metiniu (ir skaitysis neblogas variantas)
Bijau, kad 10 proc. ilgalaikei ir perspektyviai nuomai - jau praeitis
Nebent itin aktyviai suktis NT rinkoje. Neprofesionalui - ir 6-8 proc. - labai gerai.
tylisaule
Rašyti privačią žinutę

47 žinutės
( +6 / -2 )

viskas virsuje normaliai, tik dar papildysiu nr3 kad kolkas visi lose ne is pacios nuomos o is turto vertes prieaugio. is nuomos gausi grubiai 10 proc metiniu (ir skaitysis neblogas variantas)
prieaugis?! bet jei esi paemes paskola, ikeiciant ta nekilnojama turta? juk palukanos irgi dideja, jei palukanu norma nifiksuota? tai kas tada
tadassim
Rašyti privačią žinutę

53 žinutės
( +8 / -3 )

Pirmas klausimas buvo apie vadova, kuris turi 100proc ir turi patalpas, kurias isnuomoja savo bendrovei. Tai mano supratimu ukiskas sprendimas, nes pvz. 100 kvadratu biuro nuoma didesne uz paskolos sanaudas naujos statybos pastate paemus ilgalaike paskola. Tik blogai, jei patalpu savininkas fizinis ir dar susijes asmuo. Teisingiau pirkti bendrovei, itraukti i sanaudas remontus, palukanas, amortizuoti ir pan.
siaipzvejys
siaipzvejys
Rašyti privačią žinutę

559 žinutės
( +83 / -23 )

sveiki, gal kas is protinguju gali isaiskinti man toki dalyka.
Tuo užsiimu jau daugiau nei 10 metų. Logiška NT pirkti įmonės vardu, bet atskirti nuo pagrindinės veiklos. T.y. jei UAB A vykdo veiklą, tai įkuriame UAB A_n kuri perka NT ir už paskolą įkeičia šį NT, bei išmokėjimą garantuoja nuomos sutartis tarp UAB A ir UAB A_n. Ten niekam nesvarbu, kad įmonės susijusios, svarbu, kad UAB A neštų pinigų srautai, tokiam UAB A_n pirkiniui. Jei netyčia užlinktu UAB A veikla, savininkai vis dar turėtų NT, kuris būtų nuosavybė UAB A_n.
Jei perki NT kaip fizinis asmuo, tai už kiekvieną nuomos litą turi mokėti pajamų mokestį, plius negali įsitraukti į sąnaudas jokių remonto, patarnavimo, finansavimo sąnaudų ir valstybė negrąžina PVM. Įmonė kuri nuomojasi iš fizinio asmens NT, turi už fizinį asmenį sumokėti nekilnojamo turto mokestį.
Pirmu atveju, labai tauposi mokesčių dėka (nes atvirai pasakoti apie jų apėjimą aš nedrįstu), tik ten yra sąnaudos UAB A_n priežiūros, kas sudaro apie 200 litų per mėnesį, tai yra kur kas mažiau nei fizinio asmens praradimai.
Perspektyvos užsiimti NT yra gana įdomios. Mano pelnas siekia į metus nuo investuotos sumos iki 2000 %. Taip taip, tiek. Žiauriausiai, kai reikia mokėti mokesčius. Pagrindas šiame versle įdėja ir ką tu tuo sieki padaryti.
Daugelis savo pasisakymuose čia sako, kad 6-10% tai ir yra pelno norma iš investicijos į komercinio turto nuomos. Jie yra 100% teisūs. Aš iš to paties padarau iki 200 kartų daugiau. Svarbiausiai filosofija.
Ir elementarus atsakymas į elementarų klausimą, jei įmonė perka NT, tai ir įmonei jis priklauso. Nors ir įmonę valdo vienas akcininkas. Bet akcininkui priklauso tik įmonė. Jei po kurio laiko tas akcininkas sugalvos parduoti įmonę, kurioje yra NT, tai jis turės sumokėti 15% pajamų mokestį arba prieš metus iki pardavimo savo paketą suskaldys į dešimt dalių po 10% ir 10 akcininkų parduos ją, tai mokesčių jokių nebus.
10% žmonių valdo 90% pinigų. Visada pasitikslinu kur aš esu.
Kaunas
Rašyti privačią žinutę

729 žinutės
( +13 / -2 )

is nuomos padarai 200 kartu daugiau?

gal is pirkimo - pardavimo?
siaipzvejys
siaipzvejys
Rašyti privačią žinutę

559 žinutės
( +83 / -23 )

gal is pirkimo - pardavimo?
nėra sauso pirkimo pardavimo, kaip ir nėra sausos nuomos. Viskas visai kitame. Lietuviškame mentalitete.
10% žmonių valdo 90% pinigų. Visada pasitikslinu kur aš esu.
Chikirap
Chikirap
Rašyti privačią žinutę

432 žinutės
( +86 / -82 )

"Perspektyvos užsiimti NT yra gana įdomios. Mano pelnas siekia į metus nuo investuotos sumos iki 2000 %. "
jei as gerai supratau, cia snekam ne kas BUVO o kas YRA siuo metu ir kas BUS.

kitas aspektas - galima sau isivaizduoti kad pasidarei ir 10000000000 proc per metus, jei busi idejes tik lita (o kitus tarkim pasiskolinai is bobutes ir turta uzstatei bankui), bet velgi, cia kaip suprantu buvo sneka apie pelna nuo absoliucios sumos kuri tam reikalui turi buti skirta.
----------------------------------------------------------------------
Juoda Balta
donnie brasco
Rašyti privačią žinutę

100 žinutės
( +12 / -15 )

to siaipzvejys
man tie 2000% per metus labai primena "Sekundes" laikus,kai zmonem budavo plaunami smegenys.....
letay
Rašyti privačią žinutę

93 žinutės
( +12 )

siaipzvejys,
parasyk pavyzduka kaip padarai 2000% per metus.
Tu jau turtingas,pamokink ir mus tokius pelnus lupti .
Chikirap
Chikirap
Rašyti privačią žinutę

432 žinutės
( +86 / -82 )

ka anksciau dare manau lengvai parasys - rinka pakilo 100 proc, uzstatyta bankui 95 proc - va ir turim 2000 nuo investuotos.
esme kad buvo sneka apie absoliucia suma ir nuo dabar - vat labai idomu kaip tada tie 2000 gaunasi
----------------------------------------------------------------------
Juoda Balta
siaipzvejys
siaipzvejys
Rašyti privačią žinutę

559 žinutės
( +83 / -23 )

ka anksciau dare manau lengvai parasys - rinka pakilo 100 proc, uzstatyta bankui 95 proc - va ir turim 2000 nuo investuotos.
esme kad buvo sneka apie absoliucia suma ir nuo dabar - vat labai idomu kaip tada tie 2000 gaunasi
Tai darau pastoviai. Ir tai ką čia parašė Chikirap, net toli nuo to ką aš darau. Svarbu ne rinkos judesys, svarbu Lietuviškas mentalitetas. Kas nustato kainą? daugelis pasakys rinka, o aš žinau, kad pirkėjo ir pardavėjo tikslo sutapimas. Čia rinka ne prie ko. Prisiminkim temą, komercinio turto nuoma. Aš darau nuomą ir nuomos pagrindu pardavimą.
10% žmonių valdo 90% pinigų. Visada pasitikslinu kur aš esu.
siaipzvejys
siaipzvejys
Rašyti privačią žinutę

559 žinutės
( +83 / -23 )

siaipzvejys,
parasyk pavyzduka kaip padarai 2000% per metus.
Tu jau turtingas,pamokink ir mus tokius pelnus lupti .
O kodėl turiu mokinti ar yra tam priežastis?
10% žmonių valdo 90% pinigų. Visada pasitikslinu kur aš esu.
siaipzvejys
siaipzvejys
Rašyti privačią žinutę

559 žinutės
( +83 / -23 )

jei as gerai supratau, cia snekam ne kas BUVO o kas YRA siuo metu ir kas BUS.
kitas aspektas - galima sau isivaizduoti kad pasidarei ir 10000000000 proc per metus, jei busi idejes tik lita (o kitus tarkim pasiskolinai is bobutes ir turta uzstatei bankui), bet velgi, cia kaip suprantu buvo sneka apie pelna nuo absoliucios sumos kuri tam reikalui turi buti skirta.
Taip aš tai darau kiekvienais metais. Projetą stengiuosi pabaigti per metus. Projektų nėra daug, nes jų tokių paprastai besimėtančių nėra. Juos reikia atrasti, įtikinti banką (sunkiausia buvo pradžioje) ir ieškoti reikalingo nuominko. Ne tas nuomininkas kuris nori nuomotis, o tas kuris yra reikalingas man sekančiam žingsniui.
Procentus skaičiuoju nuo sumos, kurią investuoju pats. Banko pinigai nėra skaičiuojami, nes tai nemano investicija. Prie savo investicijos sumos pridedu palūkanas, notarus ir kitas išlaidas. Retai kada ryžtuosi daryti mln dydžio projektus (gal todėl, kad esu labai baigštus, daug patogiau jaučiuosi, kai paskola manęs neslegia), bet jau vieną tokį turiu pabaigtą, nes dažniausiai sukuosi su projektais iki 500k litais. Dabar darau projektą 350k litų. Vidutiniškai investuoju į projektą nuosavų 20%, o likusieji banko.
10% žmonių valdo 90% pinigų. Visada pasitikslinu kur aš esu.
Kaunas
Rašyti privačią žinutę

729 žinutės
( +13 / -2 )

suprantu apie ka kalbi, bet su 2000% persistengei, jei investuoji 20% savu o projekto verte 500k tai tavo yra 100k tarkim, uzdirbi iki 2mln..
svetimu pinigu nemegstu skaiciuot , bet tai nelabai tiketina.
200% sutinku bet ne 2000%...

nu bet jei uzdirbi, sekmes, taip ir toliau
siaipzvejys
siaipzvejys
Rašyti privačią žinutę

559 žinutės
( +83 / -23 )

suprantu apie ka kalbi, bet su 2000% persistengei, jei investuoji 20% savu o projekto verte 500k tai tavo yra 100k tarkim, uzdirbi iki 2mln..
svetimu pinigu nemegstu skaiciuot , bet tai nelabai tiketina.
200% sutinku bet ne 2000%...

nu bet jei uzdirbi, sekmes, taip ir toliau
2006 metų projektas - investicija 135k LT, pelnas per 6 men 1,55 mln. 1,55*100/0,135*(12/6) = 2296,3% žinoma iš tos sumos reikia atimti mokesčius ir tada pelnas bus daug mažesnis.
10% žmonių valdo 90% pinigų. Visada pasitikslinu kur aš esu.
ledesis
Rašyti privačią žinutę

34 žinutės
( +4 / -4 )

Kai buvo Aldaso seminaras Klaipedoj ir visi suvaziavo su savo auto, tai Žvejo masina gerokai issiskyrė iš bendro konteksto,(todėl 2000% pilnai tikiu)

Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.


Techninė analizė

Prekybos statistika realiu laiku

Ekonominis kalendorius

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2024 UAB All Media Digital