Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.

 

Pasidalinkime laime ir su kitais ;)

Ovis
Rašyti privačią žinutę

148 žinutės
( +1 / -3 )

Nataraj, tokia idėja labiau priimtina tiems, kurie turi savo vaikų, kurie turi tą jausmą, kurio neturi neturintys vaikų.. Neturintiems tokio jausmo tai tik graži idėja, prie kurios įgyvendinimo prisidėtų vargu nedaugelis.. Įdomu kokia yra spekuliantų bendruomenė, drįstu teigti, kad tikrai nedaugiavaikė.
Nataraj
Nataraj
Rašyti privačią žinutę

1023 žinutės
( +67 / -15 )

Nataraj, tokia idėja labiau priimtina tiems, kurie turi savo vaikų, kurie turi tą jausmą, kurio neturi neturintys vaikų.. Neturintiems tokio jausmo tai tik graži idėja, prie kurios įgyvendinimo prisidėtų vargu nedaugelis.. Įdomu kokia yra spekuliantų bendruomenė, drįstu teigti, kad tikrai nedaugiavaikė.
Kažkaip kai galvoju apie labdarą ar ją suteikiu, tai negalvoju kokia man iš to nauda galėtų būti..., kitaip tai vadinasi Marketingas, ar verslo planas, ar dar kitaip...
Man atrodo labdaros esmė tai ne nauda man, o ar tai kam nors padės ir ar tai padės tam, kuris negali pats savimi pasirūpinti...
Gal ir juokingai nuskambės, bet mūsų vaikai yra kaip tik iš tų, kurie patys negali savimi pasirūpinti, o suaugusiems nėra kada...
O ar spekuliantai prisidės ar ne, tai kiekvieno iš jų asmeninis reikalas. Man labiau būtų įdomi šios idėjos kritika, ar patarimai. Todėl iš karto tau dėkingas Ovis už reakciją .
Kai aš su šia idėja permiegosiu, tada ir nuspręsiu ar ją įgyvendinti ar ne, nesvarbu ar tai teks daryti vienam ar kas prisijungs.
Pradžia yra mūsų galioje, o baigtį lemia likimas
Seneka
Bitute
Bitute
Rašyti privačią žinutę

908 žinutės
( +92 / -44 )

To Ovis
Kol kas vaikų neturintys jų turės tikrai, juk spekuliantai be perspektyvos ne spekuliantai Jie žiūri į ateitį.
Narajanos centre yra jogos užsiėmimai vaikams, jie smagūs ir gana populiarūs. Ar vaikas darytų pratimus namuose pats-abejoju. Bet vaikai mielai prisijungs, jie mėgsta bendrą veiklą su tėvais. Jei ta knygelė būtų mokomoji tėvams, kaip pamokyti vaiką ir paaiškinti jam pratimų naudą, manau turėtų būti naudinga.
Kažkada buvo išleista knygelė "iš kur aš atsiradau" labai gražiai komiksais iliustruota, ten mamytė su tėveliu sėdėdami vonioje laivelius plukdė Paprasta, juokinga, net nemėgstantys tokių dalykų aiškinti tėveliai manau mielai tai paaiškintų knygelės pagalba ir patys pasilinksminų kartu.
Norėtusi kažko panašaus.
Nataraj
Nataraj
Rašyti privačią žinutę

1023 žinutės
( +67 / -15 )

to Bitute
Man kažkaip yra įtarimas, kad tėvai neturi laiko skaityti knygučių su vaikais..., jiems paparasčiau paspausti mygtuką...
Pradžia yra mūsų galioje, o baigtį lemia likimas
Seneka
Bitute
Bitute
Rašyti privačią žinutę

908 žinutės
( +92 / -44 )

taip taip, suklydau. ne knygelė, "mygtukas". Esmė lieka-"mygtukas" komiksinis, smagus.
Pati tokia knyginė esu, tai knygos ir galvoj
dainiuxxT
Rašyti privačią žinutę

254 žinutės

he siūlau adminams balsavime įdėt klausimą apie vaikus. aš kol kas užgyvenau pora vnt.
http://eitne.lt
minri
Rašyti privačią žinutę

136 žinutės
( +22 / -3 )

Šiandien gimė idėja
Gal atsiras pageidaujančių prisijungti prie jos galutinio suformavimo ir/ar realizavimo.
Taigi idėja paprasta:
Paruošti DVD, ar kažkokią atsisiunčiamą iš interneto filmuką Nr.2. su ... MANKŠTA VAIKAMS.
Wii Fit?
http://e3nin.nintendo.com/wii_fit.html
Meskutis
Meskutis
Rašyti privačią žinutę

169 žinutės
( +4 )

Nors situ metu pelnus kazkiek apvalge besitesianti korekcija, na bet vistiek juk reikia padaryti kazka grazaus pries Kaledas ir pasidalinti laime su kitais...

www.tv3.lt/issipildymoakcija

Norinčius paremti ir prisidėti prie šių metų „Išsipildymo akcijos 2007” tikslų, geros valios žmones, maloniai kviečiame aukoti.

Akcijos sąkaita LT89 7044 0600 0385 2791
AB SEB Vilniaus bankas
Kodas 70440
Labdaros fondas "Vienybė"
Įmonės kodas 9200013

Taip pat galite paremti skambindami arba siųsdami SMS žinutes su žodžiu VAIKAMS trumpaisiais numeriais 1890 (auka 2 Lt), 1891 (auka 5 Lt), 1892 (auka 10 Lt).
www.vaistai.info
C#
Rašyti privačią žinutę

366 žinutės
( +12 / -5 )

1890 (auka 2 Lt), 1891 (auka 5 Lt), 1892 (auka 10 Lt).
priaukodavau sitais numeriais pakankamai, testuodamas ju veikima D Aisku, ne is savo kisenes..
Nataraj
Nataraj
Rašyti privačią žinutę

1023 žinutės
( +67 / -15 )

Apie aukas...
Ar 2Lt yra auka? O 10Lt?
Taip, jei jums paaukojus jūs kažką prarandate.
Aukojimas tikras yra tik tada, kai jums skauda...
Na aš apie skausmą tik simboliškai
pvz vienas dalykas nuo kalėdų stalo atiduoti alkanam tai ko pats kad ir kaip stengeisi nesuvalgei, o kitas dalykas savo sriubos lėkštę, būdamas laaabai alkanas pasidalini su kitu alkanu...
Mūsų aukos turėtų būti panašia logika paaukotos. Tik tada mes savo širdyje pajusime gailestį kitam ir šilumą krūtinėje... priešingu atveju tai gali tesigauti tik pliusiukas... ir tiek.
Tai ne mano nuomonė taip rašo ir Gyta ir Motina Teresė. Mums belieka tai patirti...

Gal kas turite idėjų, kam reikalinga pagalba? Galėtume pasitreniruoti aukojant . Prisidėčiau.
Pradžia yra mūsų galioje, o baigtį lemia likimas
Seneka
shakis
shakis
Rašyti privačią žinutę

92 žinutės
( +35 / -1 )

Nataraj
Aukojimas tikras yra tik tada, kai jums skauda...


Kam tas mazochizmas?
Galima žymiai paprasčiau: jei gali-duodi, tą pačią akimirką pamiršti , kad davei. Viskas.
mondejus
mondejus
Rašyti privačią žinutę

291 žinutės
( +3 / -11 )

bet geriau yra atiduot ko nesuvalgai nei išvis neduot tam kas valgys jokio skirtumo ar čia tavo pirma ir vienintelė sriuba ar 3 . svarbu jam bus skanu o po to kai jis suvalgys ta jusu vienintele lekste kazkam kitam teks atiduot jums savo lekste
Nataraj
Nataraj
Rašyti privačią žinutę

1023 žinutės
( +67 / -15 )

Žinoma visada reikia neišmesti, o atiduoti to, ko nesuvalgai... ir ne tik per kalėdas, bet kasdien... kaimynams, gyvūnams, žuvims, užkasant atgal į žemę...
Bet tai nėra auka, tai yra normalus maisto likučių atsikratymas .
Aprašydamas auką, aš turėjau omenyje, kad kažką turi atimti iš savęs... tai ir vadinama tikru žodžiu auka...
Ir žinoma pritariu, kad po aukojimo apie tai turime pamiršti ir neprašyti grąžos, ar kokios nors naudos už tai...
Manau aukojama ne iš piniginės, o iš širdies.
Bet mes dažnai mėgstame diskutuoti apie labdarą, aukas... Tikram aukojimui mūsų diskusijų nereikia, reikia aukos .
Tad kad mūsų diskusija būtų prasminga siūlau visiems teikti pasiūlymus kas ką žino, kam reikia kuo padėti, tiems, kas negali padėti pats sau.
O tada visi aukotojai-spekuliantai galėsime pasireikšti ne tik žodžiais... Bet tikiuosi ne kaip visada
Pradžia yra mūsų galioje, o baigtį lemia likimas
Seneka
Bitute
Bitute
Rašyti privačią žinutę

908 žinutės
( +92 / -44 )

Prieš savaitę "Gilės" vaikų globos namų vaikams koncertavo indiškos muzikos grupė "Shanti". Tikrai nemaniau, kad vaikai klausys išsižioję, ir ne tik klausė, bet ir "meditavo" kartu, kartu dainavo, bendravo. Buvau nustebusi, kad taip puikiai priims šią muziką, Vėliau jiems žadėjau apie pinigus papasakoti. 18 metų, išėję iš globos namų, jie gauna 6000 ir paprastai vėjais paleidžia. Jie ten kartais vakarais monopolį pažaidžia. prisijungiu. Kad taip kas iš spekuliantų pažaistų kartu.
Ir dar, gal kas turit nereikalingų dviračių, važiuojančių? Mano dviejų per mažai. Ačiū.
P.S.Tu teisus, Nataraj, skauda. Ir skausmas tas ne mazochistinis.
Bitute
Bitute
Rašyti privačią žinutę

908 žinutės
( +92 / -44 )

Ačiū VaToks, Tuomet ir Valdui, atsiliepusiems į mano postą. Nes tai reiškia bent keliomis šypsenomis daugiau vaikų veiduose.
ILS18
Rašyti privačią žinutę

22 žinutės
( +10 / -1 )

Aukojimas tikras yra tik tada, kai jums skauda...
Dekuj Nataraj uz sia minti. As daznai nesuprasdavau to keisto jausmo, kai atiduoti ir tarsi gaila. Galvojau, kad labai negerai atiduoti gailint ir stengdavausi malsinti ta "skausma". Dabar as rami, vadinasi tai ir buvo tikros aukos, t.y. atiduodavau ne tai ko man paciai nereikia.
Bitute
Bitute
Rašyti privačią žinutę

908 žinutės
( +92 / -44 )

Atiduodant gali būti gaila, bet tai ne skausmas, manau ne apie tą skausmą Nataraj kalbėjo.
ILS18
Rašyti privačią žinutę

22 žinutės
( +10 / -1 )

Na siais pertekliniais laikais sunku issivaizduoti 100 proc. auka, kalbant apie materialius dalykus. Man nieko netruksta ir gailescio atiduodant nejauciu, bet siuose zodziuose supratau skirtuma, kai atiduoti tai, ko paciam nereikia ir atiduodi tai - ko paciam reikia, bet pamatai, kad kitam reikia labiau.
Bitute
Bitute
Rašyti privačią žinutę

908 žinutės
( +92 / -44 )

Dar vis trūksta poros dviratukų. Ei, negi tokie užsiėmę kad neturit laiko paieškoti rūsyje užsigulėjusio išaugto dviratuko niekam nereikalingiems kukuliams?
indenas
Rašyti privačią žinutę

1593 žinutės
( +525 / -239 )

Ar nepasirodys labai ciniška, jeigu nupūsiu dulkes nuo šios visų seniai užmirštos temos?
Sakoma, jog neturtingi žmonės labiau jautrūs kitiems vargstantiems šios Žemės pakeleiviams
Any ideas?

Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.


Techninė analizė

Prekybos statistika realiu laiku

Ekonominis kalendorius

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2024 UAB All Media Digital