Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.

 

Naujas sampo produktas

Mikas
Rašyti privačią žinutę

21 žinutės

sveiki,
kokia Jusu nuomone apie si pradeta platinti fonduka susieta su akciju kursu : http://www.sampo.lt/lt/news.full/160?r=pnews&SMPID=c0fd2d096c59c16d1ee34ec44f0b8b2b
Mikrobinas
Mikrobinas
Rašyti privačią žinutę

293 žinutės

Pats fondukas gal ir naujas, bet principas jau senas. Sia tema jau buvo diskutuota - bijantiems prisiimti rizika, tai gal ir neblogas produktas (tikimybe uzdirbti daugiau nei is terminuotu indeliu gana didele), bet rizikos nevengiantys ir stebintys rinkos alsavimus gali uzdirbti daug didesne graza.
Valdas
Rašyti privačią žinutę

427 žinutės
( +4 / -22 )

bet rizikos nevengiantys ir stebintys rinkos alsavimus gali uzdirbti daug didesne graza.
Gal gali paporinti ??
ZigmasW
Rašyti privačią žinutę

62 žinutės
( +11 / -5 )

Jus paziurekit koks portfelis to Pictet fondo. Lyg ir lietuve Agne Zitkute valdo, bet IMHO briedo baltijos salyse pripirkus. Negi sunku i spekuliantai.lt uzsukti, patarimu paklausti
Regen
Regen
Rašyti privačią žinutę

41 žinutės
( -2 )

O kas čia per briedas?
.spausti.
Gedulis
Rašyti privačią žinutę

223 žinutės

Tas "briedas"- investavimas su periodinem imokom. Nesusigaudai kas tai yra?
Regen
Regen
Rašyti privačią žinutę

41 žinutės
( -2 )

Susigaudau dar tiek. Tik ten kalbama apie mokesčių susigrąžinimą, reiškia lyg ir investiciniu gyvybės draudimu kvepia. Tačiau tada kodėl niekur neužsimenama apie 15 proc. GPM nuo įmokų? Apie įėjimo ir valdymo mokesčius? Ir prieaugiai kažkokie juokingi (pažiūrėk, kas gaunasi 10 metų mokant po 100 Lt kas mėnesį).
Vnz, trūksta info.
Gedulis
Rašyti privačią žinutę

223 žinutės

Daroma per GD, tik jei nereikia to draudimo, tai ir neimi. Faktas, jei nori lengvatos, tai ir 15% mokesi. Kitaip nebuna.
Prieaugis nedidelis, nes nededi is karto 20.000 ar daugiau, o simboliskai. Fondu yra 13 ir ar turesi 8% metiniu, ar 18%, priklausys kaip zaisi.
Kazkam idomu tik akcijos, kazkas nori ir GALI mesti is karto apvalia suma. O cia pradedantiesiems, nuo 100 lt i menesi. Kam ko reikia, kas ka gali sau leisti...
Regen
Regen
Rašyti privačią žinutę

41 žinutės
( -2 )

Tai išeina, kažkas panašaus į SEB'o VIP draudimą, tik tiek, kad mažom sumom galima pradėt žaist? O dėl prieaugio - mano minėtas pirmas skaičius, jei skelbiama 8 proc. metinių, turėtų būti apytikriai beveik 15 tūkst., o ne 13. Paskaičiuok. Nebent 2 tūkst. suvalgo valdymo ir įmokos mokesčiai? Todėl ir klausiau apie juos.
Fondai tai čia tie patys, kuriuos platina Sampo.lt?
Gedulis
Rašyti privačią žinutę

223 žinutės

Apytikriai 15% butu jei pats deliotum, pirktum parduotum be komisiniu , nesinaudotum mokesciu lengvata ir kaskart, neislaikes metu, segtum 15% GPM ir pildytum- tikslintum deklaracijas. Cia pasiulymas tiems, kas nenori, tingi, nesupranta kaip tuos pvz. 8% (o gal ir daugiau) paciam galima uzsidirbti.
Regen
Regen
Rašyti privačią žinutę

41 žinutės
( -2 )

O tai SAMPO, įdomu, sugebėtų prisipažinti, kokie šiuo atveju yra tikrieji jų valdymo bei įmokos mokesčiai procentais nuo įmokos?
Gedulis
Rašyti privačią žinutę

223 žinutės

O kas čia per briedas?
.spausti.
Taigi cia pavyzdys su VISAIS mokesciais. Rezultatas svarbu, ar jo sudedamosios dalys?
man kazkaip neteko skaityti kad SAMPo yra ne pelno siekianti organizacija ar labdaros fondas.
Niekada nekilo klausimas, kodel vienas operatorius parduoda NOKIA uz 1 Lt,
kai kitas ta pacia NOKIA stumia uz 300 lt? Reiketu isigijimo dokumentus patikrinti, kaip vartotojui, isitikinti ar muitai sumoketi, PVM ataskaitos priduotos...
Pusryciu UZ DYKA nebuna
Regen
Regen
Rašyti privačią žinutę

41 žinutės
( -2 )

Gerbiamasis, pusryčių už dyką nieks ir nenori, pats irgi dirbu pelno siekiančioje "organizacijoje", tik visai kitoj srity . Visi supranta, kad fonduose egzistuoja sėkmės, įmokos, valdymo, išpirkimo ir kt. mokesčiai ir jų deriniai.
Bet - ne veltui lietuviški "produktai" šioje vietoje vertinami, kaip dvigubai brangesni, lyginant su seniai dirbančiais vakarų fondais.
Paklausiu kitaip - kaip atrodo sutartis, t.y., kaip apibrėžiamas galimas rezultatas? "Duok bapkių ir galbūt bus maždaug taip"?
Gedulis
Rašyti privačią žinutę

223 žinutės

"Investavimo rizika prisiima pats investuotojas". Uz visus mokamus mokescius gauni: nemokama fondu keitima, galimybe nemoketi pelno mokescio 15% neisbuvus metu, galimybe naudotis mokesciu lengvata... Jei norima kazkokiu garantiju, 3,5-4%. Vieniems atrodo kaip ir gana, kiti linke pazaisti. Taisykles paprastos, salygos suprantamos. Kam neidomus sitas "briedas", randa kitokiu budu. Visi geri, jei litus uzdirbti galima, ar ne taip?
ragainagai
Rašyti privačią žinutę

1210 žinutės
( +11 / -1 )

Gal gali paporinti ??
Indėlis „PICTET“

Galiu tik atkreipti dėmesį į pastebėtus skirtumus lyginant su "Hansabanko" analogišku produktu http://www.hansa.lt/naujienos378_483.html

Esminiai skirtumai, kad galima įsigyti net kelias rizikos priemokas, dėl ko gal net imčiau visa tai skaičiuoti, modeliuoti ... bet norą užmušė šita, atsiprašau, demagogija:

Galutinė fondo kaina bus paskaičiuota kaip kainų vidurkis, fiksuojant kainas kiekvieno mėnesio pabaigoje, pradedant 2006 12 31 ir baigiant 2007 12 31. Toks skaičiavimo būdas eliminuoja riziką užfiksuoti atsitiktinai labai aukštą ar žemą kainos lygį viename taške. Tai ypatingai svarbus pranašumas investuojant į tokias rinkas, kur stebimi staigūs ir dideli kainų pokyčiai.

Nes tai reiškia, kad gali tikėtis statistiškai fiksuoto tik ~50% faktinio fondo prieauglio, fondui nuosekliai visą laikotarpį augant. Tik tuo ribiniu atveju, kai jis pirmą mėnesį užaugs iki maksimumo ir ten liks visus sekančius metus , tuomet fiksuota fondo kaina kaip vidurkis atitiks fondo kainai 2007 metų gale
Na o tuo atveju, jei augimas bus tik 2007 gale, o pirmą metų pusę bus minusas, tai fiksuota vid. grąža nesieks nei 50% nuo realios fondo grąžos..
Laimėti dėl tokio Sampo „tėviško rūpesčio“ galima tik tokiu atveju, jei visą laiką gerai augęs fondas pačiame metu gale smarkiai kristų. Bet istoriškai yra žinoma, kad metų galui tai labai menkai tikėtinas įvykis ir tikimybiškai dažniau būna priešingai.

Beje kaip ir Hansabanko atveju, taip ir Sampo banko pavyzdyje taip pat tendencingai apskaičiuota grąža, teisingai neįvertinus visuminių kaštų (rizikos priemokos).

jų pateikta formulė: (30%*130% – 10%)=29%
teisinga formulė: (100%+30%*130%)/(100%+10%)=26,36%

P.S. atsiprašau, kad nuomonė neigiama ir gaunasi kaip ir interesų konfliktas su reklamos davėju
Kiekvienas yra investuotojas, bet tik investuotojai tai žino.
Regen
Regen
Rašyti privačią žinutę

41 žinutės
( -2 )

"Investavimo rizika prisiima pats investuotojas". Uz visus mokamus mokescius gauni: nemokama fondu keitima, galimybe nemoketi pelno mokescio 15% neisbuvus metu, galimybe naudotis mokesciu lengvata...


p Geduli, "taisyklės aiškios, sąlygos suprantamos"??? Būtų aiškios (kad ir visų minimų mokesčių dydis), neklausinėčiau aš čia. Žodžiu, man šio produkto nepardavėt

P.S. kad nelaikytumėt visišku pradinuku, pasakysiu, kad VIEN tik į SAMPO IF esu įmerkęs penkiaženklę sumą prieš metus.
Gedulis
Rašyti privačią žinutę

223 žinutės

p. Regen, mano darbas nera parduoti asmeniskai Jums sita produkta
Mano darbas visu pirma issiaskinti, ko vienas ar kitas klientas nori, ka gali sau leisti, ir tik tada, priklausomai nuo situacijos, siulyti viena arba kita (o buna kad ir nieko) produkta.
Del mokesciu: jei nors vienos Co mokesciai butu zenkliai mazesni nei kitu, ji taptu monopoliste.
P.S. visi TV kazkaip rodo. Vienu distancinis sustresnis, kitas vien del vardo paklausa turi
Regen
Regen
Rašyti privačią žinutę

41 žinutės
( -2 )

p. Regen, mano darbas nera parduoti asmeniskai Jums sita produkta


na, taip, aš per daug klausinėju, esu nelabai patogus klientas šiuo atveju

Mano darbas visu pirma issiaskinti, ko vienas ar kitas klientas nori, ka gali sau leisti, ir tik tada, priklausomai nuo situacijos, siulyti viena arba kita (o buna kad ir nieko) produkta
.

Savo darbo neatlikote visiškai Iš mano čia užduotų ir net pakartotinai, kitaip suformuluotų ,klausimų, ir postų jau seniai turėjo būti aišku, kas man rūpi šiuo atveju.

Del mokesciu: jei nors vienos Co mokesciai butu zenkliai mazesni nei kitu, ji taptu monopoliste.


Pasidomėkite geriau, mokesčiai būna labai įvairūs, toli gražu ne tik pagal tai renkamasis fondas ar panašus produktas.

P.S. visi TV kazkaip rodo. Vienu distancinis sustresnis, kitas vien del vardo paklausa turi


Jūsų siūlomas televizorius šiuo atveju su gražiu pavadinimu, bet be instrukcijos ir techninių duomenų. Gal kam to užtenka, sėkmės....
Gedulis
Rašyti privačią žinutę

223 žinutės

"Briedo" instrukcijos el.pastu nesiuntinejamos
"Gerbiamas dantu gydytojau, man labai skauda danti. Atsiuskite prasom gydymo samata ir aprasykite jo trukme bei metodus".
Regen
Regen
Rašyti privačią žinutę

41 žinutės
( -2 )

Labai atsiprašau, kad pradžioje pavadinau šį ultraperspektyvų ir inovatyvų produktą"briedu".
Morališkai pasenę produktai, kaip antai IF, viešai skelbia prospektus, mokesčių dydį, taisykles, rezultatus.
Šiuo gi atveju turime kažką įslaptinto; kad sužinoti tą paslaptį reikia skambinti tel (gerai, kad nr. neužkoduotas), kitų variantų nėr.

Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.


Techninė analizė

Prekybos statistika realiu laiku

Ekonominis kalendorius

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2024 UAB All Media Digital