Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.

 

Investicijos į NT - Turkija

shvabra
Rašyti privačią žinutę

123 žinutės
( +7 / -4 )

Uz 1000 lt per kelioniu agentura gausi 3 zvaigzduciu viesbuti su pusryciais savaitei (skrydis pirmyn/atgal iskaciuotas).

> Depas
Nedaryk klaidos pirkdamas kelionę tik savaitei:
-Savaitės ar dviejų sav. kaina ne daug skiriasi,
-Jai ka nors nusižiūrėsi ilgi pokolbiai, derybos (geriausia derėtis du tris kartus vis mušant kainą), patikrinimas belediye(svivaldybė),dokumentų pežiūra užima laiko.
-būtinai prie to pastato nuvykti kelis katrus, ypač vakare, pabandyti su kaimynais pasikalbėti, aš buvau nusižiūrėjęs vilą nebrangiai, o ji netoli vandens valymo įrenginių ir atėjus vakare labai smirdėjo, kaimynai papasakojo apie vilos,baseino,aplinkos išlaikymo išlaidas žinoma daug didesni skaičai ir t.t.
-norėsis ir pačiam porą dienų pailsėti.
kespark
Rašyti privačią žinutę

22 žinutės

Investicijos į NT Turkijoje galimos jau dabar. Yra patikimas zmogus, kuris jau 7 metai kai ten įkūręs statybų bendrovę, gali operatyviai tvarkyti dokumentus, patarti, viską aprodo, prižiūri įsigytą turtą, ,jį išnuomoja. Investicijų grąža apie 50 - 60% šiai dienai, žinoma, laimi pirmieji, paskui ji nebus tokia.
Nedidelę dalį objektų ir kainas galima pasižiūrėti tinklalapyje: _______.lt Tai pagrinde Antalijos ir Kemero pakrantė.
shvabra
Rašyti privačią žinutę

123 žinutės
( +7 / -4 )

Investicijos į NT Turkijoje galimos jau dabar. Yra patikimas zmogus, kuris jau 7 metai kai ten įkūręs statybų bendrovę, gali operatyviai tvarkyti dokumentus, patarti, viską aprodo, prižiūri įsigytą turtą, ,jį išnuomoja. Investicijų grąža apie 50 - 60% šiai dienai, žinoma, laimi pirmieji, paskui ji nebus tokia.
Nedidelę dalį objektų ir kainas galima pasižiūrėti tinklalapyje: www.rolijona.lt Tai pagrinde Antalijos ir Kemero pakrantė.
Kaip tik domina Kemeras, gal dar kas nors domisi Kemeru?Gal padiskutuojam apie + ir - Kemero ir Alanijos?
kespark
Rašyti privačią žinutę

22 žinutės

Kiek žinau, pagrindinis skirtumas, kad Kemere daug gražesnė gamta. Čia kaip Vilnius ir Trakai, - galimas toks palyginimas.
shvabra
Rašyti privačią žinutę

123 žinutės
( +7 / -4 )

Pabandysiu aš pavardinti, gal kas paneigs
Kemero pliusai:
- Mažesnis(Kemere apie 9740 vietinių gyv., Alanijoje virš 100 000), jaukesnis miestas-nedidelis kurortas, esantis už 45 km nuo Antalijos oro uosto(Alanija 150km.). Iš vienos pusės jį supa kalnai, apaugę pušynais, iš kitos – nepaprasto skaidrumo Viduržemio jūros vanduo.
-Kalnai 1-1,5 km.atstumu nuo jūros(Alanijoje gerokai toliau ),esant kalnų artumui ir aukščiui dideliam naujos statybos plėtrai pačiam Kemere mažiau galimybių(Alanijoje naujos staybos kompleksai statosi-kepami už 3-4km nuo jūros kalnuose).Tai, kaip Palanga ir Nida, jai taip galima palyginti.
-Kiek skaičiau, daugiausiai vandens pramogų.
Kemero minusai:
- Sezonas trumpesnis nuo lapkričio mėn.miręs miestas priešingai negu Alanijoje.
-Daug daugiau Kemere penkių žvaigždučių viešbučių, todėl daug rusų.
-Ne tokia didelė pasiūla NK, sunkiau surasti pigesnį variantą, kainos didesnės negu Alanijoje apie 10 000- 20 000 eur.
-Alanija yra ramioje seisminės rizikos zonoje, Kemeras-ne.
-Akmenuota visa pakrantė ir mokama, Alanijoje yra Kleopatros smėlėtas pliažas ir savivaldybės pliažas nemokamas.
-Pora laipsnių šiltesnė jūra Alanijoje.
Planuoju pavasarį nuvykti dar kartą į Kemerą ir aplankyti Alaniją NK klausimais, gal ką nors išsirinksiu. Kemere daug minusų, bet investicijai man atroko mažesnis, kad ir brangesnis miestas labiau tinkamas, čia kaip ir su Nida-skonio dalykas. Patarkit ir pataisykit jai aš klystu iki pavasario dar laiko yra.
kanapinis
Rašyti privačią žinutę

91 žinutės

Gerb . busimi turkai , gal galetumet neapsisprendusiam argumentuotai paiskinti kodel investicijom pasirinkote ne kanaru salas (tenerife, grant kanarija), o sia muslimu sali.
Kiek lyginu jokiu argumentu jusu sprendimui nerandu, viskas turkijoje blogiau, cia gal masinis reiskinis , kaipo mada ? Ar kaip?
Kokie ar gumentai?
kespark
Rašyti privačią žinutę

22 žinutės

Kam belstis į Grant Kanarijas ar Margaritos sala, jeigu yra Turkijos Rivjera - Antalija. Paprasčiai daug pigiau. Ir siuo metu ten apie 20C. Kaimynai užsieniečiai, vietiniai gyvena kaimuose, automobiliai netgi nerakinami. Vagystės ten TABU. Ne paskutinėje vietoje NT kainų kilimas, bet tai prognozuojama tik penkiems metams, paskui, sakoma, prasidės Kroatija.
Zoom
Zoom
Rašyti privačią žinutę

858 žinutės
( +107 / -96 )

to kespark

geriau prašviesk kuo dirbi toj kontoroj _____________.lt ?
valkatos meluoja geriausiai.
shvabra
Rašyti privačią žinutę

123 žinutės
( +7 / -4 )

Gerb . busimi turkai , gal galetumet neapsisprendusiam argumentuotai paiskinti kodel investicijom pasirinkote ne kanaru salas (tenerife, grant kanarija), o sia muslimu sali.
Kiek lyginu jokiu argumentu jusu sprendimui nerandu, viskas turkijoje blogiau, cia gal masinis reiskinis , kaipo mada ? Ar kaip?
Kokie ar gumentai?
Pasžiūrėk į kainas http://www.enamai.lt/?event=147&ID=78405
Vyda
Rašyti privačią žinutę

27 žinutės

Sveiki spekuliantai..
Labai dziaugiuosi atradusi sia diskusija. Nes pastaruoju metu sunkiai sekdavosi surasti bendraminciu NT Turkijoje klausimais. Na ka jau cia padarysi..kad musu broliai lietuviai yra toookie euuropieciai ir megsta tik niekinti visus..ir skeptiskai zvelgti i viska..Na tiek to..
Taigi mielai prisijungiu prie jusu diskusiju..is ties naudingos informacijos radau.
Vyda
Rašyti privačią žinutę

27 žinutės

Na del Alanijos ir Kemero +/- ..Paciai teko daug svarstyti..galiausiai apsisprendziau. Gal kam mano argumentai pades apsispresti..
Taigi..
Kemero gamtai..didelis ir riebus +..Vaziuojant is Antalijo i Kemera serpantinais apima neapsakoma palaima..Taip grazu..Sorry uz lyrinius nukrypimus..Bet..
Kemeras mazas miestelis, visikai uzmiegantis ziemai. Vietiniu gyventoju beveik nera. Visi suvaziuoja tik vasarai dirbti..Na o poilsiautojai irgi renkasi Kemera vasarai..Ziema nyku..Reziume.Norint nuomoti app, geriausiu atveju pavyks 1-2 men per metus.Be to Kemeras yra visikas rusynas..Pernai rudeni pasijauciau kaip rusijoje ten. Na o kaip zinia musu kaimynai tikrai nelinke nuomotis app ar vilu.Jie dievina Aİ sistema ir tuos baisius viesbucius..Rykime rykime..Taigi kam nuomosime? O dar tas sex turizmas Kemere..
Ar pastebejote, kad Kemere vien rusaites atostogauja..vienisos..jaunos..ir vyresnes..
Vyda
Rašyti privačią žinutę

27 žinutės

Alanijos + ..mano galva yra sie..
Tai didesnis miestas teikiantis daugiau perstektyvu..Si kurorta pamege Vokieciai, skandinavai, britai.Daug kas isigije sau namus..Bet daug yra atvykstanciu ir besinuomojanciu app ar vilas. Jie nemegsta viesbuciu teikiamo surmulio..neprivatumo..masinio poilsio..Aİ sistemos ir t.t. Reziume. Nusipirkta turta yra zymiai daugiau galimybiu isnuomoti. Tiek ziema tiek vasara.
Alanijoje kulturinis, socialinis gyvenimas nenutruksta istisus metus. Zinoma ziema gerokai suleteja.Kino teatrai. koncertai. prekybos centrai..viskas vietoje.
Kemere ziemodami..viso sio gerio turesite vaziuoti i Antalija. 60 km gal ir netoli..Bet kai benzino kaina 1 litras 5 Lt ...verta pamastyti..
Taip pat oras Alanijoje zymiai siltesnis. Na vasara tai neturi reiksmes..bet ziema tikrai taip..
Vyda
Rašyti privačią žinutę

27 žinutės

Pries rasydama pro akis praleidau svabros komentara..Sorry..Taip godziai skaiciau, kad net si ta praleidau..
Gal pasikartojau..Bet tai tik parodo kad mastome panasiai..labai panasiai
kanapinis
Rašyti privačią žinutę

91 žinutės

shvabra, kainu yra ir kitokiu ,o ir sezonas x2 tai kaip ir kaina reiktu dalinti is 2
kanarai -europa , sezonas visus metus , maisto kainos kaip lt +10% , benzinas pigesnis nei lt( alus nuo 0.30 eurcnt, vynas nuo 1lt ne tetrapakuose) , turistu srautas nerealus, visi metu laikai-4 km kalnas kili ir keiciasi
medicina europietiska, galio musu sodros reikalai kaip ir kitur europoje,
jokiu gyvaciu, uodu ar krokodilu, diziausias pavojingas gyvis oska.
ofsorine zona -pvm 5%.
Ir seip reikia bijotine ne dideliu islaidu ,o mazu pajamu !
Na bus koks eilinis turku emociju proverzis , ko bus vertos tos ,kad ir nedideles kainos?
Tai kokie realus argumentai ?
shvabra
Rašyti privačią žinutę

123 žinutės
( +7 / -4 )

> Vyda rašei apsisprendei kiek supratau-Alanija?Ką NK nusipirkai, ar pirksi?
Vyda
Rašyti privačią žinutę

27 žinutės

Kanapinis..Standartinis lietuviskas europietis..? Kodel visur turi buti europietiska visas..Mane asmeniskai veza tai, jog turkija kaip tik yra kitokia..Man asmeniskai ten tiesiog gera..Kitoks gyvenimo ritmas..nera skubejimo..nuolatiniu fraziu ..oi nespeju..neturiu laiko..visi draugiski..randa laiko isgerti arbatos su draugais..nepamirsta paskambinti mamai..ir paklaust kaip jai sekasi...Na gal as per daug lyriska..bet..
O is kur Turkijoj krokodilai ir gyvates?? Cia man naujiena...
Vyda
Rašyti privačią žinutę

27 žinutės

Shvabra, apsisprendziau del Alanijos..Bet del konkretaus objekto ne..Ruosiuosi pirkti..bet esu linkusi neskubeti..apgalvoti..pasitarti..
Vyda
Rašyti privačią žinutę

27 žinutės

Ar jus visi cia diskutuojantys semiates ziniu patys ar turite patikimus partnerius. As siaip nelabai tu tarpininku megstu..bet gal verta..ypac kai Nt uzsienyje perki..? Ka jus manote apie tai?
shvabra
Rašyti privačią žinutę

123 žinutės
( +7 / -4 )

Tiesa,kas liečia pirkimą tikslu jį parduoti brangiau,man sakė,jog Turkijoje taip pat egzistuoja laiko tarpas,kaip pas 3metai,kada negali parduoti be didelių mokesčių valstybei.Bet pati šio įstatymo nemačiau.Ir pamiršau,kiek metų tas laikotarpis.
Man ta pati minėjo 3 metai, aš pabandysiu išsiaiškinti tiksliau, manau visi, tame tarpe ir tu mokėjai 3% vienkartinį turto mokęstį nuo savivaldybės paskaičiuotos sumos, o ne nuo realios kainos, parduodant taip rodysi savivaldubės paskaičiuotą sumą, tai mokėti manau nereiks, ne bent įvyktų realus perskaičiavymas(įvertinant augančią infliaciją, NK kainų kilimą ir t.t.)
Dėl įmonės atidarymo tai labai gera mintis, kiek žinau atidarymas kainuoja apie 2000lt. (čia kaina su viskuo iki sąskaitos atidarymo, antspaudo ir t.t.)trunka dvi savaites, nors kažkur skaičiau, kad greičiau, pirmuosius metus gauni daug lengvatų, kiek supratau būdamas didelėje statybos firmos buchalterio kabinete kelis kartus- buchalterija labai paprasta, kelios papkės kompas ir viskas, o vienas iš savininkų siūlė paduoti savo firma iš karto, matyt tai įmanoma.
Tai peršasi schema > firma> NT> Tapu> firma parduoda tau pačiam NT > tu ramiai lauki Tapu savo vardu> parduodi firma, o gal pas juos tokios nesamonės, kaip pas mus dėl uždarymo nėra? Gal kas žino?
Čia tik teoriniai mano pamąstymai, bet manau išsiaiškinus visus schemos niuansus pirkti būtų daug saugiau.
shvabra
Rašyti privačią žinutę

123 žinutės
( +7 / -4 )

Ar jus visi cia diskutuojantys semiates ziniu patys ar turite patikimus partnerius. As siaip nelabai tu tarpininku megstu..bet gal verta..ypac kai Nt uzsienyje perki..? Ka jus manote apie tai?
Buvo rašyta Agatos pasiskaityk apie NK tarpininkus.

Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.


Techninė analizė

Prekybos statistika realiu laiku

Ekonominis kalendorius

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2024 UAB All Media Digital