Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.

 

Prekybos pagrindai?

ViR2
Rašyti privačią žinutę

289 žinutės
( +51 / -48 )

Sveiki,

Forex rinkoje esu visishkas naujokas ir tik siandien pradejau zhaisti su DEMO akauntu. Gal kas gali paaishkinti kada parduoti? Nes pardavineju visa laika kai tik pakyla (virsh pirkimo kainos) bet atsidarius account report parodo, kad man tokios operacijos nesha minusa, o kai parduodu pigiau nei pirkau - pelna... Gal kas galetu paaishkinti ar chia kokia klaida ar chia rinkos kitas principas nei ant akciju?
www.tuka.lt Plastikines korteles, vokai, kintama spauda...
tranous
Rašyti privačią žinutę

79 žinutės

kokia platforma?
siMS
siMS
Rašyti privačią žinutę

413 žinutės
( +5 )

Tai gal per klaidą tu short ir long maišai ?
o kada parduoti tai tau nieks nepasakys, pasiskaityk kokią nors knygą, kurioje yra aprašyta kokia nors sistema, bandyk ją, analizuok, keisk pagal save...
www.saltinis.eu
Justix
Rašyti privačią žinutę

2 žinutės

O kur galima zaist sita demo versija?
Nojus
Nojus
Rašyti privačią žinutę

4089 žinutės
( +294 / -312 )

tai long ir short yra pikimas. Poziciją reikia uždaryti. Juk su ta pačia valiutų pora kelias pozicijasgali atidaryti.
Nojaus laivą pastatė mėgėjas, O Titaniką - profesionalas...
Somas
Rašyti privačią žinutę

293 žinutės

Dėl prekybos pagrindų arba prekybos pagrindo tai noriu štai ką pasakyti..
Kuo toliau, tai vis labiau įsitikinu, kad yra būtent šitaip ir ne kitaip: Jei perki ir vėliau parduodi brangiau nei pirkai, tai yra gerai, o jei perki ir po to parduodi pigiau nei pirkai, tai yra negerai.


ozingoff
www.forexdreamland.com
Taksistas
Taksistas
Rašyti privačią žinutę

565 žinutės
( +20 / -10 )

O kur galima zaist sita demo versija?
daugelis brokeriu turi demo, kad ir oanda.com ar koks forex.lt

http://addurl.tel
Alfredukas
Rašyti privačią žinutę

355 žinutės
( +3 / -6 )

tai long ir short yra pikimas.
Nojau neklaidink zmoniu.Nebent cia kalba eitu apie long term ir short term,o siuo atveju taip nera.
ViR2
Rašyti privačią žinutę

289 žinutės
( +51 / -48 )

bandau per forex.lt bet nesuprantu, visur kur skaitau, kad kai parduodi didesne kaina nei pirktai yra pliuas (ta prasme tu PIP's yra pliusas), o kai kai parduodu nuostolingai ir PIP'su buna -x tai man rodo, kad yra pelnas... Tai arba ash durnas arba sistema durna. Del to ir klausiu kas per marazmai
www.tuka.lt Plastikines korteles, vokai, kintama spauda...
Zhaibas
Rašyti privačią žinutę

417 žinutės
( +42 / -25 )

cia jau rimtai kazkas durnas jei "-xpips" duoda pelna
dainiuxxT
Rašyti privačią žinutę

254 žinutės

forex.lt kažkaip įdomiai "short sellas" realizuotas. bent man. oandoj kažkaip iš sykio aišku buvo, o forex.lt taip ir neperkandau, gal per žioplas esu
http://eitne.lt
mikis
Rašyti privačią žinutę

11 žinutės

o kas yra tas "rolover" kur duoda kazkoki minusa?
Alfredukas
Rašyti privačią žinutę

355 žinutės
( +3 / -6 )

Tai gal forex.lt nauja akcija paskelbe,kiek per savaite i minusa nueini tiek pliuso i tavo saskita uzskaito
damonn
damonn
Rašyti privačią žinutę

180 žinutės

Na paaiskinimas persasi, kad maisomi Buy/Sell, nes kitaip tai neturetu buti pelno is nuostoliu.
P.S. Sitam pritarciau
Budamas turtingu - būk dosnus.
mikis
Rašyti privačią žinutę

11 žinutės

man tai atrodo kad tas roloveris tai kazkoks mokestis uz valiutu poros perkelima i kita diena. nes jis atsiranda is po nakties jei neparduodu ta pacia diena. kas tai zino butu gerai jei pasakytumet ar taip suprantu ar ne.
MG forex toks dalykas yra.
Savs
Rašyti privačią žinutę

73 žinutės
( +4 )

Beveik teisingai, mokestis tarpbankinej rinkoj skaiciuojamas 17.00 NY laiku (to negalima pasakyti apie MG Forex, nes jie , kiek pamenu, skaiciuodavo 15.00). Jei isigijes esi brangesne valiuta, tai mokesti moki ne tu , o tau (nors tai vel negalima geruoju pasakyti apie MG Forex, nes jie moka trupinius ar net nuskaiciuoja) .
ariel
Rašyti privačią žinutę

256 žinutės
( +68 / -15 )

vir2 - forexe galima uzdirbti tiek kursui kylant, tiek krentant. Jei manai, kad kursas kils, tada perki, kai pakyla kazkiek - parduodi. Jei parduosi auksciau pirkimo kainos - gausi pelna, jei zemiau - nuostoli. Is kitos puses, jei manai, kad kursas kris, gali parduot. Jei po to atpirksi zemiau pardavimo kainos, gausi pelna, jei auksciau - nuostoli.
Pats pirkimas / pardavimas forexe siek tiek kitoks nei akciju rinkose. Turbut tiksliau butu pasakyti, kad eini i long ('perki') arba short ('parduodi') pozicijas, ir jas veliau atitinkamai uzdarai priesingu veiksmu.
Gink savo galimybių ribas ir jos tikrai taps tavo
namas
Rašyti privačią žinutę

1 žinutės

Kas bus toliau su doleriu?
ariel
Rašyti privačią žinutę

256 žinutės
( +68 / -15 )

Jei kalbam apie rytdieną, tai tikėtina, kad truputį pakils, o po to pakris, bet nebūtinai tokia tvarka.
Gink savo galimybių ribas ir jos tikrai taps tavo
ViR2
Rašyti privačią žinutę

289 žinutės
( +51 / -48 )

kazhkaip pernaujo isirashiau ir dabar lyg normaliai, nes jau buvau nustebes, kad bishky nesamones vyksta dekui
www.tuka.lt Plastikines korteles, vokai, kintama spauda...

Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.


Techninė analizė

Prekybos statistika realiu laiku

Ekonominis kalendorius

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2024 UAB All Media Digital