Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.

 

Kokios galimybės parduoti ž. ū. sklypą Vilniuje

Juozas123
Rašyti privačią žinutę

3 žinutės

Turiu sklypelį Vilniaus miesto teritorijoje, pati sklypo geografinė padėtis yra ganėtinai palanki (prie tarptautinės reikšmės kelių išsišakojimo), bet problemėlė ta, kad jo paskirtis žemės ūkio ir yra teritorijoje kuri miesto bendrajame plane nenumatyta užstatyti iki 2015 m. Kaip manote kokia galimybė jį parduoti artimiausiu metu?
Nojus
Nojus
Rašyti privačią žinutę

4089 žinutės
( +294 / -312 )

Gal geriau užduoti konkretesnį klausimą, tipo, kokia galimybė parduoti už norimą kainą, arba kiek aš už tai gausiu pardavęs?
Pati pardavimo galimybė, kaip tokia, visada yra. Problema - susitarime dėl kainos...
Nojaus laivą pastatė mėgėjas, O Titaniką - profesionalas...
Chikirap
Chikirap
Rašyti privačią žinutę

432 žinutės
( +86 / -82 )

imu! be jokiu derybu ir sklypo apziurejimo!
kokius 5 lr drasiai duodu!
----------------------------------------------------------------------
Juoda Balta
Juozas123
Rašyti privačią žinutę

3 žinutės

Na ir kiek gi galėčiau gauti?
NekilnojamasVisai
NekilnojamasVisai
Rašyti privačią žinutę

75 žinutės
( +1 / -1 )

Galėtum gauti nuo 1 lt iki 100000000... Lt. Labai jau nekonkrečiai klausi. Nei vietos nei ploto. Pasidairyk internete ar laikraščiuosi kiek tokioje vietoje kiti prašo.
Tonis
Rašyti privačią žinutę

694 žinutės

Na ir kiek gi galėčiau gauti?
Humoristas, Tamsta,
Čia gi spekuliantų saitas. Tamstai galėtume pasiūlyti tik tiek, kad dar ir mums apsimokėtų nusipirkus jį perparduoti. Ir galimai per trumpesnį laiką, ir galimai su didesniu pelnu, nelaukiant sekančio šimtmečio pradžios. O šiaip nemanau, kad spekuliantai užsiima sklypų kolekcionavimu arba VELTUI atliekamu Tamstos turto vertinimu .
Arta
Rašyti privačią žinutę

899 žinutės
( +75 / -17 )

is tikro tai spekuliantai ir NT domisi. Neveltui yra si rubrika
Skubėk iš lėto
Mindakas
Mindakas
Rašyti privačią žinutę

728 žinutės
( +232 / -95 )

Juozas123 klausimas mano nuomone idomus tuo aspektu, kad is tikruju miesto bendrame plane yra tokiu keistu teritoriju, kurios "iki 2015 metu neurbanizuotinos". Kiek man pavyko suzinoti, tai su tokia vizija zemes sklypas kazkiek perspektyvus, jei jo paskirtis namu valda (tada galima vieno namo statyba, intensyvumas iki 0,2). O jei zemes ukio paskirties zeme, tai manau, kad sklypo savininkas iki 2015 metu net negaus salygu detaliam planui rengti - t.y. visiska bevertybe, nes rajone bent jau 2007 m bus patvirtintas bendrasis planas.

mano patarimas "Juozas123" parduok kuo greiciau, arba atsipalaiduok ir lauk 2015 metu
Tonis
Rašyti privačią žinutę

694 žinutės

is tikro tai spekuliantai ir NT domisi. Neveltui yra si rubrika
Arta, viskas ok. Be abejo, spekuliantai domisi ir privalo domėtis NT. Bet būtų žymiai daugiau naudos , jei temoje apie NT būtų daugiau konstruktyvumo.
Viena, kai žmogus klausia, kiek jis galėtų gauti, tuo pačiu ieškodamas čia veltui teikiančių paslaugas NT ekspertų, ir visai, kas kita būtų , jei žmogus rašytų konkrečiai ir dalykiškai: pvz.: "turiu sklypą prie Vilniaus, tokios ir tokios pagrindinės charakteristikos, noriu 50 000 Lt, mano tel....., e-mailas....., pirkite patys gerb. spekuliantai, arba bent tarpininkaukite parduodant."
Čia tai būtų kita šneka. Ir konstruktyvu ir dalykiška.

Beje, Arta. Esi valdybos narys. Manau tikrai nepakenktų puslapiui, jei atsirastų NT skelbimų skyrelis. Nuo to lankytojų tik padaugėtų, o jei dar skelbimus galėtų duoti ir skaityti tik registruoti lankytojai... O ho ho... Greit 10-20 tūks . prisirinktų :-). Tad pagalvokite , valdybos nariai . Jei nesutinkate, kontrargumentuokite nepritarimą mano šiai minčiai.
Juozas123
Rašyti privačią žinutę

3 žinutės

Šiap tai aš norėčiau apie 4 tūks. už arą, o iš viso jų yra 118. Pigiau manau visiškai neapsimoka parduoti. Jei kam įdomu rašykit: [email protected] arba skambinkit 8 656 46174
Nojus
Nojus
Rašyti privačią žinutę

4089 žinutės
( +294 / -312 )

Šiap tai aš norėčiau apie 4 tūks. už arą, o iš viso jų yra 118. Pigiau manau visiškai neapsimoka parduoti. Jei kam įdomu rašykit: [email protected] arba skambinkit 8 656 46174
Vieta?
Nojaus laivą pastatė mėgėjas, O Titaniką - profesionalas...
Nojus
Nojus
Rašyti privačią žinutę

4089 žinutės
( +294 / -312 )

Beje, Arta. Esi valdybos narys. Manau tikrai nepakenktų puslapiui, jei atsirastų NT skelbimų skyrelis. Nuo to lankytojų tik padaugėtų, o jei dar skelbimus galėtų duoti ir skaityti tik registruoti lankytojai... O ho ho... Greit 10-20 tūks . prisirinktų :-). Tad pagalvokite , valdybos nariai . Jei nesutinkate, kontrargumentuokite nepritarimą mano šiai minčiai.
Ačiū už pasoūlymą. Mintis gera, apsvarstysim šią idėja. Ji gali pasireikšti kita forma. Nenorim šio tinklapio padaryti skelbimų stulpu.


Arta, taip...
Nojaus laivą pastatė mėgėjas, O Titaniką - profesionalas...

Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.


Techninė analizė

Prekybos statistika realiu laiku

Ekonominis kalendorius

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2024 UAB All Media Digital