Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.

 

ATK1L - "Alytaus tekstilė"

_zvejys
Rašyti privačią žinutę

5 žinutės

Gal kas zinot kas cia su alytaus tekstile daros??Dar pries kelias dienas norejau uzsipirk,bet matau kad jau nebespejau.Kaina nuo 0.13lt pakilo iki 0.17lt uz akcija,ir manau dar gerokai kils.
VZ
VZ
Rašyti privačią žinutę

1125 žinutės
( +173 / -28 )

O tu klausi ar atsakai? Lyg ir stebiesi, kad taip kyla, o veliau konstatuoji, kad dar gerai kils, tai gal dar speti gali?
Siaip manau eiline spekuliacija iki eilines blogos zinios...
Kiekvienas išleistas litas - neinvestuotas litas! Bet gyvenimas tai ne vien investavimas...
neziniukas
neziniukas
Rašyti privačią žinutę

89 žinutės

o kodel dar turetu kilti?
_zvejys
Rašyti privačią žinutę

5 žinutės

Esu naujokas,tai labai gerai nenusimanau apie akcijas.Pamaniau gal koki idomu pranesima praziopsojau kad taip staigiai kilo kaina.VZ,atrodo busit teisus.Eiline spekuliacija...
marcius24
Rašyti privačią žinutę

148 žinutės
( +17 / -15 )

nuostabus grafikas siandien ATK...
Inteligent
Rašyti privačią žinutę

328 žinutės

Buvo interviu L Ryte - vadove prizadejo su baidare plaukti per skolu vandenyna-matyt kai kas tiki,kad jai pavyks,o kiti tuo tarpu....
neblogai suspekuliavo(minties pratesimas,nes tada gerai kilo)
Taigi -lazda turi du galus(dabar -kitas galas)


Del moteru pasitraukimu imones nebankrutuoja
Dazniau vyrams stogas del JU pavaziuoja
Gal vyras ateis?
Ir kaina pasikeis!
Egidijus R
Egidijus R
Rašyti privačią žinutę

648 žinutės

Kaip bebutu keista, bet tokie dalykai vyksta: per skolas plaukiam, o akciju kaina kyla..... No coments
Akciju birzoje pinigai is nekantriuju plaukia pas kantriausius.
Denisas
Denisas
Rašyti privačią žinutę

1346 žinutės
( +140 / -62 )

Viena is desimties naujoko blogybiu...
Investuoti ATK...
Ekonomikos magistras
_zvejys
Rašyti privačią žinutę

5 žinutės

Denisas,ir kodel taip manai? I ilgalaikes investicijas sitoj akcijoj perspektyvos nematau,bet savaites ar dvieju laikotarpi tai gali uzsidirbt kazkiek pinigu.
Nojus
Nojus
Rašyti privačią žinutę

4089 žinutės
( +294 / -312 )

Denisas,ir kodel taip manai? I ilgalaikes investicijas sitoj akcijoj perspektyvos nematau,bet savaites ar dvieju laikotarpi tai gali uzsidirbt kazkiek pinigu.
Kiek? Ar tai mus domina, tiksliau, ar dėl tos sumos verta rizikuoti?
Nojaus laivą pastatė mėgėjas, O Titaniką - profesionalas...
_zvejys
Rašyti privačią žinutę

5 žinutės

Per sia savaite pakilo apie 30%.Aisku apyvartos ne per didziausios,bet investavus 1000lt jau sis tas gaunas...
Denisas
Denisas
Rašyti privačią žinutę

1346 žinutės
( +140 / -62 )

Per sia savaite pakilo apie 30%.Aisku apyvartos ne per didziausios,bet investavus 1000lt jau sis tas gaunas...
O tu investuok ta tukstanty ir kai gausi realu pelna tada rasyk
Yra daug geru akciju aplinkui, kam investuoti i toki s?
Ekonomikos magistras
artas
artas
Rašyti privačią žinutę

1238 žinutės
( +166 / -54 )

_zvejys :
Per sia savaite pakilo apie 30%.Aisku apyvartos ne per didziausios,bet investavus 1000lt jau sis tas gaunas...
O tu investuok ta tukstanty ir kai gausi realu pelna tada rasyk
Yra daug geru akciju aplinkui, kam investuoti i toki s?


bet nei vienos kur 1ct - 6 proc.
_zvejys
Rašyti privačią žinutę

5 žinutės

Denisas kodel tau taip nepatinka ATK?Gal jau pralosei kazkiek pinigu?
Denisas
Denisas
Rašyti privačią žinutę

1346 žinutės
( +140 / -62 )

Ne i tokius sh niekad net mintis nekilo investuoti.
Prisiminimas:
Kazkada buvau spekuliantu susitikime ir ten nepavyko prisesti prie valdzios , tai teko atsisesti prie nedrasaus zmogelio su kuriuom ir uzmezgiau pokalbi. Is kalbos supratau, kad zmogelis aklai vykdo makleriu nurodymus...Tuo metu jo portfelio pagrinda sudare ATK EKR LIN ir daug kito sh. Priezastis del kurios zmogelis i ten investavo buvo tai, jog akciju kaina labai zema ir jos duoda diziausia procentine israiska. Tingiu skaiciuoti kas is jo kapitalo liko, o liko tikrai nedaug
Akciju rinkoj yra akcijos lyderiai, kurie kartais krinta, bet po to vel tampa lyderiais. Ir yra loseriai, kurie visa laika buna loseriais.
Investuodamas i lyderius gali islosti arba pralosti. O investuodamas i loserius tiktai pralosi. Cia ne mano mintys, pats teoriju dar neisvedineju, as tik cituoju, tai ka esu skaites....
Ekonomikos magistras
bukanierius
Rašyti privačią žinutę

538 žinutės
( +60 / -45 )

Ne i tokius sh niekad net mintis nekilo investuoti.
Prisiminimas:
Kazkada buvau spekuliantu susitikime ir ten nepavyko prisesti prie valdzios , tai teko atsisesti prie nedrasaus zmogelio su kuriuom ir uzmezgiau pokalbi. Is kalbos supratau, kad zmogelis aklai vykdo makleriu nurodymus...Tuo metu jo portfelio pagrinda sudare ATK EKR LIN ir daug kito sh. Priezastis del kurios zmogelis i ten investavo buvo tai, jog akciju kaina labai zema ir jos duoda diziausia procentine israiska. Tingiu skaiciuoti kas is jo kapitalo liko, o liko tikrai nedaug
Akciju rinkoj yra akcijos lyderiai, kurie kartais krinta, bet po to vel tampa lyderiais. Ir yra loseriai, kurie visa laika buna loseriais.
Investuodamas i lyderius gali islosti arba pralosti. O investuodamas i loserius tiktai pralosi. Cia ne mano mintys, pats teoriju dar neisvedineju, as tik cituoju, tai ka esu skaites....
Na Denisai yra dar viena gana ekstrevagantiska teorija pats jos netikrinau bet kazkada labai smagiai ja virskinau
tai va jos esme jei laukiamas rinkos pakilimas perki visus nelikvidus (akcijas pasizymincias ypac maza apyvarta) lygiomis dalimis (finansine) israiska ir rezultate viska is eiles vienu metu fiksuoji pavyzdziui po 6 men ir tokia investicija duoda geresne graza nei flagmanai.
Manau pernai metais isigijus paketeli pavasari ir pardavus teorija butu atsipirkus su kaupu.
Del siemet tai pirkus vasara ir fiksuojant sausi, na nezinau irgi lyg tai nieko
Pastaba yra tokia kad reikia dugno isigijimui, o cia jau ir visa crazy teorijos silpnybe
Denisas
Denisas
Rašyti privačią žinutę

1346 žinutės
( +140 / -62 )

to bukanierius
Prisiskaitei Bufeto sapaliojimu? Atgyvena! Cia 1920m. taip investuodavo...
Ekonomikos magistras
bukanierius
Rašyti privačią žinutę

538 žinutės
( +60 / -45 )

to bukanierius
Prisiskaitei Bufeto sapaliojimu? Atgyvena! Cia 1920m. taip investuodavo...
Nope patikrink pats praeitus metus. Beje yra gyva osoba kuri pernai taip investavo ir nusimete viska spalio pradzioj. Atgyvenu nebuna
Pats sios teorijos praktikuoti nesiruosiu, bet teo taip ir nepirkau niekada, nes vis rasdavau ka nors mano nuomone neivertinto
Dievas
Dievas
Rašyti privačią žinutę

467 žinutės
( +9 / -5 )

kai parodys ATK savo 3Q duomenis, jauciu, jog daug kas mesis... investicija prasta, imonei dbr konvulsijos mano akimis...
chamas

262 žinutės
( +47 / -4 )

zluges reikalas. jei kazkas perpirktu ir bandytu kardinaliai veiklos pobudi keist, galimybiu ir pelnui atsirastu, bet dabar nera nei noro, nei zmoniu. kai valstybe nuspres neberemt, o taip kazkada bus, bus antras ekranas.

Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.


Techninė analizė

Prekybos statistika realiu laiku

Ekonominis kalendorius

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2024 UAB All Media Digital