Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.

 

Emerging Markets Fondai

Andajas
Rašyti privačią žinutę

28 žinutės

ka manote apie metu ar dveju investavimo perspektyvas i besivystanciu pasaulio saliu ar besivystanciu europos saliu fondus? butu labai idomi kiekvieno nuomone.
snapas
snapas
Rašyti privačią žinutę

792 žinutės
( +81 / -54 )

ka manote apie metu ar dveju investavimo perspektyvas i besivystanciu pasaulio saliu ar besivystanciu europos saliu fondus? butu labai idomi kiekvieno nuomone.
Dabar dar ankstoka. Panašu biskį į meškų rinką. Biskį palauk, kol besivystančios šalys pakris, o tada investuok ir turėsi pelnus. Akcijas pirk „pusę šešių“, parduok „penkios po vidurnakčio“. Problema labai paprasta - septintuoju jausmu pajausti, kada biržoje yra pusė šešių, o kada dvylika. Mano galva, dabar artėja dvylika, deja... O gal ir ne
Į besivystančias suagiau investuoti ne metams - dviems, bet kokiems sepyneriems, tai tada bangelės nebe tokios reikšmingos pasidaro.
Kuo jautis senyn, tuo ragas kietyn!
Andajas
Rašyti privačią žinutę

28 žinutės

kazkaip nusprendziau surizikuoti. manau laikysiu pora meteliu. tikiuosi lb dideliu nuosmukiu nebus ir galiausiai iseisiu i pliusa. nors dabar kol kas minusas, gal istikruju paankstinau...
elastingas
Rašyti privačią žinutę

48 žinutės
( +7 / -1 )

sakyciau 2 metai pakankamas laiko tarpas, kad sumazinti nuostolio rizika. taciau tokios salys pvz kaip turkija dar prisidaro dideliu nuostoliu is valiutos kurso svyravimo ar valdzio valiutos kurso keitimo.
Labai rizikinga, bet gali buti labai pelninga
Meskutis
Meskutis
Rašyti privačią žinutę

169 žinutės
( +4 )

norint maksimuma uzdirbti is tokiu fondu kaip turkija rusija reikia gaudyti aktyviai dugnus, ta prasme pirkti kai krenta, o parduoti kai pakile... Deja niekas tau negali pasakyti kada tas dugnas, ar kada jau kalnelio virsune :cry

p.s. as jau buvau labai patikejas kad va jau dabar RTS kris ir dar uzsipirksiu, bet ne kur gi tau atsoko ir vel aukstyn... ozingoff
www.vaistai.info
siMS
siMS
Rašyti privačią žinutę

413 žinutės
( +5 )

sudėjus visas išlaidas(platinimo,mokesčiai neišlaikius...) kažin ar gausi daugiau, nei pasyvus investuotas :/
www.saltinis.eu
Andajas
Rašyti privačią žinutę

28 žinutės

na del pasyvaus investutojo tai velniai zino praejusiais metais lotynu amerikos (bent ssga)fondas generavo 70% pliusa. o besivystanciu europos ir pasaulio saliu fondai ugtelejo ~60%. jau siais metais jie yra ugteleje gan padoriai ~30% (priklauso nuo fondo). aisq siek tiek gasdina pinganti nafta, kuri, manau, turi gan nemaza itaka Lotynu bendrovems. na kita vertus ne vien nafta juk jie prekiauja pvz Lotynu amerika, manau, yra tikrai perspektyvus regionas, kuris turetu bent sekancius 2-4metus generuoti gan nemaza graza t.y. didesne nei vidutine. ta pati galima pasakyti ir apie besivystanciu pasaulio/europos saliu fondus (juk tik besivystanciu saliu bvp auga ~7-10%). gal rizika ir didesne nei vidutine, bet kas nerizikuoja, tas negeria sampano
Andajas
Rašyti privačią žinutę

28 žinutės

idomu butu isgirsti nuomone apie indijos fondus. kaip manote, ar augimo tempai nesuletes ateinancius 2-3metukus?
Mikrobinas
Mikrobinas
Rašyti privačią žinutę

293 žinutės

na del pasyvaus investutojo tai velniai zino praejusiais metais lotynu amerikos (bent ssga)fondas generavo 70% pliusa. o besivystanciu europos ir pasaulio saliu fondai ugtelejo ~60%. jau siais metais jie yra ugteleje gan padoriai ~30% (priklauso nuo fondo). aisq siek tiek gasdina pinganti nafta, kuri, manau, turi gan nemaza itaka Lotynu bendrovems. na
Tai buvo pernai, o siais metais Lotynai tepakile kelis procentus.
Andajas
Rašyti privačią žinutę

28 žinutės

na tikekimes ir siais metais dar pasispardys as niekur neskubu, per pora metu graza tikrai turetu buti ne keli procentai visa laika juk vietoj negali stoveti korekcija jau praejo, jei siais metais ir neugtels tiek kiek noretusi, tai galbut kitais ims kopti i virsu bent tikiuosi
siaipzvejys
siaipzvejys
Rašyti privačią žinutę

559 žinutės
( +83 / -23 )

Atsigavo emerging rinka, bet ar ilgam? įdomu ką rašo pasaulio geltonieji puslapiai tuo klausimu? Ar tupėti dar metus ar jau laikas keisti kryptį?
Hanzai jau porina apie tai, kad laikas persimesti iš čia į saugesnes vieteles...
Pasidalinkite savo pamastymais...
10% žmonių valdo 90% pinigų. Visada pasitikslinu kur aš esu.
Eride
Rašyti privačią žinutę

13 žinutės

Hanzai jau porina apie tai, kad laikas persimesti iš čia į saugesnes vieteles...
Na jau pastebejau kad Hanzai karts nuo karto idomybiu paporina tik toli grazu ne visada jos issipildo.
Ka idomu jie siulo vietoj emerging markets? West Europe? Skandinavia? USA? ar obligacijas?
Naujosios ES nares (nuo 2004) siurprizu gal ir neparodys, bet i BRIC, NVS, Balkanus portfeliuka galima paskirstyt ir grazaus pelno galima tiketis dar bent jau 5 - 10 metu. trumpu laikotarpiu, aisku, visokiu siurprizu tiketis galima... o siaip tai labai idomi visu nuomone siuo klausimu
siaipzvejys
siaipzvejys
Rašyti privačią žinutę

559 žinutės
( +83 / -23 )

Na jau pastebejau kad Hanzai karts nuo karto idomybiu paporina tik toli grazu ne visada jos issipildo.
Ka idomu jie siulo vietoj emerging markets? West Europe? Skandinavia? USA? ar obligacijas?
Mano tikslas iš vertybinių minimum metinis +20% prieauglis. Tai dabar siūloma iš emerging markets pereidinėti trumpu laikotarpiu iki trijų metų į JP Morgan Small Cap Fund, bei Hansa Rytų centrinę Europą. Pasižiūrėjus ir vienas ir kitas piešia labai gerus rezultatus.
10% žmonių valdo 90% pinigų. Visada pasitikslinu kur aš esu.
Eride
Rašyti privačią žinutę

13 žinutės

o kas tada Hanzu nuomone yra emerging markets, jei jie siulo geriau investuoti i rytu europa?
tiesiog idomu is kokiu rinku ju manymu dabar verta trauktis
ragainagai
Rašyti privačią žinutę

1210 žinutės
( +11 / -1 )

Hanzai jau porina apie tai, kad laikas persimesti iš čia į saugesnes vieteles...
is kur is cia? ozingoff
ir gal kokiu tai argumentu ar motyvu Hansai daugiau pateike, nei kad tik pasiule pirkti Hansa EE fonda?

tiesa del Hansa EE, tai asmeniskai esu patenkintas
uzrepavau sito fondo vienetus ir pamirsau
patinka man ilguoju laikotarpiu ir fondo struktura
Cekija,Vengrija,Lenkija,Bulgarija,Rumunija - viso >70%
Finansai 45%,Telekomun 9%, IT 12%, Energetika 8% - viso > 70%
Kiekvienas yra investuotojas, bet tik investuotojai tai žino.
Mikas
Rašyti privačią žinutę

21 žinutės

sveiki,
gal koki linka atmestu Hansos komentaro?
siaipzvejys
siaipzvejys
Rašyti privačią žinutę

559 žinutės
( +83 / -23 )

sveiki,
gal koki linka atmestu Hansos komentaro?
Kad ne iš interneto tie duomenys. Jie skirti man asmeniškai analizuoti ir atsakyti jiems taip ar ne. Esu VIP'as pas juos tai jie mane ir mankština, kad nesnausčiau. O šiaip argumentas, gal pagrindinis, kad emerging rinkų makro rodikliai linkę judėti žemyn ir kaip trumpuoju laikotarpiu jie gali ir neuždirbti norimo pelno. O suprantate, kad po trijų metu, kad ir +30%, bus, tai vistiek atsilikmas bus -42.80%
10% žmonių valdo 90% pinigų. Visada pasitikslinu kur aš esu.
Mikrobinas
Mikrobinas
Rašyti privačią žinutę

293 žinutės

O suprantate, kad po trijų metu, kad ir +30%, bus, tai vistiek atsilikmas bus -42.80%
Skaiciuoji neuzdirbta pelna?
siaipzvejys
siaipzvejys
Rašyti privačią žinutę

559 žinutės
( +83 / -23 )

Skaiciuoji neuzdirbta pelna?
Taip. Nes galutinis mano plano tikslas siekia 2038 metus... O korekcijos daromos kas met.
10% žmonių valdo 90% pinigų. Visada pasitikslinu kur aš esu.
Andrius_S
Andrius_S
Rašyti privačią žinutę

388 žinutės
( +1 )

Apie Artimuosius Rytus jau buvau užvedęs temą (http://www.spekuliantai.lt/forums.php?m=posts&q=675), bet, žiūriu, mažai kas čia domisi šiuo regionu. Panašu, kad dauguma spekuliantų elgiasi kaip avių banda (atleiskit už palyginimą) - investuoja ten, kur investuoja ten pat kaip ir jo kaimynas.
Artimuosius Rytus, manyčiau, galima irgi priskirti prie Emerging Markets, todėl šioje temoje norėčiau paklausti, gal kas nors aptiko fondų, investuojančių šiame regione?

Andrius_S
---------------------------------------------------------------------------------------
In the business world, the rearview mirror is always clearer than the windshield

Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.


Techninė analizė

Prekybos statistika realiu laiku

Ekonominis kalendorius

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2024 UAB All Media Digital