Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.

 

SEB konsultacijos del investiciju

Nautilus
Rašyti privačią žinutę

18 žinutės

Sveiki,
SEB iki lapkricio berods teikia nemokamas konsultacijas del pinigu valdymo. Gal kam teko dalyvauti, kokie ispudziai?
kafka
kafka
Rašyti privačią žinutę

357 žinutės
( +29 / -3 )

Aš buvau pas juos užsukęs susitvarkyti reikalų praeitą mėnesį. Bendraujant reikėjo traukti visą info pačiam - apie fondus, apie įmonių obligacijas. Nelabai įsivaizduoju kas pas juos galėtų teikti konsultacijas
Manau, kad pinigų valdymas pas juos - fondai. Aišku didesniems klientams yra atskiras kambarys
www.investuotojas.eu
Feningas
Rašyti privačią žinutę

333 žinutės
( +40 / -20 )

manau kad labai priklauso nuo to ,i kuri ju skyriu uzsuksi.
man teko garbe pabuvoti seb fabu skyriui pries pora men.,tai su ten dirbusia "investiciju vadybininke" mes 30 min aiskinomes kaip persivesti ( ukb) akcijas ir kas tai yra ( "ne, as nenoriu pirkti akciju,AS JAU JAS TURIU", "ne,tai nera pinigu pervedimas" ir t.t.).
bijau,kad tokie darbuotojai pakonsultuotu ir patartu tik pensijiniu ar gyvybes draudimu klausimu ("ar jus jau turite pasirase sutarti? o kodel? ar zinote kad dabar pats geriausias laikas tam?ar zinote kiek prarandate per 1 m?" )
,nesakau kad tai nenaudinga ar blogai, taciau kompetetingai konsultuoti pinigu valdymo klausimais, manau gebetu retas darbuotojas.
;)
Dodd
Rašyti privačią žinutę

51 žinutės
( +9 )

Na kaip tik siandien teko apsilankyti ir sudalyvauti toje konsultavimo akcijoje. Reziume mano butu toks, kad ten paprasciausiai bandoma prastumti savo banko produktus ir tiek. Tikrai neatizvelgiama i tavo individualius poreikius ir lukescius, visa konsultacija vyksta automatu ir jie ten greiciau bando siulyti ne investavimo konsultacijos, o greiciau jau taupymo. Zodziu nieko ypatingo, bet ju smerkti nepulciau...
Alfredukas
Rašyti privačią žinutę

355 žinutės
( +3 / -6 )

Jei neklystu tai jei tave blogai pakoncultuoja tai gali 50lt. gaut.Cia bent jau skaiciau,kad jie rengia tokia akcija.
Taip paziurejau 09.04 skelbimas
Didžiausias Lietuvoje komercinis SEB Vilniaus bankas šiandien pradeda analogų šalyje neturinčią akciją, kurios metu gyventojus nemokamai konsultuos investavimo klausimais ir savo patarimų efektyvumą garantuos pinigais. Banko investavimo paslaugų vadybininkas kiekvienam, norinčiam gauti konsultaciją, įsipareigoja per valandą pateikti individualų investavimo paslaugų pasiūlymą. Jei klientas pasiūlymu neliks patenkintas, jis galės pareikalauti kompensacijos už sugaištą laiką.
Mikas
Rašyti privačią žinutę

21 žinutės

Sveiki,

as irgi buvau vienam is SEB skyriu. Nesakysiu kokiam, nes nenoriu, kad kentetu darbuotojai, kuomet banko virsunelese dirba zmones papuvusiom smegenelem. Is ties pasirode, kad galeciau daugiau ta darbuotoja pakonsultuoti nei ji mane O siaip sudare plana, kad 40 % i obligacijas, o 60 % i fondu fonda
vyva
vyva
Rašyti privačią žinutę

138 žinutės
( +3 / -2 )

Mnau statistiniam Lietuvos gyventojui toks planas 40% į obligacijas ir 60% į akcijų fondų fondą yra idealus.
Įsivaizduokit, kad spekuliuojat ne su atliekamais litukais, o su savo visom gyvenimo santaupom... tada manau SEB konsultacija ne tokia jau ir bloga
Jie tiesiog įvertina rizika, ko daugelis iš spekuliantų nedaro ir nelabai įsivaizduoja kas tai yra.
------------------------------------------------------------
Nesielk taip, lyg gyvenimas tęstųsi tūkstančius metų.
Prikolas
Prikolas
Rašyti privačią žinutę

319 žinutės
( +16 )

A bent kuris papraset 50 Lt. uz sugaista laika?
pinigai nekvepia
damonn
damonn
Rašyti privačią žinutę

180 žinutės

SEB'o konsultacijos gali padeti paprastiems darbininkams uzsitikrinti salyginai saugia senatve, bet spekuliantai yra pazenge ir organizuoti investuotojai (kaip ir stambieji). Dalykas tas, kad su stambiaisiais kalbama atskirame kambaryje, o spekuliantas nuo darbininko portfelio dydziu nesiskiria. Banko vadybininkas negali zinoti kuris zmogus yra suvirintojas, o kuris investavimo profesionalas. Zinoma daugelis spekuliu apie investicijas ismano geriau uz banko darbuotojus. Tame ir yra problema - SPEKULIANTAI PER GERAI ISMANO INVESTAVIMA.
Budamas turtingu - būk dosnus.
vyva
vyva
Rašyti privačią žinutę

138 žinutės
( +3 / -2 )

Aš laikau, kad labai mažai išmanau apie investavimą, bet esu tikras, kad puse iš čia diskutuojančių dar mažiau išmano... Aš nenoriu sumenkinti dalies spekuliantų žinių kiekio, gal čia bankų problema, kad pasodina kokia mergaite baigusią tris ar keturis kursus ir galvoja, kad ji gali konsultuoti investavimo klausimais, bet iš esmės noriu pasakyti, kad dažnai save spekuliantu vadinantis žmogus tiesiog nesupranta, kad investuojant reikia vertinti rizika ir jei dar duodi patarimus kitiems, tai rizika vertinama su dar didesne atsarga. Taip, kad tos mergaites protingą paiūlymą ne visi sugeba blaivia galva įvertinti.

Čia kažkuris sake, kad jo portfelyje 60 ar 70% akcijų sudaro UKB. Šiose diskusijose tokios kalbos per daug ausies nerėžia, bet jei taip pasiūlytų SEB ar kokia Finasta ??? Turbūt pasukiotumėt piršta prie smilkinio. Pasigirstų "Nedėk visų kiaušinių į viena krepšį" ir panašiai...
Jei kuris investuoja didžiają dalį į kokią LIFO ar UKB ir po kelių menesių užvirina 100% pelno, tai save laiko super investuotoju, o iš tikro jis paprasčiausias DILETANTAS. Taip, kad atsargiai su gerais spekuliantų vertinimais.
------------------------------------------------------------
Nesielk taip, lyg gyvenimas tęstųsi tūkstančius metų.
minri
Rašyti privačią žinutę

136 žinutės
( +22 / -3 )

Buvau Naugarduko skyriuje. Sakyčiau pasirodė visai neblogai. Pasiūlymai buvo visiškai protingi atsižvelgiant į mano tikslus.
Tai, kad akcijos tikslas - prastumti savo produktus, tai ir taip aišku. Keista būtų jei pasiūlytų į Finastos CRE investuoti.
Truputis ir realios naudos buvo. Buvau nepastebėjęs SEB Europe 2 fondo, tai grįžęs permečiau lėšas iš Technology į Europe 2.
ariel
Rašyti privačią žinutę

256 žinutės
( +68 / -15 )

Kalbant apie pozicijų dydžius portfelyje reikia atsižvelgti dar bent į porą dalykų - konkrečią situaciją rinkoje bei numatomą pozicijos laikymo trukmę. Žiūrint į tą patį UKB - atsilaikė prie 1,69, kurį laiką malėsi 1,7 - 1,9 kanale, iš jo išlipo į viršų, dar priedo rodikliai geri - galima apsipirkt ir stambiau kokiam mėnesiui, įdėmiai stebint. Tačiau tai tik spekulianto, jokiu būdu ne investuotojo kelias. Jei tikimasi susidaryt portfelį 3 - 5 metams į priekį, tai ir kriterijai visai kiti. Kadangi labai nedaugelis Lietuvos žmonių sugebėtų patys pirkti / parduoti akcijas, jau nekalbant apie tinkamą laiką, tai tų merginų siūlomi konservatyvūs variantai daugumą pilnai patenkina. Infliaciją kompensuojam, ir gerai. Tad reikia žinot, kur eini
Gink savo galimybių ribas ir jos tikrai taps tavo
Zhaibas
Rašyti privačią žinutę

417 žinutės
( +42 / -25 )

Mano manymu mineta "konsultante" tiesiog panaudojo nauja SEB'o paruosta investiciju skaiciuokle, reklamuota ju tinklapyje, ir ja pritaike palei pateiktus klausimus/gautus atsakymus, se tau ir parinko procentines dalis.. turbut sunku buvo.
Dodd
Rašyti privačią žinutę

51 žinutės
( +9 )

Truputi nesutiksiu su vyva. Pakomentuosiu pokalbi tarp manes ir VB konsultantes.
VB: kuri psirinktumete: 1. 10% vid. graza, didziausias nuostolis 20%, didziausias pelnas 30%. 2. 12% vid. graza, didziausias nuostolis 40%, didziausias pelnas 40%.
AS: renkuosi pirma varianta.
VB: koki nuostoli galite sau leisti: 1. 5% 2. 10%. 3. 20% 4. 40%
AS: na siaip as fiksuoju ties 7%, tai renkuosi tada 2 varianta.
VB: Koks jusu investavimo tikslas?
AS: Uzsidirbti.
VB: Kokiam laikotarpiui galite skirti ta xxx pinigu suma.
AS: Kadangi man 22 metai, tai manau 1-2 metus jokiu prikiniu didesniu neturesiu, todel mazdaug tokiam laikotarpiui.
VB: tai jums visa pinigu suma reiktu deti i obligacijas. Dar po to pasiule VIP gyvybes draudima ir trecios pakopos pensija.

Ka as noriu tuo pasakyti. Jei butu tikra konsultacija, konsultante turejo man pasiulyti toki produkta (tarkim fonda), kuris yra butent siuo metu ant bangos, kad igyvendint mano tiksla uzsidirbti, visu antra as jaunas todel automatiskai galiu prisiimti didesne rizika, visu trecia as investuoju 1-2 metams, taigi turiu pataikyti ant kilimo ciklo. O ta konsultacija tikrai neatsizvelgia i konkrecius kliento poreikius, tai yra visa konsultacija yra paremta programa "turtinga senatve". Taigi viskas daroma statistiniam lietuviui. Tikrai nepeikiu VB. Mano poziuriu labai sauni akcija ir kuo daugiau lietuvaiciu ja pasinaudos tuo bus geriau, tik nereikia skubeti aisku vb produktus imti .

Dodd
dainiuxxT
Rašyti privačią žinutę

254 žinutės

ar tik šiam pasiūlymui neturėjo lemiamos įtakos tamstos pasakymas, kad negalima leisti didesnio nei 10% kapitalo nuvertėjimo? neginu VB, bet kaip jau daug kartų sakyta aukščiau, o ir pats sakai-tai akcija plačiosioms masėms. trys pliusai SEBui už tokią akciją. pradės žmonės gal labiau domėtis. o paskui žiūrėk ir išaugs iš pradinuko lygio.
http://eitne.lt
Zhaibas
Rašyti privačią žinutę

417 žinutės
( +42 / -25 )

Dodd,
Tavo sutiktos konsultantes klausimai nebuvo pateikti kaip asmeniui, o tik kaip ir minejau bendros ju rizikos skaiciuokles atkartojimas. Link below...
http://www.seb.lt/vbfin/calc/riskCalculator.fw
dainiuxxT
Rašyti privačią žinutę

254 žinutės

pacenzūruot galit, bet žinutės netrinkit plyz.
bull šit ta skaičiuoklė. pasirašiau didelėm rizikom, maksimaliam minusui iki 30% ir pasiūlė 100% obligacijas.
http://eitne.lt
esx1L
Rašyti privačią žinutę

329 žinutės
( +1 )



pacenzūruot galit, bet žinutės netrinkit plyz.
bull šit ta skaičiuoklė. pasirašiau didelėm rizikom, maksimaliam minusui iki 30% ir pasiūlė 100% obligacijas.
loko
loko
Rašyti privačią žinutę

476 žinutės
( +26 / -13 )

2 dainiuxxT
šitoj skaičiuoklei viską gali supildyti kaip nori prieštaraudamas pats sau, o atsakymas tepriklauso nuo prieškaskutiniam puslapy nurodomo investavimo laikotarpio. Spėju kaip ir aš nurodei 1-2 metai, tai ir gavai obligacijas 100 proc. Padariau Back ir 10 metų, tai jau buvo 100 proc. akcijų.
Если раньше за 1 доллар давали 1 евро, то теперь будут давать в морду
dainiuxxT
Rašyti privačią žinutę

254 žinutės

tamsta, Loko, spėjate teisingai nors iš kitos pusės gal kiek logikos ir yra. bet iš dar vienos pusės, negi žmogus negali su vidutine/didele rizika mesti į fondą su vidudine metine 15% grąža mesti savo pinigų, ir po poros metų išsiimti arba "pliusą" arba "minusą". Rizikuoji pvz 30% kapitalo. bet potencialiai ir gali uždirbti tuos 30%. O tokių fondų yra. bent pora. tik kad jų vienintelis minusas-jie in USD. nors kitiems tai gali būti pliusas.
http://eitne.lt

Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.


Techninė analizė

Prekybos statistika realiu laiku

Ekonominis kalendorius

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2024 UAB All Media Digital