Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.

 

Truputis jusu nuomones

Janqie
Rašyti privačią žinutę

7 žinutės

Sveiki,na as esu visiskas naujokas tai nepykit jei kartais nusisnekesiu noreciau kad issakytumet savo nuomone kas labiau rizikinga/apsimoka ir pan.,spekuliacija vertybiniais popieriais ar spekuliacija valiuta gal kas susidure,idomu ar labai svyruoja valiutu kursai nuo ko tai priklauso ir gal zinote kur galima apie tai paskaityneti
Aciu labai uz pagalba!
Arta
Rašyti privačią žinutę

899 žinutės
( +75 / -17 )

man atrodo, kad spekuliavimas valiuta beprotiskai rizikinga. Bet cia tau labiau Forex'istai galetu pasakyt
Skubėk iš lėto
lazeris
lazeris
Rašyti privačią žinutę

57 žinutės

Sveiki,na as esu visiskas naujokas tai nepykit jei kartais nusisnekesiu noreciau kad issakytumet savo nuomone kas labiau rizikinga/apsimoka ir pan.,spekuliacija vertybiniais popieriais ar spekuliacija valiuta gal kas susidure,idomu ar labai svyruoja valiutu kursai nuo ko tai priklauso ir gal zinote kur galima apie tai paskaityneti
Aciu labai uz pagalba!
Na akcijomis neprekiauju tai nzn kas rizikingiau, o pasiskaityti gali www.forexlitas.lt/pradedantiesiems. Bei spekuliantu forume FOREX.
Daryk ka gali, su tuo ka turi, ten,kur esi...
grizli
grizli
Rašyti privačią žinutę

536 žinutės
( +19 / -19 )

Pagal mane, spekuliavimas valiuta tai yra tas pats , kai spekuliavimas akcijomis - pagal TA viskas sutampa - (turiu siokia tokia praktika OMX Baltik rinkoje ir Forex'e), tik Forex'e viskas vyksta daug greiciau ir praktiskai tam reikia labai daug laiko,iejgu neturi zmonos ir vaiku tai gali pasedeti pora savaiciu po 18 val prie kompo (6 val. truputi pamiegoti), galu gale tas Forex'as nusibosta, ypac iejgu (o taip dazniausiai buna) turesi nebloga minusiuka. Musu siauriniam temperamentui daugiau tinka OMXV ,o dabar pats laikas investuoti.
Cia tik mano nuomone.
minri
Rašyti privačią žinutę

136 žinutės
( +22 / -3 )

Manau, kad vienas iš esminių skirtumų yra tas, kad į akcijas galima investuoti. T.y. pažiūrėjus į daugelio rinkų indeksus pamatysime, kad jie, nors ir vis pakrisdami, bet kopia į viršų.
O va valiutomis galima tik spekuliuoti. Kažkokios daugiametės krypties nėra. Ir forex rinka gerokai jaunesnė už akcijų.
dr.audrius
Rašyti privačią žinutę

15 žinutės

Pradziai patarciau rinktis investicinius fondus, remiantis makro analize, tada galima eit prie atskiru akciju subjektyviai nustatant ju "tikraja" verte, o tada isstudijavus TA bei apjungus viska ka ismokai anksciau, imti spekuliuoti akcijomis. Forexo be spec. pasiruosimo geriau nekliudyti.
Nojus
Nojus
Rašyti privačią žinutę

4089 žinutės
( +294 / -312 )

kaip naujokas gali pabandyti susirasti Internete demo saskaitas tiek Forex, tie virtualius portfelius akcijoms. is pradziu Forex uzves, nes su virtualiais pinigais viskas paprasta, paskui pasidomek apie realias galimybes: per kokį maklerį, kokie mokesčiai, kokia minimali suma. Pasiskaityk forume apie pražilusius dėdes. Negąsdinu. Bet Forexe iš ties reikia daugiau padirbėti, bet tai nereiškia, kad sudėtingiau. Pradėti spekuliuoti, tai geriausia čia pas mus, mažoje Vilniaus biržoje. Be realių įgūdžių toli nenuvažiuosi. Apsitrinsi, apsiprasi, suprasi kas kaip veikia, po to jau gali kurti planus Forex ar dar kam. bet lįsti tiesiai be jokios patirtires į Forex yra labai rizikinga.
Nojaus laivą pastatė mėgėjas, O Titaniką - profesionalas...
Janqie
Rašyti privačią žinutę

7 žinutės

Aciu labai uz pagalba
Turbavykas
Turbavykas
Rašyti privačią žinutę

398 žinutės
( +2 / -5 )

Tai valiutos bus zero sum game
dainiuxxT
Rašyti privačią žinutę

254 žinutės

"minus sum" nes sliping, spread etc
http://eitne.lt
lazeris
lazeris
Rašyti privačią žinutę

57 žinutės

Daryk ka gali, su tuo ka turi, ten,kur esi...

Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.


Techninė analizė

Prekybos statistika realiu laiku

Ekonominis kalendorius

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2024 UAB All Media Digital