Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.

 

O Viskas Prasidejo..

Judosius
Judosius
Rašyti privačią žinutę

5 žinutės

Sveiki, aš pradėjau investuot 2005 pirmiausiai į SEB subfondus sudėjau, sekėsi neblogai 2006 vasara parsidaviau su +20% ir iškarto nėriau į akcijas su akcijom irgi kažkaip pataikiau (dabar žinau kodėl ) pirkau UKB, PTR, IVL, RSU, truputi vėliau DKR, nu žodžiu gale metu turėjau portfelį su +100% buvau euforijoj... ir tai buvo didžiausia klaida... Protas sakė parduot ( nes jau buvau pradėjas aktyviai domėtis akcijų rinka ir kaupti įvairia informacija, ir mano sukaupta informacija sake, kad akcijos netik kyla, bet ir krenta ), bet nugalėjo gobšumas 2007 sausį pasiskolinau truputi pinigu pardaviau RSU, PTR, DKR, ir viska sukisau į UKB, pirkau po 4.9 ir tada kritimas, ir vėl sužaidė emocijos, neišlaikė nervai ir pridaviau UKB po 4 Lt. ( po poros dienų atšoko iki 4.45 norėjos nusišaut :cry )
Reziume dabar sėdžiu su grynais per mėnesį pražaidžiau 80% pelno. Guodžiu save kad nėr dar taip blogai gavau geras pamokas, ir pradedu studijuoti TA...
O grynus vėl dairaus į kurias akcijas sudėt ( jaučiu prasideda spekulianto kelias )
Man 25
litras
litras
Rašyti privačią žinutę

45 žinutės
( -2 )

labutis perskaites siuos puslapius nusprendziau esu zalesnis nei maniau. nors pagal amziu buciau prie veteranu 38 m,bet patirtis investavime tik 1.5 m.Atsirado 120t lt pazystamas[finansininkas] pasiule ideti juos i seb NVS dabar rodo 52% pelno ,bet buvo 61% perlaukiau ,esu patenkintas.Dabar dairausi ka veikti toliau, noretusi kazko greitesnio,gal kas patars.Aciu.
Ivaa
Rašyti privačią žinutę

1 žinutės

Na, turiu pastebejima kad merginu/moteru sitoje srityje tikrai nedaug! atisfied bet as asmeniskai tikrai tuo domiuosi, aktyviai apie pora menesiu, paskaiciusi jusu istoriju tikrai nemazai suzinojau bet dar truputi prisibijau savus brangius studentiskus pinigus kisti i nezinomybe, tad pasistengsiu dar pasiskaitinet, pazaisti, ir viena diena pati gal dalinsiu patarimus zaliukams
man 18ka
Jei tik Dievas duotu man koki zenkla....pavyzdziui, pervestu daug pinigu mano vardu i Sveicarijos banka...
rbalcait
rbalcait
Rašyti privačią žinutę

20 žinutės
( +4 )

Pradejau dometis .. nesenai.
Tiesiog, jutau, kad man reikia naujo "hobio". Mano tikslas ne tapti milijonieriumi, bet patirti jauduli, azarta.. gal truputi ir uzsidirbti. Pasidariau portfeli ir inesiau pinigu, kuriuos galiu panaudoti. Bus matyti.

Noriu visiems naujokams palinketi sekmes :yes
Esu ir liksiu šiame reikale mėgėjas. Duonai uždirbu kitais būdais.
runcis
Rašyti privačią žinutę

88 žinutės
( +3 / -2 )

sveiki,investavimu susidomejau pries naujus metus,pirma ka padariau pakeiciau GD sutarti is kaupiamosios investicine -sausio men,po to nusipirkau investiciniu fondu -vasario men,dar veliau akciju .o dabar bandau suprasti kur idejau pinigus ,kazkaip keista kad esu vis dar pliuse ,dabar sudomino repas ,idomu kuo tai man baigsis:blush
Ryxa
Ryxa
Rašyti privačią žinutę

2 žinutės

Pradejau dometis = 25 (bet nebuvo basliaus)
Investavau = Dabar (zaliu atsirado)

kol kas pliuse 0.5% bet net alui neuztenka ... todel ramus kaip belgas

:wink
Thanks girls :D
Dievas
Dievas
Rašyti privačią žinutę

467 žinutės
( +9 / -5 )

Pradėjau šį sausį. Esu vienas Vilniaus pradedančiųjų spekuliantų klubo įkūrėjų. Turiu +21%
Toten
Rašyti privačią žinutę

108 žinutės
( +3 )

Prieš du metus pagalvojau apie pensiją, kokia ji? Padvejojęs, pereitą rugsėjį pradėjau nuo fondų, kol kas +20. Stebiu viską iš šono. Pensiją jau užuodžiu, reikės imtis rimčiau. Neturint noro užkariauti pasaulį tikiuosi ramaus gyvenimo. Man 35.
Pharaon
Pharaon
Rašyti privačią žinutę

40 žinutės

Dometis pradejau budamas kokiu 15 metu, bet tas entuziazmas atslugo, taciau perskaiciau Kijosakio knyga ir vel pasidare idomu. Dabar esu 16m ir prekiauju " net" 3 men. Kolkas kaip pradedantysis sedziu minuse, bet tikiuosi isbrist( viska susipirkau auksciausiuose taskuose )
Through chances various, through all vicissitudes, we make our way ...
ealas
Rašyti privačią žinutę

307 žinutės
( +5 / -1 )

Pelnas - prastas mokytojas, todėl džiaukis, kad geru laiku pradėjai.
Mopedas
Mopedas
Rašyti privačią žinutę

101 žinutės
( +8 / -4 )

pirmoji patirtis baigesi gana laimingai,kai imetes 100k i pora SEB fondu,ir po menesiuko ivykus pasaulinei korekcijai sumenko iki 80k,tai supratau kad dar reikia pasidometi kas kur kaip ir kada,o ne vien klausytis bankininkiu is Turgaus g. patarimu ir grafiku rodymo ....sistemingai vartojau vitamina B ir man tai padejo islikti sweiko proto.....siemet pardaviau su 8% pliusu,nes netenkino graza...nuo naujuju pradejau spekuliuoti akcijomis....cia turejau gera pamoka,kadangi vedinas azarto greiciau veikti susipirkau auksciausiomis kainomis,bet tai priverte labiau dometis ir mokintis...esu 0 pliuso ....sekmes visiems :yes
klaidų nera,tik pamokos...
Kestasand
Rašyti privačią žinutę

3 žinutės
( +2 / -1 )

Susidomejau investavimu (na tiesa sakant is pradziu pinigu investicijoms taupymui) bedirbdamas uzsienyje. Su mumis dirbo vienas vaikinas is ex-nvs saliu, kuris kiekvienos savaites algos nustatyta suma merke i popieriukus. Ne karta jis ir mums siule - bet mes kaip pirmakart pakliuve uz Atlanto 1997 metais tik ir noredavom is algu isigyti tai naujausia garso ar vaizdo aparatura. Vienam darbo vakarelyje kazkaip netycia uzsikalbejom link ateities planu - tai plius minus nupasakodamas skaiciukus jis mane suzavejo investavimo minti. Nuo tu metu ir prasidejo kol kas tik taupymas, gryzus Lietuvon investavimas pradziai i savo issilavinima bei gerbuvi. Sukauptos sumos dali idejau i nauja buta - kiti gi pinigai investuoti i fondus. Kas menesi investuoju tam tikra suma. Man 29.
Bitute
Bitute
Rašyti privačią žinutę

908 žinutės
( +92 / -44 )

Dabar nokautuosiu visus-amziumi. Pradejau dometis 41, idejau i atsidariusi JT BAF ir puoliau vaikus mokyti. Pradejau nuo R.Kijosakio. Po metu JT fiksavau apie 60 proc. pelna.
Pernai vel veikla atnaujinau, tik prie fondu pridejau ir akcijas, daug suzinojau forume ir galutinis startas pries 2 sav. Rezultatas-TEO po 2.28, UKB po 4.11. Ilgai zvalgiausi, domejausi, kroviau cash ir pagal forumieciu patarima-"Bitute, palauk vasaros" pradejau. Ziuriu, kas bus, bet laaaaabai smagu.
Niekada nevelu
Mindaugasu
Rašyti privačią žinutę

4 žinutės

Labai idomios istorijos. As irgi jau senokai skaitineju siame forume ir kitur po truputi stebiu situacija. Zodziu 27 man ir siandien pirma diena kai isigijau fondo vienetu (aisku ne uz visus pinigus). Ateity kai padauges aktyvu ir sumanumo zadu kibti ir i akcijas. Ikvepejai: Kiosakis ir Shafer.
Visiems naujokams sekmes ir geros strategijos - tuo paciu ir man
uzbonas
Rašyti privačią žinutę

16 žinutės

Man 29.aktyviai domiuosi apie 6 men.Kita savaite planuoju pradet prekintis OMVX.Fondai nedomina,nes manau kisant ten pinigus gali pritrukt motyvacijos mokytis toliau
Greco
Greco
Rašyti privačią žinutę

47 žinutės

Pradejau 19 metu, 2006 spali0 pradzioj su finastos virtualiu portf, nebuvo motyvacijos. Isokau spali i fondus...irgi vangu buvo, bet pliusas taip pat dabar domiuosi akcijomis... aktyvesnis poilsis ))
flashback
Rašyti privačią žinutę

13 žinutės

sveiki ma 19m. investicijomis pradejau dometis 2005 bet paskui padariau pertrauko... pirma kart investavau beveik pries metus. Dabar lb dauk mokausi is literaturos. Portfelis po biski + :yes
tadeusas
Rašyti privačią žinutę

1 žinutės

Sweiki,dabar esu 20-metis, uzkabliavo svogerio kalbos apie investicijas 2006. Nuo 2007 intencyviai skaitau, mokausi. Tais paciais metais investavau, kolkas nerysku minusas, bet investicija ilgalaike, todel nenusimenu, o atvirksciai dar daugiau domiuos,eiskau atsakymu! atisfied
augis
augis
Rašyti privačią žinutę

155 žinutės
( +7 / -28 )

na as tikriausiai seniausias man 51m ... investavimu susidomejau pries 1,5m ir tai buvo vb investavau 10000t obligacijas susietas suakcijom kinijos taivanio singapuro po metu ir 3men uzdibau 26% ir nuo 2007 pradejau stipriau dometis invest fondais ir akcijomis turiu prisipirkes daug esu kolkas 10%+ bet tokiam amziuj truksta labai ziniu skaitau visas kiosakio knygas bodo schafer,,kelias ifinansine laisve,, t.harv eker ,,milijonieriaus proto paslaptys,, labai patiko .jaunimas kasdomisi investavimu 10 balu nuostabus pasaulis. aciu
wrx89
wrx89
Rašyti privačią žinutę

77 žinutės

na man dabar 17 pradejau dometis budamas 16, kasdien tam reikalui skirdavau bent po pora valandu nesenai pradejau investuoti, imerkiau visus savo per vasara uzdirbtus pinigusi, r kolkas neblogai laikausi, kadangi pasauly krize, o as kolkas minuse tik 0.06% bet siaip nepergyvenu jei ir daugiau nukris, vistiek kazkada pakils ) FA nenaudoju, siaip paziuriu rodiklius, megstamiausi - japoniskos zvakes ir MACD, kitu arba dar nlb moku, arba kazkaip..

Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.


Techninė analizė

Prekybos statistika realiu laiku

Ekonominis kalendorius

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2024 UAB All Media Digital