Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.

 

O Viskas Prasidejo..

tundra
Rašyti privačią žinutę

2 žinutės

Teoriškai pradėjau domėtis senokai-net mokslus su šita sritim susijusius baigiau..Praktiškai nuo šių metų sausio 1, nes pasižiūrėjau, kad sąskaitoj susikaupę keletas tūkstančių niekur nenaudojamų..
Dabar susiradau šitą puslapį ir pradžiai skaitinėju..
Pirminė mintis investuot į investiciniu fondus, nors šiaip mano tikslas ne tiek uždirbt milijonus, kiek išmokt šitą žaidimą..Bet su akcijom iškart nesiryžtu..
Be to, kiek suprantu reiktų vyro sutikimo..tai man nelabai patinka..nes papildomi formalumai, be to vyras gali nepalaikyt tokių rizikingų idėjų..

Truputį apakus, kaip čia kai kurie prekiauja nuo 14-16 metų-iš kur tokiam amžiuj pinigai, ar tokiais atvejais nereikia tėvų kažkokio leidimo-sutikimo?
Aš čia gal kvailai klausiu, bet kažkaip nesitiki (ir nesinori), kad dukra po 5 metų staiga pradėtų akcijom prekiaut, ypač man nežinant:con

Man-virš 30, šeima, vaikai, darbas.. norisi daugiau adrenalino:wink
ealas
Rašyti privačią žinutę

307 žinutės
( +5 / -1 )

tundra, kuo jaunesnis pradesi, tuo geriau. Pradejau dometis nuo 17. Investuoju nuo 18. Dabar is to apmoku savo saskaitas ir dar pasitusinu. (19 dabar) ;]
Egidijus R
Egidijus R
Rašyti privačią žinutę

648 žinutės

to. Tundra. As pradejau 2005-08, pries pat didziaja korekcija. Atejau budamas pilnas nulis. Nieko nesuprasdamas isgyvenau korekcija. Prisipazinsiu buvo liudna ziureti kai pinigai tirpo. Bet dabar galiu pasakyti, kad zymiai geriau pradeti, kai kainos vaziuoja i apacia negu kai kyla. Kai rinka kyla visi buna protingi (profai). Kaip sako:"Net taksistai tada zino kokias akcijas pirkti". Kai rinka krenta islieka tik tie, kam idomus tas zaidimas. Tada euforijos nera, tik kantrybe ir mokimasis. Nebijok uzdavineti net ir paciu durniausiu klausimu. Klausimai tai mokymosi proceso dalis. Nebijok jei atsiras ziopliu, kurie pasisaipys. Neverta apie juos net rasyti. Sitas puslapis tinka startui. Jei tik noresi visos problemos, kurios tau dabar atrodo neiveikiamos, issisklaidys kai rukas. Cia tas pats kaip su masina vaziuoti, is pradziu vargas, o veliau net napastebi kad vaziuoji. Sekmes ir drasos.
Akciju birzoje pinigai is nekantriuju plaukia pas kantriausius.
tundra
Rašyti privačią žinutę

2 žinutės

Tai vat, kad aš kaip tikra tundra atsibudau tik dabar-po savaitės tyrinėjimų supratau, kad fondai dabar su tendencija kristi..Iš esmės turėjau tuos pačius pinigus jau ir prieš gerą pusmetį-tik, kad vat kažkodėl miegojau
Tai kol kas žvalgausi, kas čia toliau darysis-nors taip knieti greičiau kažką pirkt..
gangster3x
Rašyti privačią žinutę

28 žinutės

man beveik 22, pirmus litukus padejau i NVS fonda pries beveik metus, dabar apie 19+, padejau nes nebuvo kur ju naudot, bankas ne ta vieta, o issvaistyt irgi nesinorejo.pries koki pusmeti nuxipirkau pirmu akciju, zaidziu labai mazais skaiciais, gal kam ir sypsenele atsiras burnoj, nes daug kas sneka kad akciju rinkos be 1k litu imt neverta, as pirkau uz 160lt gavau pelno net! net ir nuskaiciu 10lt komisinius tai va, visko buna, dabar laukiu kol nusvilsiu su sab ir ukb
it depends...
Mikimauzas
Rašyti privačią žinutę

8 žinutės

man beveik 32m,pradejau dometis pries pusantru metu ,acitiktinai perskaiciau Bodo Schafer knyga patiko poto dar kokias 5 knygas kitu autoriu. apie metus stebejau kas vyksta birzoje poto truputi investavau i obligacijas ir akcijas . Gal yra siaulieciu bendraminciu
gradas
Rašyti privačią žinutę

110 žinutės
( +12 )

27m

Pradejau smarkiai dometis birzom mokykloje dotcom burbulo laikais, pradejau investuoti virtualius pinigus yahoo zaidimuose ir tukstanteli lietuvos birzoje. Kuriam laikui buvau smarkiai susizavejes TA, chartingu, daytradingu.

Nuo 2000m gyvenu JAV ir investuoju cia, uz metu grisiu i LT. Esu gerai nudeges su NOK burbulo sprogimo metu (vis dar laikau ta pozicija su 55% nerealizuotu nuostoliu). Taciau ekonomikai lipant is duobes yra ir labai smarkiai pasiseke.

Siuo metu naudoju www.izone.com (jei kam reikia pakvietimo kreipkites). Niekada neinu short, kartais rasau out of money covered calls.

PS. Gal kas gali pasiulyti darba Lietuvoje?
My spamblog experiment: iPhones R Us
MATRIS
MATRIS
Rašyti privačią žinutę

14 žinutės
( +1 )

Teorija: Pradėjau domėtis apie 1999 metus, perskaitęs keletą straipsnelių apie mistinius žmones, prekiaujančius biržose. Vėliau, atsiradus daugiau literatūros, pradėjau daugiau domėtis investavimo teorija, strategijomis ir pan...Per tą laiką suspėjau pabaigti ekonomikos bakalauro studijas VU ir apsiginti darbelį Investicinių fondų tema.
Praktika: pradžioje - pradinio kapitalo kaupimas, neleidžiant sau suvalgyti dar vienos bandelės , nuo 2002 metų iki dabar - investavimas į investicinius fondus, obligacijas ir pan., nuo 2004 metų iki dabar - prekyba akcijomis Lietuvos rinkoje. Nors dideliais pasiekimais pasigirti negaliu, 2006 metus pabaigiau su +16,7 proc.prieaugiu, kas, įvertinus atsargaus investavimo strategiją ir ankstyvosios senatvės baimes (man 37 metai), man asmeniškai atrodo neblogu rezultatu, ypač kai porfelis jau nemažas ir tie procentėliai paversti į litus visai neblogai atrodo.Tad šia veikla džiaugiuosi ir mesti nesiruošiu. Visiems noriu palinkėti sėkmės
Neprisijungęs vartotojas
Rašyti privačią žinutę


20 metų

Prdėjau domėtis prieš metus, o realiai investuoti nuo 2006 spalio mėnesio. Tik pas mane viskas atvirkščiai . Aš pirma investavau pinigus ir tik po kelių mėnesių pradėjau šiek tiek domėtis teorija. Visa laimė, kad nenudegiau smarkiai , o 2006 metus baigiau su +16% .
Šiais metais planuoju perskaityti kokią tai nors knygą , įdomu kaip pasiseks, nes knygų skaityti nemegėjas .
Sėkmės visiems pradedantiems, ir jau pradėjusiems
EX
Rašyti privačią žinutę

101 žinutės
( +1 )

Itariu busiu prie veteranu amziumi (37metai), bet patirtimi - prie zaliu.
Pradejau dometis pries metus. Priezastis gana prozishka - apsiciupinejau, kad turiu kruva investiciniu draudimu su nesuvaldytom kryptim..... Staigiai viska apsitvarkiau, pradejau gilintis dar daugiau, pasikoregavau kryptis. Tada pradejau casha investuoti i fondus :yes. Aisku, rizika artima maximaliai ACIU korekcijai :cry, kuri po salto dusho pakoregavo mastyma ir tolimesnius veiksmus. Neziurint duobes, praeitu metu fondu balansas +16% per 10 menesiu + neikainojama patirtis. Dabar laikau fondus (longterm = min 366d.) ir shortuose - akcijos. Bet nusiteikes dar MOKYTIS MOKYTIS MOKYTIS praktiskai veikdamas sioje srityje. Investavimas ar spekuliavimas nera mano darbas, gal daugiau kaip hobi, teikiantis daugiau adrenalino.
Sekmes visiems cia dalyvaujantiems, ir daugiau drasos abejojantiems !
lukask
lukask
Rašyti privačią žinutę

35 žinutės
( -1 )

ka tik sulaukiau 17 metu... Dometis pradejau nuo 16 metu (bet palyginus pasyviai) Na , o dabar jau labai noriu ismokt ir pazint si puiku investavimo pasauli. Kolkas zaidineju invest-game, finastoj (patinka). Greit jau planuoju atsidaryt saskaitele, bet pries tai issisniukstinesiu FMI pliusus-minusus... Jei turite kokiu patarinmu del FMI, butinai pasidalinkite su visais ACIU

LUKAS
Remember, trend is your friend...
andriusj
Rašyti privačią žinutę

10 žinutės

Pradejau nuo 2004m. po gero spyrio i uzpakali Po "juodos" studentiskos darbu vasaros JAV pasidejau terminuota indeli (~3-4%) doleriais. Pries vaziuojant $ kainavo 4LTL, grizus - 3.5LTL. Laukiau, kol pakils iki 4Lt, galu gale pardaviau uz 3lt PAsidare salta, bet kartu ir aisku, kad palukanu normos kartais nesusijusios su taupymo irankiu - per mazos, kad padengti tokius nuostolius... Koks kitas zingsnis? Nepamenu kaip, bet uzsikabinau uz JT valdomo portfelio. Tevai atkalbinejo - rizikinga ir pan., bet nepaklausiau ir del to nepasigailejau. Idejau 10kLT, per ketvirti "uzvirino" 30% pelno neatskaicius mokesciu. Kaip studentui, prie stipendijos neblogai Po to jau tapo aisku, ka daryti su laisvais pinigais. GErbiu JT, kad laiku nuspejo ir pardave VING, taciau neatleisiu, kad patare investuot i fondus. Aisku, pats kaltas, ka besakysi... Ju argumentas - paprastesnes deklaracijos Fondai per metus padare 0, portfelis per praeitus metus irgi ne stebuklai. Kaip daugelis cia, perskaiciau Kijosakio knyga. Itaka man - nusprendziau iseiti is gerai apmokamo samdomo darbo - steigti savo imone ir investuoti savarankiskai Ne vien is intereso uzdirbti, bet ir daugiau suzinot. Praeita savaite padariau pirmaji savarankiska pirkima per FINASTA, patiko Jauciuosi "uzsikabines" ir labai susidomejes. Per pirmuosius spekuliantu susitikimus Kaune suzinojau daugiau nei stebedamas JT valdoma portfeli kelerius metus is eiles. Aciu, keep on going!
darrka
Rašyti privačią žinutę

23 žinutės

Kaip nesivercia liezuvis verstis bet pasirodo ir as cia prie vyresniu 29m
Pradejau dometis pries savaite. Nor zinojau jau gal metai pus antru. Dabar uzkabino juodai, pinigus norisi imerkti dar juodziau, taciau kad kuo toliau i miska tuo daugiau partizanu. I akcijas investuoti per zalias, fondai kazkaip svyruoja. Nezinau nezinau...
antanas_d
Rašyti privačią žinutę

22 žinutės

Man 21m. Pradejau dometis praeitu metu vasara. Akciju nusipirkau po poros menesiu. Kol kas prieaugis siekia 30 proc. Manau, sekasi, nes laiku nusipirkau akciju, bet kaip zinia sekme - prastas mokytojas...
kubis
Rašyti privačią žinutę

1 žinutės

Swejki , noreciaw paklawsti , man idomu , tarkim dbr jum duotu 1000 lt ir turetumet juos investuot per savajte tajp , kad po menesio uzsidirbtumete apie 3000-5000 lt , paprasciawsia apklawsa
siMS
siMS
Rašyti privačią žinutę

413 žinutės
( +5 )

Pradžioje gal pasimokyk rašyti, o poto gal ir pačiam kils idėjų, kaip pinigų uždirbti.
www.saltinis.eu
vytautas k.
Rašyti privačią žinutę

81 žinutės
( +6 )

pagarba visiems, kurie isgyveno 2005-2006 korekcija ir nenustojo investuoti.
savo amziaus nesiskelbsiu, portfeliu nesigirsiu, tik pradedantiesiems noriu palinketi sekmes, neskubeti, bet ir per ilgai neuzsilaikyti vietoje.
P.S. pati rinka yra geriausias mokytojas, investuodami savo pinigus gausite didziausias pamokas.
asvienis
Rašyti privačią žinutę

3 žinutės

Virtualiu Finastos portfeliu pradėjau žaisti nuo rugsėjo, matydamas, kad mano strategija nebloga - gruodį įgyvendinau realiai. Žinoma, dabar kai pagalvoju - tuo laikotarpiu karaliavo buliai O dabar tenka ir savo kailiu išgyventi mini korekcijas, bei vietomis pasigraužti nagus užsipirkus galvojant, kad jau korekcija baigėsi, nors iš tiesų ji dar prasitesė
paspausk
Rašyti privačią žinutę

1559 žinutės
( +205 / -215 )

Virtualiu JT portfeliuku bandziau zaist, bet nebuvo laiko, meciau.
Realiai islaikant seima, pradejo atlikti pinigu, todel nesinoretu ju pravalgyti. Tad laikinai sudedu i savo aplinkos ir komfortabilaus gyvenimo gerbuvi.
Visi tokie terminuotieji, kapiamieji indeliai uzknisa, nes infliacija suvalgytu pelna.
Is esmes galima parduot geresni daikta ar NT, ar siaip kur prasimanyt suma pinigu ir sumerkt i akcijas, fondus. Todel dabar intensyviau domiuosi kaip, ka, kur verta daryt.
Man siuo metu 33 metukai.
kas nerizikuoja, tas negeria konjako
nautilus1
Rašyti privačią žinutę

20 žinutės

Sveiki. Man 29m. Pirmas investicinis fondas- JT BAF I 2005m. rudeni - kaip tik pries korekcija. Paskui ilgai ir nuobodziai atsistatinejo, kol as neiskentes pardaviau fiksuodamas 0. Pinigus perdejau i Finasta NEF, EC Balcan ir EC Turkey, vel uzsiroviau ant korekcijos (naujoko klaida - pirkti ant virsunes), bet pabandziau pagauti korekcijos dugna su Seb NVS, kas ir pavyko. Dabar NVS parduotas (plius 25 proc.), o su is turkijos perejau i balkanus.
Siuo metu sprendziu klausima, ar prasideti su akcijomis, galbut noreciau isigyti 1, 2 imoniu akcijas. Taciau tam reikia ismanyti pirmiausiai FA (linkes investuoti ilgesniam laikui).

Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.


Techninė analizė

Prekybos statistika realiu laiku

Ekonominis kalendorius

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2024 UAB All Media Digital