Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.

 

O Viskas Prasidejo..

vilu
Rašyti privačią žinutę

337 žinutės
( +30 / -9 )

kitokio tipo investavimui su keliu simtu % graza per metus , uz tai ir povado stipraus nera. Man 25.
tai tur but kokiu tai draudziamu prekiu dileris gali buti

pavojinga tai
Mokytis niekada ne vėlu - http://www.finansistas.net
Dodd
Rašyti privačią žinutę

51 žinutės
( +9 )

Pradziu pradzia. Tai viskas tikriausiai prasidejo nuo to, kad mokykloje keldavausi labai anksti ir prie pusryciu stalo su tevu skaitydavom laikrascius. Kadangi skaitydavau tik du lietrycio skyrius ekonomika ir sportas, tai ir uzkliuvo akys uz tu lenteliu su akcijomis ir skaiciais. Na mokykloj kaip ir nieko per daug neisiaiskinau, apart to kad keleta filmu maciau apie maklerius . Todel istojau i vu ekonomika ir galvojau, kad dabar tai viska suzinosiu apie tai. Deja, ziauriai nusivyliau Suzinojau tik kas yra paklausa ir pasiula . Tai 2002 metu gale atradau jt puslapi, koks tada laimingas buvau ji atrades. Na ir 2003 pavasari jau idejom pora tukstantuku. Po to dar pora. 2004 metais grizus is JAV atsirado papildomu pinigeliu ir investavome ir juos. Bet didziausias atradimas tais metais buvo butent irc kanalas akciju_birza, tada ir tobulejimas spartesnis prasidejo. Pavydziu tiems, kurie dabar pradeda dometis ir viska gauna kaip ant delno. Prabandes esu jau nemazai ir akcijas, ir fondus, ir forex, ir opcijonus ir viska realiais pinigais. Dabar atrodo galejau taip neskubeti Kartais budavo daugiau veiksmo ir sudeta vilciu nei sveiko proto, na bet nieko, mokomes. Neveltui sakoma, kai nustoji mokintis, nustoji gyventi.
Man 22m.
Sekmes investuojantiems.
dainiuxxT
Rašyti privačią žinutę

254 žinutės

Dodd, sakai pavydi tiems kas šiandien viską gauna kaip ant delno. Aš tai atvirkščiai-pavydžiu pionieriams (plačiąja prasme, o ne tiem kur su raudonais kaklaraiščiais), nes kai per lengvai žmogus viską gauna tai motyvacijos ir pasitenkinimo rezultatu nelieka. N aišku laiko susitaupo-tas tai faktas.
http://eitne.lt
siaipzvejys
siaipzvejys
Rašyti privačią žinutę

559 žinutės
( +83 / -23 )

Nebutinai, labai lengva su 10 litų uždirbti 1000 litų, o tai 10000% ir tai dažniausia visai legalu. Kitas reikalas, kai su 100t jaunam žmogui reikia padaryti +200%...tai jau rimtas iššūkis. Daugiausia man yra pasiseke legaliai uždirbti įdėjus 130t pakelti gryno pliuso 1400% per pusmetį. Žiauriausia, kad tokie projektai gyvenime yra reti ir vienetiniai. Ir pats nesmagiausias dalykas nuo jų sumokėti mokesčius...

genniuxas :
kitokio tipo investavimui su keliu simtu % graza per metus , uz tai ir povado stipraus nera. Man 25.
tai tur but kokiu tai draudziamu prekiu dileris gali buti

pavojinga tai
10% žmonių valdo 90% pinigų. Visada pasitikslinu kur aš esu.
Meskutis
Meskutis
Rašyti privačią žinutę

169 žinutės
( +4 )

cia jei nepaslaptis kur tokius % uzvirinai? ozingoff
www.vaistai.info
siaipzvejys
siaipzvejys
Rašyti privačią žinutę

559 žinutės
( +83 / -23 )

cia jei nepaslaptis kur tokius % uzvirinai? ozingoff
Is nekilnojamo turto. Zmones pirko lukescius tikriausiai... Nes pasiule suma, nuo kurios atsisakyti buvo neimanoma.
10% žmonių valdo 90% pinigų. Visada pasitikslinu kur aš esu.
Meskutis
Meskutis
Rašyti privačią žinutę

169 žinutės
( +4 )

Siaip NT kaikuriais atvejais buna atveju kad zmones ima uz kosmines sumas...

Tu visai nesiruosi parduot sklypo/namo/buto, o atejas zmogus siulo tokia kaina ir dar vis kelia kad atsisakyti nebeimanoma _o
www.vaistai.info
Andrius_S
Andrius_S
Rašyti privačią žinutę

388 žinutės
( +1 )

Ziuriu ner beveik nei vieno, kas butu pradejes dar aname amziuje, lyg rodos jokiu birzu nebut buve
Aš esu būtent iš tų, kurie pradėjo dar "aname amžiuje" ...
Apie galimybes uždirbti pinigus biržose pirmą kartą išgirdau paskutinėse vid. m-klos klasėse (apie 1990 metus). Ekonomika, finansais domiuosi jau 15 metų. Pirmoji investicija buvo mažai pasverta, todėl teko labai skaudžiai nudegti. Arta labai vykusiai aprašė tuometinę padėtį Nacionalinėje Vertybinių Popierių Biržoje: kotiruotes sužinodavom tik rytojaus dieną iš laikraščių, pavedimus teikdavom tik telefonu ar net atvykdami tiesiogiai pas maklerį... Taigi, 1993 metų pradžioje nusprendžiau investuoti į vieną Lietuvos bankų. Potencialią investiciją rinkausi iš trijų kandidatų: "Vilniau banko", "Hermio" ir "Valstybinio Komercinio banko". Dabar su kreiva šypsena prisimenu kriterijus, pagal kuriuos rinkausi investiciją, todėl iš šių trijų kandidatų pataikiau pasirinkti blogiausią variantą - "Valstybinį Komercinį banką", kuris jau tuo metu buvo stekenamas G.Petriko... Už ~1000LTL (tuomet tokie pinigai man, kaip studentui, buvo milžiniški ir sudarė ~40% visų santaupų) nupirkau 7 akcijas, kurių vertė tolygiai mažėjo ir per keletą metų nukrito praktiškai iki 0 ... Po tokios skaudžios pamokos, Lietuvos akcijų rinką palikau neribotam laikui. 1997 metais (Lietuvoje internetas buvo ką tik pasirodęs) mano dėmesį patraukė galimybė internetu prekiauti FOREX'e. 1998 metais atsidariau pirmąją Demo sąskaitą FOREX'e. Susižavėjau technine analize, neilgai trukus, aptikau Lietuvos entuziastų vystomą internetinį projektą "volstrytas.cjb.net", susidomėjau JAV akcijų rinka, todėl, šiek tiek laiko paskyręs brokerio paieškai, atsidariau real sąskaitą pas "Datek" brokerį. Kadangi, "Datek" vėliau jungėsi su "Ameritrade", o nelabai seniai "Ameritrade" jungėsi su "TD Waterhouse", šiuo metu tebeturiu sąskaitą "TD Ameritrade". 2002 metų pabaigoje ieškojau geresnės alternatyvos savo brokeriui, todėl 2003 metų sausio mėnesį atsidariau dar vieną sąskaitą pas "Interactive brokers", per kurį ligšiol prekiauju aktyviausiai. Prekybos rezultatai mane patenkino, todėl nuo 2004 metų rugpjūčio atsisakiau samdomo darbo ir iki 2005 metų gruodžio gyvenau vien iš spekuliavimo ir investicijų. Per tą laiką kilo mintis pasididinti spekuliacinį-investicinį kapitalą skolintais pinigais, todėl nuo 2005 metų gruodžio mėn įsidarbinau, kad geromis sąlygomis galėčiau gauti paskolą iš banko. Lygiagrečiai po darbo prekiauju Long-Term JAV akcijomis. Day-Trading'o, deja, teko laikinai (kol nemesiu darbo) atsisakyti, nes viskam fiziškai nebeužtenka laiko. Maždaug po 3 savaičių planuoju vėl užsiimti Day-Trading'u, nes su bankais sutartis dėl dviejų kreditų jau pasirašiau ir beliko tik pasiimti pinigus ...
Investicijų diversifikavimui pagal regionus, dalį kapitalo nuo 2004 metų antros pusės esu investavęs į fondus.
Ateities planai - užsiimti svetimų pinigų valdymu, galbūt, įsteigti (kai Lietuvoje atsiras atitinkama įstatyminė bazė) Hedge fondą.
Dabar man 32-eji...

Andrius_S
---------------------------------------------------------------------------------------
In the business world, the rearview mirror is always clearer than the windshield
Dodd
Rašyti privačią žinutę

51 žinutės
( +9 )

Andrius_S bravo. Viskas labai gerai pasverta, noreciau ir as taip, na cia gal labiau svajone... Zaviuosi, tikrai...

Dodd
Meskutis
Meskutis
Rašyti privačią žinutę

169 žinutės
( +4 )

Andrius_S o ne per daug rizikuoji? ozingoff
www.vaistai.info
Andrius_S
Andrius_S
Rašyti privačią žinutę

388 žinutės
( +1 )

Andrius_S o ne per daug rizikuoji? ozingoff
Manau, kad ne... Jei manyčiau, kad rizikuoju per daug, pats sumažinčiau riziką .
Po paskolų paėmimo skolinto ir nuosavo kapitalo santykis bus ~2/3.

Andrius_S
---------------------------------------------------------------------------------------
In the business world, the rearview mirror is always clearer than the windshield
ragainagai
Rašyti privačią žinutę

1210 žinutės
( +11 / -1 )

Andrius_S, uzduosiu labai nekuklu klausima, tai gali ir neatsakyti , bet kadangi jau ivardinai ta santyki 2/3 (cia as suprantu skolinto butu 40%, o ne 66,6% ?), tai kad suvokti ta rizika, svarbu yra vienodai suprasti ka vadini kapitalu: 1) ar tik jo investuojama dali, kuri yra aktyvuose (akcijos, fondai, spekuliacinis NT ar pan.), 2) ar visa kapitala (iskaitant tokius pasyvus kaip gyvenamasis NT, investicinis draudimas su pajamu mok. susigrazinimu, auto ar pan.).

Tai labai skirtingi dalykai, todel apibudinimas "skolinto ir nuosavo kapitalo santykis bus ~2/3" ne ka tepasako.

1) atveju tai (galbut) santykinai nedaug,
2) atveju (jei jis zenkliau skirasi nuo pirmo, del disp. pasyvaus kapitalo), sakyciau tai jau arti komforto (saugumo ribos), kur prarades investicini kapitala vos neliktum visai basas ar net ir skolingas ...

Savo atveju galiu pasakyti, kad esu aktyviai investaves tik ~30% viso kapitalo, o paskolos sudaro dar daugiau - apie ~40% viso kapitalo. Techniskai gaunasi, kad esu 100% investaves tik skolintus pinigus (ir dar net ne visus juos ), bet net praradus 100% visu investiciju (kas visai nerealu) vis tiek liktu dar 70% kapitalo, kurio laisvai pakaktu atsiskaityti su likusiomis paskolomis ir vis tiek liktu ~30% einamu metu disponuojamo kapitalo.

Suprantama toks scenarijus butu nauja pradzia , bet tikrai neliktum skolingas ar be skatiko.

Tokia stai man priimtinos paskolu investicijoms rizikos matematika
Kiekvienas yra investuotojas, bet tik investuotojai tai žino.
siaipzvejys
siaipzvejys
Rašyti privačią žinutę

559 žinutės
( +83 / -23 )

ragainagai & Andrius_s, pagal knygas - į fondus, akcijas ir vertybinius popierius galima investuoti tik tas lėšas, kurie nebus pareikalauti niekada. Jei investuojami paimti iš banko, tai bankas gali pareikalauti net rytoj ( sutartį tai numatyta, prie tam tikrų sąlygų). Kyla natūralus klausimas: koks gali būti komfortas, jei turi rimtą atsakomybę prieš finansų rinką? Suprantu, kai kreditas panaudojamas NT pirkimui ir darymui teigiamo rato, bet kada tai naudojama spekuliacijai... Mano galva, mažumėle kvepia avantiūra (nebent nėra šeimos ir kitų socialinių įsipareigojimų prieš savo artimos grupes narius).
10% žmonių valdo 90% pinigų. Visada pasitikslinu kur aš esu.
ragainagai
Rašyti privačią žinutę

1210 žinutės
( +11 / -1 )

siaipzvejys, nenoriu labai izeisti, bet paklausiu - ar tau teko girdeti apie toki fin. instrumenta kaip Reverse Mortgages (arba dar kitaip Loan Against Mortgage of Property)? Juo "serga" visa vakaru pasaulis ir ypac amerika. Butent del tos priezasties ir swinguoja rinkos, nes NT amerikoje verte smunka, palukanos kyla, o didele dalis amerikonu yra pasielge butent taip kaip as (ir gal but Andrius_s).
Zinoma sitas instrumentas jei skolintis be saiko yra ydingas (kaip ir alkoholis, jei gert be saiko ). Bet jei turi galva ant peciu, tai jis yra paciu pigiausiu paskolu saltinis (galite net nelyginti repo, vartojimo ir kitas paskolas).
Ir apskritai visa tai tik suvokimo reikalas (tai realityvu). Turejau pasirinkima: isigyti NT, isirengti buiti, apsidrausti, pasideti depozitus juodai dienai ir tapti isnaudojamu samdiniu EVER. Arba imti paskola is banko NT isigyjimui, o savas lesas nukreipti i investicijas.
Teigti jog yra tai neprotinga rizika, nes bankas gali bet kuria diena pareikalauti grazinti paskola ... nera teisinga, nes skirtingai nuo to, kuris paeme paskola nieko neturedamas, ir bankui pareikalavus grazinti paskola butu ismestas is savo namu, as tokiu atveju galiu parduoti savo fin. investicijas ir grizti ten, is kur isejau. Bet vis dar gyventi savo namuose ir tureti uzdirbta pelna.

Todel ir uzdaviau ta klausima Andrius_s apie proporcijas, nes jos parodo, ar zmogus neperzengia ribos for worst case scenario

P.S. Amerikoje minetas fin. instrumentas taip isvystytas ir palaikomas, kad zmones skolinasi ikeisdmai turta mokslamas, remontui ar ... atostogoms, o valstybe ir sitos paskolos dalies palukanu islaidomis leidzia sumazinti apmokestinamas pajamas deklaracijoje. Smagumelis (amerikonams, bet ne mums LT, kur tuo galima naudotis tik isigyjant NT).
Kiekvienas yra investuotojas, bet tik investuotojai tai žino.
gmt
Rašyti privačią žinutę

949 žinutės
( +216 / -100 )

ragainagai & Andrius_s, pagal knygas - į fondus, akcijas ir vertybinius popierius galima investuoti tik tas lėšas, kurie nebus pareikalauti niekada. Jei investuojami paimti iš banko, tai bankas gali pareikalauti net rytoj ( sutartį tai numatyta, prie tam tikrų sąlygų).
Paprastai bankas duoda iki 5 dienų laiko. Tiek laiko pakanka parduoti VP ir gražinti bankui pinigus, jeigu jis taip nori atgauti.
Andrius_S
Andrius_S
Rašyti privačią žinutę

388 žinutės
( +1 )

Andrius_S, uzduosiu labai nekuklu klausima, tai gali ir neatsakyti
Jei jau ėmiau atsiskleidinėti, tai nieko nebelieka kaip atsakinėti ir į nekuklius klausimus ...

<...> bet kadangi jau ivardinai ta santyki 2/3 (cia as suprantu skolinto butu 40%, o ne 66,6% ?) <...>
Taip, tu teisus. Aš turėjau galvoje, skolintas kapitalas sudaro ~40% nuo bendro (skolintas + nuosavas), arba, kaip jau ir sakiau skolinto ir nuosavo kapitalo santykis bus ~2/3.

<...> tai kad suvokti ta rizika, svarbu yra vienodai suprasti ka vadini kapitalu: 1) ar tik jo investuojama dali, kuri yra aktyvuose (akcijos, fondai, spekuliacinis NT ar pan.), 2) ar visa kapitala (iskaitant tokius pasyvus kaip gyvenamasis NT, investicinis draudimas su pajamu mok. susigrazinimu, auto ar pan.).
1-asis variantas.

1) atveju tai (galbut) santykinai nedaug,
2) atveju (jei jis zenkliau skirasi nuo pirmo, del disp. pasyvaus kapitalo), sakyciau tai jau arti komforto (saugumo ribos), kur prarades investicini kapitala vos neliktum visai basas ar net ir skolingas ...
Kaip ir sakiau, pas mane pirmasis variantas, bet, jei staiga visos investicijos sumažėtų iki 0 (nežinau, kas turėtų įvykti, kad taip atsitiktų - tikriausiai Pasaulio pabaiga ), iš tikrųjų, likčiau visiškai basas, nors ir be skolų, nes už skolas atiduočiau savo NT, kurio neskaičiavau į aktyvus. Tektų gyvenimą pradėti iš naujo - šitą riziką aš pilnai suvokiu.

Andrius_S
---------------------------------------------------------------------------------------
In the business world, the rearview mirror is always clearer than the windshield
ragainagai
Rašyti privačią žinutę

1210 žinutės
( +11 / -1 )

Andrius_s, aciu uz atsakymus. Malonu girdeti panasu mastyma - geriau sukaupus pakankama savo kapitala, pasverti ir atsakingai rizikuojant pereiti i kita stovykla (tapti investuotoju = darbdaviu), negu suvartoti sunkiai uzdirbamus pinigus ir susitaikyti su amzinai isnaudojamojo statusu.

Man asmeniskai kiek tai skaudu matyti, kaip kartais lengvai ir tiesiogiai uzdirbu daug kartu didesnius pinigus, nei kad man ismokama. Ir taip yra vien todel, kad imones savininkas savo laiku prieme valinga sprendima, rizikavo (ir manau tikrai skolinosi, t.y. ejo i adekvacius kompromisus "su savo seimos nariais ir socialiniais isipareigojimais", cituojant siaipzvejys ). Dar pikciau, kai jis gauna investiciju graza is mano issilavinimo, nors nei velnio i ji neinvestavo ...
Asmeniskai as manau, kad prisiimdamas ir valdydamas rizika as prisiimu dar didesnius isipareigojimus savo seimai, nes tiesa sakant tik del jos tai ir darau.
Kiekvienas yra investuotojas, bet tik investuotojai tai žino.
Valdas
Rašyti privačią žinutę

427 žinutės
( +4 / -22 )

... instrumenta kaip Reverse Mortgages (arba dar kitaip Loan Against Mortgage of Property)?
Zinoma sitas instrumentas jei skolintis be saiko yra ydingas tai jis yra paciu pigiausiu paskolu saltinis (galite net nelyginti repo, vartojimo ir kitas paskolas).
Gal galima placiau ir paprastai - kaip chainykams ??
Dodd
Rašyti privačią žinutę

51 žinutės
( +9 )

o man visa laika atrode kad reverse mortgages yra daugiau senyvo amziaus zmonems ale kaip gera priemone naudojima retirementui... nes jei teisingai prisimenu tai tuo geriau, kuo senesnis esi ir kuo mazesne palukanu norma, bet cia gal tik grynai su NT? Zodziu but saunu jei raigainagai galetum biski placiau padestyt apie ta produkta...
Inteligent
Rašyti privačią žinutę

328 žinutės

Mano asmenines patirties seka su skolininkais dazniausiai budavo tokia:
1]"draugai",pazistami,gimines,partneriai parodidavo neregeta isradinguma skolindamiesi.Jiems pavykdavo-protingi ir rade buda pinigus paversti svertu.
2]Deja-perdaug savim pasitikedavo,skaiciuotes remdavo geriausiais rezultatais,nesvarste blogiausiu galimybiu.
3]sekdavosi-vartodavo ,didino "abarota"-skolu negrazindavo
4]nesisekdavo-skolinosi>
5]atsiradus gresmei uzstatui-elgdavosi negarbingai.

P.S Imones vertinam ir pagal skolas;nera-gerai. daug-blogai. Kodel zmonems reiktu taikyti kitus standartus?

Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.


Techninė analizė

Prekybos statistika realiu laiku

Ekonominis kalendorius

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2024 UAB All Media Digital