Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.

 

O Viskas Prasidejo..

jonybeee
jonybeee
Rašyti privačią žinutę

68 žinutės

Pradejau dometis fondais. 2005 metais spali-lapkriti. Po to seke pirmos investicijos i fondus. Po poros menesiu lietuviskomis akcijomis, bet greit supratau, kad per mazas likvidumas ir seseline ekonomika pas mumi, vagystes ir melas.. Tai labai greit nustojau dometis LT akcijomis Cia buvo passing phase Ir apie vasario-kovo men. perejau prie JAV. Patiko
Man 26
emziukas
Rašyti privačią žinutę

28 žinutės

Pradzia 2002 su NT. 2004 pavasari pradejau dometis fondais, pirmos investicijos 2004 rudeni i FIN CRE. 2005 sekmingai atsikraciau NT ir rudeni planavau investuoti i akcijas. Korekcija planus pakoregavo - tiesiogiai i LT akcijas investavau tik siu metu vasara. Del LT akciju rinkos baigiu prieiti prie tos pacios isvados, kaip ir Jonybeee . Man 30
bukanierius
Rašyti privačią žinutę

538 žinutės
( +60 / -45 )

28 m.
Pradzia reali akcijose 2004m. Pries tai ziurejau apie 3 metus.
Prekiauju VSE; RSE; RSE Free list'e.
Neperku fondu kol kasir nelendu i Estija
Noreciau kada tai ilipti i hedge fondus (po metu ar poros metu)
Pradzia buvo PZV ir iki dabar tai mano mylimiausia akcija atrakcija, kurios neperku jau berods metus...
Lietuvos akciju rinka nenusivyliau ir zadu cia likti, kad neatitrukti nuo zemes savos
tadassim
Rašyti privačią žinutę

53 žinutės
( +8 / -3 )

Pradzia per Telekomo privatizacija. Visa laime, kad velavau pasirasyt su makleriu sutarti, tai prisipirkau ne po 3,15 o jau pakritusiu - po 2,18. Po poros metu, kai tik atsirado VB Makleris visa Telekoma pardaviau po 1,06, tais paciais metais atidirbau visa nuostoli. Vien del 2003,2004 m rezultatu is OMXV pabegti dar neketinu.
P.S. pagarba gabiam jaunimui, man 48.
berniokas
Rašyti privačią žinutę

41 žinutės

Biski isvaziavau uzsienin pasiblaskyt ir atsirado laivu pinigu. Nekilnojama turta LT pardaviau ir ju dar dasidejo... i fondus kisu, o pats koncentruojuos savo specialybeje, kuri nuo finansu toli.. oi toli...

28 cia
veteranas
Rašyti privačią žinutę

1 žinutės

Pradzia buvo nuo virtualiu... dar mokyklos laikais dalivavau "Junior Achievement" projektuke, sekesi neblogai, su 100 000Lt pradiniu portfeliu padariau 30 000 pliusa, pagrinde is Telekomo akciju, tada stovejau 1 vietoj is visu dalyviu, likus 1-2sav iki pabaigos pradejau viska kisti i LJL(Lietuvos juru laivininkiste) tuomet jos kainos sokinejo tarp 0.18-0.20, supirkinejau uz 0.19 ir stumdydavau jei pasokdavo uz 0.20, taip pavyko uzdirbti dar viena kita tukstanteli, taciau akciju turejau labai daug po 0.19, nzn kokiu mistiniu butu paskutine dalyvavimo diena uzsidarius akciju birzai, kaina pasiliko 0.18, nors to nebuvo visas 2sav, tai tokiu budu apturejau nemaza minusa ~10 000Lt ir praradau 1vieta...(0.18 padaryti buvo nesunku, jei kazkas tuo buvo suinteresuotas..) Po mokyklos toliau biski domejausi akcijomis... studentaujant keli pazystami pradejo investuot grinus, kam sekesi kam ne, bet mane irgi suviliojo, po pirmos investicijos yra praeja 10men, pelnas ~0.03%, tureciau dideni kapitala, galbut butu didesnis... Buvau duobej su UKB, bet paskutine pakilimo diena pavyko prakalt uz 2.40Lt, gal kas turit ideju i kokias akcijas dabar apsimoketu merkt?
Man 23m
caps
Rašyti privačią žinutę

158 žinutės
( +20 / -6 )

Mano istorija.Pradejau dometis 2003m. Pradzioje investavau 20 000lt. ir visa laika pildydavau.2004m turejau 80 tuks.(50 ivestuoti ir 30 prieaugis).Po nauju nusiemiau ta 30, paemiau 150 paskola ir pirkau buta senamiestyje, kuri sekmingai nuomoju.Per 2005 "imerkiau" dar 150(savu ir skolintu).Iki spalio turejau 60% pliusini potfeli!!!, bet korekcija priverte lapkriti(nebeistveriau)nusiimti 70 tuks. pelna.Tai vel buvo panaudota kaip pradinis inasas uz komercines patalpas(+400 skolinausi), kurias vel nuomoju.
Taigi 2006 m pradejau praktiskai su 200 000lt. vertes porfeliu(90 savu ir 110 skolintu), dviem NT objektais, is kuriu nuomos pilnai padengiu menesines imokas.Siuo metu portfelis -23%, skolu galimybes pilnai isnaudotos, gyvenu is algos.
caps
Rašyti privačią žinutę

158 žinutės
( +20 / -6 )

Man 35 metai, esu is Panevezio
grizli
grizli
Rašyti privačią žinutę

536 žinutės
( +19 / -19 )

Geras, as irgi gyvenu is algos siais metais
lazeris
lazeris
Rašyti privačią žinutę

57 žinutės

Pradejau dometis 2004, rimciau siais metais, dabar su demo zaidziu vaikiskus zaidimus
27m.
Daryk ka gali, su tuo ka turi, ten,kur esi...
Archie
Rašyti privačią žinutę

11 žinutės

Man 28. 2004 gale baigiau įsirenginėti būstą ir atsirado kažkiek laisvų pinigų. Palūkanos už indėlius banke atrodė juokingos, investicijoms į žemę suma buvo per maža. Žmona rado keletą straipsnių apie investicinius fondus. Kelis mėnesius paskaitinėjau ir 2005 pavasarį pradėjau konservatyviai investuoti – V. Europos akcijų fondas, NSEL, CRE. Stebint fondų rezultatus, atsirado daugiau noro domėtis, kaip čia tie fondai veikia, tuo pat metu perskaičiau knygą “Kelias į finansinę nepriklausomybę”. Pakeitus prioritetus liko daugiau pinigų investicijoms, padidėjo apetitas rizikai, įsigijau EC Rusijos ir Balkanų fondų.

Sekantis natūralus žingsnis - akcijos. Pradėjau atsargiai – pastebėjęs akcijų kursus porą mėnesių JT svetainėj, už 3% portfolio vertės 2006 sausį įsigijau Aprangos po 10 (kažkaip susišvietė, kad korekcija baigėsi). Vėliau dar paėmiau po 9. Paskui beliko tik žiūrėt, kaip viskas pinga ir dar daugiau mokytis.
Dabar pingų kiekį akcijose patrigubinau. Žiūrėsim, kaip čia ta rinka atsigavinės

2005 metų pelnas 18%, 2006 kol kas 7%.
I`m not a mystic, my views are realistic
Mikas
Rašyti privačią žinutę

21 žinutės

sveiki,
pradejau zaisti 2001 metais su LJA virtuoliais zaidimais.
Pirmas realus blynas 2002 metais kuomet pakilusias nuo 0.30 LT Invaldos akcijas pardaviau po 1.44 LT
Nuo 2005 metu pradzios metineju i fondus. + sioks toks yra. Laikausi principo kad reikia skaidyti investicijas po atskirus regionus bei fondu valdytojus.
LExxxxAS
Rašyti privačią žinutę

1 žinutės

Kagi pradejau pries 2 dienas berods siaip man 23... pasiskaiciau cia jusu pasisakymu , pakalbejau su pazistamu kuris jau 7 metus uzdirba is to ...

ir kagi susikuriau Virtualu portfeli 100 gabalu vertes... per 2 dienas pasidariau 10 % gryno pellno nuo tos sumos... atrodo radau aukso gysla...

Siaip labai knieti gyvais pinigais pradet viska... pradziai manau koki 1000 Lt imesciau...

Tik man neduoda ramybes vienas klausimas... kaip tas akciju pirkimas vyksta ? ar yra galimybiu sedint prie kompo atlikti pirkimus? ar butina turet kazkoko makleri finastoj kuriam pranesus butu superkamos tau reikalingos akcijos?

apsvieskit jei nesunku
Arta
Rašyti privačią žinutę

899 žinutės
( +75 / -17 )

tai be abejo tik prie kompo - viskas prekiaujama tik per interneta (sudarius su kokia nors FMI sutarti). Pokalbiai telefonu su makleriais jau seniai pamirsti. Bent mano atveju.
Daugiau infos siame puslapyje ieskok Straipsniuose, kur viename ju aprasytos ivairios maklerines - pliusai ir minusai.
Skubėk iš lėto
Alisa
Alisa
Rašyti privačią žinutę

9 žinutės

man 21m. (panele (!)), pradejau dometis nuo pilnametystes, investavau 2005 rudeni- i fonda ir akcijas po 2000 lt. Ta pati korekcija ir mane verte panikuoti, kelis kartu pirkau is naujo ar pardaviau... taciau galiausiai likau pliuse 12%. Aisku, kad pradinis indelis lemia graza, visus procentus ir t.t.. tiesiog neitiketina skaityti komentarus kaip vienas ankstesniu- raso "kolega" taip pat is Panevezio , jad per 3m. nuo 20tukst iki 200tukst "uzaugo". Va taip ir as noriu! na, kai man bus 35 planuoju nebedirbti...oi faina butu.
money talks. Dirty cash I want you, dirty cash I need you all...
Alisa
Alisa
Rašyti privačią žinutę

9 žinutės

beje, mano mylimiausia akcija- ukio bankas
money talks. Dirty cash I want you, dirty cash I need you all...
siMS
siMS
Rašyti privačią žinutę

413 žinutės
( +5 )

oho, per tris metus 1000%, gerai varo
kaip žinau daugiausia per tris metus kilo IVL bet ir tai tik 750%
www.saltinis.eu
DNR
DNR
Rašyti privačią žinutę

38 žinutės
( +1 )

Prasidejo 2005 m. vasarą, po atliktos praktikos vienoje FMĮ. Iš karto sudovanotus savarankiškos gyvenimo pradžios finansus įdėjau 2 fondus. Bendra metinė grąža 11 %.
Visą vasarą drąsinausi eit į biržą ir ... šią savaitę už studentišką paskolą nusipirkau porą akcijų. Abi pakilo po centuką
Gaila tik, kad praktiškai nesutinku savo lyties atstovių, kurios domėtųsi investicijom (net ir eko fake!) Tenka klaust vyrukų, kurių dauguma žiūri gana įtariai ir žiniom nelabai dalinasi. Ech
Beje, man 21.
Arta
Rašyti privačią žinutę

899 žinutės
( +75 / -17 )

Alisa, matyt tikrai turi moteriska intuicija, jei iejus nuo pernai rudens turi ne minusa, o pliusa!

O del IVL tai ziurint koki laikotarpi imti - man kazkuriuo laikotarpiu net ~1200% gavosi; Kl. baldai tuo paciu laikotarpiu ~900% (turiu galvoj teorini prieaugi, o ne savo uzdarbius : )
Skubėk iš lėto
genniuxas
Rašyti privačią žinutę

16 žinutės
( +4 / -4 )

as dometis pradejau labai labai neseniai, rugpjucio vidury, ir atejau i finastos virtualu. Turiu du portfelius vienam energetikos sektoriu (KNR, LDJ, LEL) nusprendziau kaip "sezonini", kitam vien LFO.
is pradziu atseit gaudziau "dugna" su LFO, pasidare -5% susinervyjau ir istryniau portfeli ir per nauja vel pirkau kad butu 0% daba pakilo ir yra +28%. Su energetika kol kas +7%.
bet domiuosi nesuper aktyviai nes pinigu laisvu nenusimato, o kaip tik skolos (nes reikia kitokio tipo investavimui su keliu simtu % graza per metus , uz tai ir povado stipraus nera. Man 25.
ačiū, kad išklausėte teisybę :)

Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.


Techninė analizė

Prekybos statistika realiu laiku

Ekonominis kalendorius

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2024 UAB All Media Digital