Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.

 

Help! Kas ka zinote apie aktyvu invest. per GYVYBES DRAUDIMA ???

Laurynas
Rašyti privačią žinutę

7 žinutės

Neesu visai naujokas atisfied, taciau vienas fin. konsultantas man siulo investuoti (suma apie 35 000 Lt) per gyvybes draudima, neva tai dar nepopuliari ir kol kas nauja paslauga kuria teikia gyvybes draudimo imones, bent kelios is stambiuju (SEB Hansa Sampo), tipo imeti pinigus ir aktyviai gali vaikscioti tarp ju siulomu fond metu eigoje nemokant jokio pelno mokescio valstybei, nes tipo pas GD imones galima kaitalioti fondus. Kiek susipazinau tai kaikurie ima mazdaug nuo 20-50 Lt mokestio uz kapitalo perskirstyma kiti leidzia kelis kazkas 3 kartus per metus nemokamai perskirstyti kap. ir dar tokiems klientams siulo platesni spektra fondu ir admin. mokesciai beveik tokie pat kaip investuojant tipo per Finasta...

Kas ka zinot ? Gal kas jau bandet ? kokie minusai ir privalumi ?


As kaip ir uzsikabinau ozingoff ir ruosiuosi tai daryti tik reikia daugiau protingu minciu!!!! :yes or :no ???
jusc
jusc
Rašyti privačią žinutę

264 žinutės

na seb'e kiek zinau 20000 tukst uztenka... minusas vienintelis (man) kad ten fondai... daugau jokiu nematau, viskas ka isvardinai teisybe, taip kad jei ruosiesi tokia suma det i fondus ir dar pakeist karts nuo karto juos, tai sis budas manau tam labai tinkamas
Kas negeria sampano, tas nerizikuoja.
Laurynas
Rašyti privačią žinutę

7 žinutės

To: Jusc.

Aciu uz pirma palaykma !!!


Jo minusas tas, bet sake fondu galima bus rinktis is kokiu 30 ties.
meskalepeska
meskalepeska
Rašyti privačią žinutę

362 žinutės
( +40 / -1 )

Jei nereikia gyvybes draudimo, IGD rinktis nepatarciau:

1. Manau daugelis brokeriu vilioja zmones tuo, kad grazinamas pajamu mokestis, taciau matyt nutyli, kad teks termino gale sumoketi 15% nuo visos sukauptos sumos !!! :no

2. Pastebeciau, kad pajamu mokestis jau nebe 33%, o 27% ir artimiausiais metais mazes, tai pajamu mokesciu lengvatos 'bonusas' kuo toliau - tuo mazesnis.

3. Be draudimo visi IGD ima zveriskus komisinius(SEB'as ~5%). Ar verta moketi 5% nuo investuotos sumos uz tai, kad pats pasirenki(beje fondu meniu visada yra ribotas - ne kiekviena pageidaujama fonda pasirinksi) ir gali nemokamai keisti fondus ? Dar nepamirstam, kad perkant investicinius fondus i savo IGD portfeli - mokam dar ir fondu komisini mokesti.

4. Pinigai isaldomi ilgam laikui. Minimum 10 metu. Todel jai norisi naudotis pajamu mokesciu lengvata, tai rekokmenduociau daryti kas menesi imokant nezymia suma.

Reziumuojant, tikrai nerekuomenduociau imti IGD, geriau jau 3PPF'a(3-cios pakopos pensiju fondai). Nebent tikrai norisi(reikia) gyvybes draudimo. Kitaip, kam moket valdymo mokescius uz tai, ko tau nereikia? Nueini i siuloma banka, pasiziurai kokius fondus jie siulo i IGD portfeli ir perki tiesiai Nepatingekit pasiskaiciuoti pajamu mokescio lengvatos bonusa ateinantiems 10imt metu, ivertinant pajamu mokescio mazejima ir 15% apmokesitinima atsiimant pinigus, ir pamatysit, kad bonusas cia tikrai nulinis, kad imti varzyti save pinigu isaldymu bei papildomais valdymo mokesciais. O fondu keitimas pas ta pati valdytoja visada duodamas su didele nuolaida, taigi tas "vaikcioti metu begyje be jokio mokescio" yra tik pigus marketinginis triukas
Visi pliusai turi savo minusų...
snapas
snapas
Rašyti privačią žinutę

792 žinutės
( +81 / -54 )

Laurynai,
Visgi įžvelgčiau ir vieną kitą privalumą: 1) nuolatinės įmokos disciplinuoja, t. y. verčia po truputį taupyti nuolatos, neatidėliojant ir neapgaudinėjant savęs: 2) Per ilgą laikotarpį trumpalikiai fondo vertės svyravimai susiniveliuoja, nebetenka reikšmės; 3) investicija nukreipta į tolimesnę ateitį. Jei gali atidėti - atidėk. Ateityje tų sutaupytų pinigėlių labai prireiks. Jei nesiruoši dienų dienom kiurksoti prie kompo ir spaudinėti mygtukus - buy / sell, tai ši investicija - Tau.
Kuo jautis senyn, tuo ragas kietyn!
NekilnojamasVisai
NekilnojamasVisai
Rašyti privačią žinutę

75 žinutės
( +1 / -1 )

Na, meskalepeska ir snapai, jūs ne į temą visai. Čia Laurynas apie kitokį variantą užklausė. Jį pasirinkus, nei tu susigražini mokesčius, nei iš tavęs kas nuskaičiuoja. O ir komisiniai, pvz. SEB VIP gyvybės draudimo 3 procentai + 10 Lt per mėn. administracinis mokestis. Jei minimali suma 20 000 Lt, manau visai nebaisu 10 Lt. Kitur nesidomėjau, bet SEB tai galima rinktis tuos pačius SEB investicinius fondus investavimui. Galima internetu keitinėti nemokamai kiek nori. Galima nutraukti sutarti neišlaikius nei metų - neteks valstybei mokėti jokių mokesčių nuo pelno. Gal tik vienintelis minisas, kad kol viskas sutvarkoma, tai nuo sutarties pasirašymo, iki fondų vienetų įsigijimo praeina trys dienos. Keitimas po to jau būna tos pačios dienos kainomis. Tai kas gali sau leisti investuoti nuo 20 000 Lt, manau čia yra pranašumų lyginant su įprastu fondo variantu. Po to prie tu 20 000 Lt, jau galima pridėti mažesnes sumas.
meskalepeska
meskalepeska
Rašyti privačią žinutę

362 žinutės
( +40 / -1 )

Jei nutrauksi sutarti nepraejus 10ciai metu(jei neklystu) - teks grazinti valstybei visa susigrazinta pajamu mokesti.
Del to, kad menesines(periodines) imokos padeda labiau disciplinuotai taupyti - pilnai sutinku, bet periodiskai galima pirkti ir paparasta fonda, o ne mesti pinigus i IGD ar 3PPf'a.

Tikrai nenoriu nieko ikalbeti ar atkalbeti darant viena ar kita sprendima, tik issakau savo nuomone. Beje, pats turiu IGD, taciau sutartis pasirasyta pries 2003 metus, taigi 15% pajamu mokestis termino gale lyg nebegalios, bet ir duotu atveju(kiek teko skaiciukus deliot) nera cia aukso kasyklos, taciau kaip atskira taupymo programa tikrai galima kazkiek naudoti kas menesi permetant kuklia sumele i ta portfeliuka.
Visi pliusai turi savo minusų...
Inteligent
Rašyti privačią žinutę

328 žinutės

Sutinku su meskalepeska.Dar pridurciau.Galima imesti del psichologinio komforto(jei ateity busiu neveiklus tai nors ant dziuvesiu turesiu :-} )
Priest [LT]
Rašyti privačią žinutę

169 žinutės
( +7 )

Turiu HANSA IGD, sutartis pasirasyta 10-iai metu pries 2003m.
Tai gi, tu 15% moket neteks. Privalumas tas, kad galiu daryti papildomas imokas, nuo kuriu grizta pajamu mokescio lengvata ( 27% dabar ) ir galiu nemokamai keisti krypti 2 kartus i metus. Esu visai patenkintas, rezultatai neblogi.

Dabar gi mesti pinigus i IGD tikrai nezinau ar apsimoka, nes tuos 15% tai moketi jau reikes! O pajamu mokescio lengvata taikoma tik sutartims 10-iai metu ir ilgiau. Tai jeigu siaip draustis neketini, galvociau kad reiketu gerai pagalvoti pries metant pinigelius i IGD...
Investuoju // TA nenaudoju
Laurynas
Rašyti privačią žinutę

7 žinutės

To: ALL


Sveiki ACIU uz diskusija, as siandien dar pasitikslinai ir ne visi is jusu teisus. Cia NAUJA paslauga dar nelabai platinama, ofic. pristatymas bus po kokio men.

Esme: meti suma pvz. 1) 30 000 Lt 3 arba 5 m., o ne 10 m.
2) nesinaudoji mokesciu lengvata, todel ir nelieka 15 proc. pelno mok.
3) kaip ir minejau vaikstai tarp fondu metu eigoje, be mokescio arga tai kainuoja iki 50 lt uz kapitalo perskirstyma.
4) zinoma minusas kaip rase ir NekilnojamasVisaiperskirsymas is tikruju per tris dienas daromas, bet perskirstyti fondu gali N kartu per metus, sumeti i rizikingus , kai dusta rinka meti i obligacijas, o po to min. taske vel uzsiperki.

Manu per kelis metus galima graziai uzsiauginti ???

Gal kas dar tai bandet, kazkai norisi realaus komentaro.
snapas
snapas
Rašyti privačią žinutę

792 žinutės
( +81 / -54 )

Nu Hanzoj (grupės viduje) tuos fondus kaitaliot gali ir už 40 lt. Bet ne visada gali į dugną pataikyt (tai per anksti, tai per vėlai ). O kartais ir ne tą mygtuką paspaust. Va penktadienį buvo prikolas. Nusprendžiau Hanzos Rytų Europą pakeisti į Rusus. Tik padaręs operaciją pamačiau, kad pakeičiau į Baltijos Augimo. Ir ką - argi negražiai per porą dienų ta mūsų Baltija išaugo??? Kartais aklos vištos metodas pasirodo labai veiksmingas. Tik neaišku, kiek ilgai, gal tik iki kito karto
Kuo jautis senyn, tuo ragas kietyn!
meskalepeska
meskalepeska
Rašyti privačią žinutę

362 žinutės
( +40 / -1 )

Laurynai, o kokie mokesciai? Mokesciai uz pati draudima. Jei tau norisi sutaupyt(uzdirbt) investuojant i fondus, tai ar tikrai pigiau moket GD mokescius ir turet nulini fondo keitimo tarifa(nepamirstam fondu pasirinkimo suvarzymo - galesi rinktis tik to valdytojo fondus) nei nemoketi jokio GD mokescio ir migruoti tarp fondu su minimaliu mokesciu?
Jei ismetam dar ir pajamu mokescio lengvatos 'bonusa' - sia paslauga reiktu vertinti vienareiksmiskai( kaip M.Galinis sako per ziniu radija ) neigiamai :no

Jei reik draudimo: imi standartini IGD su pajamu mokesciu lengvata metant nedidele suma kas menesi
Jei nori investuoti i fondus: Imi juos ir perki tiesiai, sumoki tik fondu valdymo mokescius, net jei reiks moket kazkiek pereinant is vieno fondo i kita. Fondai, ne akcijos, tam juos ir perkam, kad ju sudeti keistu profesionalai uz mus, todel jais spekuliuot tikrai netikslinga.
Visi pliusai turi savo minusų...
NekilnojamasVisai
NekilnojamasVisai
Rašyti privačią žinutę

75 žinutės
( +1 / -1 )

Na bent jau SEB'o vadybininkė man išaiškino, kad tik pirmas užpirkimas įvykdomas per tris dienas, o keitinėti fondus jau galima tos pačios dienos kainomis.
SEB'inis variantas nors neišsamiai aprašytas čia http://www.seb.lt/lt/wcp/
Kažkaip keista, kad spekuliantai nenori įvertinti tokio privalumo, kaip galimybės nemokėti mokesčių neišlaikius fondų vienetų nei metų.
O dėl draudimo, tai ten galima pasirinkti labai simbolinį draudiminės apsaugos variantą už 1 Lt. Taigi lieka tie patys fondai. Na bent jau man taip aiškino sebe.
Priest [LT]
Rašyti privačią žinutę

169 žinutės
( +7 )

Na bent jau SEB'o vadybininkė man išaiškino, kad tik pirmas užpirkimas įvykdomas per tris dienas, o keitinėti fondus jau galima tos pačios dienos kainomis.
SEB'inis variantas nors neišsamiai aprašytas čia http://www.seb.lt/lt/wcp/
Kažkaip keista, kad spekuliantai nenori įvertinti tokio privalumo, kaip galimybės nemokėti mokesčių neišlaikius fondų vienetų nei metų.
O dėl draudimo, tai ten galima pasirinkti labai simbolinį draudiminės apsaugos variantą už 1 Lt. Taigi lieka tie patys fondai. Na bent jau man taip aiškino sebe.
va cia jau idomiau...
reikes pasidometi paciam
Investuoju // TA nenaudoju
NekilnojamasVisai
NekilnojamasVisai
Rašyti privačią žinutę

75 žinutės
( +1 / -1 )

kažkodėl neįsideda tiksli nuoroda. susiraskit "VIP investicinis gyvybės draudimas".
Laurynas
Rašyti privačią žinutę

7 žinutės

To: ALL

To: NekilnojamasVisai


As tau pritariu, kodel spekuliantams tai ner labai idomu ? man del to ir kilo sis kl. ir manau kad bus lavina pozytiv atsakymu.

Kaip rase Nekilnojamas ten draudimo sumos nereikia rinktis, tiesiog ji lygi 1Lt. ir viskas, ir nebelieka std. mokesciu, as laukiu kol gausiu pasiulyma tai imesiu visiems. Ten tikrai idomu, bendrai kaip as tikslai supratau, is pasakojimo tai ten tiesiog investavimas is fondus su tokia pat mokesciu struktura kaip ir paprastai perkant fondus, tik pliusas kad gali perskirstyti kapitala N kartu per metus, ir kai nesinaudoji lengvata nera 15 proc.

Nu lauksiu daugiau info is vadyb. ir surasysiu realia strukrura.
damonn
damonn
Rašyti privačią žinutę

180 žinutės

To Laurynas:

Dauguma spekuliantu investavimui i gyvybes draudima nepritartu, nes jie - spekuliantai. Gyvybes draudimas neduoda tokio didelio pelno (arba pelno galimybes), kokio nori ir tikisi daugelis spekuliantu. Be to dar ir pinigu negali atsiimti ar perinvestuoti maziausiai 10 metu (siuo atveju galima perinvestuoti i kitas kryptis, taciau vel gi tik kaip gyvybes draudima).
Kita vertus, ziurint is nespekuliantu puses, tai gal ir butu naudinga (nereikia gaisti brangaus laiko ir investuoti savarankiskai arba metyti pinigus per fondus). Vis delto esu spekuliantas, todel esu siek tiek saliskas siuo klausimu...
Budamas turtingu - būk dosnus.
Laurynas
Rašyti privačią žinutę

7 žinutės

Chebra - ne 10 metu, o 3-5 metams. cia is esmes kitoks produktas, tik ivardints kaip draudimas.

Turiu as standartini gyvybes investicini draudima 15 metu. Cia kas kita, todel ir klausiu...
Dyler13
Rašyti privačią žinutę

3 žinutės

Girdejau ir as apie sita naujiena.

Kiek susipazinau tai bus konkurencingas produktas spekuliantams!

Kai turesit daugiau info praneskit.
NekilnojamasVisai
NekilnojamasVisai
Rašyti privačią žinutę

75 žinutės
( +1 / -1 )

Jo, Laurynai, būtų įdomu, jei įmesi info kurią gausi. Nors kiek suprantau iš daugelio čia pasisakiusių, jie net neskaito ką mes rašom. Turi išankstinę nuomonę apie gyvybės draudimą ir pila atsakymus. Atrodo nepavyks įrodyti, kad mes ne drambliai Nežinojau, kad spekuliantai būna tokie neimlūs naujovėms ...

Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.


Techninė analizė

Prekybos statistika realiu laiku

Ekonominis kalendorius

DIENORAŠČIAI

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2021 UAB All Media Digital