Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.

 

Investicijos į NT - Bulgarija

Zoo-Zoo
Rašyti privačią žinutę

33 žinutės

To Mindakas

Na taip, tai as irgi apie ta pati sneku, tik noriu pasakyti, kad tas skirtumas nera 20m2, o daugiausia 6-7m2. Bent jau pas mane taip buvo, kad as mokejau uz 53m2, o realus plotas 47m2. Ir balkonu dydis, manau irgi itaka turi, nes jei mano balkonai sudaytu 10m2, o ne, tarkim, 5m2, tai ir mokeciau atitinkamai kaip uz 58m2, o ne 53m2. Ir mokesciai didesni butu. Ar as klystu...:blush
Valdas
Rašyti privačią žinutę

427 žinutės
( +4 / -22 )

Mindakas :
Ir siaip balkonu dydis cia ne prie ko.


va kaip tik ... "prie ko" -> 1 m2 balkono = 1 m2 gyvenamo kambario.
Mindakas
Mindakas
Rašyti privačią žinutę

728 žinutės
( +232 / -95 )

Jei kalbat apie istiklinta balkona: tada taip.

Bet uz atvira balkona kiek pamenu papildomai man neskaiciavo.
Zoo-Zoo
Rašyti privačią žinutę

33 žinutės

To Mindakas

Net istiklinti nereikia, skaiciuoja paprasta balkona.
Zoo-Zoo
Rašyti privačią žinutę

33 žinutės

Man patinka tokia propoganda
Agata
Rašyti privačią žinutę

1492 žinutės
( +237 / -563 )

Mane stebina tai,jog tiek problemų matote sienų ir balkonų kvadratūroje.Skaičiuojate,lyg pirktumėte dešrą - kilogramo kaina 20 lt ir už 100 lt gavau ne 5 kg,o tik 4,5 kg.Bet gi tai smulkmena. 5-7 mėn tokiuose kraštuose daug laiko praleidžiama terasose - ir pusryčiaujama,ir pietaujama...ir ilsimasi.Taigi didelė terasa yra privalumas,ir nereikia norėti,kad tai gautum veltui.
Agata
Rašyti privačią žinutę

1492 žinutės
( +237 / -563 )

to Zoom
Nepatingėjau peržiūrėti Jūsų pasisakymų kitose diskusijose.
"NT turi minusą- likvidumas.Manau,kad pirmas punktas NT ir yra likvidumas.
Na,jei to nesupranti,kvaila ir investuoti į NT.Tai taip pat galioja ir kitoms sritims.Dar viena JŪSŲ protinga mintis:"realus gyvenimas sako vienu metu gerai vienos investicijos,kitu metu kitos".
Jei nebūčiau radusi šių JŪSŲ minčių,būčiau pasiūliusi įsigilinti į terminą:neadvekati reakcija į...
Pasiūlymas galioja,juk ne visi gimsta su marškinėliais.Būtina jiems patarti,pamiršus apie asmeninę naudą.Kažkas tik pradeda,o JŪS tyčiojatės.
Tie,kurie pradeda,po kiek laiko bus žvaigždės,o JŪS tada gal naudosite pampersus...Taip kad gerbti reikia visus.Tuo klausimu man pavyzdys siaipzvejys.
Zoo-Zoo
Rašyti privačią žinutę

33 žinutės

To Agata

Tikra tiesa del neadekvacios reakcijos. O del kvadraturos balkonu ar sienu- niekas nedaro is to problemos, tik pastebim keista ju skaiciavima.
Zoom
Zoom
Rašyti privačią žinutę

858 žinutės
( +107 / -96 )

to Agata

kiekvienam ekonomikos vadovėlyje parašyta kad NT minusas likvidumas. Kame problema ? Aš to nesugalvojau, aš tai tik pakartojau. Kad vienu metu vienos investicijos geros kitu kitos aš irgi to nesugalvojau taip yra. Tarkim dabar atpigo nafta, na tai negi gera būtų į ją investuoti prieš 2 mėn ? O šiaip tai mažiau asmeniškumo, pampersų temų ir pan. ir viskas bus ok, tuo labiau kad apie mane žinai ne ką daugiau kaip aš apie tave
valkatos meluoja geriausiai.
Aris
Rašyti privačią žinutę

381 žinutės

Gerai pastebeta - likvidumas... As galvociau, kad vienas is sprendimo budu - isigyti fondus, kurie investuoja i NT. Pvz hanzos rytu europos NT fondas siais metais augo berods 17 proc. Likvidumas kaip ir atkrinta - tai fondas, ji gali parduoti, keisti, vel pirkti... Beje minetas fondas koncentruojasi balkanuose ir ukrainoj.
Idomu, kad moneycentral tinklalapy galima rasti sekmingiausiu 2006 metu fondu reitingus. Beveik visi yra arba China, arba real estate...Zinoma istorija niekada nesikartoja "artimoje ateityje", bet...

Discl. Tikrai nedirbu hanzoj. Sio fondo siek tiek turiu. Yra ir kitu panasiu fondu.
Zoom
Zoom
Rašyti privačią žinutę

858 žinutės
( +107 / -96 )

to Aris

tai esu ir pats minėjęs, kaip ir tarpinė tokia išeitis
valkatos meluoja geriausiai.
kestaso
Rašyti privačią žinutę

1 žinutės

Duokit man minciu kaip galima rasti turtingu investitoriu, kurie noretu investuoti i NT Bulgarijoje, Yra net rysiai su merais ir ministrais
Marius13
Rašyti privačią žinutę

1 žinutės

Sveiki spekuliantai,
Dvieju savaiciu begyje planuoju vaziuoti i Bulgarija savo transportu.Noriu pakeliauti ir pasiziureti kur ir kaip galima butu ten investicija padaryti. Noreciau isigyti namuka kalnuose.
Gal kas nors koki patarima gera duos!Gal kas nors zinote daugiau internetiniu puslapiu,nekilnojamo turto agenturu.
Aciu
ViR2
Rašyti privačią žinutę

289 žinutės
( +51 / -48 )

kestaso, domina mane tavo kontaktai, gal galetum savo tel duot?
Rugpjuchio pradzhioj prisijungiu prie tevu ir ju draugu organizuojamo skrydzhio i ten, pagrinde mus domintu komercines veiklos nekilnojamas turtas bei gyvenamieji namai sofijoj. Pinigu yra pakankamai, todel pigus ir mazhai atsiperkantis turtas nedomina.
www.tuka.lt Plastikines korteles, vokai, kintama spauda...
spekulis66
spekulis66
Rašyti privačią žinutę

3 žinutės

BG, BG.. Gal bus idomi paskutine suklasifikuota info apie kreditus fiziniams asmenims is vietinio laikrastuko su palukanu normomis ir kt...
http://www.ntbulgarijoje.com/media/spek/Zilicni%20krediti,%20Strocni%20depoziti%20-%20Telegraf,%2006.07.2007.jpg

Dar apie palukanu normos kitima fiziniams, ikeiciant turta, cia:
http://www.moitepari.bg/krediti/APRIndexEUR.aspx

Bei BG platinamu fondu lentele su grazomis:
http://www.ntbulgarijoje.com/media/spek/Kotirovki%20na%20vzaimnite%20fondove%20-%20Pari,%2013.07.2007.jpg
Edva
Rašyti privačią žinutę

168 žinutės
( +13 / -3 )

gal kartais kas nors esate paziureje i kokias Bulgarijos imoniu akcijas daugiausia investuoja Bulgarijos NT fondai? Jei turit, pakopyrinkit linka i fondu prospektuka su portfelio sarasu.
Is anksto dekoju
siaipzvejys
siaipzvejys
Rašyti privačią žinutę

559 žinutės
( +83 / -23 )

Na pagaliau atvykau i Bulgarija. Meginu aiskintis kas cia ir kaip. Kiek dar ir ko cia verta ar jau traukiniai nuvaziave. Nelendu nei i Varna, nei Burgasa. Dabar ziurineju Ruse miesteli salia Dunojaus. Miestelis pilnas ziguliu, moskviciu, trabantu ir warburgu.
Algos 200 euru, turtas NT centre apie 600 eur/ kv. Gamybiniu pastatu nerealiai daug ir ivairiomis kainomis. Zeme kosminem kainom, Bulgarai pasigave euforijos, kad kiekvienas uzsienietis tik ir perka ir uz bet kiek. Net muitinei muitininkas man irodinejo, kad man neverta cia gaisti laiko ir kad as uzdirbsiu cia 200 procentu jei pirksiu jo zeme...
Na jei realiai, tai mano tikslas cia ne NT, o pirkti verslo imone ir vystyti versla, o tai ka cia matau tai lobis pilna ta zodzio prasme...
sorry uz ne LT raides, nes cia kompai ju nepazista...
10% žmonių valdo 90% pinigų. Visada pasitikslinu kur aš esu.
zvidas
zvidas
Rašyti privačią žinutę

416 žinutės
( +62 / -22 )

Edva, pasidomėk BREF(ticker'is) pas bulgarus. kiek žinau, hansa fondai nemažą dalį jo turi. Jei turi, matyt verta
siaipzvejys
siaipzvejys
Rašyti privačią žinutę

559 žinutės
( +83 / -23 )

Grįžau iš saulėtos Bulgarijos ir esu tikras, kad už mėnesio jau būsiu vėl. Labai perspektyvi šalis. Šiandien mes lietuviai ten esame kaip žmones iš ateities. Ten tiksliai gali pasakyti kas bus
Investicijų prioritetai:
- verslai,
- 1 kambario butai, arčiau mokyklų, poliklinikų ir t.t.
- komerciniai objektai nuo 500 iki 1000 kv.metrų
- komerciniai objektai virš 1000 iki 3000 kv. metrų.
10% žmonių valdo 90% pinigų. Visada pasitikslinu kur aš esu.
runner
Rašyti privačią žinutę

307 žinutės
( +132 / -344 )

girdejau, kad bulgarijoj yra ne vienas apgautas NT investuotojas is vakaru europos. Konkreciau, kai parduodami NT objektai keliems savininkams vienu metu? ka siaipzveji galvoji ir ar teko paciam girdeti apie afioras ten su investuotojais? :blush

Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.


Techninė analizė

Prekybos statistika realiu laiku

Ekonominis kalendorius

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2024 UAB All Media Digital