Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.

 

Auksinės mintys

esx1L
Rašyti privačią žinutę

329 žinutės
( +1 )

Investing is nothing more than a game of probabilities.

Ištrauka iš http://news.morningstar.com/article/article.asp?id=135587&_QSBPA=Y
esx1L
Rašyti privačią žinutę

329 žinutės
( +1 )

2006-07-13, VŽ, apie Mažeikių nafos pardavimą Williams'ui

„Arba konservatorių veikėjai buvo absoliutūs žiopliai, arba turėjo gauti didelius pinigus. Jei kartais pinigų būtų negavę, tada tai būtų politinės žioplystės etalonas“,– aštuonerių metų istoriją vertina Julius Veselka, parlamentaras, buvęs ūkio ministras (1992–1994 m.).
esx1L
Rašyti privačią žinutę

329 žinutės
( +1 )

Tai šiandiena situacija Lietuvoje yra maždaug tokia, kad prekybos centras, nesusitaręs su Apranga, jis iš tiesų negali padaryti labai gero prekybos centro.

Rimantas Perveneckas, Aprangos (APG1L) vadovas
2006-09-11, OMXV įmonių pristatymas
esx1L
Rašyti privačią žinutę

329 žinutės
( +1 )

Investavimas yra toks dalykas, kurio pagrindų galima mokytis visą gyvenimą.

T. Kiyosaki
Arta
Rašyti privačią žinutę

899 žinutės
( +75 / -17 )

...suprask, net ir patyres investorius kartais gali pasijaust, nieko nesuprantas ?
Siaip jei investavimas yra pasaukimas, galima mokytis, bet man investavimas tik dalykas, kuri kazkada, tikiuosi, isvis uzmirsiu :]
Skubėk iš lėto
Agata
Rašyti privačią žinutę

1492 žinutės
( +237 / -563 )

bet man investavimas tik dalykas, kuri kazkada, tikiuosi, isvis uzmirsiu :]
Kodėl?
Denisas
Denisas
Rašyti privačią žinutę

1346 žinutės
( +140 / -62 )

Arta :
bet man investavimas tik dalykas, kuri kazkada, tikiuosi, isvis uzmirsiu :]
Kodėl?

Todel kad jis veda is proto.
Tikiuosi man atsitiks lygiai taip pat...

P. S. vakar knygoje radau, kad birzos milionieriu yra santykinai mazai, palyginus su visu milionieriu skaiciumi. Jei noormalus procentas butu 100%, tai ju USA yra tik 37%. Zodziu galima tris kartus greiciau tapti verslininku milionieriumi, nei investiciju ar trading milionieriumi
Ekonomikos magistras
Agata
Rašyti privačią žinutę

1492 žinutės
( +237 / -563 )

Zodziu galima tris kartus greiciau tapti verslininku milionieriumi, nei investiciju ar trading milionieriumi
Man kol kas smegeninėje nesusidėlioja galutinis vaizdas apie biržos virtuvę.Trūksta kažkokios jungties
Kas čia svarbiausia - intuicija,žinios,fin.instrumentų įvaldymas?
Skirtingai nuo verslo,matau galimybę pradėti nuo nedidelės sumos.Nereikalinga materialinė bazė,mažesnis sąlytis su biurokratais,mažiau įstatymų reikia išmanyti(mažiau jų pakeitimų).
Bet minusą matau,kad nekontroliuoji įmonės tikros virtuvės - ten tiek galima po stalu privirti,kol viskas iškils į paviršių.Ir liksi musę kandęs.
Savas verslas yra gerai,jei pasieki tokį lygį,kad pačiam nebereikia pagrindiniuose darbuose dalyvauti,t.y. - tu esi ar ne darbo vietoje,procesas sėkmingai vyksta.Jei pats kasdien kiurksosi,tai pelną skaičiuosi tik nominaliais pinigais,neturėsi galimybių domėtis tuo,kaip jį toliau sėkmingai investuoti.
Taip pat savo versle matai tikrą vidaus situaciją,jei matai,kad ritiesi,gali laiku sustoti.
Jei staiga užlūš įmonė,į kurios akcijas investavai,liksi be nieko.
Man kažkaip patikimiau atrodytų žaidimas auksu,bet jokios informacijos kol kas nerandu.
Būtų įdomi tavo nuomonė.
Gal atsiras ta jungtis smegeninėje,kurios man dar trūksta
Denisas
Denisas
Rašyti privačią žinutę

1346 žinutės
( +140 / -62 )

Siaipzvejys prase kad isdestyciau Amibrokerio programa, reikia prie to prideti ir dar paskaita apie investavima.
Galim pabandyti pravesti paskaita. Jau turiu tame klausime patirties
Siulau daryti tokius susitikimus kaip tada buvo Kretingoje ir keistis informacija. t.y. jus mane mokote apie faktoringa, kaip daryti versla ir t.t. As jus mokau apie akciju birza, apie investavima. Zodziu lygeverciai mainai.
Ekonomikos magistras
Arta
Rašyti privačią žinutę

899 žinutės
( +75 / -17 )

bet man investavimas tik dalykas, kuri kazkada, tikiuosi, isvis uzmirsiu :]
Agata :
Kodėl?
Todel, kad pinigai man (ir manau, visiems) yra tik priemone tam tikriems savo tikslams pasiekti. Pinigu "kalimas" nera gi savitikslis dalykas. O dar ir is proto kazkiek veda, kaip sako Denisas
Na gal visiskai ir nepamirsiu tos birzos, bet labai noreciau sulaukti laiko, kai mano portfeli valdytu ar makleris ar bankininkas su zymiai mazesne rizika ir man nereiktu kiekviena diena galvoti apie investicijas, kai mano pomegiai yra visai kiti ir kurie dabar gal kazkiek ir apleisti.

Na bet, Agata, iki geguzes 12 d. bent as tai tikrai niekur nepabegsiu ir apskritai, manau, kad dar daug geguzes 12-tu kartu cia sutiksim
Skubėk iš lėto
Arta
Rašyti privačią žinutę

899 žinutės
( +75 / -17 )

pagal apklausas su sesiais nuliais pas mus vienetai. Negi manai, as tarp ju Taip kad kol kas dar labai optimistiskai nusiteikes
Skubėk iš lėto
Agata
Rašyti privačią žinutę

1492 žinutės
( +237 / -563 )

Todel, kad pinigai man (ir manau, visiems) yra tik priemone tam tikriems savo tikslams pasiekti. Pinigu "kalimas" nera gi savitikslis dalykas. O dar ir is proto kazkiek veda, kaip sako Denisas
Na gal visiskai ir nepamirsiu tos birzos, bet labai noreciau sulaukti laiko, kai mano portfeli valdytu ar makleris ar bankininkas su zymiai mazesne rizika ir man nereiktu kiekviena diena galvoti apie investicijas, kai mano pomegiai yra visai kiti ir kurie dabar gal kazkiek ir apleisti.
Tikrai nesulauksi tokio laiko.Jei neišmanytum to darbo,tai,kažkam patikėjęs,ramiai atsiduotum savo pomėgiams.O kai išmanai,vistiek seksi situaciją ir nervinsiesi,kad ne taip padarė,aš būčiau viską sėkmingiau prasukęs Tokia jau prigimtis žmogaus...
Antra,jei jau lindai į šias galeras ir sėkmingai,reiškia,tai nebuvo vien todėl,kad troškai milijoną "užkalti".Kiekvienas gimdamas savyje atsinešame kažką tokio,kas nuo mūsų nepriklauso,o eiti prieš savo prigimtį bergždžias dalykas.Pasikaitinsi saulutėje,įsivaizduosi,kad viską metei,ir žiūrėk,nė pats nepastebėsi,kad vėl kažką panašaus darai...
Agata
Rašyti privačią žinutę

1492 žinutės
( +237 / -563 )

pagal apklausas su sesiais nuliais pas mus vienetai. Negi manai, as tarp ju Taip kad kol kas dar labai optimistiskai nusiteikes
Milijonas labai reliatyvi sąvoka.Tik skambesys malonus ausiai.Žiūrėkit,kiek Lietuvoje atsirado naujų milijonierių,kai dėl NT apmokestinimo buvo paskelbtas masinio NT vertės skaičiavimo metodas.Daug kas nė neįsivaizdavo,esąs milijonieriumi.Širdį pamalonino skambesys,bet kai nuo tokių gražių skaičių tenka mokesčius mokėti...
O ir vėl nesudėtinga žmogelius sugrąžinti į realybę - nubraukei kažkiek nulių(ne nuo NT įvertinimo,suprantama),ir vėl visi veržiasi link to milijono. Tokių dalykų atsitinka visose šalyse.
Kiek neša mano galvelė,tai apčiuopiami daikčiukai kaip NT,Žemė,auksas ir dar kažkas,ko galbūt nežinau,visgi realiai išlieka,o ten kur tik skaičiukai,kaip reikės,taip juos ir sudėlios...
ariel
Rašyti privačią žinutę

256 žinutės
( +68 / -15 )

Daugelis siekia milijono kaip išsigelbėjimo nuo kasdienio darbo rutinos, kaip bilieto į malonumų ir nerūpestingo gyvenimo pasaulį. Nemaža dalis jų milijonieriaus gyvenimą įsivaizduoja kaip kokiame 60 - ųjų filme - gražios mašinos, vilos Žydrajame krante, nuotykiai ir panašiai. Tačiau realybėje viskas kur kas paprasčiau. Kaip Agata teisingai pastebėjo, milijonas milijonui nelygu. Jei turi kokį butuką Vilniaus senamiestyje, tai, visai galimas daiktas, esi milijonierius. Bet ką tai reiškia pačiam žmogui? Ar jis gali leisti sau nedirbti, pirkti mašinas, butus, vilas, keliauti po pasaulį ir gyventi nerūpestingą milijonieriaus gyvenimą? Toli gražu ne. Iš kitos pusės, jei turi milijoną litų grynais, tada vaizdas gražesnis
Kol koncentruojamės ties milijono darymu, atidedame kitus malonumus iki to magiško laiko. Nevažiuojame atostogauti į kokią prašmatnesnę vietą, nes tai reikštų dalies darbinio kapitalo išėmimą ar mažesnį reinvestavimo koeficientą. Neperkame tų daiktų, kurių norėtume, nes jie nutolins mus nuo tikslo. Tokiu būdu gyvename ateityje, kuri vieną dieną turėtų ateiti ir kurią smarkiai romantizuojame - juk tiek dėl jos paaukota. Tačiau jai atėjus visada nusiviliama - realybė niekada nebūna tokia graži kaip svajonė. Galų gale nejaunėjame
Nežinau, kodėl čia tiek prirašiau - turbūt stengiuosi įtikinti save, kad gyvenimas gali būti gražus ir be papildomų nulių.
Gink savo galimybių ribas ir jos tikrai taps tavo
Agata
Rašyti privačią žinutę

1492 žinutės
( +237 / -563 )

Iš kitos pusės, jei turi milijoną litų grynais, tada vaizdas gražesnis
Pasąmonėje jutau,teko skaityti mintį,kad pinigus suvaldyti yra taip pat sudėtinga,kaip juos uždirbti,tačiau dabar esu įsitikinusi,kad pinigus tinkamai suvaldyti yra kur kas sudėtingiau,negu juos uždirbti.
Tautosakoje yra auksinių minčių,tinkančių įvairiems laikotarpiams.Gyvenimiški pavyzdžiai yra savotiška tautosaka,tik tinkanti tik dabartiniam laikotarpiui.
Kažkaip nesąmoningai pagalvojau,kur dingo vienas labai turtingas pažįstamas - nei matyt,nei girdėt.Po to netyčia išgirdau - nusigėrė ir prarado viską.Liaudis labai paprastai ir aiškiai nustato diagnozę.Aš visgi sau suformulavau šį klausimą kitaip.Ar nusigėrė ir viską prarado,ar viską prarado ir nusigėrė?Niekad negėrė,uždirbo labai daug savo darbu ir protu - ir staiga nusigėrė...ir viską prarado.
Gal visgi atsipalaidavo,nusprendęs kad tų milijonų pakaks visam likusiam gyvenimui,per ilgai saulutėje kaitinosi,o milijonas gi reliatyvi sąvoka.Grįžo - o ką pamatė.Nišos,kurias laikinai paliko,jau užimtos,nuo dinamiškai vykstančių procesų atitolo...Poreikiai likę turtingo žmogaus,o galimybės...nebe tos.Vidinis diskomfortas...ir nusigėrimas...O tada jau viskas ritasi geometrine progresija.
Tuo norėjau pasakyti,kad visiškai nuimti rankos nuo pulso neįmanoma niekada.
Gamta mėgsta pusiausvyrą.Su protu reikia dozuoti darbą ir poilsį.Ne būtinai jis turi būti labai brangiai kainuojantis.Jei nusilaužei ranką,ji sugis,jei nusilauši protą,jis nebesugis.
Taigi,gyvenimas ne tik gali,bet ir turi būti gražus ir be papildomų nulių.
Nėra teisingas požiūris,kad dabar tik arsiu,arsiu,o vėliau gyvensiu kaip Kisos Vorobjaninovo svajonėje.Nors norėtųsi.
pink
pink
Rašyti privačią žinutę

685 žinutės
( +138 / -33 )

Kol koncentruojamės ties milijono darymu, atidedame kitus malonumus iki to magiško laiko. Nevažiuojame atostogauti į kokią prašmatnesnę vietą, nes tai reikštų dalies darbinio kapitalo išėmimą ar mažesnį reinvestavimo koeficientą. Neperkame tų daiktų, kurių norėtume, nes jie nutolins mus nuo tikslo. Tokiu būdu gyvename ateityje, kuri vieną dieną turėtų ateiti ir kurią smarkiai romantizuojame - juk tiek dėl jos paaukota. Tačiau jai atėjus visada nusiviliama - realybė niekada nebūna tokia graži kaip svajonė. Galų gale nejaunėjame
Vat shitoks gyvenimas man nera priimtinas. Stengiuos rasti balansa tarp taupymo/investavimo (gyvenimo ateityje) ir ishlaidavimo (gyvenimo dabar). Kita vertus, kas gali garantuoti, kad busi gyvas po metu?
The market can stay irrational longer than you can stay solvent
esx1L
Rašyti privačią žinutę

329 žinutės
( +1 )

Sveiki,

čia buvo auksinių minčių (sentencijų) skyrelis. Man asmeniškai truputį gaila, kad N diskusijų įsivėlė. Jos tikrai vertingos, tik gal ne čia. Gal galima šią diskusiją perkelti į naują temą "Kas po to ?" ar "Ką reikės daryti uždirbus milijoną ?", o sentencijoms palikti atskirą šaką. Ką manote ? Juk gerų sentencijų ten prikrauta.
MatasM
MatasM
Rašyti privačią žinutę

918 žinutės
( +127 / -43 )

Pasirodo ne as vienas noriu filosofijas kaip nors atskirti nuo apciuopiamos, jau suvirskintos, konkrecios infos trumpiau tariant - tema baigiau skaityti (sekti), kai prasidejo diskusija.
Matas Macijauskas
www.ntspekuliantai.lt
Denisas
Denisas
Rašyti privačią žinutę

1346 žinutės
( +140 / -62 )

o ka daryti jei milijono nenori?
As jo nenoriu...Milijonas man nukrites is dangaus sugadintu visus planus.
Nes is mazo padaryti dideli daug lengviau nei is didelio dar didesni. Tiksliau is didelio daug lengviau padaryti mazesni.
Mane uzknisa rinka ir tuo paciu as ja gyvenu. Yra svarbus tikslas sukurti sistema, uzdirbancia gal net ne milijona o milijonus, bet tie milijonai man nesvarbu, svarbu - sistema. Svarbu sava imperija.
As net neisivaizduoju ka su mln galeciau daryti...Nes turedamas juos rankose iskart zinociau kad juos investaves gauciau daugiau. O jei prapirkciau i pasyvus tai butu kaip nuostolis. Gaunasi dilema, o kada sustoti? O sustoti siandien nesinori, ir veliau galbut irgi nesinores.

Siandien esu savoj stichijoje, miljonas butu zenklas, kad galbut jau laikas iseiti, o iseiti nesinori.
Ekonomikos magistras
magnat
magnat
Rašyti privačią žinutę

432 žinutės
( +50 / -78 )

Sakoma kad laimė ne piniguose, o jų kiekyje
Jeigu nori turėti pragyvenimui, turi daug ir sunkiai dirbti. Jeigu nori praturtėti - turi imtis ko kito.

Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.


Techninė analizė

Prekybos statistika realiu laiku

Ekonominis kalendorius

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2024 UAB All Media Digital