Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.

 

apie reakcija

ealas
Rašyti privačią žinutę

307 žinutės
( +5 / -1 )

Sveiki,
skaičiau tokį straipsnį, kuriame teigė, kad galima nuspėti kuria kryptimi judės OMXV rytoj jeigu šiandien pažiūrėsi kokios nuotaikos vyravo vakarų šalių didžiosiose biržose. Ar tame gali būti tiesos?
raktas
Rašyti privačią žinutę

595 žinutės
( +55 / -20 )

Taip, tai absoliuti tiesa. Vilnius elgiasi lygiai kaip vakarų didžiosios biržos dieną prieš tai. Arba- priešingai. Taigi, galima pabandyti spėti.
Mindzio
Mindzio
Rašyti privačią žinutę

957 žinutės
( +55 / -24 )

Netikek straipsniais o tik faktais. Nebent straipsnyje butu peteikta kokia nors statistine medziaga patvirtinanti sia nuomone. Deja kol kas rimtu straipsniu OMXV tema LT neteko sutikti
Emini-Systems.com
Nojus
Nojus
Rašyti privačią žinutę

4089 žinutės
( +294 / -312 )

Sveiki,
skaičiau tokį straipsnį, kuriame teigė, kad galima nuspėti kuria kryptimi judės OMXV rytoj jeigu šiandien pažiūrėsi kokios nuotaikos vyravo vakarų šalių didžiosiose biržose. Ar tame gali būti tiesos?
Padaryk analizę, tada pažiūrėsim.
Nojaus laivą pastatė mėgėjas, O Titaniką - profesionalas...
jusc
jusc
Rašyti privačią žinutę

264 žinutės

na is dalies visos pasaulio birzos koreliuoja, bet ne visada taip pat ir tiek pat
Kas negeria sampano, tas nerizikuoja.
Turbavykas
Turbavykas
Rašyti privačią žinutę

398 žinutės
( +2 / -5 )

Sveiki,
skaičiau tokį straipsnį, kuriame teigė, kad galima nuspėti kuria kryptimi judės OMXV rytoj jeigu šiandien pažiūrėsi kokios nuotaikos vyravo vakarų šalių didžiosiose biržose. Ar tame gali būti tiesos?
Siaip tai jo gali buti. Del lietuvos nezinau, bet pvz jeigu stipriai kyla akcijos europoj tai 90% kad pakils USA. Bet kokia is to nauda??? Nes jos USA atsidarys su gapu i virsu ir tu nieko nelaimesi!!! Jau rasiau panasia tema atrodo uzsienio birzose. Sitas reikalas lygtai time tradingu vadinasi bet uzdirbt gana sunku. Reikia rast kokia skyle kurios dar niekas nepastebejo.
Nojus
Nojus
Rašyti privačią žinutę

4089 žinutės
( +294 / -312 )

Šiandien VŽ straipsnis yra apie tai...
Nojaus laivą pastatė mėgėjas, O Titaniką - profesionalas...
resident
resident
Rašyti privačią žinutę

268 žinutės
( +2 / -3 )

man tai šiandienos VŽ šita antraštė patiko:

"Statybos įmonių akcijos - perspektyvios"

Kiek mes VVPB turim statybos įmonių? - aš suskaičiuoju 1 , o perspektyva straipsnyje grindžiama neslūgstančiu statybų verslo bumu ir mažėsiančiais pelnais ))))
there is time to go long, time to go short, and time to go fishing
bukanierius
Rašyti privačią žinutę

538 žinutės
( +60 / -45 )

man tai šiandienos VŽ šita antraštė patiko:

"Statybos įmonių akcijos - perspektyvios"

Kiek mes VVPB turim statybos įmonių? - aš suskaičiuoju 1 , o perspektyva straipsnyje grindžiama neslūgstančiu statybų verslo bumu ir mažėsiančiais pelnais ))))
Ech Suprema net straipsniuka nelabai tikusi iskepe, turbut vasaros karstis veikia
Nojus
Nojus
Rašyti privačią žinutę

4089 žinutės
( +294 / -312 )

O ko Merko Ehitus pamiršot?
Nojaus laivą pastatė mėgėjas, O Titaniką - profesionalas...
esx1L
Rašyti privačią žinutę

329 žinutės
( +1 )

Esti Ehitus dar (EEH)
Denisas
Denisas
Rašyti privačią žinutę

1346 žinutės
( +140 / -62 )

man tai šiandienos VŽ šita antraštė patiko:

"Statybos įmonių akcijos - perspektyvios"

Kiek mes VVPB turim statybos įmonių? - aš suskaičiuoju 1 , o perspektyva straipsnyje grindžiama neslūgstančiu statybų verslo bumu ir mažėsiančiais pelnais ))))
Blogai skaiciuoji, statybos imones! Be PTR Lietuvoje ju yra ganetinai daug, bet tik vienintele PTR kotiruojasi OMXV. Kitos yra kaip ir "nelikvidai"...
Ekonomikos magistras
resident
resident
Rašyti privačią žinutę

268 žinutės
( +2 / -3 )

Na tai gi aš ir kalbu apie VVPB, o ne apie estus ar juo labiau nelistinguojamus, kurių norint nusipirkt turi su prožektorium ieškot
there is time to go long, time to go short, and time to go fishing
Nojus
Nojus
Rašyti privačią žinutę

4089 žinutės
( +294 / -312 )

Nu ne baloj gyvenam gi, kad tik Lietuva apsiriboti...
Nojaus laivą pastatė mėgėjas, O Titaniką - profesionalas...
damonn
damonn
Rašyti privačią žinutę

180 žinutės

Nojus, gal gali kitas perspektyviais "balas" pareklamuoti spekams? Kokiose rinkose tavo manymu geriausia investuoti? Kuriose kilimas nusimato?
Budamas turtingu - būk dosnus.
Nojus
Nojus
Rašyti privačią žinutę

4089 žinutės
( +294 / -312 )

Nojus, gal gali kitas perspektyviais "balas" pareklamuoti spekams? Kokiose rinkose tavo manymu geriausia investuoti? Kuriose kilimas nusimato?
Tai visos rinkos kyla ir krenta. jei uždirbinėji tik ant UP tendo, tai vaikštai ir ieškai tokio...
Nojaus laivą pastatė mėgėjas, O Titaniką - profesionalas...
ealas
Rašyti privačią žinutę

307 žinutės
( +5 / -1 )

Gal kazkas bando savo laime Ukrainoj arb Gruzijoj? Man kaip pradedanciajam investuotojui jau idomu pasidare ir uzsieno rinkos, ne tik Lietuvvos. Manau, kad yra daug tokiu, kurie noretu pradet dometis uzsienio rinkom, tik nezino nuo ko pradeti. Gal galit patart? Koki pirmieji zingsniai turetu buti?
snapas
snapas
Rašyti privačią žinutę

792 žinutės
( +81 / -54 )

Ealai, yra toks Hanza Vidurinės Azijos akcijų fondas. platinamas ne visai viešai (t. y. Hanzos puslapyje yra, tik ne pačiam viršuj - reikia paieškoti). Tikėtina, kad kažkada gali būti gana perlningas. Tik ir rizika atitinkama - toks pat rizikingas kaip ir Rusijos, o gal ir dar rizikingesnis
Kuo jautis senyn, tuo ragas kietyn!
Nojus
Nojus
Rašyti privačią žinutę

4089 žinutės
( +294 / -312 )

Gruzijoje kol kas tik viena bendrovė kotiruojasi Kažkoks bankas. Žada Gruzijos telekomas dar IPO daryti... Bet sako, likvidumas didėja...
Nojaus laivą pastatė mėgėjas, O Titaniką - profesionalas...
ealas
Rašyti privačią žinutę

307 žinutės
( +5 / -1 )

O šiaip nuo ko reiktų pradėti domėtis jeigu nori pradėti investuotį į užsienį. Turbūt nuo mūsų kaimynų? Latvija Estija? Ar Rusija?
Ten investuojantieji gal galėtų pasakyt koki turėtų būti pirmieji žingsniai. Tiesiog norėčiau sumažinti galimų klaidų skaičių.
Puslapius jei nesunku paminekit su info. Dėkui.

Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.


Techninė analizė

Prekybos statistika realiu laiku

Ekonominis kalendorius

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2024 UAB All Media Digital