Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.

 

Investicijos į NT - Iškyrus Lietuvą

kanapinis
Rašyti privačią žinutę

91 žinutės

kam idomu Egipte NT www.era-egypt.com ir www.pioneer-property.co.uk
bet ten tik megejui , manes nezavi ideja ten gyventi savarankiskai ( ne viesbutyje).
kanapinis
Rašyti privačią žinutę

91 žinutės

Jūra Egipte turtingesnė savo fauna,bet žvejoti draudžiama.
egipte ilsetis normaliam viesbutyje nuostabu , gyventi nenoreciau ,o zvejoti kas draudzia? ten specialios zvejibines iskilos viksta pastoviai ir nuolat , gal draustinyje ar nuo viesbucio pliazo, tai cia isimtis .
belgas
Rašyti privačią žinutę

5 žinutės

As pats ne viesbuty gyventi nenoreciau.Viesbuty tau viska priziuri,sutvarko,isvalo.Paciam tuo rupintis nereikia.Aisku uz atitinkama mokesti-apie 50euru per men.Mano atveju- 5metus jo moketi nereiktu,nes ji apsiima sumoket viesbutis.Be to,per tuos 5metus griztu puse investuotu pinigu.Kitas svarbus dalykas- nera mokesciu, isskyrus nek.turto mokesti,kuris,velgi mano atveju,sudarytu apie 40euru per metus.
kanapinis
Rašyti privačią žinutę

91 žinutės

As pats ne viesbuty gyventi nenoreciau.Viesbuty tau viska priziuri,sutvarko,isvalo.Paciam tuo rupintis nereikia.Aisku uz atitinkama mokesti-apie 50euru per men.Mano atveju- 5metus jo moketi nereiktu,nes ji apsiima sumoket viesbutis.Be to,per tuos 5metus griztu puse investuotu pinigu.Kitas svarbus dalykas- nera mokesciu, isskyrus nek.turto mokesti,kuris,velgi mano atveju,sudarytu apie 40euru per metus.
skamba viliojanciai, reikia tokiais atvejais ziureti kaip ir i ,bet kokia kita investicija, apsimoka ir valio , svarbu ,kad visas pelnas baksism nenueitu
belgas
Rašyti privačią žinutę

5 žinutės

to kanapinis
pakelei nuotaika pries miega su savo baksisu
belgas
Rašyti privačią žinutę

5 žinutės

to Agata
gal gali siek tiek sukonkretinti,kur tu matai gryna nuostoli ir kur tos povandenines sroves gali islisti? Jie man kelis kartus skambino,klause,gal kas neaisku,del ko abejoju ir ju atsakymai mane tenkino.Gal ir uzpudrino smegenis- nezinau:blush.Tavo nuomone,ko dar reiktu ju paklaust,kur gali buti kabliuku? Del mokesciu.Atsiunte kontrakta,kuriame raso,kad jie viska dengia.Iskilus gincams- viska spres ne Egipto,bet Olandijos teismas.
Turbavykas
Turbavykas
Rašyti privačią žinutę

398 žinutės
( +2 / -5 )

Gal ka sudomins idejos: http://money.cnn.com/2007/03/19/magazines/business2/Liverich_global.biz2/index.htm?postversion=2007032008
Jurgis_lt
Rašyti privačią žinutę

4 žinutės

Sveiki,
kalbant apie NT uzsienyje turiu rimtu projektu Jungtiniuose Arabu Emiratuose. Jei ka domina rasykit,klauskit.
P.S. [email protected]
shvabra
Rašyti privačią žinutę

123 žinutės
( +7 / -4 )

Sveiki,
kalbant apie NT uzsienyje turiu rimtu projektu Jungtiniuose Arabu Emiratuose. Jei ka domina rasykit,klauskit.
P.S. [email protected]
Tai gal forume apie tuos projektus plačiau parašyk, būtu įdomu.
Jurgis_lt
Rašyti privačią žinutę

4 žinutės

gal pirmiausia vienas patarimas tiems kas ruosiasi investuoti Emiratuose-kai ieskosite ten brokerio ir jums atrodis, kad suradot-dar karta patikrinkit kitais kanalais,nes cia tokio slamsto pilna!!! patikekit manim ) kaip tik vakar vienas toks veikejas mums puse Dubajaus aprode dvigubai brangesnem kainom,o kai priejo reikalas prie konkretumo pazadejo ''rytoj su alacho pagalba'' ) tai va, neuzsiraukit ant tokiu!!!
ok, jei del mano projektu,tai turim pora investiciniu projektu i apartamentu ir ofisu statyma. Gaunam statybininku kainom, o po to jau pats turi spresti,kas tau priimtiniau,ar po poros imoku brangiau parduodi,ar eini iki galo ir gaves raktus parduodi ar nuomoji(beje,cia nerelios nuomos kainos). Aisku,galima pirkti uzbaigtus(ar jau beveik uzbaigtus) objektus ir perparduot,bet cia iskart reikia imesti didesnius pinigus,pelnas laaaabai geras.
Tai gal tiek minciu pradziai,klauskit )
aisha
Rašyti privačią žinutę

9 žinutės

to Jurgis_lt

OK. Kokia startine investiciju kaina? Ar galima butu ka nors isigyti uz 50 000-100 000 Lt.? Ka reiskia nerealios nuomos kainos? Ar investiciju graza nuomojant siektu 15 proc per metus? Kas tie potencialus nuomininkai?
Jurgis_lt
Rašyti privačią žinutę

4 žinutės

Startine kaina gali buti ivairi,viena bus jei tu nori pirkti dar tik statoma objekta (priklausomai nuo mokejimo plano gali svyruoti 5-15 proc) ar jau irengta (cia gali tekti pakloti ir visa suma). Uz 50-100 tukst Dubajuj tikrai nieko rimto nerasi. Bet keliems susimetus po tokia suma jau galima dirbti. Nerealios kainos,tai kainos palyginus su Lietuva. 10 proc. nuomos graza tikrai gausi, priklausomai nuo objekto gali siekti ir 15-20 proc. Jei tai ofisai ar sakykim 5 zvaigzdziu apartamentai su viesbucio globa. Potencialus nuomininkai-zemesnes kokybes apartu tai aptarnaujantis personalas(padavejai,tvarkytojai.ir tt),bei aukstesnes klases apartu didesnes pajamas turintis (cia labai populiaru kai uzsienio kompanijos savo darbuotojams ir ju seimos nariams isnuomoja gyvenamaji plota. Ofisu nuoma-pats geriausias biznis,bet reikalauja dideliu investiciju.
aisha
Rašyti privačią žinutę

9 žinutės

to Jurgis_lt

jeigu kalbeti apie ta varianta - po poros imoku brangiau parduodi. o kaip visi teisiniai dalykai - NT nuosavybes iforminimas uzsienieciams, mokesciai valstybei parduodant etc.
Jeigu kalbant apie pilna pirkima - ar butu kas nors(firma, viesbutis ar tu pats?), kas galetu priziureti nuoma, aptarnauti apartamentus etc.?
Kaip suprantu pats ten dirbi ir gyveni?
Mamba
Rašyti privačią žinutę

22 žinutės

Jeigu kam nors dar idomu postringauti "burbulo" tema, panasu kad Ispanija tapo pirmoji is ES, "big sell-off" jau prasidejo ....
http://www.msnbc.msn.com/id/18220626/#storyContinued
_____________________________________
aš ne burtininkas, aš dar tik mokausi
Taksistas
Taksistas
Rašyti privačią žinutę

565 žinutės
( +20 / -10 )

įdomu ar daug rusų pajudės iš Talino į mylimą "Matuška Rossija" ?
Mano nuomone dauguma pasirinks gyvenimą "fašistinėje" Estijoje ir šių dienų įvykiai didelės įtakos NT kainoms neturės.

http://addurl.tel
Jurgis_lt
Rašyti privačią žinutę

4 žinutės

to aisha

uzsienieciams nuosavybes iforminimui nera jokiu problemu,perki savo vardu,kam nori gali parduoti, pardaves jokiu mokesciu ten nemoki, jei turesi nora parsivaryt pinigus i Lietuva, tai jau galios musu istatymai, bet 2-3 metus tikrai neverta,labaisekmingai galima ten sukti.
Del tolimesnio pardavimo,nuomos ir tt tvarkytu musu partneriai su kuriais dirbam.
P.S. labai atsiprasau visu kurie siunte laiskus i mano mail'a, del techniniu kliuciu nuluzo visa mano info, bet jai Jus pakartotumet,as tikrai atsakyciau i Jus dominancius klausimus. Aciu
[email protected].
iron
Rašyti privačią žinutę

5 žinutės

Naujos statybos apartamentai ir butai Gruzijoje ant Juodosios jūros kranto, greta Kaukazo kalnų, netoliese - tarptautinis Btm oro uostas. Kainos nuo 1300 usd už kvadratą, rezervavimas - 30 proc., 6 mėn. atidėjimas.
GSM 8656 72727
rolka1
Rašyti privačią žinutę

23 žinutės
( -7 )

gal kas gali pakomentuoti apie NT Cekijoje,Praha.
db
Rašyti privačią žinutę

1 žinutės

www.dalia-properties.com

Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.


Techninė analizė

Prekybos statistika realiu laiku

Ekonominis kalendorius

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2024 UAB All Media Digital