Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.

 

Investicijos į NT - Iškyrus Lietuvą

Zoom
Zoom
Rašyti privačią žinutę

858 žinutės
( +107 / -96 )

Kai tik NT ir koks komentas apie Bulgarija ar pan, tai ir prasideda pr. Postus rašo 'kompetetingas' pardavėjas su < 5 komentarais ir pirkėjas su < 5 komentarais 'domisi'. Raminkites su savo pigiu pr, ne tuo adresu rašot. akivaizdžiai patys su savim kalbat.
valkatos meluoja geriausiai.
Valdas
Rašyti privačią žinutę

427 žinutės
( +4 / -22 )

zvidas:
paziurek cia:
http://www.spekuliantai.lt/forums.php?m=posts&q=649
manau daug klausimu nebeliks ...
zvidas
zvidas
Rašyti privačią žinutę

416 žinutės
( +62 / -22 )

Kai tik NT ir koks komentas apie Bulgarija ar pan, tai ir prasideda pr. Postus rašo 'kompetetingas' pardavėjas su < 5 komentarais ir pirkėjas su < 5 komentarais 'domisi'. Raminkites su savo pigiu pr, ne tuo adresu rašot. akivaizdžiai patys su savim kalbat.
Zoom, jei apie žmogaus kompetenciją sprendi iš komentarų(posts) skaičiaus... Ir siūlyčiau temos pavadinimą paskaityt. Tada gal nekils tokių klausimų, kodėl žmonės tokius dalykus čia aptarinėja.
Nieko asmeniško
Zoom
Zoom
Rašyti privačią žinutę

858 žinutės
( +107 / -96 )

to zvidas

iš to aš ne kompetenciją sprendžiu. Manau kad pats supranti ką aš sprendžiu ir nereikai čia gintis ar replikuoti. Akivaizdu kad pirkėjai ir pardavėjai tie patys feisai.
valkatos meluoja geriausiai.
iron
Rašyti privačią žinutę

5 žinutės

Prie Baku (Adzarija, Gruzija) uz 12 000 usd nusipirkau buvusio rusu caro generolo vasiljevo vasarvietes salia juodosios juros griuvesius su 12 aru zemes, kurioje auga mandarinmedziai.
ar tai perspektyvu?
Tbilisyje, senamiestyje, salia Shardeno gatves, prie maidano aikstes nusipirkau 70 kv. metru ploto buta (plius dar palepe ir rusys) už 45 000 usd.
ar tai gera investicija?
Gal kas turit kokiu nuomoniu?
letay
Rašyti privačią žinutę

93 žinutės
( +12 )

iron,
pirma nupirkai,paskui klausi?
Idomiai ozingoff

Gal pats usd spausdini
avantiura
avantiura
Rašyti privačią žinutę

326 žinutės

na viskas priklauso nuo Rusijos jei ciaupo neuzsuks ziema kelis metus kaina paaugs bet jei uzsuks tai gali ir gerokai pakrist ir atbaidyt investuotojus, i rizikingoka, o gal ir klystu
Zoom
Zoom
Rašyti privačią žinutę

858 žinutės
( +107 / -96 )

to iron.

oi pigs pigs. Bus karas ir nupigs. kaip nuomonė ?
valkatos meluoja geriausiai.
mindau
Rašyti privačią žinutę

181 žinutės
( +8 )

Cia gal kokiam monopolio zaidime Iron nusipirkai? Siaip pritariu nuomonei, kuri jau issakyta - nusipirkai pirmiau, o paskui klausi.
Mazeikiu benzina perki - mane remi
Chikirap
Chikirap
Rašyti privačią žinutę

432 žinutės
( +86 / -82 )

zmogus norejo pasidalinti savo dziaugsmu, pasigirti, susilaukti aplodismentu. negi gaila, juk kaledu metas!
Saunuolis!!!
----------------------------------------------------------------------
Juoda Balta
Feningas
Rašyti privačią žinutę

333 žinutės
( +40 / -20 )

o tu bent jau matei ka nusipirkai?
buvai Gruzijoj, apziurejai?
;)
Inteligent
Rašyti privačią žinutę

328 žinutės

iron,manau ,klimatas jura,kalnieciu svetingumas-amzinos vertybes,o kariniai konfliktai neamzini...
Is uzsienieciu,kurie pirko anksciau LT matyt irgi saipesi...
Myndzius
Rašyti privačią žinutę

8 žinutės

gal galit pasidalint info ar yra ant Lietuvos koks tarpininkas NT įsigyjimui užsienyje?
gmt
Rašyti privačią žinutę

949 žinutės
( +216 / -100 )

Iron,
jus esate labai idomus zmogus. Pirma nusipirkote, o paskui klausiate. Po tokio klausimo man tada kyla noras paklausti - kokiu tikslu/kodel ten pirkote?
Mindakas
Mindakas
Rašyti privačią žinutę

728 žinutės
( +232 / -95 )

Radau idomia reklama: NT indijoje.
Metine graza apie 21 proc.
Tik ten matavimo vienetai kazkaip labai neaiskiai sumaisyti.

http://www.vianproperty.co.uk/deals.html

Ka manot?
Zoo-Zoo
Rašyti privačią žinutę

33 žinutės

Labai idomu...:blush
iron
Rašyti privačią žinutę

5 žinutės

to Feningas:
buvau, alu midu geriau, mandarinus ir persimonus nuo medziu rashkiau (gruodzio-sausio menesi)

to Myndzius:
yra. Kreipkis jei kas domina kalnuose. Specializuojuosi: Kaukazas (Gruzija) ir Karpatai (Ukraina)

to gmt:
aciu uz komplimentus. ash taip pat manau, kad esu visai idomus zmogus
Mindakas
Mindakas
Rašyti privačią žinutę

728 žinutės
( +232 / -95 )

kazkaip kontrastuoja iron mintys:

Prie Baku (Adzarija, Gruzija) uz 12 000 usd nusipirkau buvusio rusu caro generolo vasiljevo vasarvietes salia juodosios juros griuvesius su 12 aru zemes, kurioje auga mandarinmedziai.
ar tai perspektyvu?
Tbilisyje, senamiestyje, salia Shardeno gatves, prie maidano aikstes nusipirkau 70 kv. metru ploto buta (plius dar palepe ir rusys) už 45 000 usd.
ar tai gera investicija?
Gal kas turit kokiu nuomoniu?


to Myndzius:
yra. Kreipkis jei kas domina kalnuose. Specializuojuosi: Kaukazas (Gruzija) ir Karpatai (Ukraina)


siulau bana
belgas
Rašyti privačią žinutę

5 žinutės

to Agata
kodel atsoko noras Egipte? Dabar kaip tik ieskau per UK agentura,tai pasiule 2bed apartment 5zv viesbuty,su baldais,virs 80m2 uz 48.000euru.Plius pirmus 5 metus bankas garantuoja 10% metiniu nuo rentos.Ant juros kranto.Pabaigtas bus statyti 2008m vasara.Atrodo visai graziai.
Agata
Rašyti privačią žinutę

1492 žinutės
( +237 / -563 )

tiesa,oro temperatūra gruodžio mėnesį laipsniais nedaug skyrėsi nuo Turkijos,tik Egipte nedebesuota,todėl atrodo šilčiau.
Man vienos turizmo agentūros vadybininkas sakė,kad viena moteris skrenda į Egiptą su tikslu pirkti NT.Žadėjo,jos atsiklausęs,duoti jos koordinates.Bet grįžus man to nebereikėjo.Tai buvo gruodį,o dabar kovo mėn.turizmo parodoje sutikau šį vadybininką.Jis sako,ji jau pardavinėja savo būstą

Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.


Techninė analizė

Prekybos statistika realiu laiku

Ekonominis kalendorius

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2024 UAB All Media Digital