Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.

 

Obligacijų rinka

siaipzvejys
siaipzvejys
Rašyti privačią žinutę

559 žinutės
( +83 / -23 )

Finasta jau kelintą dieną, platina "Agrovaldymo grupės" obligacijas. Metinės palūkanos 8%. Jei kam reikia turiu prospektus, galit parašyt į privatą, persiųsiu.
Pats galvoju dalį pinigų įmerkti obligacijas, nes dabar jau man visai darosi neaiškų, kiek dar laiko truks rinkos apsisprendimas kur link eiti. O pinigai gulintys be darbo, tai nėr baisesnės nuodomės prieš juos.
Ką manote apie šias obligacijas? Gal turite kokios patirties? Gal turit geresnės patirties su obligacijoms? Gal kas yra investavęs į obligacijas su indeksais?
10% žmonių valdo 90% pinigų. Visada pasitikslinu kur aš esu.
mozila
Rašyti privačią žinutę

241 žinutės
( +10 / -16 )

gal kas zino gera obligaciju fonda?
Nojus
Nojus
Rašyti privačią žinutę

4089 žinutės
( +294 / -312 )

tai 8 proc. mažai? kai pelnai pernai iki 200 proc siekė, dabar kritimai žemiau 30 proc, tai 8prc. obligacijos visai ptrauklus dalyka, ar ne? O ką diversifikacijai neblogai atrodo...
Nojaus laivą pastatė mėgėjas, O Titaniką - profesionalas...
dainiuxxT
Rašyti privačią žinutę

254 žinutės

įdomu būt pažiūrėti prospektą. kažką skaičiau, kad rizikingumas vidutinis šitų obligacijų, nes grąžinimas garantuojamas žeme, kuri jau yra įkeista
http://eitne.lt
max
Rašyti privačią žinutę

22 žinutės

Rizikingumas sakyciau didelis.
prospektas www.agrovaldymas.com
dainiuxxT
Rašyti privačią žinutę

254 žinutės

na va tą ir skaičiau, kad tikrai nėra klasikinis atvejis, kad obligacijos-mažo rizikingumo instrumentas. tačiau... 8% eeee, norėjau pasakyti garantuoti na kiekvienam rinktis.

*disclaimer: 90/10 kad aš nerizikuosiu.
http://eitne.lt
ZigmasW
Rašyti privačią žinutę

62 žinutės
( +11 / -5 )

Obligaciju graza negarantuojama, ji tik gerokai tiketinesne nei akciju. O Agrovaldymas leidzia mano manymu gana reiksmingai subordinuotas obligacijas ir 8% gal kiek mazoka...
Nojus
Nojus
Rašyti privačią žinutę

4089 žinutės
( +294 / -312 )

Turime kelis variantus:
Agrovaldymas drąsiai (net 8 prc) skolinasi pinigų apyvartinems lėšoms. Tai geras signalas. Bendrovė eina į biržą, tai reikia tai užfiksuoti. O jei būtų biržoje, tai akcijos kaina pakiltų.
Antra, kodėl 8 prc? negi iš bankų negalėjo gauti pigesnių pinigų. Vadinasi, bankai nepasitiki Agrovaldymu ir jai skolina mažiausiai už 9-10 prc.

Aišku, visa tai tik spėliojimai. Tačiau bendrovių obligacijos visame pasaulyje yra gera divesifikavo priemonė, ir laikoma geresne už VVP.
Nojaus laivą pastatė mėgėjas, O Titaniką - profesionalas...
linktomo
Rašyti privačią žinutę

158 žinutės
( +1 / -4 )

to zigmasw

Kaip tai negarantuota graza? Jei paprastos obligacijos su fiksuota palukanu norma, tai kaip tik garantuota, tuo nuo akciju skiriasi. Agrovaldymas parduos 100 lt vertes oblgacijas po 92 Lt o po metu supirks po 100 Lt
ZigmasW
Rašyti privačią žinutę

62 žinutės
( +11 / -5 )

to linktomo

visko gyvenime buna nu ir kas kad kazkada kazkam rusija eme ir pazadejo, kad savo GKO tikrai tikrai ispirks Obligaciju emitentai kartais susiduria su mokumo krizemis, o kartais ir bankrutuoja.
Diletantas
Rašyti privačią žinutę

36 žinutės
( +4 / -1 )

Kad emitento varslas labai abejotinas. Javai, rapsai, cukriniai runkeliai. Skamba neskaniai. Nenuostabu, kad bankai neskolina.
Nojus
Nojus
Rašyti privačią žinutę

4089 žinutės
( +294 / -312 )

Nu man tas verslas irgi ne prie dūšios, bet ne pagal tai vertinama. Antra, Javai-duona, rapsai - aliejus blynam kepti ir biokurui gaminti (mnf lyg turi tokių planų), cukrus - saldūs pyragai...
Nojaus laivą pastatė mėgėjas, O Titaniką - profesionalas...
dainiuxxT
Rašyti privačią žinutę

254 žinutės

vz šiandien rašė apie juos. ruošias eiti į biržą
http://eitne.lt
Nojus
Nojus
Rašyti privačią žinutę

4089 žinutės
( +294 / -312 )

tai jau seniai ruošiasi...
Nojaus laivą pastatė mėgėjas, O Titaniką - profesionalas...
siaipzvejys
siaipzvejys
Rašyti privačią žinutę

559 žinutės
( +83 / -23 )

Bet ar tų vyrų (Invaldos grupės pagr. savininkų) nepagrindinis biznis, ne įmonių duodama graža, o pirminis akcijų platinimo pliusas. Kai uždirbama iš Pirminio viešojo akcijų platinimo.

SEB pradeda platitinti Linas agro obligacijas. Kaip jums jų duomenys?
10% žmonių valdo 90% pinigų. Visada pasitikslinu kur aš esu.
everis
Rašyti privačią žinutę

9 žinutės

Agrovaldymo grupes finansine atskaitomobe tikrai idomi, o kai nera pastabu sunku suprasti kas ten vyksta.

Linas Agro niekur nepavyko rasti finansiniu ataskaitu. Prospektas kiek supratau bus tik birzelio gale, bet gal jau kas mate 2005 metu finansine atskaitomybe?
siaipzvejys
siaipzvejys
Rašyti privačią žinutę

559 žinutės
( +83 / -23 )

Ką manote apie šios įmonės obligacijų prospektą?

http://www.linasagro.lt/lt/?mod=view_news_item&news_item=21

Didžiausias Lietuvoje komercinis SEB Vilniaus bankas pirmadienį pradėjo vienos didžiausių žemės ūkio produktų bendrovės „Linas Agro“ obligacijų emisijos viešą platinimą.Šiandien šios emisijos prospektą patvirtino Vertybinių popierių komisija. AB „Linas Agro“ valdyba sprendimą išleisti vienerių metų 15 mln. litų vertės obligacijų emisiją priėmė šių metų birželio 1 d. Nutarta išleisti 15 000 obligacijų, kurių vienos nominalioji vertė 1 000 litų, pajamingumas – 6,75 procento.

Nuo šių metų birželio 19 d. šias obligacijas SEB Vilniaus bankas platino neviešai. Viešo platinimo, kuris vyksta nuo liepos 3 d. iki liepos 14 d. (imtinai) metu investuotojams bus siūloma įsigyti likusias, neviešo platinimo metu nepasirašytas obligacijas – 2 391 obligaciją. Šias obligacijas investuotojai galės įsigyti visuose SEB Vilniaus banko filialuose ir skyriuose.
10% žmonių valdo 90% pinigų. Visada pasitikslinu kur aš esu.
djorge
djorge
Rašyti privačią žinutę

62 žinutės

To Zvejys,
parasyta graziai ir zadami 8 proc. atrodo linksmai, bet man nekaip atrodo istatinis kompanijos 200k litu ir ikeitimu uztikrinami isipareigojimai valdomu kolukiu pajai ir antrinis zemes ikeitimas jei teisingai atsimenu.
Esu, Darau, Turiu....
A. Karalius
mozila
Rašyti privačią žinutę

241 žinutės
( +10 / -16 )

taigi "Linas Agro" bligaciju galima nusipirkti, tik tuo atveju jei perkate ne maziau kaip uz 50 000 Lt. Ta man pasake vakar SEB banke
resident
resident
Rašyti privačią žinutę

268 žinutės
( +2 / -3 )

Aš tai linkęs visas šitas agro- obligacijas priskirti "junk bonds"...
there is time to go long, time to go short, and time to go fishing

Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.


Techninė analizė

Prekybos statistika realiu laiku

Ekonominis kalendorius

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2024 UAB All Media Digital