Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.

 

Turkija

savass
savass
Rašyti privačią žinutę

96 žinutės
( +9 / -3 )

sveiki,

pakalbam cia apie turkijos birza. Turbut ne as vienas sedziu giliam sh.. ir galvoju ar klimpti giliau, laukiant kada pakils iki buvusiu aukstumu, ar issi'cashinti ir stebeti is sono. Beje nepaisant visu makleriu sapaliojimu apie stabilia ir klestincia ekonomika, visai netikiu, kad be 1.5-2 metu turkai pasieks buvusias aukstumas.

Butu labai naudinga paanalizuoti grafikus. Jei kas turit linka, imeskit. Pasitarsim bendrai Paciam internete nepavyko rast..
Regen
Regen
Rašyti privačią žinutę

41 žinutės
( -2 )

http://stock.rbc.ru/demo/index.0/intraday/XU100.rus.shtml?show=intra

daugiau nieko nepasakysiu, manes ten nėra...
Meskutis
Meskutis
Rašyti privačią žinutę

169 žinutės
( +4 )

as tai dziaugiuosi kad neilindau nes laisvo cash'o nebuvo i EC Turkish fonda, dabar galvoju gal pats laikas ilysti butu ozingoff bet kazkaip internete labai mazai apie tuos turkus info randu :con
www.vaistai.info
vidasp
Rašyti privačią žinutę

101 žinutės
( +1 / -3 )

as buvau, paskui isejau. nezinau kazkaip tikiu turkija. bet dar nelysiu, geriau palaukti.
Meskutis
Meskutis
Rašyti privačią žinutę

169 žinutės
( +4 )

man tai idomu kas ten taip dedasi kad taip EC Turkish nukrito? Gal karas koks :cry
www.vaistai.info
Andrius_S
Andrius_S
Rašyti privačią žinutę

388 žinutės
( +1 )

man tai idomu kas ten taip dedasi kad taip EC Turkish nukrito? Gal karas koks :cry
EC Turkish Fund nukrito daugiau nei tas XU100 indeksas ontgetit. Taip atsitiko dėl to, kad turkijos lyra nuvertėjo kitų valiutų atžvilgiu, o EC nebuvo apsidraudę nuo valiutų rizikos. Tačiau ateityje tokių klaidų, matyt, neturėtų būti, nes šiandien kaip tik iš jų gavau taisyklių pakeitimus, kur numatyta efektyviau eliminuoti regionų ir atskirų šalių valiutų riziką.

Andrius_S
---------------------------------------------------------------------------------------
In the business world, the rearview mirror is always clearer than the windshield
Alv.
Rašyti privačią žinutę

113 žinutės
( +4 / -1 )

Nezinau ar kas investavot i EC Rusija startavus fondui, bet 1998m, fondo atidarymo metais (irgi apie geguze) buvo -85%. Fondai spekuliacijom netinka, arba uzmirst juos reikia 2-3 metam arba dairytis kazko is LT atpigusiu akciju. Nepaguodziau, pats 20% portfelio sukisau i EC Turkija, dar nepardaviau.
Andrius_S
Andrius_S
Rašyti privačią žinutę

388 žinutės
( +1 )

Nezinau ar kas investavot i EC Rusija startavus fondui, bet 1998m, fondo atidarymo metais (irgi apie geguze) buvo -85%. Fondai spekuliacijom netinka, arba uzmirst juos reikia 2-3 metam arba dairytis kazko is LT atpigusiu akciju. Nepaguodziau, pats 20% portfelio sukisau i EC Turkija, dar nepardaviau.
-85% - katastrofiškas kritimas. Po tokio kritimo, norint atstatyti tą patį lygį, reikia sulaukti +566% augimo... Keista, bet toks kilimas per nepilnus pusantrų metų ir įvyko .
Priminsiu, kad būtent tas laikotarpis Rusijoje ilgai buvo prisimenamas, kaip 1998m. Didžioji Rusijos krizė.

Andrius_S
---------------------------------------------------------------------------------------
In the business world, the rearview mirror is always clearer than the windshield
savass
savass
Rašyti privačią žinutę

96 žinutės
( +9 / -3 )

Ačiū regen už linka..
taigi ką matom - ogi nieko gero. Šiandien Turkijoj buvo viena iš raudonesnių dienų: didesnis kritimas per dieną buvo tik gegužės antroj pusėj.

Indekso ir MACD reikšmės juda vienodai, o tai nesuteikia vilčių trendo apsivertimui. Geras ženklas, kad RSI žemiau 30, taigi tikimybė, kad artimiausiu metu turkija kiek atsigaus, yra.

Belieka laukti, kada RSI pakils virš 30, kartu MACD pasuks į viršų ir kylimas bus patvirtintas reversal žvakiu kombinacija.

Tikiuosi bent iki 37000 indeksas atsigaus, tada išeinu iš pozicijos, na...

Pridedu metų grafikėlį su šia diena, kad būtų aiškiau. Gal kas kitokių minčių turit?

akvara
akvara
Rašyti privačią žinutę

314 žinutės
( +65 / -19 )

Pridedu metų grafikėlį su šia diena, kad būtų aiškiau.
Primenu: paveiksliukai turi būti <=600pix per plotį. savass, pataisyk plyz.
qwaldis
Rašyti privačią žinutę

158 žinutės
( +6 )

savass, tai kad siandien turku ISE 100 nekrito, o kaip tik pakilo +1.59%



http://www.strateji.com.
savass
savass
Rašyti privačią žinutę

96 žinutės
( +9 / -3 )

savass, tai kad siandien turku ISE 100 nekrito, o kaip tik pakilo +1.59%



http://www.strateji.com.
Tu teisus, kilo. Vakar vakare, kai dariau šitą grafiką, tokiu duomenų dar nebuvo.
savass
savass
Rašyti privačią žinutę

96 žinutės
( +9 / -3 )

Kam aktualu, siandien turkija kyla.
http://www.bloomberg.com/apps/quote?ticker=XU100:IND
tomazz
Rašyti privačią žinutę

65 žinutės

savass,
gal nebedraskyk sirdies ir nesnekek nesamoniu kai turkija trys zingsniai i prieky ir 10 atgal. 3 ar 5% pakilimas, minus valiutos rizika ir ziurime kad ne kas ir gaunasi.
taip kad tokie kasdieniniai tavo pasisvaidziojimai jau nieko ir nebeguodzia
plastelinas
Rašyti privačią žinutę

47 žinutės
( +2 )

" Andrius_S: šiandien kaip tik iš jų gavau taisyklių pakeitimus,"



Andriau S, ar laiškas nebuvo praplėštas?
nelaikas šulinį kasti, kai troškina
Andrius_S
Andrius_S
Rašyti privačią žinutę

388 žinutės
( +1 )

Andriau S, ar laiškas nebuvo praplėštas?
Na, manasis buvo aplamdytas, ant antspaudo pažymėta, kad gautas pažeistas, tačiau tas pažeidimas nebuvo toks, kad būtų galima perskaityti ID. O vat spekuliantas mindoo rašo apie tai, kad jo buvo žiauriau apgadintas:
zodziu ziurekit chebryte ateina man shiandien laishkas ish eastcapital pashtu paashytas 6 birzelio su naujom taisyklem fonduose ir ten figuruoja mano adresas mano ID tik parasho mano ir lietuvishkos saskaitos nera. isivaizduokit prapleshtas visas laishkas ir pashtas uzrashes kad tipo toky pazeista gavo. kaip manot tas kas suzinojo mano varda pavarde adresa ir id gali ka nors padaryti mano portfeliui?
Turbūt muitinė narkotikų arba juodligės užkrato ieškojo ...

Andrius_S
---------------------------------------------------------------------------------------
In the business world, the rearview mirror is always clearer than the windshield
ragainagai
Rašyti privačią žinutę

1210 žinutės
( +11 / -1 )

Maniškis buvo taip pat žiauriai apdraskytas. Iš visų galų.
Bet daugiausia kaip tik tame kampe, kur ID (
Vnz taip apdraskytas, kad dar kiek, ir turinys jau lauk iškristų

Jei kas ko būtų ieškojęs, tai viską būtų radęs ir išėmęs

Vienok galvoju, jog kaltas čia ir paketo solidumas (proto reikia turėti, kad tokią šusnį proklamacijų prigrūsti į tam nepritaikytą voką )

p.s. O kad duomenys su ID taip atvirai vaikšto laiškais tai tikrai kažkokia nesąmonė. Tuomet tikrai belieka džiaugtis, kad EC bent rūpinasi banko sąskaitos identifikavimu ir priklausomybe asmeniui, kurio fondai išperkami.
Kiekvienas yra investuotojas, bet tik investuotojai tai žino.
danas
Rašyti privačią žinutę

19 žinutės

Kaip nekeista ir mane pasiekes vokas buvo aplamdytas su pasto zyma, jog uzklijavimas pazeistas.
akvara
akvara
Rašyti privačią žinutę

314 žinutės
( +65 / -19 )

Kaip nekeista ir mane pasiekes vokas buvo aplamdytas su pasto zyma, jog uzklijavimas pazeistas.
Akivaizdu, kad Lietuvos Pašte tvyro "netvarka ir nebaudžiamumas". Lietuvos Rytas kažkada rašė apie atvejį, kai su užsieniu susirašinėjantis pasienio su Latvija gyventojas išsinuomavo abonentinę dėžutę Latvijoj, ir pradėjo gauti nebesugadintus laiškus.

Manau, reiktų tik iniciatyvos, ir pabandyti prispausti LP vadovybę imtis tvarkos darymo. Žurnalistai šiais laikais daug galios turi.
gruzinas
Rašyti privačią žinutę

96 žinutės

Man irgi atejo visiskai suplesytas
think outside the box

Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.


Techninė analizė

Prekybos statistika realiu laiku

Ekonominis kalendorius

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2024 UAB All Media Digital