Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.

 

Paskolos perkant NT

EFKAR
Rašyti privačią žinutę

492 žinutės
( +99 / -65 )

Gali būti ir taip, bet tada visi pirksime viską iš USA, net ir maistą, o Europai tai būtų krizės pradžia : nedarbas, bankrutuojančios eksporto įmonės, atostogų visi važiuotų į Floridą ir t.t.
Aš manau, kad infliacija visgi ECB nustums į abtraeilį planą, ką daro sėkmingai FED.
arvydas007
Rašyti privačią žinutę

604 žinutės
( +187 / -91 )

Sveiki,

Kadangi nėra užvesta temos apie tai, ką noriu paklaust, paklausiu čia.
Taigi, gal kas nors jau yra persikėlęs savo būsto paskolą į kitą banką? Bent jau dabar tai labai aktyviai reklamuojama Sampo banko.

Ačiū už atsakymą.
Pasikeites, gauni tik siek tiek mazesne marza+ keli simtai Lt uz perejima. per ilga laika gal turetu atsipirkt. Bet nuejus i pirma banka ir pasakius savo ketinimus, manau ir jie sumazintu marza, kad neiseitum.
Paprastas_zmogus
Rašyti privačią žinutę

30 žinutės
( +5 / -1 )

Ačiū, aš irgi panašiai galvoju.
dzukas
Rašyti privačią žinutę

130 žinutės
( +3 )

...Bet dabar viskas gerai.Paskolą performinau iš litinės į eurinę ir dar įsitaisiau lubas palūknoms....
Isitaisei ne tik lubas, bet ir grindis kazkodel man atrodo, kad bankas nesiruosia taves maitint...
gmt
Rašyti privačią žinutę

949 žinutės
( +216 / -100 )

"Nordea Bank Lietuva" privatiems asmenims rekomenduoja imti paskolas Šveicarijos frankais. "Nordea" savo klientams siūlo galimybę fiksuoti paskolos palūkanas iki 5 metų laikotarpiui.
http://vz.lt/Default2.aspx?ArticleID=5e95f9f0-0634-4ef4-b1ea-7a373788dbda&ref=lastadd
Apuokas
Apuokas
Rašyti privačią žinutę

392 žinutės
( +10 / -1 )

Jo... čia kaip atsakas delfi.lt straipsniui: Ieškantiems pigių paskolų – kliūtys

Aš tai tikrai pasidomėsiu kas ten, kaip ten ir su kuo...
---
Apuokas
miurdock
miurdock
Rašyti privačią žinutę

165 žinutės
( +20 / -12 )

"Nordea Bank Lietuva" privatiems asmenims rekomenduoja imti paskolas Šveicarijos frankais. "Nordea" savo klientams siūlo galimybę fiksuoti paskolos palūkanas iki 5 metų laikotarpiui.
„Šveicariškas būdas“ sumažinti palūkanas – ne be priekaištų

Visai įdomu tie frankai, bet kaip ir visi kreditai - rizikinga
jei turi tai ir duok
rytinis
Rašyti privačią žinutę

3 žinutės
( +2 )

gal kas susidūrėt kuo bankai bankai pagerina paskolos sąlygas refinansuodami? ar tik mažesnėmis maržomis vilioja ar ir dar kuo nors? Ačiū.

Beje, pasidalinsiu, koki visai įdomų dalyką radau ieškodama būsto paskolų sąlygų palyginimo. Gal jis pasitarnaus ir jums.
Yra puslapis http://www.manopaskola.lt kur sistemoje pateiki paraišką paskolai. O tada bankai teikia ten pasiūlymus per 3dienas. Patogu buvo gauti tuos pasiūlymus vienoje lentelėje ir konkrečiai pasilyginti. Man kaip nemėgstančiai bastytis po bankus labai palengvino gyvenimą...
cris
Rašyti privačią žinutę

15 žinutės

na ir is kurio banko geriausias pasiulymas? jei ne paslaptis aisku

gal kas susidūrėt kuo bankai bankai pagerina paskolos sąlygas refinansuodami? ar tik mažesnėmis maržomis vilioja ar ir dar kuo nors? Ačiū.

Beje, pasidalinsiu, koki visai įdomų dalyką radau ieškodama būsto paskolų sąlygų palyginimo. Gal jis pasitarnaus ir jums.
Yra puslapis http://www.manopaskola.lt kur sistemoje pateiki paraišką paskolai. O tada bankai teikia ten pasiūlymus per 3dienas. Patogu buvo gauti tuos pasiūlymus vienoje lentelėje ir konkrečiai pasilyginti. Man kaip nemėgstančiai bastytis po bankus labai palengvino gyvenimą...

Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.


Techninė analizė

Prekybos statistika realiu laiku

Ekonominis kalendorius

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2024 UAB All Media Digital