Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.

 

Investment Game'06 prasidejo!

iGame
iGame
Rašyti privačią žinutę

3 žinutės

Lapkričio 10 d. Internete (www.invest-game.com) jau devintą kartą startavo Stokholmo Aukštosios Ekonomikos Mokyklos Rygoje (SSE Riga) studentų organizuojamas prekybos vertybiniais popieriais žaidimas Investment Game‘06.

Investment Game – tai investicinių biržų simuliatorius, suteikiantis galimybę studentams, verslininkams bei kitiems investicijomis besidomintiems žmonėms iš viso pasaulio ne tik pasitikrinti savo įgudžius investavimo srityje, bet ir laimėti piniginių prizų, kurių fondas šiemet sudaro 1000 eurų.

Kiekvienas naujai užsiregistravęs žaidimo dalyvis gauna virtualų 100 000 eurų vertės pradinį kapitalą, už kurį gali pirkti akcijas Švedijos, Suomijos, Rusijos, Lietuvos, Latvijos bei Estijos vertybinių popierių biržose.

Akcijų kursai atnaujinami realiu laiku, o žaidimo pabaigoje trys daugiausiai pinigų uždirbę investuotojai pasidalins minėtąjį 1000 eurų vertės piniginį prizą, o kiti sėkmingai pasirodę dalyviai bus apdovanoti Investment Game‘06 atributika ir rėmėjų įsteigtais prizais. Geriausi žaidėjai bus pakviesti sudalyvauti Investment Game‘06 uždarymo renginyje Rygoje.

Visi norintys dalyvauti kviečiami aplankyti oficialų Investment Game‘06 puslapį (www.invest-game.com) ir nemokamai užsiregistruoti!
JZMO
Rašyti privačią žinutę

108 žinutės
( -1 )

jau tokia tema yra gali pasiskaityti komentarus.
One day I will buy hell and paradise
One day I will become the owner of hell and paradise©JZMO
pasher
Rašyti privačią žinutę

66 žinutės
( +13 / -3 )

Sveiki!

Siek tiek atgaivinsiu tema tik cia radau SSE Rygos paminejima, ir naujos temos ne labai norejau kurti.

Butu idomu suzinoti ar yra tarp siu forumieciu stojanciu/istojusiu ar jau baigusiu studijas SSE Ryga. Liepos 8 vyks antras atrankos etapas, ka tik apsisprendziau, kad bandysiu toliau kapotis, butu saunu pasikalbeti su bendraminciais, t.y. kas irgi vaziuos i Ryga 8-a Taip pat gal kas galetu pasidalint kokia idomesne info apie SSE.

Jei yra labiau tinkama sioms diskusijoms tema, butu malonu, jei nukreiptumet. Gal i koki kita puslapi ar pns.
Paprastas_zmogus
Rašyti privačią žinutę

30 žinutės
( +5 / -1 )

Sveikas,

Kiek skaičiau dienorasčiuose, tai SiMS atrodo, kad bandys ten stot.
Kad nebutų spaminimas, norejau pasakyti, jog pazistama, kuri mokosi Erasmus universitete Rotterdame(pats, beje, irgi ten studijuosiu) dalyvavo konkurse, kuris buvo surengtas SSE Ryga. Konkurse dalyvavo 4-rių žmonių komandos iš skirtingų šalių. Jos atsiliepimai dėl organizavimo ir viso kito buvo labai geri, taigi ir pati mokykla, matyt, nebloga, bent jau, kad geriausia pabaltyje, tai tikrai

Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.


Techninė analizė

Prekybos statistika realiu laiku

Ekonominis kalendorius

DIENORAŠČIAI

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2022 UAB All Media Digital