Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.

 

Kaip laikosi jusu portfeliai?

neziniukas
neziniukas
Rašyti privačią žinutę

89 žinutės

mano tai su fondais krenta, bet nesigailiu, nes vistiek artimiausiu metu neketinu issiimti, tik idomu, kiek tas kritimas truks. o del akciju tai irgi vaziuoja zemyn. ir cia kyla klausimas ar dar ilgai kris? kaip mano patyre vilkai? ar jus dabar laikot akcijas ar jau seniai jas padave laukiat kol indeksas prades kilti?
dainiuxxT
Rašyti privačią žinutę

254 žinutės

į VSE atėjau geru metu: 2005 gruodį todėl tik -10%
grynųjų dabar turiu. ir mėginu atsekti dugną. o šiaip manau, kad esame korekcinėje "e" elioto bangoje. Čia pagal daily grafikus. kitais masteliais dar nežiūrėjau.
http://eitne.lt
siaipzvejys
siaipzvejys
Rašyti privačią žinutę

559 žinutės
( +83 / -23 )

Manau dabar žiauru juokauti, nes gali kas silpnesnis ir nulūžti. Nors jei dabar korekcinė elioto banga, tai klausimas - ar tai pirma? Ir ar nebus greitu metu dar dvi?
Gal galit kas pakomentuoti plačiau apie tai. Nes man tai nauja ir labai įdomu sužinoti apie tai maksimaliai.
10% žmonių valdo 90% pinigų. Visada pasitikslinu kur aš esu.
Nojus
Nojus
Rašyti privačią žinutę

4089 žinutės
( +294 / -312 )

na fondelių augimas tai stipriai sulėtėjo. O akcijų portfeliukas po spekuliacijos su UKB vis dar virš indekso. Klausimas ar ilgai? pažiūrėsim.
Nojaus laivą pastatė mėgėjas, O Titaniką - profesionalas...
dantistas
Rašyti privačią žinutę

196 žinutės
( +1 / -1 )

Nu as jau savo portfeli papildziau 50%. Tiksliau daviau JT makleriui pinigu, kad uzpirktu lietuvisku akciju. Ka manot?
O mano pagrindine investicija finastos NE fondas beveik nekrenta. Gal kas zinot ar jie tikrai protingi, ar patys kainas per pensiju fondus ir panasiai palaiko.
Memento mori
siMS
siMS
Rašyti privačią žinutę

413 žinutės
( +5 )

bendrai visas investicijas įvertinus, aš dar +0,03% per 9mėn
www.saltinis.eu
dantistas
Rašyti privačią žinutę

196 žinutės
( +1 / -1 )

per 9 men ~ +12%
Memento mori
dantistas
Rašyti privačią žinutę

196 žinutės
( +1 / -1 )

spalvu nebepzystu
Memento mori
MR
MR
Rašyti privačią žinutę

93 žinutės
( +1 / -1 )

As savo portfeli suformavau dar vasaros gale. Bet padariau esmine klaida: del mokslu paaukojau savo domejimasi akcijomis ir "pramiegojau" visas didziasias korekcijas ir t.t. ir pan. Tad dabar tik laukiu momento kai galesiu viska parduot su kuo mazesniu minusu ir pradet viska is naujo:con
Do not confuse brains with bull market ;)
siMS
siMS
Rašyti privačią žinutę

413 žinutės
( +5 )

investuoti į save dar geriau
www.saltinis.eu
Inteligent
Rašyti privačią žinutę

328 žinutės

Dabar liko apie 4% menesiniu (budavo iki 7%),skaiciuojant nuo kapitalo su prieaugiu,pradedant 2003 m.
Lit
Rašyti privačią žinutę

79 žinutės
( +2 )

to neziniukas: Pamirs apie tos fondus ir tos pinigus(jai ten ne milionai) ir prisimink po 3-4 metu, tikrai busi + :yes ir ne 20-30%. Jai bandisi zaisti daugiau ne isluosi, ne skaitant patirti. Zaisk su akcijom, gaudik tos 2-3%, laikik tik konservativus poperius, o kada rinka atsigaus tada raskrutisja.
As akc. laikiau ir laikisiu, nebent darisiu(darau) labai smulkus perstumimus. Gal mano portfelis labai konservativus, bet "-" nuo metu pradziuos labai ne didelis.:wink
Mindzio
Mindzio
Rašyti privačią žinutę

957 žinutės
( +55 / -24 )

-7.1 % per men. skaiciuojant litais , del JAV dolerio smukimo
Emini-Systems.com
Feningas
Rašyti privačią žinutę

333 žinutės
( +40 / -20 )

Diskusijos > Akcijų birža > Kaip laikosi jusu portfeliai?

Dekui! puikiai! tik -15% per 6 men. ir tai tik deka to kad ka tik praskiedziau Teo LT (pinigeliais istrauktais is CRE ir Ne ) butu netoli -20% siai dienai
;)
Prikolas
Prikolas
Rašyti privačią žinutę

319 žinutės
( +16 )

Po siandienos reveranso priartejau prie zero point'o... Kazkaip matyt busiu per greitai apsidziauges Bet vistiek linksma - ne kasdien toki sujudima zmogus matai... Tiesa, liudna tik kad laisvu siuo momentu neturiu - paselciau kaip priklauso ir prisigrusciau portfeliuka grazaus pinigelio...
pinigai nekvepia
tomazz
Rašyti privačią žinutę

65 žinutės

gerai kad su seb Eastern europe spalio gale pagavau, tai dar siaip ne taip atlaiko toki spaudima, bet visa kita tai crash!
katik ziurejau bloomberg:
nafta lyg ir vel kyla virs 69$.
Tokia ten TA parode ir matosi kad S&P500 per paskutinius 3 metus kiekvienais metais po tokia gera korekcija turej,o kuri nekrisdavo zemiau 200 dienu moving average. tai va siandien kaip tik ir pasiekta ta riba:> ir per artimiausia savaite pamatysim ar tai korekcija ar crash. nes jau lygina su 2000m. ir 1987m. Tais laikais dar nesedejau sioje srityje, bet juk visada ateina laikas suprasti ka reiskia rizika in emerging markets.
Kitas faktorius, kuri sunku ivertinti, tai investuotoju psichologine busena, kuri jau labai ne ka ir zada nes visi tik ir nusiima viska
Kokia isvada padariau per paskutine savaite-del visu siu korekciju turi prisiimti atsakomybe instituciniai investuotojai, nes jie ispucia ir susprogdina tuos burbulus
Tiesa, siandien kaip tik specialiai isijungiau tv3 verslo zinias, gal sakau tas (kadras) pasakys komentaru bet kur tau, ne zodzio apie jokias korekcijas, turbut taip bando susvelninti dabartine susidariusia situacija. turbut niekas jam dabar is brokeriu ar valdymo imoniu nebeuzsakineja straipsniu del fondu reklamos: kaip yra viska puiku su tais IF.
linkiu stabilios psichines busenos, bet sios nakties kosmaras issipilde, tik gaila, kad nebuvo tame sapne zalios spalvos
grizli
grizli
Rašyti privačią žinutę

536 žinutės
( +19 / -19 )

Per metus darbo turiu +-0 ir tuo dzaugiuosi, net pagavau daug grebliu dar 2005 metais -ir LINa, ir VINGI, ir LIFOSA, mane istrauke bankai - pirmiausia UKB ir alkoholio sektorius ypac GUB.
Andrius_S
Andrius_S
Rašyti privačią žinutę

388 žinutės
( +1 )

Tiesa, siandien kaip tik specialiai isijungiau tv3 verslo zinias, gal sakau tas (kadras) pasakys komentaru bet kur tau, ne zodzio apie jokias korekcijas, turbut taip bando susvelninti dabartine susidariusia situacija. turbut niekas jam dabar is brokeriu ar valdymo imoniu nebeuzsakineja straipsniu del fondu reklamos: kaip yra viska puiku su tais IF.
Užtat, LRT po panoramos per verslo žinias kalbino ir V.Petrutį, ir V.Poderį, ir kažkokį banko analitiką, bei rodė "Spekuliantų" svetainę :yes...

Andrius_S
---------------------------------------------------------------------------------------
In the business world, the rearview mirror is always clearer than the windshield
resident
resident
Rašyti privačią žinutę

268 žinutės
( +2 / -3 )

per 2006m. +/- 0proc., Portfelis 100proc. lietuviškos akcijos
there is time to go long, time to go short, and time to go fishing
caps
Rašyti privačią žinutę

158 žinutės
( +20 / -6 )

Jooo!Kai paskaitai, tai tiesiog finansiniai genijai kai kurieKaip cia dar niekas neparaso ,kad turi +20%

Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.


Techninė analizė

Prekybos statistika realiu laiku

Ekonominis kalendorius

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2024 UAB All Media Digital