Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.

 

SEB JAPAN FUND

siaipzvejys
siaipzvejys
Rašyti privačią žinutę

559 žinutės
( +83 / -23 )

Traukiantis is Rusijos fondu ar neuzsirausiu, jei imesiu i Japonijos akciju fonda? Zinau, kad dabar juos kamuoja pingantis doleris, bet ziurint is ilgalaikes perspektyvos ir portfelio diversifikacijos, kaip ir turetu si kryptis sudirbti. Gal turite kokios nors informacijos ar galit mestelti nuorodu, kur butu galima pasiskaityti ir apsispresti del sprendimo?
10% žmonių valdo 90% pinigų. Visada pasitikslinu kur aš esu.
svecias001
Rašyti privačią žinutę

197 žinutės
( +4 )

gali ir uzsiraut. pirma ketvirti ekonomika augo greiciau nei tiketasi, taciau didziosios kompanijos (kurios uzima ir seb japan pagr. pozicijas - toyotya, honda, sony) del auganciu zaliavu ir jenos kainu paskelbe ganetinai pesimistines metu prognozes. prie tokiu planu akcijos yra pakankamai ivertintos, tad tokio augimo kaip pernai neverta tiketis.
as tavo vietoj kiek luktelciau - siuo metu bet kur investuoti gan rizinkinga
pesimistiniam pasiskaitymui: http://www.bloomberg.com/apps/news?pid=10000104&sid=am3UN2WfNXrQ&refer=world_indices
artas
artas
Rašyti privačią žinutę

1238 žinutės
( +166 / -54 )

Gera zinia investuojantiems i JAP:

"Еще одним положительным событием для рынков стало опубликование протокола заседания Банка Японии, согласно которому все члены совета по определению политики ЦБ проголосовали за то, чтобы оставить уровень учетной ставки без изменений. Более того, было заявлено, что точный момент повышения ставки в настоящее время не определен. Данная информация снимает опасения повышения ставки в Японии уже в июле, что привело к росту индекса японского фондового рынка."

siandien popiet japonai padare stacia
siaipzvejys
siaipzvejys
Rašyti privačią žinutę

559 žinutės
( +83 / -23 )

Kaip galvojate, ar Japonijos fondai ne naujas Rusijos variantas? Galimybė ir uždirbti ir patupėti normaliam minuse? Dabar žiūrint į SEB Japonijos fondą jis gana gerai pakritęs ir tendencijos jam krist žemyn kaip dar ir yra, bet juk jis amžinai ne smigs. Per laikotarpį nuo 2003 05 02 iki 2006 04 10 jis uždirbo 187%.
Jei Japonai ir toliau kražiai nusileidinės, pasiekę 0,4522 kainą, bus grįžę į 2003 08 mėnsį...

Kokių minčių turite?
10% žmonių valdo 90% pinigų. Visada pasitikslinu kur aš esu.
svecias001
Rašyti privačią žinutę

197 žinutės
( +4 )

Idomu, ar dar kada nors siame tukstantmetyje nikkei-225 pasieks 1989 m. gruodzio topa - 38915. Siandien turim 14470, 2002 m. kova turejom ir 7909, tiek pat, kiek ir 1984-aisias. t'sakant geras argumentas pries ilgalaikes investicijas



kazin kaip ten bus su musu omvx
Darijus
Rašyti privačią žinutę

618 žinutės
( +36 / -17 )

Nezinau kuriam laikui nori investuot. Gal ilgalaikei (daug daug metu) investicijai japonija ir tinka. Taciau kiek pastebejau uz paskutinius metus tai diversifikuot galima tik pelna. Jei jau krinta rinkos tai visos kartu ir viena uz kita daugiau. Taigi jei investuot, tai i ta kuri kyla dabar ir stipriausiai. Nors dabar tokiu ir nera, bet rudeni manau NVS pajudes i virsu.
Ne visada bus taip...
siaipzvejys
siaipzvejys
Rašyti privačią žinutę

559 žinutės
( +83 / -23 )

Rusai dar ilgai judės, bet aš ieškau rinkų, į kurias pradėti koncentruoti dėmesį. Juk pas Rusus nelaikysi milijono, reikia susidėlioti, į kur ir kaip. Dabar yra tie metai, kada reikia daryti protinga sėją. Japonai, tai trumpalaikė investicija metai, du, bet jei protingai, jie yra daugiau nei obligacijos.
Kodėl aš ją (Japonija) judinu? Todėl, kad SEB primyktinai sako (praktiškai, leidžiamos obligacijos turi savyje Nikkei indeksą (daugiau, mažiau)), kad per ateinančius 3 metus planuotinas augimas, kaip tik ten. Pas SEB bebročiai nedirba. Nesvarbu, ką sako kiti, vis tiek sprendimus priimi pats. Tai man 1000 kartų geriau, apsiuostyti tarp visų nuomonių, kad iš jų išgryninti sukauptą pasamoninę tiesą...
10% žmonių valdo 90% pinigų. Visada pasitikslinu kur aš esu.
Darijus
Rašyti privačią žinutę

618 žinutės
( +36 / -17 )

Rusai dar ilgai judės, bet aš ieškau rinkų, į kurias pradėti koncentruoti dėmesį. Juk pas Rusus nelaikysi milijono, reikia susidėlioti, į kur ir kaip. Dabar yra tie metai, kada reikia daryti protinga sėją. Japonai, tai trumpalaikė investicija metai, du, bet jei protingai, jie yra daugiau nei obligacijos.
Kodėl aš ją (Japonija) judinu? Todėl, kad SEB primyktinai sako (praktiškai, leidžiamos obligacijos turi savyje Nikkei indeksą (daugiau, mažiau)), kad per ateinančius 3 metus planuotinas augimas, kaip tik ten. Pas SEB bebročiai nedirba. Nesvarbu, ką sako kiti, vis tiek sprendimus priimi pats. Tai man 1000 kartų geriau, apsiuostyti tarp visų nuomonių, kad iš jų išgryninti sukauptą pasamoninę tiesą...
Kad SEB dirba ne durniai visiskai sutinku. Taciau ir protingiems nevisada pasiseka prognozuot rinka. Kad Japonai turi kilti SEB man sake 2005m rugpjuti. Paziurejus i dabartinius rezultatus....
Ne visada bus taip...
siaipzvejys
siaipzvejys
Rašyti privačią žinutę

559 žinutės
( +83 / -23 )

Pagal tai, kaip juda JAV, Europa ir plius, kad Japonų akcijos yra 2x labiau pervertintos, mano paskaičiavimu turėtu šauti šis fondukas dar -8% ar -10%down. Japonai kenčia nuo brangstančios naftos, pingančio dolerio ir dar CB palūkanų, kai rinkoje vyrauja defliacija ir yra tik teorinė infliacija. Manyčiau ties ta vieta turėtu būti ir fiksuotas dugnas šiems metams...
Gal aš ką praleidau. Nes nerealu mokėti už fondo vienetą 0,57 eur, labai brangu (šiandien kaina 0,6069 ir rytoj bus dar plius ). Pagal mane turėtų būti žemiau 0,505 eur, o geriausiai 0,485 eur.
10% žmonių valdo 90% pinigų. Visada pasitikslinu kur aš esu.
siaipzvejys
siaipzvejys
Rašyti privačią žinutę

559 žinutės
( +83 / -23 )

Japonai "TOKYO STOCK EXCHANGE", kaip ne visi, jie kilimą žymi raudonai, o kritimą žaliai. Keistas jų sprendimas...
10% žmonių valdo 90% pinigų. Visada pasitikslinu kur aš esu.
loko
loko
Rašyti privačią žinutę

476 žinutės
( +26 / -13 )

gal dėl to, kad žvakių grafikuose pas juos nėra baltų žvakių - yra raudonos.
Если раньше за 1 доллар давали 1 евро, то теперь будут давать в морду
Taksistas
Taksistas
Rašyti privačią žinutę

565 žinutės
( +20 / -10 )

jie turbut iprate kad grafikas vis zemyn eina, tai prekiavo visi SHORT, todel kritimas jiems - zalia spalva.

http://addurl.tel
Meskutis
Meskutis
Rašyti privačią žinutę

169 žinutės
( +4 )

O kokios dabar prognozes SEB Japan fondui? Gal jau pagaliau dugnas... Kaip suprantu jie su Amerika susije
www.vaistai.info
siaipzvejys
siaipzvejys
Rašyti privačią žinutę

559 žinutės
( +83 / -23 )

Tikrai ne, jie dabar yra pačiam kalno vidury ir sprendžia, judėti į viršų, bet vėl didėdės atitrūkimas tarp realybės ir lūkesčių, judėti į apačią - vadinasi fiksuotis užirbtus pelnus, bet vėl pakurti krypti uptrend'ą bus sunkiau, nes bazinės jenos palūkanos tik kils.

O kokios dabar prognozes SEB Japan fondui? Gal jau pagaliau dugnas... Kaip suprantu jie su Amerika susije
10% žmonių valdo 90% pinigų. Visada pasitikslinu kur aš esu.
mmariusa
Rašyti privačią žinutę

95 žinutės

gal kas turi minciu, kas per velnaiva su japonais dedas?jau koki pusmeti vietoj sokineja ir ne nebando i prieki judet.
lasas po laso
Meskutis
Meskutis
Rašyti privačią žinutę

169 žinutės
( +4 )

mane irgi tas fondas domina, bet per tokius trypciojimus nieko i ten neinvestavau, investavau i Nordic nes doleriu laisvu turejau, o siaip palyginus visus SEBo fondus labai jau panasus grafikai paisosi... _o
www.vaistai.info
siaipzvejys
siaipzvejys
Rašyti privačią žinutę

559 žinutės
( +83 / -23 )

Tiek kiek man pavyko suprasti, šiai dienai, tai Japonijos akcijų rinkai labai būdingas pasišokinėjimas kas du - trys metai. Ir kada vyksta augimas, tai šie metai ne šiandien. Dabar turėtų būti nuoseklus važiavimas į apačią. Kadangi kitose rinkose yra labai neblogų galimybių paturėti realią naudą, tai aš šią poziciją šiais metais net nebesvarstau...
10% žmonių valdo 90% pinigų. Visada pasitikslinu kur aš esu.
siaipzvejys
siaipzvejys
Rašyti privačią žinutę

559 žinutės
( +83 / -23 )

Plastelinui,

Japonai tik važiuos ir važiuos žemyn, dabar reikia turėti grynų, kad reikiamu metu pasigauti pirkimą. Pagal mano skaičiavimus, dar šių metų galui Topix turėtų rimtai atgulti į 1450.00 poziciją. Išsivedus sintetinį rodikliuką susidaro prielaidą, kad ten vyksta arba apsivalymas, arba rimtas ilgalaikis perskaičiavimas...
10% žmonių valdo 90% pinigų. Visada pasitikslinu kur aš esu.
Skandinavas
Rašyti privačią žinutę

214 žinutės
( +15 )

na, drisciau papriestarauti, kad jie vaziuos ir vaziuos zemyn. Didziosios kompanijos jau rodo "modest" +1%. Dabar laukiama, kada mazosios ijungs pirma pavara (kol kas -1,1%). O ir spalio men. augimas didesnis nei kitose didziosiose rinkose. Taciau reiketu pripazinti, kad rizika islieka didele
siaipzvejys
siaipzvejys
Rašyti privačią žinutę

559 žinutės
( +83 / -23 )

Sunkiai jiems su ta pavara. Vidaus vartojimas merdėja, JAV doleris pinga, o tai japonų pagrindinėm korporacijom žiaurus minusas. Energetika, žaliavos, transportas brangsta. Vyriausybė išnaudojo visus galimus šovinius...
Tad lai juda jie link 1450.00...
10% žmonių valdo 90% pinigų. Visada pasitikslinu kur aš esu.

Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.


Techninė analizė

Prekybos statistika realiu laiku

Ekonominis kalendorius

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2024 UAB All Media Digital