Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.

 

Ar i Rusijos fondus investuoja "neprotingi zmonės"?

Real
Rašyti privačią žinutę

28 žinutės

Noreciau suvokti zmoniu investuojanciu i Rusijos fondus mastysena. Kas jie tokie - "birzos lameriai" ar "patyre zaidejai"? Ar jie tikrai tiki, kad normalu pelnus dvigubinti kas met? Ar jiems bent teko matyti 10 metu laikotarpio Rusijos akciju grafiku svyravimus?

Tema suformuluota specialiai uzastrintai, nes noriu, kad tie kas turi Rusijoje investiciju rimtai susimastytu. Zmones, atsibuskit, fiksuokit pelnus ir eikit kuo greiciau is Rusijos. Keliu menesiu laikotarpyje ten tikrai bus skandalinga griutis. Siai dienai akcijos Rusijoje pervertintos apie 5 kartus.

Matai Macijauskai, prasau nesugadinti temos.
JuMis
JuMis
Rašyti privačią žinutę

145 žinutės

Argumentai?
As irgi galiu pareikst, kad kiaules skraidys (any day now)...
-----
Būkit žmonės, laikykitės taisyklių - http://www.spekuliantai.lt/page.php?id=9
Biaggi_IK
Rašyti privačią žinutę

25 žinutės
( -1 )

Esu investaves i russija, kadngi kur dydesne rizika, ten ir dydesni pinigai. Nors nemanau kad yra rizikinga investot i russiaja nes je turi daug gamtiniu istikliu, rinka politine stabelesne nei anksciau buvo. IR daug liesu buvo is lietuvos nuplauke tenaji. Prisiminus Lietuvos rinka - negaliu ne pasakiti kad kai kurios akcijos irgi buvo pervertintos.
Russijoje buvo kazkada MMM kompanija. tai su akcijom panasiai kas bus piramides virsuneje tas nudegs, bet manau po kolkas turedamas is RU fondu 30% pelno negaila ir 15% prarast kas butu pelningumas sakikim: SEB Global Fund 14.25% ar SEB Europe 2 Fund 17,43%.
PS: SEB Nordic Fund - idomiai taip siais metais sove del ko taip gal kas pasakis?
Real
Rašyti privačią žinutę

28 žinutės

Biaggi_IK, pagal tavo zodzius Rusija yra patikimesne uz Lietuva?!
Kritimas Rusijoje bus ypac staigus ir totalinis - ne procentais, kaip tu rasai, bet kartais. Pagal kokius kriterijus tu nuspresi, kad jau laikas pasitraukti? Kodel nepasitrauki dabar, kai 30% pelnas butu puikus rezultatas? Godumas?
siMS
siMS
Rašyti privačią žinutę

413 žinutės
( +5 )

Real, iš kur tokia info kad kris ne procentais, o kartais ?
www.saltinis.eu
Real
Rašyti privačią žinutę

28 žinutės

siMS, as jau rasiau - "Siai dienai akcijos Rusijoje pervertintos apie 5 kartus".

Beje, rasantiems - pageidauciau, kad ne Jus manes klausinetumete, bet Jus atsakytumete i mano pateiktus temoje klausimus.
siaipzvejys
siaipzvejys
Rašyti privačią žinutę

559 žinutės
( +83 / -23 )

Man patinka Rusija tuom, kad artimuoju periodu jos politika atitinka mano, kaip investuotojo lukescius. Ji uzsilauze visus megstancius pirkti pigiai zaliavu pirkejus, persiorganizuoja Kinijos, Tolimuju Rytu, Azijos politiniais klausimais, kad leis jai pasididinti zenkliai pajamas is tu krastu. Nelenda i Afrika, nes ten dar naturalus ukis.
Man patinka Rusija ir tuom, kad eksporto kokybe auga - vietoj zaliavos, jau ismoko siusti pusfabrikati. Bet nemanau, kad iki 2008 metu ismoks siusti gamini. Vadinasi, po valdzios persidalinimo Rusijoje ir vel bus galimybe pakelti ju rinkoje 100%.
Vienas neramina - pagal Putino kalba, jei ir vel mesis prie karinio potencialo didinimo. Ribojimas pigios darbo jegos.
Mano investicijos Rusijoje bus perzvelgtos po 2007, nes atejus valdzios persidalinimui, ar Putino perrinkimui gali buti ivairiu krypciu su akciju kursais.
10% žmonių valdo 90% pinigų. Visada pasitikslinu kur aš esu.
Aris
Rašyti privačią žinutę

381 žinutės

Negaleciau sutikti su Real visu 100 proc. Taciau investuojant yra viena paprasta tiesa: praeities rezultatai NIEKAIP NEITAKOJA ateities rezultatu. O jeigu ir itakoja, tai atvirksciu pavidalu, negu tikiesi. Pvz. Jeigu rinka augo 100 proc tai tikimybe labai dedele, kad kazkur pasaulyje vyksta internetinis forumas ir zmones samprotauja kaip ir mes cia. ..."kodel nepasitaukti dabar?, Godumas?"; "tai su akcijom panasiai kas bus piramides virsuje".
as asmeniskai itraukiau is leto savo pinigus is Ru. Liko tik simboline suma Haza Ru fonde (kad netingeciau kasdien paziureti quote.ru).

Turiu daug east europe, emerging markets, Sebo mazu europos kompaniju. Bijau, kad dalis Rusijos kritimo (jeigu toks bus) gali itakoti ir si sektoriu. Nors as nemanau, kad Ru kris "kartais", bet esu beveik tikras, kad mazu maziausiai rinka augs vos vos, ar marmaliuos vietoje, ar kris tam tikra dalimi. Pasiziuriu vis Finasta ru. Kam? ogi kad suprasciau, kas butu atsitike mano pinigams, jei buciau investaves vasario men. berods 2 proc. augimas...o mokesciai o sekmes mokestis?

Yra lietaturos, kur patys smarkiausi pasaulio traderiai (Livermore) kartais menesiu menesiais kantriai laikydavo casha, laukdami patogaus momento. As neatmesciau galimybes savo casha panaudoti ir Lietuvoje. Ypac, kai MAZN paaiskes. Galime sulaukti linksmos vasaros...Lesu istraukimas is TEO gali buti pozymis, kad kokie nors East Europe fondai prognozuoja, kad butent Rusijoj ir aplink ja gali arteti griutis....

Mazn gali padaryti protinga sprendima (pvz. pagaliau panaseja, kad bus trisale sutartis)...svarbu laiku pamatyti, kur augimo "nestumas". Nebutina teisingai pataikyti i pirma augimo diena. Galima pataikyti ir per viduri. Investavimo guru sako, kad nupirkti akcija yra labai sunku. TAciau dar sunkiau ja parduoti laiku. Yra ivairiu priezasciu: a) bijoma uzfiksuoti netekti; b) bijoma, kad ji augs, kai parduosi; c) isimylima i akcija; d) Neziurima i tai, kad ji jau krito, nors bendroj sumoj yra pliusas, e)...
Guru dar sako, kad jeigu siandien neyla noras dar papildomai pirkti akcijos (tos pacios, kuria jau turi), tai reikia nedelsiant surasti momenta ja parduoti...

Manau, kad reikia isiklausyti i Real mintis...
ziogass
Rašyti privačią žinutę

6 žinutės

Teisingai, pikit akcijas lietuviskas!!! Metas jau
chamas

262 žinutės
( +47 / -4 )

I Rusijos fondus investuoja paskutiniai idiotai?
Atsiprasau, jeigu Jusu tarpe tokiu yra


siMS, as jau rasiau - "Siai dienai akcijos Rusijoje pervertintos apie 5 kartus".

pageidauciau, kad ne Jus manes klausinetumete, bet Jus atsakytumete i mano pateiktus temoje klausimus.
Kritimas Rusijoje bus ypac staigus ir totalinis - ne procentais, kaip tu rasai, bet kartais

Kodel nepasitrauki dabar, kai 30% pelnas butu puikus rezultatas? Godumas?

Pasiziuriu vis Finasta ru. Kam? ogi kad suprasciau, kas butu atsitike mano pinigams, jei buciau investaves vasario men. berods 2 proc. augimas...o mokesciai o sekmes mokestis?

svarbu laiku pamatyti, kur augimo "nestumas". Nebutina teisingai pataikyti i pirma augimo diena. Galima pataikyti ir per viduri.


???
mindoo
mindoo
Rašyti privačią žinutę

30 žinutės

Rusijos energetika yra labai svarbi pasauliui ir europai daugialis shaliu yra priklausomos nuo rusijos. duju ir naftos kainos nesiekia europos kainu pacioje rusijoje. ten j o zemsesnes todel manau kad dar minimu 10 metu rusijos rinka tikrai augs todel verta investuoti
!!!!!!!!!
JuMis
JuMis
Rašyti privačią žinutę

145 žinutės

Idiotai is JP Morgan, Eastcapital beigi Franklin Templeton mano, kad rusu rinkoj verta investuot, idomu kodel..
-----
Būkit žmonės, laikykitės taisyklių - http://www.spekuliantai.lt/page.php?id=9
ZeroDimm
Rašyti privačią žinutę

33 žinutės

Irano šokis su "kardais" užvijo Auksą iki 729$ už unciją.
Kaip saugiai išlaikyti kapitalą?
Parodykit aktyvus, kas likę investuotojams?

Saugu ir vertinga tai, kas dar neiškasta, neišpumpuota.
Rusija didelė ir turtinga šalis.
Visų stebėtų EM fondų investavimo ašis - žaliavos ir visa, kas su tuo susiję.
Zhaibas
Rašyti privačią žinutę

417 žinutės
( +42 / -25 )

Real, cia kazkoks emocinis postas be pagrindo, turbut "protingi zmones" investuoja tik i vakaru saliu obligacijas?
Real
Rašyti privačią žinutę

28 žinutės

Zhaibas, investuoti galima daug kur, bet verta tai daryti tik tinkamu laiku ir tinkamoje vietoje. Siuo metu investuoti i Rusija yra visiskai netinkamas laikas.
Zinau, kad neitikinsiu daugelio, nes 100% irodymu nera ir negali buti. Yra tik daugybe krizes pozymiu, o 100% irodymas bus kai visa tai ivyks. Laikas parodys kas teisus. Sekmes!
MR
MR
Rašyti privačią žinutę

93 žinutės
( +1 / -1 )

Real, jei matai daugybe Rusijos rinkos kirzes pozymiu, nepagailek savo laiko ir pavardink bent kelis (be to kad akcijos pervertintos), nes kol kas si diskujia, tik altruistiniai svaiciojimai is tavo puses.
Do not confuse brains with bull market ;)
Aris
Rašyti privačią žinutę

381 žinutės

Manyciau Ru bus flat artmiausia pusmeti, nes: yra emociniai faktoriai: 1) po hiperbolinio augimo nusiimami pelnai, 2) Peter Lynch "kai visi mato ir patarineja man pirkti, as patyliukais parduodu" - o jis tikrai genijus didesnis uz Sorosa ar Buffeta.. Yra fundamentiniai faktoriai: Daugelio RTS PE didoki, perkaitinti; 2) Ru rinka palaiko dabar madingos zaliavines prekes (Lukoilai, Nornikeliai, Gazpromai...); Kadangi karo Irane nebus, sie komponentai gali ir atvesti 3)Blaivu poziuri atspindi nuosava gamyba ir mazmenine prekyba (pas zmones esanciu pinigu kiekis) - siame sektoriuje nezmoniska griutis jau prasidejo, pasiziurekit pvz., "Pyaterochka".

Disc.: kadangi nebeturiu - tai gal esu besaliskas. Cia tik hipoteze. Kad kristu nenoriu, nes turiu susijusiu popieriu - MAzn, rytu europos fondai.
siaipzvejys
siaipzvejys
Rašyti privačią žinutę

559 žinutės
( +83 / -23 )

Jo, Real, pasidalink, kokius pozymius izvelgi As asmeniskai esu nesaliskas, nes Rusijoje neturiu nieko, taciau idomu stebeti RTS indeksa. Ziurint i 10 metu grafika, dabartine situacija kazkiek panasi i 1997-10 pastaraisiais menesiais smarkiai isaugusiomis apyvartomis. Kaip zinia auksciausiuose taskuose maksimalios apyvartos tikrai nera geras zenklas. Bet tai tik vienas pozymis ! Dar butu galima pafilosofuoti apie Ellioto bangas, bet gal neverta
O kas yra Ellioto bangos?
10% žmonių valdo 90% pinigų. Visada pasitikslinu kur aš esu.
Aris
Rašyti privačią žinutę

381 žinutės

Elioto bangos - TA, t.y. kreiviu analize. Katu su Fibanacci skaiciais tai yra kontroversiskiausia TA dalis, na, kaip taro kortos, ar Palmyros horoskopai. Cia buvo pasakyta su pagieza.
Aris
Rašyti privačią žinutę

381 žinutės

Teisybe, Manf priklauso nuo naftos kainu (Ural). Rusija irgi priklauso nuo naftos. Todel neteisiogiai, bet koreliuoja. Manf dabar dirba su Lukoil nafta.
O virsune gali buti kokia nori. Kai virsune truputuka nukrinta, o po to yra flat - dazniausia TA vadinama puodukas su rankenele (cup and a handle). Visokiu kreiviu esama, Hm...

Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.


Techninė analizė

Prekybos statistika realiu laiku

Ekonominis kalendorius

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2024 UAB All Media Digital