Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.

 

TA ir programinė įranga, duomenų srautai

dziedrius
Rašyti privačią žinutę

14 žinutės

Gal kas nors galėtų man kaip pradedančiam papasakoti, kokius programinius įrankius naudoja darydami TA? Kur pasiima Lietuvos biržos duomenis ir kaip juos susieja su naudojama programine įranga? Na ir vasa, kas susiję su šita tema
Arian
Rašyti privačią žinutę

476 žinutės
( +53 / -29 )

Manau pradziai tau uztektu www.spekuliantai.lt -> Menu -> Grafikai. Programos moka braizyti grafikus ir daugiau nieko ! Analize turetu atliekti tavo protas
Įsitaisykite sau piniginių, kurios nesusidėvi, kraukite nenykstantį lobį danguje, kur joks vagis neprieis ir kandys nesuės.
Turbavykas
Turbavykas
Rašyti privačią žinutę

398 žinutės
( +2 / -5 )

O as tai kazkokios rimtos programos TA taip ir neradau.
meskalepeska
meskalepeska
Rašyti privačią žinutę

362 žinutės
( +40 / -1 )

Turbavykas, o tai ko MetaStock'as netinka? Grupse visi duomenys paruosti(daily updated) naudojimui guli.
Visi pliusai turi savo minusų...
dainiuxxT
Rašyti privačią žinutę

254 žinutės

man tai Amibroker prie širdies labiausiai. jau ir indikatorius išmokau pasicodint, be to i-nete library pavyzdžių pilna. o šiaip tai metastokas ir amibrokeris ko gero labiausiai paplitę
http://eitne.lt
Denisas
Denisas
Rašyti privačią žinutę

1346 žinutės
( +140 / -62 )

Amibroker geras.
Paieskok sio psl forumuose, rasi net atskira foruma amibrokeriui
Ekonomikos magistras
Turbavykas
Turbavykas
Rašyti privačią žinutę

398 žinutės
( +2 / -5 )

Turbavykas, o tai ko MetaStock'as netinka? Grupse visi duomenys paruosti(daily updated) naudojimui guli.
Nezinau ar galima MetaStock IB real time duomenis pajungti. Kaip suprantu nelabai.

Siaip nepatinka kad Amibrokeri(kaip kitur nezinau) nera horizontal scroll. Pvz ziuri uz savaite ir gali pastumti i kaire uz senesni ir t.t.
Kolkas man IB standartiniai chartai kaip ir geriausi, patogiausi. Tik biski leti ir mastelis nelebai patogiai padarytas.

Bet tai visos tos programos tai vieno zmogaus, megejo darytos. Ar yra kokiu solidziu?
dziedrius
Rašyti privačią žinutę

14 žinutės

na metastock dideli pinigai, kai pradėdančiam mėgėjui (jeigu ten nugribavau - www.equis.com)
o del spekuliantai.lt - na nelabai man ten patinka, pasigendu kai kurių TA metodų, mažiau kaip 3 mėnesių laikotarpiui pas mane kažko nebraižo ir panašiai.
dziedrius
Rašyti privačią žinutę

14 žinutės

siaip paskaiciau forumus apie amibroker, kiek suprantu visi rankiniu budu importuojasi - zinau kad per didelis tinginys tam esu , o xml srauto kokio nors nera lietuvos rinkai formuojamo nera daugiau maziau laisvai prienamo?
dainiuxxT
Rašyti privačią žinutę

254 žinutės

kaip Amibroker įmesti emisijos dydį, kad paskui grafikuose būtų galima naudot indikatorių skaičiavimui?
DJ dėkingas
http://eitne.lt
ryRalio
Rašyti privačią žinutę

18 žinutės

lietuvoj su technines analizes irankiais gali tik runkelius raveti.
pas mus kainas daugiau lemia juodas piaras. o tai parodo kaip lengva valdyti neprinokusiu runkeliu banda.
Nojus
Nojus
Rašyti privačią žinutę

4089 žinutės
( +294 / -312 )

lietuvoj su technines analizes irankiais gali tik runkelius raveti.
pas mus kainas daugiau lemia juodas piaras. o tai parodo kaip lengva valdyti neprinokusiu runkeliu banda.
ne visai, ne visai, nereikia lazdos perlenkti. ir kuo ta Lietuva neįtinka. "Visus ji, matote, patenkina, o jo vieno - ne". (joke). Aš tai įsitikinęs, kad ne Lietuva čia kalta.
Nojaus laivą pastatė mėgėjas, O Titaniką - profesionalas...
Andrius_S
Andrius_S
Rašyti privačią žinutę

388 žinutės
( +1 )

Aš tai įsitikinęs, kad ne Lietuva čia kalta.
Ne Lietuva, o jos rinkos mažumas čia kaltas :wink.

Andrius_S
---------------------------------------------------------------------------------------
In the business world, the rearview mirror is always clearer than the windshield
Nojus
Nojus
Rašyti privačią žinutę

4089 žinutės
( +294 / -312 )

aš įsitikinęs, kad ir ne rinkos mažumas čia kaltas. Rinkos mažumas kitas problemas sukelia.
Nojaus laivą pastatė mėgėjas, O Titaniką - profesionalas...
Mindzio
Mindzio
Rašyti privačią žinutę

957 žinutės
( +55 / -24 )

lietuvoj su technines analizes irankiais gali tik runkelius raveti.
Na jau na jau.

Atsakingai galiu pareiksti: TA puikiai veikia Lietuvoj :wink

Gaila tik kad akciju rinka labai maza..
Emini-Systems.com
Denisas
Denisas
Rašyti privačią žinutę

1346 žinutės
( +140 / -62 )

siaip paskaiciau forumus apie amibroker, kiek suprantu visi rankiniu budu importuojasi - zinau kad per didelis tinginys tam esu , o xml srauto kokio nors nera lietuvos rinkai formuojamo nera daugiau maziau laisvai prienamo?
Turiu scripta java kalba kaip importuoti automatiskai is puslapio duomenis.
Galima butu padaryti kad amibroker automatiskai duomenis importintu is yahoo groupso. Reikia tik truputi ta faila pataisyti. Jei kas mokat java kalba....

P.S. TA tikrai puikiai lietuvoje veikia, kaip ir visur kitur....
Bet geriau yra nebuti "TAsciku"
Ekonomikos magistras
Arian
Rašyti privačią žinutę

476 žinutės
( +53 / -29 )

Lietuva runkeliu krastas, neveltui musu IT ideksas berods 38. Todel nera normaliu duomenu feed'u, intraday duomenu ir pan. Todel kad esame nemoksos, riboto pazinimo, kaimieciai ! Turi atsirasti auksesnes rusies zmogus, kuris privestu padaryti visus darbus iki galo (pvz. OMX). Patys negalime, todel kad esame baudziauninkai. I visus busimus kam priekaistus iskarto galiu pareiksti, kai atsiras bent vienas OMXV duomenu serveris AmiBrokerio duomenu automatinio importo lange, tada nebusime runkeliais.
Įsitaisykite sau piniginių, kurios nesusidėvi, kraukite nenykstantį lobį danguje, kur joks vagis neprieis ir kandys nesuės.
Andrius_S
Andrius_S
Rašyti privačią žinutę

388 žinutės
( +1 )

TA tikrai puikiai lietuvoje veikia, kaip ir visur kitur....
Ant dieninių grafikų gal ir veikia, tačiau IntraDay, būtų grynos nesąmonės. Ir dėl to aš vėl pakartoju kaltinimą Lietuvos rinkos smulkumui . Dabar truputį plačiau pavystysiu šią mintį, kad kitiems būtų lengviau suprasti... Dėl mažos rinkos atsiranda ribotas akcijų likvidumas, apyvartos mažos ir t.t. Dėl to, tas, kas Lietuvos akcijų biržoje įvyksta per dieną, likvidžioje rinkoje (pavyzdžiui, JAV) suspėja įvykti per kelias minutes. Tokiu būdu, mūsų rinka labiau panašėja į "sulėtintą kiną". Todėl ir TA galima Lietuvoje taikyti tik ilgo periodo laikotarpiu (>dieniniame grafike).

Andrius_S
---------------------------------------------------------------------------------------
In the business world, the rearview mirror is always clearer than the windshield
kristute
Rašyti privačią žinutę

6 žinutės

kas man TA apibrezima gali pasakyti??? prasau, nes jus cia tik gincijates.
practice is unlimited.
dziedrius
Rašyti privačią žinutę

14 žinutės

TA - techninė analizė.
tikrai yra apibrėžimas kažkur šitam puslapyje, dešinėje viršuje yra paieška
Dėl rinkos dydžio - ką daryti tada latviams ar estams, kurie kelis kartus mažesnes apyvartas daro?
Šiaip manau esant normaliems įrankiams ir švietimui, ta rinka gali padidėti kelis kartus.
Iš kitos pusės kalta ir valdžia - pvz. tūlam JAV piliečiui investuoti į Lietuvos vertybinius popierius praktiškai neįmanoma - nėra sutarčių su JAV finansų maklerių įmonėmis, todėl vienintelis būdas investuoti čia - atvažiuoti į Lietuvą ir atsidaryti banko sąskaitą arba ten su notaro pagalba užpildyti krūvą popierių. Užsienio investicijų pritraukimui išmetami dideli pinigai, o jau 15 metų nesutvarkomi elementarūs dalykai

Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.


Techninė analizė

Prekybos statistika realiu laiku

Ekonominis kalendorius

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2024 UAB All Media Digital