Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.

 

Tinklapio vartotojų "juodasis sąrašas"

kriuksis

282 žinutės
( +33 / -22 )

Shmugel, kaip tik norejau tai rasyti- kazkaip kitus ir uz "lengvesnes" prazangas baninat
zhaltis
zhaltis
Rašyti privačią žinutę

209 žinutės
( +13 / -3 )

Sveiki,

vartotojas kimm visiškai neatsižvelgė į viešus ir asmeninius įspėjimus dėl forumo teršimo, todėl gavo ban'ą savaitei už kitų diskusijos dalyvių negerbimą.
Aš niekada nesiginčiju su žmonėmis, kurių nuomonės negerbiu.
esx1L
Rašyti privačią žinutę

329 žinutės
( +1 )

Siūlau panaikinti blogą

http://www.spekuliantai.lt/journal.php?m=page&p=808

ir įspėti jo autorių
MyWay
Rašyti privačią žinutę

9 žinutės
( +1 )

Pritariu esx1L. Tokie rašinėjimai tegali būti prilyginti bezdėjimui viešoje vietoje. Lyg ir "laisvė" elgtis, bet šlykštu.
VZ
VZ
Rašyti privačią žinutę

1125 žinutės
( +173 / -28 )

as tai manau, kad nereikia kist i dienorascius trigrasio, jei jie neizeidziancio pobudzio...
Kiekvienas išleistas litas - neinvestuotas litas! Bet gyvenimas tai ne vien investavimas...
esx1L
Rašyti privačią žinutę

329 žinutės
( +1 )

VZ, aš galvoju taip:

dienoraštis, tai būdas kitiems pateikti savo išgyvenimus arba potyrį. Kitaip tariant - būdas kažką duoti kitems išsiskiriant. Tuo tarpu panašaus pobūdžio dienoraščius aš interpretuoju kaip būdą kažką gauti išsiskiriant.

Kaip manai, kodėl protingi dėdulės nustojo rašyti į spekuliatai.lt dienoraščius arba beveik nustojo ? Taip, atsakymas tikriausiai ir pas tave toks pats: įvairaus plauko pradedantieji dienoraščių pagalba ieško būdo kaip išsiskirti iš minios. Nesakau - yra tikrai gerų blogų, tačiau aš vis rečiau juos skaitau, nes kiekvieną kartą juos atsidarius, reikia jų ieškoti tarp krūvos menkaverčių šiukšlių.

Taip, esu kategoriškas. Tiesiog ką matau tą ir sakau - toks mano būdas.


as tai manau, kad nereikia kist i dienorascius trigrasio, jei jie neizeidziancio pobudzio...
maklarenas
maklarenas
Rašyti privačią žinutę

1211 žinutės
( +165 / -27 )

net idomu pasidare, kas ten buvo prirasyta, kad dabar "wrong URL"
nuo likimo nėr vaistų
MatasM
MatasM
Rašyti privačią žinutę

918 žinutės
( +127 / -43 )

mtrader - banas savaitei uz izeidinejima straipsnio komentaruose "Seminaro "Vertybinių popierių vertės nustatymas ir rizikos išmatavimas" apžvalga. 1 dalis Z.Gaidienė". Komentaras istrintas.
Matas Macijauskas
www.ntspekuliantai.lt
zhaltis
zhaltis
Rašyti privačią žinutę

209 žinutės
( +13 / -3 )

mimdaugas, prašau neteršti tokiais (visi tavo šios dienos pasisakymai) klausimais rimtų diskusijų. Jei iš tikro taip nesigaudai, naudokis fuxurass patarimu ir klausinėk/ieškok info subkategorijoje "Pradedantiesiams". Tik šiandien užsiregistravai, o jau reikia trinti tavo žinutes visuose frontuose..
Taip ir baną adresui užsidirbti gali (mano galva, kažkas tiesiog nusprendė 'pajuokauti', susikūręs papildomą nick'ą), jei ir toliau taip nereaguosi į forumo dalyvių bei moderatorių pastabas.
Aš niekada nesiginčiju su žmonėmis, kurių nuomonės negerbiu.
esx1L
Rašyti privačią žinutę

329 žinutės
( +1 )

Baną/įspėjimą šio dienoraščio autoriui: http://www.spekuliantai.lt/journal.php?m=page&p=834
zhaltis
zhaltis
Rašyti privačią žinutę

209 žinutės
( +13 / -3 )

Sveiki,
esx1l yra teisus. 'Dienoraštis' ištrintas, vartotojas gauna įspėjimą.
Dienoraščiai paparastai išvis nemoderuojami, tačiau tam irgi yra ribos. Vieno žodžio ilgio 'kūrinius' geriau rašyti sau į Word'ą.
Aš niekada nesiginčiju su žmonėmis, kurių nuomonės negerbiu.
zhaltis
zhaltis
Rašyti privačią žinutę

209 žinutės
( +13 / -3 )

Įspėjimas vartotojui mimdaugas už beverčio turinio žinutes įvairiose temose.
Aš niekada nesiginčiju su žmonėmis, kurių nuomonės negerbiu.
mimdaugas
Rašyti privačią žinutę

892 žinutės
( +28 / -40 )

ludna kad is saves pasijuokt nebemokam!
zalias28
Rašyti privačią žinutę

895 žinutės
( +254 / -23 )

Rinkos pulse pradedant šiuo komentaru kai kam, sakyčiau, priklauso banas, arba bent jau įspėjimas:
2007-03-27 22:32 GMT
Aciu Kaunas, viskas aisku, ir kinai panasiai mano:
“省教育厅将继续做好指导、协调各部门、各行业开展语言文字工作……”...
magu
Rašyti privačią žinutę

123 žinutės
( +27 / -20 )

Gaila, zalias28, kad nesupratai ka turejau omeny. O anglu kalba gal man irgi tokie patys heroglifai kaip tau kinu. Sakyciau banas priklauso, zalias28, uz nesupratima.
artas71
artas71
Rašyti privačią žinutę

633 žinutės
( +149 / -44 )

O anglu kalba gal man irgi tokie patys heroglifai kaip tau kinu. Sakyciau banas priklauso, zalias28, uz nesupratima.
Ar nepasirodyčiau įžūlus, jeigu atsargiai pastebėčiau, kad forumas nėra skirtas tik ponui magu. Jei ponas magu patyrinėtų užsienio kalbų vartojimo ir žinojimo statistiką Lietuvos respublikoje, matyt, liktų maloniai nustebintas, kad dauguma ( tarp 40-50 proc.) turinčių aukštąjį universitetinį išsilavinimą sugeba skaityti anglų kalba.Taip pat esu maloniai nustebintas, kad ponas magu pažįsta Mandarin Chinese kalbos hieroglifus.
Čia tikrai išskirtinės žinios.
The hardest thing in the world to understand is the income tax. Albert Einstein
grizli
grizli
Rašyti privačią žinutę

536 žinutės
( +19 / -19 )

Man asmeniskai ponu Magu (Chinese) ir Snapo (farsi,hindi) kalbu mokejimas asocijojasi tik su pagarba. Gaila, kad pats moku tik 4 vietines kalbas (tarp ju anglu).
indenas
Rašyti privačią žinutę

1593 žinutės
( +525 / -239 )

Rinkos pulse pradedant šiuo komentaru kai kam, sakyčiau, priklauso banas, arba bent jau įspėjimas:
2007-03-27 22:32 GMT
magu :
Aciu Kaunas, viskas aisku, ir kinai panasiai mano:
“省教育厅将继续做好指导、协调各部门、各行业开展语言文字工作……”...


O kuo blogai citatos kinų (ar hindi, ar jidiš) kalbomis? Puslapis tai pasaulinis - gal prisitrauksim papildomai kinų į puslapį, o po to ir į omx? Va čia tai būtų...
Gal nereikia "užsiciklinti" tik ant lietuvių,anglų ir rusų, kurias visi ir taip moka(?), kalbų
Be to, tai buvo originalu ir sąmojinga - už tai baną uždėti galėtų tik viduramžių inkvizitoriai(gal dar komunistai)
MatasM
MatasM
Rašyti privačią žinutę

918 žinutės
( +127 / -43 )

mastytojas - pavargom kovot ir trint zinutes. siam kartui banas savaitei. nepades - teks atsisveikint su visam.
Matas Macijauskas
www.ntspekuliantai.lt
MatasM
MatasM
Rašyti privačią žinutę

918 žinutės
( +127 / -43 )

neziniukas - banas visam laikui uz parodyta nepagarba forumo dalyviams forumo temoje "Gyvenamųjų Namų bei Daugiabučių Rinkos Tendencijos".
Matas Macijauskas
www.ntspekuliantai.lt

Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.


Techninė analizė

Prekybos statistika realiu laiku

Ekonominis kalendorius

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2024 UAB All Media Digital