Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.

 

Investiciniu portfeliu valdymo strategijos

MatasM
MatasM
Rašyti privačią žinutę

918 žinutės
( +127 / -43 )

Na ka ir man prireike pagalbos Siuo metu rasau bakalaurini darba ir ieskau informacijos, butent kokiu yra pasaulyje pripazintu portfelio valdymo strategiju.
Pvz.: Investicinis bankas Merrill Lynch yra sudares kelias portfeliu valdymo strategijas:
1. Conservative for income: stocks 30%, bonds 60%, cash 10%;
2. Conservative for growth: stocks 60%, bonds 30%, cash 10%;
3. Moderate risk: stocks 50%, bonds 40%, cash 10%;
4. Aggresive risk: stocks 60%, bonds 40%.

Gal zinote kokiu nors dar panasiu strategiju? Kazkaip sunkiai einasi man ieskot internete
Matas Macijauskas
www.ntspekuliantai.lt
Andrius_S
Andrius_S
Rašyti privačią žinutę

388 žinutės
( +1 )

Na ka ir man prireike pagalbos Siuo metu rasau bakalaurini darba ir ieskau informacijos, butent kokiu yra pasaulyje pripazintu portfelio valdymo strategiju.
Pvz.: Investicinis bankas Merrill Lynch yra sudares kelias portfeliu valdymo strategijas:
1. Conservative for income: stocks 30%, bonds 60%, cash 10%;
2. Conservative for growth: stocks 60%, bonds 30%, cash 10%;
3. Moderate risk: stocks 50%, bonds 40%, cash 10%;
4. Aggresive risk: stocks 60%, bonds 40%.

Gal zinote kokiu nors dar panasiu strategiju? Kazkaip sunkiai einasi man ieskot internete
To MatasM:
Tavo paminėtas skirstymas nėra toks griežtas: kiekviena invest. portfelio valdymą teikianti įmonė tas proporcijas gali nustatyti savaip. Kaip pavyzdį, gali paimti "Finastos" pensijinius fondus (aišku, tu klausi apie invest. portfelį, o čia fondai, tačiau principai išlieka tie patys): Konservatyvus (vien tik obligacijos), Augančio pajamingumo (iki 30% akcijos, visa kita - obligacijos), Aktyvaus investavimo (iki 50% į akcijas) ir Racionalios rizikos (iki 100% į akcijas).
Tačiau aš tavo bakalaurinio temą suprantu ne taip, kokią dalį reikia skirti akcijoms, obligacijoms ar kt. finansiniams instrumentams. Manyčiau, reiktų rašyti apie rizikos valdymą (anksčiau minėtų proporcijų nustatymas ir yra vienas iš rizikos valdymo būdų), diversifikavimą, perspektyvių įmonių paieškas, vertinimą ir atrinkimą, nurodyti sąlygas, kada geriausias momentas įeiti į rinką, o kada iš jos pasitraukti. Labai svarbu prie invest. portfelio valdymo paminėti Money Management'o būdus.
Pats geros literatūros šiuo klausimu neskaičiau, tačiau daugiau rašau iš savo patirties ...

Andrius_S
---------------------------------------------------------------------------------------
In the business world, the rearview mirror is always clearer than the windshield

Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.


Techninė analizė

Prekybos statistika realiu laiku

Ekonominis kalendorius

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2024 UAB All Media Digital