Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.

 

buhalterines paslaugos Vilniuje - kaip issrinkti geriausia?

Buhalteriai
Rašyti privačią žinutę

2 žinutės

 Sveiki visi. Norėčiau pakalbėti apie buhalterines paslaugos Vilniuje, aplenkiant dideles/stambias įmones. Neretai girdziu, jog dažnas smulkusis verslas naudojasi buhalterinių apskaitos paslaugų įmonėmis Vilniuje tačiau neretai verslininkai nusivilia jų teikiamomis paslaugomis. Danžiausiai klientai nusivilia dėl to, jog įmonėje dirba nekompetentingi buhalteriai ir jiems labai stinga laiko atsakyti į visus klientui rūpimus klausimus. 
Aš irgi buvau susiduręs su sunkumais kai rinkausi pirmąją buhalterinių paslaugų įmonę, joje buvo visiškas balaganas, nieko neatsakydavo ir nieko nepaaiškindavo, dirbo neklalifikuotos buhalterės ir dėl to paslaugų kokybė buvo žema. 
Tačiau įgyjęs daugiau patirties ir daugiau žinių apie buhalteriją remiausi kitais rinkimosi kriterijais negu pries tai ir išsirinkau labai kompetentingą buhalterinių paslaugų įmonę. Dabar kai išsirinkau buhalterines paslaugos Vilniuje nepasigailėjau, nes jos atliekamos labai kokybiškai ir kas svarbiausia mano pasirinkti buhalteriai yra labai inovatyvūs, turi programą, kuri leidžia prisijungti prie buhaterinės sistemos nuotoliniu būdų bet kada ir iš bet kur svarbiausia turėti internetinį ryši per kurį jungiamasi prie specialios programos. Taip, buhalterines paslaugos Vilniuje gali būti teikiamos ir visoje Lietuvoje, kas yra labai patogu man ir manau, kad patogu kitiems įmonių vadovams. Juk kas nenorėtu visos informacijos apie Savo įmonę gait kelių mygtukų paspaudimų sistemoje, prie kurios gali prisijungti net iš save telefono įrenginio? Sistema labai parasta ir labai lengvai išmokstama naudoti, tereikia man pačiam įvesti pirminius apskaitos dokumentus ir visą darba patikiu kvalifikuotoms buhalterems ir specialiai pritaikytai programinei įrangai. Rekomenduoju įmonę UAB Jugma ji yra įsikūrusi Konstitucijos pr. 12-202 Vilnius 09308, galima susisiekti tel 8 657 64300 ir elektroniniu paštu info@jugma.lt.  Ar yra daugiau naudojančiu tokius nuotolinius metodus ? Aš labai patenkintas tuo ir tai labai geras pavyzdys kaip buhalterines paslaugos vilniuje gali būti teikiamos neapsiribojant geografiškai - visoje Lietuvoje.
 

Paskutinį kartą redagavo: Buhalteriai (2018-06-04 15:33)

Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.


Techninė analizė

Prekybos statistika realiu laiku

Ekonominis kalendorius

DIENORAŠČIAI

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2019 Tipro Group UAB