Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.

 

Laisvalaikio ir sporto prekės

Investment
Rašyti privačią žinutę

2 žinutės

Sveiki visi,

Turime idėją užsiimti laisvalaikio ir sporto prekių pardavimais.
Pradžioje tai būtų tik elektroninė prekyba, vėliau su galimybe atidaryti ir fizines parduotuves.

Domintų tokie dalykai:

1. Gal kas nors galėtų geranoriškai pakonsultuoti, rekomenduoti, kaip būtent šia veikla reiktų užsiimti, nuo ko pradėti, arba atvirkščiai - gal ja tikrai neverta net pradėti užsiimti?

2. Profesionalūs komentarai dėl asortimento, bent jau pradinio. Mūsų idėjos linksta prie platesnio vartojimo prekių - sporto ir laisvalaikio rūbų, mėgėjiško turizmo reikmenų, taip pat prie naujesnių technologijų - elektrinių dviračių, paspirtukų, riedžių ir pan. Už tikrai profesionalią konsultaciją pirmuoju ir antruoju klausimais galėtume ir susimokėti.

3. Reikalingas žmogus (vėliau - žmonės) veiklai pradėti nuo nulio ir vystyti. Iš mūsų pusės būtų investicija ir dalyvavimas strateginių sprendimų priėmime. Einamuosius darbus tektų vykdyti šiam žmogui vienam (bent jau pradžioje). Jei žmogus turėtų patirties / žinių aptariamojoje srityje - būtų idealu.

4. Įmanomi visi bendradarbiavimo variantai, visus nagrinėtume: darbo santykiai, tapimas dalininku, bendra investicija, naujos įmonės steigimas, egzistuojančios įmonės ir verslo pirkimas ir kt.

Jeigu sudomino, parašykite laisvalaikis.sportas@gmail.com.
Lauksime, ačiū.


Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.


Techninė analizė

Prekybos statistika realiu laiku

Ekonominis kalendorius

DIENORAŠČIAI

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2019 Tipro Group UAB