Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.

 

Kuri tarpininka pasirinkti prekybai akcijomis?

Cicilikas
Rašyti privačią žinutę

74 žinutės

Baigia prinokti sprendimas paciam pradeti prekiauti akcijomis, investavimas tik i fondus jau pradeda nebeteikti teisingos azarto dozes . Pradzioj matyt apsiribosiu LT ir Baltijos salimis, pradine portfelio suma butu 10-15 tLTL ribose.

Ta proga idomu butu suzinoti nuomone apie ivairiu tarpininku teikiamu paslaugu patoguma, geriausias kainas ir pan.

Turiu VBMakleri, internetines sutartis su Finasta ir JT, bet tik del prekybos fondais, akcijom pirkti nesu ju sistemu naudojes, todel ir nezinau ju +/-. Laukiu atsiliepimu ir koki tarpininka patys naudojat, kieno maklerine sistema patogiausia, o kurio reiketu vengti?

Dekui uz ispudzius.
chamas

262 žinutės
( +47 / -4 )

yra gana issamus aprasymas ir palyginimas kazkur straipsniuose.. ABC berods.
siap daugiausia pliusu ir maziausia minusu Finastoj,
bet patsai kiek naudojuos tai vb.
kodel? kazkaip labai paprasta sistema, ir komisiniai mazi. Patogu nes banko saskaita turi toj pacioj vietoj..
Zhaibas
Rašyti privačią žinutę

417 žinutės
( +42 / -25 )

chamas tas abc manau gali buti jau pasenes, juk nemazai kas diege naujoviu.
kio
Rašyti privačią žinutę

30 žinutės

Ga galėtumėte rekomenduoti gerą internetinę FMĮ Europoje (prekybai ne tik ES akcijomis)?
100 000 lemingų negali klysti
^la
Rašyti privačią žinutę

1936 žinutės
( +244 / -33 )

Ga galėtumėte rekomenduoti gerą internetinę FMĮ Europoje (prekybai ne tik ES akcijomis)?
Saxobankas.
Common sense is not very common
Eimux
Rašyti privačią žinutę

23 žinutės

Sveiki,
Kokia pasirinkti FMĮ norint įsigyti Obligacijų fondo vienetų (maži mok. ir pan.....)?

Ar verta prasidėti su taupymo lakštais?

Visiems iš anksto dėkoju!
ragainagai
Rašyti privačią žinutę

1210 žinutės
( +11 / -1 )

Tai jau pavelavai, nuo rytojaus stocks up, panic is over :cry

atsiprasau, uz pajuokavima ne i klausima
Kiekvienas yra investuotojas, bet tik investuotojai tai žino.
Eimux
Rašyti privačią žinutę

23 žinutės

tai gal patarsi i koki fonda investuoti kur rizika maza, o pelnas automatiskai reinvestuojamas?
Dėkoju!
siMS
siMS
Rašyti privačią žinutę

413 žinutės
( +5 )

obligacijų fonde maža rizika,bet ir mažas pelnas
www.saltinis.eu
Nojus
Nojus
Rašyti privačią žinutę

4089 žinutės
( +294 / -312 )

Lakštai jau neplatinami. Va juos buvo verta, tai paprasčiausia obligacija.
Geriau gl pačias obligacijas pirkti, o jei nori saugaus fondo, tai rinkis su 50 proc obligacijų ir 50 proc akcijų fondą. Arba panašų. Tai bent pelnas didesnis bus. Mokesčiai labai nesiskiria...
Nojaus laivą pastatė mėgėjas, O Titaniką - profesionalas...
ragainagai
Rašyti privačią žinutę

1210 žinutės
( +11 / -1 )

tai gal patarsi i koki fonda investuoti kur rizika maza, o pelnas automatiskai reinvestuojamas?
Dėkoju!
idomiai cia tu apie ta pelno automatini reinvestavima ozingoff
tam tikra prasme taip, fondu finanasinese ataskaitose galima pamatyti fiksuota ir nefiksuota pelnus atskirai, bet tai tik atskaitomybeje;

fondai tai ne bendroves, kur pelnas ismokamas kaip kokie dividendai ar reinvestuojamas tipiniuose fonduose viskas automatiskai reinvestuojama;

tiesa retkarciais pasitaiko tokiu fondu, kurie pagal istatus ismoka fondo vienetu turetojams dividendus, kurie buna priskaitomi uz fondo turimus vertyb. popierius; JAV tokiu rodos pasitaiko, bet man neteko susidurti

o del mazos rizikos tai nepatarsiu, nes tokiais nesidomiu; gal kada veliau, kai galesiu sau ta leisti; noreciau
Kiekvienas yra investuotojas, bet tik investuotojai tai žino.
Eimux
Rašyti privačią žinutę

23 žinutės

Dekoju uz issakytas mintis!
Ramas
Rašyti privačią žinutę

160 žinutės

tai gal patarsi i koki fonda investuoti kur rizika maza, o pelnas automatiskai reinvestuojamas?
Dėkoju!
mane tai irgi domina...
siMS
siMS
Rašyti privačią žinutę

413 žinutės
( +5 )

pelno tu nematysi, tu tik matysi kaip tavo i.f.vienetų vertė didėja, gal jis omenyje turėjo dividendai reinvestuojami ?
www.saltinis.eu
grizli
grizli
Rašyti privačią žinutę

536 žinutės
( +19 / -19 )

Noredamas parduoti akcijas vienos is bendroves pateikiau pavedima pardavimui 30 dienu, vakar buvau beveik pardaves, t.y buvau jau antras sarase :yes (galima perziureti visa sarasa OMXV puslapyje), bet siandien nustebes pamaciau, kad esu kazkur desimtas;, t.y pavedimai pateikti veliau atsirado priekyje. Paskambines i Hanza maklerine, gavau atsakyma, kad pavedimai permetami kiekviena diena atsitiktine tvarka _o_o. Gal kas turi duomenu, ar toks shu... daromas ir kituose maklerinese ?
Aciu!
Letmein
Letmein
Rašyti privačią žinutę

16 žinutės

Teisingai pastebejai Hanze ira toks minusas,ane po birzos uzdarima atsauke pavedimus o is rito is naujo duoda.
grizli
grizli
Rašyti privačią žinutę

536 žinutės
( +19 / -19 )

Na tada reikia keisti maklerine, velniop ta Hanzabanka
Lit
Rašyti privačią žinutę

79 žinutės
( +2 )

Noredamas parduoti akcijas vienos is bendroves pateikiau pavedima pardavimui 30 dienu, vakar buvau beveik pardaves, t.y buvau jau antras sarase :yes (galima perziureti visa sarasa OMXV puslapyje), bet siandien nustebes pamaciau, kad esu kazkur desimtas;, t.y pavedimai pateikti veliau atsirado priekyje. Paskambines i Hanza maklerine, gavau atsakyma, kad pavedimai permetami kiekviena diena atsitiktine tvarka _o_o. Gal kas turi duomenu, ar toks shu... daromas ir kituose maklerinese ?
Aciu!
grizli as tokiu atveju parasytum skunda i VPK, kad FMI ne islaiko eileskumo principa. Pagal tavo aprasyta situacija, teoriskai gali buti atvejas kad tu ir isvis neparduosi, o kiti prastums. ( O jaigu akc. nelikvidas tai dar liudniau.Sulau paseterauti VPK ar tai neprestarauja taisiklems.
mlnLT
Rašyti privačią žinutę

199 žinutės
( +29 / -4 )

... gavau atsakyma, kad pavedimai permetami kiekviena diena atsitiktine tvarka _o_o. Gal kas turi duomenu, ar toks shu... daromas ir kituose maklerinese ?
Aciu!
Nelabai noriu tikėt, kad taip atsitiko esant normaliom sąlygom. Galbūt buvo stabdoma prekyba tuo vp biržoje, po to atnaujinama ar pan. Kitaip tai didelis tavo teisių pažeidimas.
grizli
grizli
Rašyti privačią žinutę

536 žinutės
( +19 / -19 )

Tai kaiptik atsitiko su nelikvidu - ATK. Prekyba ATK nebuvo tais dienais stabdoma. Aciu uz uzuojauta ir pasiulima del skunda i VPK - taip ir padarysiu :yes...,
...bet, pamascius padariau isvada, kad Hanza cie ne prie ko, nes pries mane atsirado ir Finastos ir Vilniaus banko ir kitu pavedimai, kuriu pries diena nebuvo... Gerai butu, kad visa ta atveji pakomentuotu kaip tik kas nors is VVPB ar VPK, ieigu tokie ponai lankosi siame puslapyje...

Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.


Techninė analizė

Prekybos statistika realiu laiku

Ekonominis kalendorius

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2024 UAB All Media Digital