Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.

 

SEO. Tai, ką galima pasidaryti patiems

EBTM
EBTM
Rašyti privačią žinutę

5 žinutės

Internete yra labai daug informacijos apie paieškos sistemas, svetainių optimizavimą, vidinį ir išorinį SEO. Be begalės skirtingų patarimų ir nuorodų, dar daugiau yra įmonių, teikiančių SEO paslaugas, specialistų. Taip pat galite to išmokti patys, nuėję į seminarus ir SEO mokymus
Iš internete teikiamos informacijos, video seminarų, surinkome ir sukonspektavome keletą svarbiausių patarimų, kuriais vadovaujantis, daug ką laisvai galėsite pasidaryti patys. 
 
1. Raktinių žodžių naudojimas tekste. Svarbu naudoti raktinius žodžius/frazes puslapio tekstuose, bet tik ten kur jie turi reikšmės. Tik nepersistenkite. Prisiminkite, kad tekstus skiriate pirmiausia savo klientams. Jei rašysite, tekste naudodami kas antrą raktinį žodį, skaityti niekas nenorės, ir vistiek nieko gero iš to neišeis.
2. Ryšys tarp ieškomos raktinės frazės ir puslapio teksto.
Kadangi paieškos sistemos tampa vis sudėtingesnės, skaičiuojamas ne tik ieškomos frazės kiekis, bet atsižvelgiama ir į puslapio žodžių visumą. Naudoti teisingą raktinių žodžių kombinaciją tekste yra svarbiau, negu dirbtinai ją įterpinėti, todėl natūraliai parašytas tekstas bus naudingesnis tiek paieškos sistemoms, tiek jį skaitančiam žmogui.
3. Raktinių žodžių naudojimas < H1 > žymoje.
Išnaudoti šią žymą patartina, ne tik dėl optimizavimo, bet ir aiškiau apibrėžiant savo puslapio turinį.
4. Raktinių žodžių naudojimas domene (domenas.lt).
Turit domeną, kuris sudarytas iš pagrindinio raktinio žodžio ar frazės? Jūs jau padarėte 25% darbo, kad patekti į google rezultatų pirmą dešimtuką. Tačiau tai išeina ne visuomet. Jei jūsų domeno pavadinimas nesutampa su raktiniu žodžiu- jūs raktinę prazę ar žodį galite įrašyti į meta frazės vietą. Paieškos sistemose rodys pvz.: domenas.lt- meta frazė- meta aprašymas.
5. Raktinių žodžių naudojimas paveiksliukų < img > žymoje.
Tai naudinga vaizdų paieškoje. Google ir kitos paieškos sistemos, ieškodamos informacijos pagal raktinius žodžius, rodys ir jūsų paveiksliukus.
6. Raktinių žodžių paryškinimas tekste. 
Tai buvo naudinga anksčiau. Dabar, paryškinti galite vieną kitą žodį, nuo daug ryškinimo ir šrifto lenkimo niekas nepasikeis, tik atrodys neprofesionaliai. O tam, kad skaitytojas lengviau atkreiptų dėmesį į kai kuriuos žodžius, o skaitymas būtų lengvesnis, galima išskirti tekstą pastraipomis, o kelis žodžius ir paryškinti. 
7. Vidinė svetainės navigacija, nuorodų struktūra. 
Tai labai aktualu interneto parduotuvėms, bei svetainėms, kurios nėra landing page. Jūs privalote pasidaryti svetainės medį, tuomet ir paieškos sistemoms, ir lankytojams bus paprasčiau rasti kiekvieną, iš jūsų puslapių. 
8. Svetainės amžius.
Kuo seniau svetainė randama internete, tuo labiau ji bus patikima Google paieškos “akyse”. Naujai sukurtai svetainei gana sunku pasiekti aukštus rezultatus paieškoje, nes ji turi praeiti karantino laikotarpį, kuris tęsiasi maždaug iki metų.
9. Informacijos atnaujinimo dažnumas.
Pastoviai atnaujinamos svetainės (naujienų portalai, blogai) yra daug dažniau lankomos paieškos vorų. Gan nauja svetainė, kurioje kasdien atsiranda naujų puslapių, ar naujų tekstų/ nuorodų/nuotraukų, bus mėgstama ir lankoma paieškos vorų, nes paieškos sistemos prisitaiko prie informacijos atnaujinimo dažnumo.
10. Svetainės populiarumas arba autoritetas.
Jeigu svetainė su laiku pripažįstama savo srities autoritetu, tai labai paveikia jos reitingus, nes ji gali lengvai papulti į pirmas vietas pagal įvairius savo srities raktinius žodžius. Vienu iš svetainės svarbumo matų yra priimtina laikyti Google Pagerank algoritmą. Pagerank turi vertinimo skalę nuo 0 iki 10, kuo aukštesniu skaičiumi įvertinta svetainė, tuo ji svarbesnė paieškoms. Pasitikrinti PageRank galite čia: http://checkpagerank.net/check-page-rank.php
11. Nuorodos tekstas.
Svarbu ne tik turėti daug nuorodų iš kitų svetainių, bet ir su kokiu tekstu ta nuoroda nukreipiama. Galite nuorodą dėti ant jūsų domeno pavadinimo (jūsųdomenas.lt), arba galite nukreipti lankytojus į savodomenas.lt, įterpdami nukreipimą ant raktinio žodžio ar frazės (raktinis žodis)
12. Nuorodos į kitas svetaines.
Stenkitės svetainėje dėti išorines nuorodas, tik į aukštos kokybės ar panašaus turinio kitas svetaines. 
13. Atgalinės nuorodos. 
Galite dėti savo svetainės nuorodas kitose svetainėse (partnerių, katalogų ir t.t. svetainėje) Nedėkite nuorodų bet kur. Nuoroda, įdėta interneto svetainėse, turinčiose žemą Google įvertinimą, gali būti net žalinga Jūsų svetainei. Bet neužsiimkite šiukšlinimu (SPAM’inimu) ir nuorodų pirkimu. Tai paprastai nieko gero neatneša.
⦁ Visos nuorodos į svetainę, kurias dedate partnerių puslapiuose, turi būti su raktinėmis frazėmis. Pvz. Jeigu norite, kad Jūsų svetainė reitinguotųsi  arba „kiltų į viršų“ Google sistemoje pagal žodį kelionės – partnerių svetainėje patalpinta nuoroda turi būti skirta žodžiui kelionės ir kreipti  į jau esamą jūsų svetainės skiltį, kuri jau dabar reitinguojasi  paieškoje pagal šį žodį.  
⦁ Pvz.: jeigu pagal žodį nekilnojamas turtas, Jūsų svetainė yra google.lt 10-ame puslapyje ir Jūs norite šią skiltį pakelti aukštyn, tuomet partnerių svetainėje turite žodžiui NEKILNOJAMAS TURTAS dėti nuorodą į jūsųdomenas.lt/Paslaugos/Nekilnojamasis_turtas . Taip pat analogiškai darome su kitais reikiamais raktiniais žodžiais.  
⦁ Jeigu Jūsų svetainė nesireitinguoja Google paieškoje pagal norimą žodį – geriausia sukurti meniu punktą, pavadintą tuo konkrečiu raktiniu žodžiu. Į šią skiltį reikės talpinti su šiuo konkrečiu raktažodžiu susijusį tekstą. Tuomet į partnerių svetaines reikės kelti nuorodas, reikiamam raktiniui žodžiui su nukreipimu į tos, naujai sukurtos, skilties adresą.  
 
www.salesup.lt akceleruok pardavimus
Pumputis
Rašyti privačią žinutę

8 žinutės

Pažystami pirko pas juos: http://www.universalusmeistras.lt/seo-paslaugos/ , tai liko patenkinti... 

Jie taip pat yra parašę labai gerą gidą, kaip galima didžiąją dalį pasidaryti patiems, tai :


http://www.universalusmeistras.lt/seo-paslaugos/seo-optimizavimas/

Tai nėra lengvas darbas...

johnb6174
Rašyti privačią žinutę

482 žinutės

 
You completed a few fine points there. I did a search on the subject and found nearly all persons will go along with with your blog. 
check over here

Paskutinį kartą redagavo: johnb6174 (2018-06-09 12:45)
johnb6174
Rašyti privačią žinutę

482 žinutės

Wonderful illustrated information. I thank you about that. No doubt it will be very useful for my future projects. Would like to see some other posts on the same subject! 

appellate attorneys Georgia
 

Paskutinį kartą redagavo: johnb6174 (2018-06-19 17:11)
johnb6174
Rašyti privačią žinutę

482 žinutės

 
Its a great pleasure reading your post.Its full of information I am looking for and I love to post a comment that "The content of your post is awesome" Great work. 
Condo for sale Lapu Lapu
johnb6174
Rašyti privačią žinutę

482 žinutės

 
I am very much pleased with the contents you have mentioned. I wanted to thank you for this great article.
bundapoker
johnb6174
Rašyti privačią žinutę

482 žinutės

This is such a great resource that you are providing and you give it away for free. I love seeing websites that understand the value of providing a quality resource for free. It is the old what goes around comes around routine.
Ukrayna Odessa Tıp Üniversitesi
 

Paskutinį kartą redagavo: johnb6174 (2018-06-07 16:30)
johnb6174
Rašyti privačią žinutę

482 žinutės

Thanks for taking the time to discuss this, I feel strongly about it and love learning more on this topic.
mobile app builder
johnb6174
Rašyti privačią žinutę

482 žinutės

I wanted to thank you for this great read!! I definitely enjoying every little bit of it I have you bookmarked to check out new stuff you post.
a course in miracles

 
 

Paskutinį kartą redagavo: johnb6174 (2018-04-18 11:28)
toniantonio
Rašyti privačią žinutę

10 žinutės

walatra sehat wasir

harga dan khasiat walatra sehat mata softgel
johnb6174
Rašyti privačią žinutę

482 žinutės

I'm glad I found this web site, I couldn't find any knowledge on this matter prior to.Also operate a site and if you are ever interested in doing some visitor writing for me if possible feel free to let me know, i am always look for people to check out my web site.
בניית אתרים
 

Paskutinį kartą redagavo: johnb6174 (2018-06-23 11:17)
johnb6174
Rašyti privačią žinutę

482 žinutės

 
Great post I would like to thank you for the efforts you have made in writing this interesting and knowledgeable article.
best home blood pressure monitor
johnb6174
Rašyti privačią žinutę

482 žinutės

 
Your blog provided us with valuable information to work with. Each & every tips of your post are awesome. Thanks a lot for sharing. Keep blogging.. 
social media news and updates
apkboxx
Rašyti privačią žinutę

8 žinutės

 The information provided here is very helpful and relate to the content I was searching for few days. downlaod towelroot app
Paskutinį kartą redagavo: apkboxx (2018-03-13 13:24)
Eploer
Rašyti privačią žinutę

2 žinutės

Sveiki, gal ne visai i tema bet va radau tinklapi: https://savasstilius.lt/ norejau nusipirkti cia batus tiek sau tiek zmonai bet biski idomu pasidare ar esate kas pirke? ar patikimi? raso kad pristatys batus per 2-14d idomu ar kas pirkes ir gali atsilepimu ar verta ar neapgauna? nes esu pirkes drabuziu vyrisku per facebook tai pinigus paime o daugiau nieko negavau. cia ziuriu ir vaikams batu yra tai gal https://savasstilius.lt/vaikams/batai/visa-avalyne gal verta? irgi isigyti aciu uz betokia informacija!
johnb6174
Rašyti privačią žinutę

482 žinutės

Thank you again for all the knowledge you distribute,Good post. I was very interested in the article, it's quite inspiring I should admit. I like visiting you site since I always come across interesting articles like this one.Great Job, I greatly appreciate that.Do Keep sharing! Regards,
Gesundheit
 

Paskutinį kartą redagavo: johnb6174 (2018-06-23 09:52)
johnb6174
Rašyti privačią žinutę

482 žinutės

 
Great  post, you have pointed out some  fantastic  points , I  likewise  think  this s a very  wonderful website.
https://namsonauto.vn/camera-hanh-trinh-o-to
johnb6174
Rašyti privačią žinutę

482 žinutės

 
Great  post, you have pointed out some  fantastic  points , I  likewise  think  this s a very  wonderful website.
web development san diego
johnb6174
Rašyti privačią žinutę

482 žinutės

I recently came across your blog and have been reading along. I thought I would leave my first comment. I don't know what to say except that I have enjoyed reading. Nice blog. I will keep visiting this blog very often.
web link
 

Paskutinį kartą redagavo: johnb6174 (2018-06-05 19:01)
johnb6174
Rašyti privačią žinutę

482 žinutės

 
I found that site very usefull and this survey is very cirious, I ' ve never seen a blog that demand a survey for this actions, very curious...
Rivercove Residences

Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.


Techninė analizė

Prekybos statistika realiu laiku

Ekonominis kalendorius

DIENORAŠČIAI